Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
22. feb 2010

ja som tentokrat ten mejl nedostala vobec 😕 len tu som to citala, az sa mi to nezda lebo mne chodia vsetky kraviny

Kati ked si tu, nemas nahodou ulozeny recept na lasane co si davno davala? na spodok mali ist cestoviny a potom lasane a dake dve omacky tusim, mala som ho v zalozkach ale raz mi zmizli vsetky a neviem ho najst

letuskah
22. feb 2010

Kati pekne, na mna sice moc farebne ale dobre to vyzera aj v spaln 🙂

bilushka
22. feb 2010

Kati, pekne a kde ste dali tu ikeacku postielku modru?

bilushka
22. feb 2010

Kati, ale na nasu ziaost tam nedali fakturu, poodstrihavali vsetky visacky-skratka tak ako ti to posielam, tak mi to prislo, poodbalovane a na baliku napisane ze hodnota zasielky 10 dolarov 😉

letuskah
22. feb 2010

cize to ani nemozete vratit ak by ste chceli

bilushka
22. feb 2010

Letu, no ja by som to urcite nevracala, ako proism ta, zase posielala do Ameriky? 😕

letuskah
22. feb 2010

no ved to je druha vec ze do ameriky, to by ta vyslo viac postovne ako prachy spat 😅

katika1
22. feb 2010

jasné, to by som radšej predala, keby to bolo zlé ako posielať späť
letu nemám ho už.. aj ma napadlo minule, že ho pozhánam 😉 ak nájdem, pošlem ti

bilu postielka je v spálni, pri našej posteli

ja milujem tolko farieb a hlavn čo najviac vesele musia byť.. tá modrá ma zabíjala ☹ ja neznášam tmavé farby 😝 a ked sú čisto biele steny, ničo mi tam vždy chýba 😅

letuskah
22. feb 2010

kati dakujem 🙂

idem este nachystat dake jedlo kym sa kubko zobudi nech mu mam co dat 😅 caute

lenkamt
22. feb 2010

Bilu - balík je už na pošte, ale poštárka to neviem prečo nedoniesla nechala mi len lístok v schránke 😝 no a tým pádom mi balík vydajú na pošte až zajtra 😝

maminu bolí aj strašne brucho, preto ide na tú kolonoskopiu zajtra. ibaže už je tam z toho na nervy, čo jej všetko robia a na nič neprišli /nemôže fajčiť ešte k tomu/ no tak už len rozmýšľa nad najhoršími chorobami 😔

a ja mám dobrú náladu skoro stále, mne jú nejaké drahé handry nepokazia 😀

ja som tiež antipes do bytu, akurát také minipsy teda môžu byť ak nato majú ľudia nervy, my sme tu mali piatok-sobota maminiu lilinu a teda cikať chodila pekne na handru na balkón a von sme hovienka zbierali 🤐

lenkamt
22. feb 2010

Bilu a akú ideš mať zmenu??? lebo ja chcem skrátiť po plecia, viac prestrihať boky a asi menej blon a viac hnedej 😅

lenkamt
22. feb 2010

no a blbá najdôležitejšia udalosť - môj muž má ponuku na povýšenie s pracovným zaradením v blave 😀 tak mi tam naňho potom dozriete, hej? 😀

katika1
22. feb 2010

aj ja chcem zmenu! asi sa dám ešte viac na blond, alebo čo.. mne sa strašne páči taký ten svetlohnedý melír ako má Anistonka.. ale neviem, či by mi to spravili pekne 😝

katika1
22. feb 2010

leni, minule som sa rozprávala s kamarátom - vojakom a som sa pýtala, či nepozná tvojho muža. Tak nevedel, či je to on, ale že jedného s takým priezviskom pozná a nadával na neho, že sa s ním vraj raz velmi pohádal 😕 😲 😀

maji4
22. feb 2010

AHojte 🙂 🙂

katka izbička krásna 😵 😵

katika1
22. feb 2010

maji dík.. 🙂
inak odkedy som malovala, zas mi začalo trpnuť brucho 😔 ja už fakt neviem, čo mi je 😔 ale teraz je to pri rebrách, takže to neboli tie črevá, ako si myslel dr 😝

lenkamt
22. feb 2010

Kati ja som ti izbičky odklikla že líbi se mi už na fb.

ipni mi priezvisko, sa dopátrame čo sa stalo 😀

letuskah
22. feb 2010

som zvedava na tu vojensku aferu 😀 😀

lenkamt
22. feb 2010

Letu asi to bol iný Vicena 😀

idem s Verčou pozerať priateľov 😀 otvorila chipsy 😀

zajtra drže palce nech to u tej novej kaderníčky dobre dopadne 🤐

katika1
22. feb 2010

baby, ak ste chodili na preventívku k obvodnému - čo všetko vám robili???

letuskah
22. feb 2010

boze ja ja by som uz mala ist ku kadernicke sak ja som asi 8 mesiacov nebola 😕
Leni aka skoda, ja ze bude vzruso 😅

letuskah
22. feb 2010

idem ja spat, chvalila som sa ze ma hlava nebolieva tak ma uz druhy den boli 😔
dobru noc

bilushka
22. feb 2010

Leni, ty uz ides zajtra ku kadernicke?
Ja som stale v stadiu rozhodovania, ked na to moje paperie moc experimentovat nemozem, ale som tiez rozhodnuta nieco so sebou robit, zajtra cakam na fotosky a reakcie, o kolkej tam ides?

Kati, myslis obycajnu preventivku u obvodaka, ci u gyndaka?

zuzana76
autor
22. feb 2010

ahojte

katika, no preventivka, na takej som uz dlho nebola 😀 , ale urcite by to mala byt krv, moc, zmeranie tlaku, ekg, citanie pismen, mozno aj rontgen pluc

bilushka
22. feb 2010

Ja idem v piatok k maminmu zubarovi a napisala do objednavkoveho listu aj maleho, aj tak som presvedcena, ze mu usta neotvori, to by musel velmi prekvapit, no uvidime...

bilushka
22. feb 2010

Aha, tak k obvodakovi, som si precitala pozorne...
Moj obvodak chrape pri krbe, tak ti posielam, co som nasla, zo zakona mas narok na toto:

Preventívna prehliadka u všeobecného lekára pre dospelých
Začína sa pohovorom, na ktorom lekár zisťuje viac o chorobách vyskytujúcich sa v rodine, zaujíma sa o životný štýl a pracovné nasadenie pacienta. Skontroluje stav očkovania a následne ho vyšetrí od hlavy až po päty pohľadom, pohmatom, posluchom, poklepaním, skontroluje pulz a tlak krvi. Súčasťou prevencie je aj prehliadka zameraná na kardiovaskulárne choroby.

• Pacient absolvuje odbery na hematologické a biochemické vyšetrenia (moč chemicky, močový sediment, glykémia, krvný obraz, vrátane trombocytov).
• Robí sa vyšetrenie cholesterolu, triacylglycerolov a hladiny cukru v krvi.
• Súčasťou vyšetrenia je aj EKG.
• Pacienti nad 50 rokov, ktorí už v rodine majú alebo mali príbuzných s rakovinou hrubého čreva a konečníka, podstupujú aj vyšetrenie prítomnosti krvi v stolici
.
Na preventívnej prehliadke je paciet poučený o zdravom spôsobe života, o spôsobe predchádzania rôznym ochoreniam, prípadne o možnostiach ich skorého odstránenia.

zuzana76
autor
22. feb 2010

katika, izbicka riskova aj spalna su krasne, zelenu mam aj ja rada 🙂

zuzana76
autor
22. feb 2010

no, tak skoro som sa aj trafila, co sa na preventivke robi 😀

zuzana76
autor
22. feb 2010

ale teda je pravda,ze ja som taku kontrolu u obvodneho hadam ani neabsolovala
mne vzdy nieco nasli aj bez kontroly

bilushka
22. feb 2010

Zuzi, dobra si, plus si dala aj citanie, to si myslim, ze by sa tiez malo robit a v clanku to nie je.
A chlapom sa este rype v zadku, ci nemaju zvacsenu prostatu, to viem este ako delikatesu na zaver 😀