Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
19. feb 2010

Peta aj ja tomu verím,

leni to si písala sama 😀 😀 😀

a idem robiť lievance 😵

mimi.k
19. feb 2010

Ahojte,

Nika, segra bola na tej Abbe predvčerom a bola nadšená, že super 😉 .
A to s tým Vancouverom no comment - niečo strašné.

Hokej dnes inak potešil, mm išiel zasa do práce neskôr, musel dopozerať a včera ako sme išli do toho Senca sa kúpať, tak od samej radosti prišiel z práce zasa v jednej poltopánke a druhej zimnej topánke 😀 našťastie obe čierne 😀
V Senci bolo inak super, málo ľudí, Adamko mal stále úsmev na tvári, totálne šťastný tam bol, skákal sám do bazéna, a aj keď sa vynoril, stále sa usmieval 😵

Lenka, super básnička, som ju poslala mm 😀

A ešte jedna vec - poslala som mm kúpiť také tekuté kašičky od Nestlé do DM. Stále som mala DM zaškatuľkované ako niečo celkom kvalitné, že sú fajn. No a doma som zistila, že tie kašičky, ktoré sú mimochodom veľmi drahé, expirovali v decembri 😠 tak ich išiel dnes ráno vrátiť, že sa hlboko ospravedlňovali a tak, ale v regáli našli ďalšie...sklamaná som z nich.

nika07
19. feb 2010

mimi a si predstav, že si to niekto ani nevšimne, a je to riadne svinstvo,

super že sa Adamkovi páčilo, aj my chodíme takto cca okolo 16, tam nikoho nieje, teda v SC 😀

mimi.k
19. feb 2010

Nika, veď to, hlavne, že je to pre malé deti 🙄
My sme bolo od pol 6tej. 😉

mimi.k
19. feb 2010

"boli" 😉

zuzana76
autor
19. feb 2010

mna este aj dnes boli hlava

letu, to je inak v tehu nromalne, to je z hormonov

peta28
19. feb 2010

No tak baby som tu vyhrabala na nete ze zajtra v Dome kultury v bernolakove je karneval, tak som volala este aj na obecny urad ci maju listky a ze ani nepredavaju ze volny vstup.. tak pojdeme trosku na taky dedinsky karneval.. ale super aspon sa mi tam mala nebude valat na zemi od zlosti ak by sme sa nedostali dnu .. jezis tesim sa ako mala

lenkamt
19. feb 2010

Peti - tak super 😵 a možno to bude lepšie ako v meste 😉

aj toto je dobrý nápad na posteľ:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/d...

peta28
19. feb 2010
maji4
19. feb 2010

AHojte 😉

Peti super ,že si našla náhradné riešenie 😉 😉

Nika ten Vencouver otras -nemám slov 😠 fakt my slováci sme jedinečný 😠 😠

Leni super básnička 😀 😀 ma pobavila 😀 😀

Leni tá postel je tiež super čo si hodila link a aj ostatné tam má perfektné 😵 😵

mimi jej tak super ,že bolo super 😵 a manžel v rôznych topánkach je tiež bomba 😵 😵 to si akože nevšimol?? 😅 😅

Peti dnes som bola v tom stánku u toho ujka a kupila som tu vrtačku ,šrobovák...Lilianak sa prehrala pol hodinu sama 😲

a ked bude dobrá tak som jej slubila že jej kupim aj to lietadlo na rozšrobovanie... 😵 😵

letuskah
19. feb 2010

caute
Peti to moze byt super ten karneval v Bernolakove. a do tej dubravky som myslela ze pojdeme ale ked je problem s listkami tak kaslem na to, lebo Kubko si dnes spomenul ze chce ist na karneval, tak ale ma smolu

ten Vancouver je supis, ani by som sa nedivila keby to bola pravda 😠 sme sa zase raz vyznamenali...

Leni tvoja basnicka dnes vedie 😵 😵 😵

mmem_
19. feb 2010

baby cafte

ja len rychlo otazocku, ten solmucol bol sirup ci granule? simon ma zase nudle a protivny je jak sto certov 🙄

leni basnicka super, som ju hned aj poslala muzovi 😀

mmem_
19. feb 2010

no a ten vancouver je podla mna urcite pravda, to sa vymysliet neda 😀 😝

letuskah
19. feb 2010

mmem baby maju granule tusim a ja mam sirup a pomaha na ten kasel ani sople uz nema

maji4
19. feb 2010

mmem ja mám ten prášok 😉

mmem_
19. feb 2010

ok diky🙂

mimi.k
19. feb 2010

Maji, nie nevšimol si, až cestou domov, lebo jedna klopkala 😀 😀 😀

maji4
19. feb 2010

mimi 😀 😀 😀 tak tvoj muž nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀

maji4
19. feb 2010

ozaj baby čo som včera hádzala ten link s tou brokolicou...akože chutné to je len sa mi to strašne roztieklo a prilepilo na papier takže neviem ako to budeme jesť ale akože chutné to je 😔

letuskah
19. feb 2010

ja som dnes robila rajcinovu polievku a dukatove buchticky takze ziadne prilepenie nehrozi 😵

retaux
19. feb 2010

Ahojte!
Ja som bola dnes na sone. Už asi poslednom - v 30tt.

Lenka: aj u nás mali v sekáčoch všelijaké masky karnevalové. A básnička nemá chybu. PERFEKTNÉ!

Zuzi: že 2 litre tekutín 😲 😲 To ja mám tak na týždeň 😅

retaux
19. feb 2010

Mňaaaaaaaaaam. Dukátové buchtičky. To som už nejedla asi 100 rokov. Hneď by som si dala. Ale ja to nerobím, lebo MM to nezje a Lucka vôbec neje sladké jedlá. Ona nezje nič sladké - žemľovka, palacinky, lievance, buchty, buchtičky... Proste nič 😒

bilushka
19. feb 2010

Ahojte,
Leni, balik poslany-dala som ti to prvou triedou, tak mozno uz v pondelok ho budes mat, v utorok urcite.
Katika je nezvestna?

Peti, podla mna tie handry za tolko nestoja, ja uz si od nich objednavat nebudem, sama som zvedava, co baby na to povedia, na tele sice pekne ukazu, ale kvalitu materialov som si predstavovala inak, zvlast ked ta baba, co na tom na MMB zaraba ma v hodnoteniach same spokojne reakcie zakazniciek, ze ake kvalitne a pod.
Mozno ze aj Katka a Lenka budu spokojne, len ja som som uz chronicky hundros 😅

Karneval v Bernolakove super, to ako ti napadlo tam hladat? 😀
Tam niekde vyba aj Lejla, alebo v Kvetoslavove, mozno sa stretnete 😉

Len rozpravajte o vareni, ja nemam vobec tip na vikend, kupila som sice pangasa (Mmem 😉 😀 😀 ) ale neviem ako, co skombinovat a mam aj por, tak vyskusam tu Letuskinu polievku vychyrenu.

retaux
19. feb 2010

Bilu: ja keď mám pór, tak robím šalát - pór s rajčinami 😀 Nič iné som ešte s pórom nerobila (ak nerátam, že ho dávam do polievky) 😀

bilushka
19. feb 2010

Teraz citam dlhe prispevky-tak Leni, ta baba co to pisala si zasluzi moj obdiv, ako to super napisala a ako sa jej to rymuje, he he.

VRTAJUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

bilushka
19. feb 2010

Este dakujem Lenke za hokejove spravodajstvo, zase som nevedela, ze sme hrali 😅 😀 😀 😀
A vyhrali sme, no super 😀

bilushka
19. feb 2010

Uz som si docitala aj ten Nikin a to je konkretne tvoja kamaratka, ci si sa k tomu dostala nahodou?

mimi.k
19. feb 2010

Básnička od Lenky - preposlala som ju mm a on mi na to odpísal, že krásne, len že sa to bojí do konca prečítať, aby si nemusel do seba vstúpiť 😀

letuskah
19. feb 2010

ret ved si kup buchticky, rozdel na mensie porcie daj zamrazit a vzdy si len krem uvar, ten potom dojes ako dezert mnam 😵

ja som basnicku radsej neposlala, my sa vzdy na tychto temach pohadame takze sa tomu preventivne vyhybam 😖

inak o tom repre dome bolo aj v spravach a ze v inych domoch su vyssie ceny a ze ta slecna co to pisala chcela u nich byt dobrovolnicka a nesplnala kriteria tak takto reagovala 😅

letuskah
19. feb 2010

jaj a dnes som varila konecne tu sackovu polievku a mnam, karpatia francuzska, velice dobra, presne splna moje momentalne chutove kriteria 😵