Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
14. feb 2010

lejla skus pozrieť v Tescu, tam kde predávaju detské veci,

prípadne požičovňa, a mavaju niečo aj v dračiku

peta28
14. feb 2010

Lejal v kulturnom dome Nivy na Sutaznej je pozicovna, otvorene maju od 13.00.. my sme boli na karnevala vcera a velky preveliky uspech.. zajtra tam idem vratit masku saska a maju vselico aj pre male deti
A tiez asi v kazdom Draciku

Buduci tyzden je v Dubavke znova karneval, tak my asi ideme znova, len asi uz nebudem masku poziciavat, ale pozriem v tom Draciku, lebo pozicovne 9 eur a nova maska 10..

peta28
14. feb 2010

Leni ten hotel vyera krasne.. ale to vam dali dobru cenu na 5 ludi 1064 eur 5 ludi, ked podla tej kalkulacie na stranke tam pisu ze 1010 eur stoji len 1 osoba 😕 c

lenkamt
14. feb 2010

ahojte.
tak ja som včera obzerala v dráčiku a veru by som si nevedela vybrať koľko ich mali , a cena 10-20eur, fakt sa podľa mňa neoplatí požičiavať, takto to zostane "v rodine" a vždy sa to zíde 😉

zajtra konečne pondelok 😀

zuzana76
autor
14. feb 2010

ahojte

ja som rpidala fotku bruska z 15 tt 🙂

vy ako vsetci karnevalujete, dufam,ze buduci rok si to uzije aj Patko v skolke 🙂

letuskah
14. feb 2010

caute
zuzi pekne brusko, ja mam uz teraz brucho ako ty v 12tt 😕 a zapis do skolky je az 22 marca, to uz nezakryjem aj keby som chcela 😝

baby mm bol dnes s Kubkom na babkovom divadle, uz doma robil cirkus ze sa mu tam nebude pacit a ze su tam deti ale isli aj tak a skoncilo to cirkusom ako ho vybral z auta, ze sa ani odlepit nechcel tak nakoniec isli na nakup 😕 karneval sme ani neriskovali poobede ale to som ani nechcela lebo ma este sopliky... no ale to divadlo ma teda dorazilo 😕

zuzana76
autor
14. feb 2010

letu, ale aspon u nas je zapis, tak ze si nebudem davat dolu kabat a pod kabatom to nie je vidno

retaux
15. feb 2010

Ahojte!
Po tomto víkende som totálne zničená, ale bol super, ples sme si perfektne užili, bola dobrá zábava 🙂

Letu: veď možno bruško vtedy ešte zakryješ nejakým širokým svetrom alebo voľnou bundou.
Ja idem Lucku zapísať dnes, ale brucho už veru nezakryjem, lebo vetrovka mi ide už-už prasknúť aké tam je to brucho napratané 😝

U nás je karneval zajtra v MC 🙂 Už sa teším.

lenkamt
15. feb 2010

ahojte.

my karneval ani divadlo nehrozí 😅

Zuzi krásne bruško 😵 😵 😵

a Timka ako šaško bola krááááááásna 🙂 🙂 🙂

lenkamt
15. feb 2010

včera som pozerala eurosong 😅

ak kontúr nie je gay tak ani pyco nie je 😀 no a čanakyho pesničky už deťom asi nikdy nepustím, fuj to čo je za chlapa? 😝 a že majster v kulturistike 😕 celé to bole nejaké také že rok 84 😀 😀 😀

Puškárová akého veľkého syna porodila 😕 a vôbec sa nečudujem že cs 😅

bilushka
15. feb 2010

Ahojte,
Lenka po mne preberas bulvarne okienko? 😀

My uz mame za sebou prihlaskove rano v skolke, tak samozrejeme davova psychoza do poslednej chvile, poslala som MM, nech to ide zaniest, mamicky uz pred skolkou stepovali 😠 a hned samozrejme reci, ako tento rok mozu prijat len 10 deti a podobne, ked mi to muz rozpraval do telefonu tak som penila, ze tupane nedaju si s tym fakt do poslednej chvile pokoj, lebo to je skratka BLBOST aby brali tak malo deti, minimalne 2 ak nie aj 3x tolko ich zoberu...no ale nekomentujem uz, zaver je viac ako priaznivy, kedze mame poradove cislo 6, tak aj rozmyslam, ci ist dat aj do druhej skolky o dva tyzdne prihlasku, lebo fakt led nas uz sem nezoberu tak nechapem 🙄

Meg, teda info este pre teba, ze vy ako ste si naplanovali ist cela rodina a stat pred skolkami, tak dobre robite, lebo toto u nas je len taka obycajna skolka a ty ked chces dat na Krikovu a Kameliovu tak tam mamicky budu urcite stat uz neviem od kolkej, no otras, hlavne ze uz to mame za sebou.

My divadlo po poslednej skusenosti tiez nie a karneval az v skolke, v Petinom albume ma najviac zaujala mumia, musim si to zapamatat do dalsieho roka, dufam, ze nezabudnem 😀
Ale na tej mumii z Timkinho albumu sa mi asi aj tak najviac paci, ze ten chlapec je taky chuducky, nozicky aj ruciciky mu trcia, moja mala obezitka by v tom asi tak nevynikla 😀
Kazdopadne zlata akcia 😵

retaux
15. feb 2010

Tak už porodila? Veď ona mala termín tuším niekedy koncom januára a už je polovica februára.

peta28
15. feb 2010

Dakujeme za pochavaly 😉

Bilu mumia bola sice originalna.. ale neviem neviem ci ja by som napriklad mohla byt taka obviazana.. ved tie deticky nemohli poriadne ani tancovat, ani dychat ... ale ako napad fajn.. az na to ze sa tma zisli 2 rovnake mumie a ani sa tie deticky nepoznali. Inac ja som bola dost prekvapena aka mesky to dnes ficia.. my sme niekedy boli kucharky, lienky, sestricky a dnes len spiderman.. batman.. samuraj , ten Buzz z Toy story tam bol atd..

Bilu super ze uz mate naval skokovy za sebou.. nas to caka az od 1.3... ale tiez uz som to nejako rozdychala, lebo rano som sa rozpravala v satni s jednou maminkou a ta ma maleho narodeneho v okrobri a vobec akoze toto nerie ze da iba jednu prishlasku a ani nevedela o nejakych stresoch alebo co.. takze aj take mamy su. ze salam parky a tak to ma asi byt

bilushka
15. feb 2010

Mne sa ti spidermani a batmani nepacia a Buzz z Toy story vobec neviem kto je 😅
Take klasicke sasko, princezna, pirat, lienka, Pipi dlha pancucha...aj ked sme boli v Draciku a tam som videla tie skarede kostymy, tak asi radsej pozicat, alebo usit-to v mojom pripade nehrozi, preto ma tak nadchlo, ze obviazem maleho obvazmi a je kostym na svete 😀 Ale pravda je, ze asi ziadny ten kostym nie je extra pohodlny, aj Timuske muselo byt horuco pod tou parochnou, nie?

Peti, asi nie je niekedy na skodu byt blby a mimo diania, ja som si v Mame teraz citala o epiduralkach, co vsetko sa moze po jej pichnuti stat a tiez som si vravela, ze ste ze som to brala iba ako prostriedok od bolesti a nemala vsetky neziaduce ucinky nastudovane...ale to je tak so vsetkym, aj s ockovanim napr.

Ozaj, ked sme pri ockovani, davate proti kliestom tu vakcinu?
Ked som si bola pre potvrdenie do skolky, tak mi to lekarka spominala...
A este mi aj vravela, ze su skolky, ktore vyzadovali ockovanie proti hepatitide A-ze tie deti, co to nemali pichnute si bud museli do septembra ockovanie doplnit, alebo ich nezobrali 😨

Pytala som sa na pipiky aj-tak v ziadnom pripade nechytat a nasilim nepretahovat, ze este ma cas a keby sa to nedalo aj dalej pretiahnut, tak pojdeme k urologovi, no dufam, ze nas to minie.

retaux
15. feb 2010

Peťa: dievčatá možno ešte mávajú aj také klasické masky, ale chlapci, to sú naozaj len spiderman, batman, policajt... A voľakedy sa masky asi viac vyrábali doma, teraz ľudia kúpia alebo požičajú a tak sa všetky masky opakujú a málokedy vidieť niečo originálne.

A keď som čítala, že Pipi dlhá pančucha - veď to už ani nevedia tie deti, že čo to je. 😀 😀

peta28
15. feb 2010

Bilu aj ja si myslim ze niekdy privela info aj skodi.. radsje nevedeit.. to je ako v skole pred skuskou tak kazdy stresovala co vsetko sa musi ucit a kolko ludi uz pred nami vyhodili atd.. a naco to je dobre.. len zbytocny stres

Timke bolo teda dost teplo, lebo ona hrozne aktivne tancovala, ale potom si dala ku koncu tu capicu dole, tak bola cela spotena, ale tie gate boli dost tenke.
Na konci sme odchadzali posledni a s obrovskym krikom co sa nechcela vyzliect ani za svet.. uz bola uplne prazdna sala a Timak sa od zlosti valala po zemi ze ona sa neoblieka a nejde domov. Tak to jedina nam pokazilo dojem z celeho karnevalu.. ale co uz. Tak aspon ma motivaciu byt cely tyzdne dobra, lebo som jej slubila ze kd bude posluchat tak ideme do tej Dubravky.

peta28
15. feb 2010

Ret ale Pipi je teraz dost popularna, teraz bola znova reedicia DVD a vsade vypredane a aj problem bol kupit listky do divadla na Pipi .. otec tam musel prist ned ako zacali predavat aby vobec dostal

meganik
15. feb 2010

caute, tak krasny vikend zase za nami. Cely tyzden cakam na sobotu a nedelu, ze budeme vsetci spolu a stale to tak rychlo ubehne, ze mi pride, ze sme si to ani neuzili.

bilu fiha to az taky chaos, ja uz to asi fakt neriesim, nevladzem uz vstrebavat vsetky tie infosky a klebety, lebo ja som taka koza, ze si vsetko beriem, jednoducho nas do nejakej skolky zobrat musia a basta. My ideme zajtra na ten DOD, tak som zvedava, co to bude za zazrak. A s tou zltackou 😨 akoze nech sa nehnevaju, to uz je trocha prilis vyzadovat nepovinne ockovanie 😠

peti mala bola nadherny Sasko, je vidiet na fotkach, ze si to uzivala

Zuzka ty uz mas krasne brusko 😵 to pri druhom to naozaj tak rychlo rastie, ja si pamatam snad este okolo 4-5 mesiaca, ze som sa furt obzerala v zrkadle, ze kedy mi uz to brusko zacne vytrcat, aby vsetci vedeli, ze cakam dietatko 🙂

a my sme mali vcera krasneho rodinneho Valentina, najprv sa mm prekonal a varil, bolo fajn sediet so zalozenymi rukami a pozerat sa na muza ako beha po kuchyni a potom si vychutnavat dobre jedlo, kt. som konecne nemusela ja pripravit, potom sme si dali spomienkovy maraton pri videach, co mame od narodenia Natalky a potom sme isli na nakup, mm strazil Natalku a ja som si konecne v klude pobehala po obchodoch v avione a dobre nakupila 😵

zuzana76
autor
15. feb 2010

ahojte

Peti Timka bola zlaty saso 🙂

dakujem za pochvaly bruska, pri patkovi som taketo mala asi v 20 tt

dnes idem volat Dr. ze ake mam tie stery, ci sa tam nenasla nejaka potvrora a spytam sa ,ze ci mi urobi aj kontrolne sono, ci babatko rastie

zuzana76
autor
15. feb 2010

ret, teda ty uz 28 tt, zachvilu uz 30 😵

peta28
15. feb 2010

Zuzi vsak teraz si bola na sono, nie?

zuzana76
autor
15. feb 2010

peta, hej, minuly tyzden

zuzana76
autor
15. feb 2010

ale ja nemam presne urceny tyzden, ani mi neposuval termin porodu, ani nic a pritom mi stale tvrdil, ze babo je o tyzden mensie a teraz uz o 2 tyzdne a ani neviem kedy mam teda ist na tie AFP testy, len mi povedal,ze sa mam orientovat podla sona, no a najskor to vzyeralo,ze na AFP mam ist tento tyzden, ale po poslednom sone je to az buduci tyzden, tak vobec neviem, uz som z toho cela domotana a ked nesedia tie tyzden, tak potom zvyknu vychadzat tie testy zle -pozitivne

zuzana76
autor
15. feb 2010

inak rozmyslam,ze tie AFP odmietnem

maji4
15. feb 2010

AHojte 🙂 🙂

Peti šaško prekrásny 😵 😵 😵

Biluš super ,že to už máte za sebou...a aj ja som si povedala že škôlku neriešim , proste dám 2 prihlášky a hotovo jednu na tu palkovičovú a 2 na karadičku .....zoberu -zoberu , nezoberu-nezoberu 😖

Zuzi držím palce aby boli výsledky fajn 😉 😉 a pekné bruško . ja si pamätám že tiež som sa v 5mesiaci obzerala že kedy už konečne mi to bruško vykukne 😵 😵

A my sme mali dnes otras ale otras noc neviem čo jej bolo stále sa budila a revala , stále si neičo vymyslela že chce do postielky najprv korytnačku v zápätí krokodíla potom medveďa...no koniec tak som jej to zatrhla a revala až do rána....s prestávkami 😖 😖 😖

Ret si mi neodpovedala Lucka ti spáva na veľkej posteli alebo ešte v postieľke??a je sama v izbičke??

peta28
15. feb 2010

Maji vsak si vravela ze daval na Mileticovu.. ci tam uz nedavas? Lebo ja tam tiez davam..

maji4
15. feb 2010

peti nakoniec som tam nedala

maji4
15. feb 2010

ale tieto 2 bohate stačia 😎

letuskah
15. feb 2010

caute
no ja dufam ze na zapis bude chladno a nebudem ako hnup tam jedina v kabate zabalena 😀

a tie skolky uz ma nervuju lebo v jednej maju terminy ze 29-31 marec od 16-17h, to je akoze co???? to mam na obed Kubka ulozit a ist tam stepovat alebo co? hlavne ze dubravske skolky akceptuju poslanie prihlasky postou a nemusim sa tam trepat...

kde su Timkine fotky? som daco prehliadla?

Maji tak ste sa fajne vyspali 😕 a kasel ako? uz jej to preslo po tych dalsich atb?

ja som mala brusko uz o takomto case zhruba, to som bola v dakom 15 tyzdni tusim takze sa ani nedivim ze aj teraz to tak skoro vyliezlo 😎

letuskah
15. feb 2010

ja davam do 4 😀