Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
16. feb 2010

lenka ty to nejako striedaš 😀

a dudince su však ešte v kurze, ved im pôjdeme ešte dať ten detský kutik do poriadku 😀

slavi super ste boli, a vidno že ste sa dobre bavili 😉

lenkamt
16. feb 2010

ja to vidím že mikuláš 2010 určite v dudinciach 😀

no Nika, ja som ti taká mrcha striedavá 😀 😀 😀

slavenas
16. feb 2010

leni , ved tiež som to v školke nezverejnila 😀 😀
a k tomu idolu, čo ešte potom keby si ho videla v normálnom stave , lebo tie foto čo tam má tá kamoška sú už ked je zábava v plnom prúde a mm tam je už dosť capnutý 😵 😵 😵

zuzana76
autor
16. feb 2010

slavka, kde mas tie fotky?

nika07
16. feb 2010

slavi, ved to su najsamperfiš fotky 😀 😀 😀 , to bol nejaký poľovnícky ples podľa tomboly nie 😅

slavenas
16. feb 2010

zuzi na fb

nika ano poľovnícky 😎

lenkamt
16. feb 2010

ideme sa chystať do mc 😵 😵 😵 večer som tu ako na koni 😉

Ps - Bilu no som zvedavá koľko to nakoniec bude stáť 😕

peta28
16. feb 2010

baby tak mi volali z banky, ze niekto zneuzil moju firemnu kreditku.. mala som tam 6 neopravnenych pohybov.. z toho 3 uspesne asi za cca 700 eur.. tak to musim vyreklamovat. Kartu okamzite zablokovali.. kedze mam denny limit 8500 eur, tak som rada ze to ostalo len pri 700 eur.. fuj az mi je zle z toho

slavenas
16. feb 2010

peti 😲 tak ešte super že to zistili relatívne skoro .

peta28
16. feb 2010

No oni mi hned volaju ked sa im nieco nezda, ale toto bolo 1 x co to boli fakt nejake divne veci a uz o pol druhej v noci som mala prvy debet 0,53 eur a som sa divila co to je za blbost, ale pri takej sume som to neriesila

bilushka
16. feb 2010

Ved nestiham pri vas 🙂

Baby stretkarky, vy ste uz platili tie zalohy vsetky?

zuzana76
autor
16. feb 2010

jeeeeeeeej, uz som pozrela, vidim,ze ste sa dobre zabavali

bilushka
16. feb 2010

Peti 😲 😲 😲
Toto je nocna mora mojho clapa, ked platime kreditkou cez net, ze to niekto zneuzije a ja sa mu stale smejem 😔

Leni, ty si bola tiez na 3D v Hlohovci?

zuzana76
autor
16. feb 2010

peta 😕 , nam tiez blokli kartu, lebo bola podozriva, kedze sme nou platili v spanielsku a bola nejaka afera, ze boli zneuzite informacie a tak zablokovali vsetky karty, nam nastatsie nic nezmizlo

zuzana76
autor
16. feb 2010

bilu, ja sa tiez velmi bojim a preto ani tak neplatim teda cez net, len muz

meganik
16. feb 2010

peti ty brdo 😨

a lenka a slavka sa rozhodli provokovat 😠 😠 😀 😀

tak len sa pekne hlasne do skolky a ´la Meg, uz sa mi to rysuje, ze ked to takto pojde dalej budem mat na splatku hypo za dom s bazenom, virivkou, golf. ihriskom atd...jupii Bilu pukne od zavisti 😀

slavka aka kocka paradnica si bola 😵

meganik
16. feb 2010

a my sme len teraz zaspali 😠

ja som robila na obed kelovy privarok, kt. moje dieta ofrflalo, ze toto ja jest nebudem-takze vyjedla len nakrajany parok

peta28
16. feb 2010

Meg suoer napad.. len pri tych vasich super susedovcov.. neviem neviem

slavenas
16. feb 2010

meg 😀 😀

peti tak tebe chodia aj sms na tel.? tak tie ostatné debety ti nepípli

ja som zálohu ešte neplatila , lebo oni sa vraj ozvú ohľadom zaplatenie ,... ježiš sa musím pozrieť na mail či sa už neozvali 😨 😨 😝

meganik
16. feb 2010

peti neboj, hned ako nastupim do roboty ideme riesit nove byvanie, teraz sa to neda, kedze ja som na MD, hoci ma mm dobre zamestnanie bol by to prilis velky risk uviazat si na krk taky uver, takze deticky by uz isli s nami do noveho 😎

a sa mi vcera poozyvali na fb kamarati, co sa chcu prist s nami rozlucit s tymto bytom a teda hlavne pekne hlucne, tak uz teraz sa na to tesim 😅

bilushka
16. feb 2010

Meg, no ale ked tam budete mat golfove ihrisko, tak aj ja chcem chodit k vam 😀
Moj ma kel rad, to bude vdacny stravnik 😉

nika07
16. feb 2010

bilu zatiaľ nie, už ťa kontaktovali na zaplatenie

peti tak to poteší ☹

meg to by urobila aj Linda

a my sme nespali vôbec, a mi tu vyťahuje kabel z PC 😠

meganik
16. feb 2010

bilu, ale ty by si urcite moc vymyslala, takze teba strazit nebudem-jedine, ze by sme sa dohodli na extra priplatku 😀

no konecne niekto kto oceni dobry kelovy privarok...mm tiez zahlasil, ze sa naje radsej v meste 😠

nika07
16. feb 2010

meg mm by povedal, že on posluchal prečo ho trestám kelom 😀 😀 😀

meganik
16. feb 2010

nika super hlaska 😀

nika07
16. feb 2010

kde je Katika ☹

bilushka
16. feb 2010

Ja strasne milujem kel, aj polievku aj privarok.

Meg a idete zajtra kuk tu Hnilecku?
Mohli by ste tam chytit kiahne a nasledne nas nakazit 😀

Nika, mlady sa tesi na stretko, ci prevracia oci, ze traposky?
Mne nikto nic nepovedal o plateni, len ze mame rezervovanu izbu a to je cele, tiez sa mi to zda byt divne bez zalohy...

meganik
16. feb 2010

no, ak nebude rano Nataka bojkotovat odchod do skolky, tak ako dneska, ze hodinu vymyslala, co bude ranajkovat, tak ano ideme...ak sa nakazime, budes prva, kt. budem informovat 😉

peta28
16. feb 2010

Bilu to uz nechytite.. to uz nebude po takej dobre infekcne
Volala som mojmu bratovi ktory pozna pol Bratislavy a vsade ma znamosti a nikoho v skolke kde potrebujeme.. .

Meg ja kel ani nevarim kedze u nas by to nikto nejedol.. teraz hi budes jest sama dokedy?? 😎

nika07
16. feb 2010

bilu nekomentuje to, dostal to ako príkaz a hotovo, len bol upozornený, že večer musí sedieť na Facebooku, takže si musí zobrať laptop 😀

dobre a máš rezerváciu v mýte 😀