Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
15. feb 2010

Let Lilianak je už uple fit tie 3 dnové ATB zabrali na 100 % a aj ten solmucol 😵 😵 baby dík za poradenie 😵 😵 😵

maji4
15. feb 2010

Let aj ja som pôvodne chcela ale po rozhovore s pediatričkou som to riskla a dávam len na tieto 2 risknem to 🙄

maji4
15. feb 2010

Ja som už mužovi nakázala nech si 1.3 zoberie dovolenku aby sme mohli isť odniesť prihlášku 😖 😖

Let aj ja ju chcem poslať poštou to je aké nespravodlivé ved nieje to jedno aj tak si riaditelky potom vyberajú detičky 😔 😔 🙄

maji4
15. feb 2010

let a Timka je na FB 😵 😵

letuskah
15. feb 2010

aha tak idem na FB 😀
hej ved je to jedno ked najprv kuknu do speci poradovnika a az potom beru na vedomie ostatne deti...
uvidime hlavne nech to prezijeme a je uz polovica aprila 😝

letuskah
15. feb 2010

Timka zlata, evidentne sa bavila 😵 😵 😵 😵 a fakt klobuk dole pred tym malovanim, ze ti vobec obsedela aj pri malovani aj odmalovani, ale zlata bola 🙂

retaux
15. feb 2010

Ahojte!
Peťa: to fakt? To som ani nevedela, že Pipi je teraz taká populárna.

Maji: ja som ti odpovedala na tú otázku, ale asi si prehliadla. Takže ešte raz: Lucka už spáva sama v izbe a vo veľkej posteli - asi mesiac. Spánok sa jej zhoršil oproti tomu, ako spávala v malej postieľke, ale musela som ju už presunúť, aby to nebolo na poslednú chvíľu v máji alebo v apríli. nech si dovtedy zvykne.

mmem_
15. feb 2010

ahojte

len na skok bo decka tu vystrajaju,
dnes sme boli na 3 mes.poradni a Timkom ma uz 6,70 kg a 64 cm 😀 😀 😀

maji super ze ste fit, nam tie ATB tiez hned zabrali, ake ste mali?

mmem_
15. feb 2010

leni aj my sme boli na zakynthose v 2008 a velmi sa nam pacilo

mmem_
15. feb 2010

a do ktorej casti idete?

letuskah
15. feb 2010

baby dali ste si niektora robit tu fotoknihu z happy foto?

mmem slusne... mas co nosit 😉

maji4
15. feb 2010

Ret tak dakujeeeeeeeem a to som netušila ,že Lucinka je tak šikovná že už je sama v izbičke a dokonca na velkej posteli 😵 😵
a ty si normálne v spálni že??

Ako to vlastne u vás na začiatku prebiehalo??

maji4
15. feb 2010

Let ja nie 😉

letuskah
15. feb 2010

u nas to spanie na velkej posteli dost rychlo stroskotalo 😀 ale skusime zas, teraz tam nechce ani za svet spat, preventivne sa v izbicke ani nehra 😀

peta28
15. feb 2010

Maji a to mas Palkovicovu blizsie? Som myslela ze Mileticku mate blizsie .. ale ved to je vlastne fuk.. uvidime ako to vyjde. Ja to mam v podstate zajedno, robim priblizne v strede cesty. Akurat to ma stvr ze na Palkovicovej sa chcu preukazovat OP pri preberani prihlasky a ked tam pojde muz tak on v OP ma Nove mesto.. vsak mu dam moj OP a nejako to snad vykeca

Letu Timak obsedela, lebo velmi chcela byt sasinko.. este som jej aj spiralu dala a drzala ako hluchy dvere. Zlata bola

lenkamt
15. feb 2010

Mmem - Tragaki a teda Tim čoskoro predbehne Simča, kedže ten papať moc nechce.

Tragaki či ako sa to volá 😅

no a nechcem vám strašiť so škôlkami ale tých 10voľných miest je reálnych - u nás taká situácia bola minulý rok, že nemohla zobrať v 2008 nejakých 15detí tak ich automaticky brala v 2009 a tým pádom už bola jedna trieda plná 😅 no a plus nejaké tie špeci zoznamy 😖
je to tu na riť, keď v roku 2002 rušili Verčinu škôlku tak som bola dokonca na zasadaní mestského zastupiteľstva, presne som im vravela že 3-5rokov bude situácia úplne iná, lebo silné ročníky začnú rodiť ale to akoby sme hrach na stenu hádzali 😝
no a ja ešte aj namiesto volieb budem vyvaľovať šunky 😀

lenkamt
15. feb 2010

ani my nechceme fotoknihu 😉

nám v učení na veľkú posteľ veľmi pomohla zábrana, majú tie deti stále pocit bezpečia 😀 😀 😀 a dodnes spávajú aj s malými perinkami 😕 nedovolia mi ich odložiť 🤐

lenkamt
15. feb 2010

no a nádorový marker zase zvýšený 😔 ale že to má stále rovnako, takže kontrola až v auguste 😕

peta28
15. feb 2010

Leni tak teraz neviem ci to je vlastne dobre ze sa nezvysilo, alebo zle je zase zvyseny.... tak drzim palce nech je to hlavne v poriadku 😉
Boze uz zas panika so skolkami.. do konca marca pokila nepride vyjadrenie sa tu z toho aj zosalieme

lenkamt
15. feb 2010

no hlavne vám v blave nezávidím, skomplikovaná situácia trvalými pobytmi a predsa je tam asi viac detí, prípadne menej starých rodičov k dispozícii 😝 😝 😝

maji4
15. feb 2010

Peti je to v podstate jedno či miletičová alebo palkovičková 😉 😉 😉

A tá karadžičová by mi tiež vyhovovala lebo tiež to je prakticky taká istá trasa a k tomu ešte aj autobus do roboty mi tam priamo stojí 😉

Lenka a baby normálne na tích poschodových už spia???????????? 😕 😕

maji4
15. feb 2010

A neštverajú sa tam aj mimo spania lebo môj muž tiež chce pre Lili poschodovú a ja mám stres už len na pomyslenie že by v tej izbe bola sama a sa mi vyštverá hore a nebude vedieť zniesť alebo si nabije zuby alebo čo ja viem čo ešte... 😔 😔

maji4
15. feb 2010

Ale zasa tá palovičová by bola ideálnejšia aj kôli tomu že mne bude viac brávať muž Lilianku zo škôlky a ona to má po ceste z roboty a aj parkovanie ....(necham to už na pokoji lebo nakoniec mi ju nezoberu nikam a budem mať 🙄 )

peta28
15. feb 2010

Maji niekde ju zobrat musia.. ak nam nepride na prvy krat potvrdene prijatie este mozme vzdyp odat odvolanie. Uricte bude viac takych ze podaju 3-4 prihlasky a ved mozu chodit len do jednej..

maji4
15. feb 2010

Peti ved hej že ešte odvolanie to istí 😉

lenkamt
15. feb 2010

Maji - nie, obidve spia na dolnej posteli, zatiaľ sa zmestia a hore lezú , normálne sa tam chodia hrať 😉

ideme von , normálne svieti slnko 😕

maji4
15. feb 2010

Leni a ako zliezajú v pohode ide im to??

vy máte schody že ,a nie rebrík??

retaux
15. feb 2010

Let: my sme si dávali robiť fotoknihy raz 😉

Maji: najskôr sme jej húdli do hlavy, že už je veľké dievčatko a že má svoju izbu a nové paplóniky a krásne nové návlečky - amálku, tak sa tešila, že tam ide spať a večer zistila, že to nie je ono 😀 Ale ja som medzitým zrušila paplón aj vankúš v malej postieľke, takže som jej povedala, že to je v čistiarni a nemôže sa tam vrátiť. A teraz chce, aby som pri nej večer ležala, keď zaspáva - to u nás nikdy nebolo. Vždy zaspala sama. Ale posledné dni to je tak už aj vo veľkej posteli. A v noci niekedy príde, že aby som išla k nej, ale aj som zo začiatku chodila a teraz jej vždy vysvetľujem, že sa tam tlačíme a bla-bla... A takisto zo začiatku chcela ísť k nám do veľkej postele spať, ale to len párkrát a to dovtedy NIKDY nespala s nami vo veľkej posteli, lebo nechcela.

Fíha, ale som sa rozpísala 😨

mima07
15. feb 2010

letu aj ja som si dala robit fotoknihu aj teraz si chystam 😉

lenkamt
15. feb 2010

Maji - zliezajú v pohode, a áno máme schodíky nie rebrík.
naše tiež občas k nám prídu, ale to ich po chvíli prekladám späť k nim 😉