• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Ozaj a dnes mi muž dodatočne kupil tu chlorellu tak som zvedavá ako to na man zapôsobí :sweat_smile: že by som ozelenela :sweat_smile: :sweat_smile:
22. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Maji - čančaná fotka :wink:

Bilu - idem dnes o 10.00 :sweat_smile: ak to bude použiteľné hodím foto :grinning:

mne na preventívke u obvoďáka len berú krv, robia ekg, merajú tlak a musím doniesť moč. a môjmu mužovi vojenksí doktori to zvláštne vyšetrenie nerobia :grinning:

Kati - tebe by tiež asi mali spraviť minimálne sono alebo tú kolonoskopiu, keď máš stále tie problémy s bruchom :pensive:

baby, mne ešte nedošlo nič platiť do mýta, vám hej? :confused: ja by som šla aj hneď teraz, už sa neviem dočkať :sweat_smile:

no a pre kolenikpositiv - tešííííííííííím sa fest na to show dance na jojke :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a záhada prezáhadná, Lenka má zase nízke železo, baby ja to nechápem Verča čo neje nič nanajvýš tak suché rožky a sladkosti má vždy všetko v poriadku a Lenka, ktorá zje všetko a z mojích detí aj najviac ho má stále nízke, maltofer aj aktiferin ju strašne zapekajú aj sa sťažuje že ju bolí bruško, tak neviem čo jej dať :pensive:
23. feb 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja som bola včera v poradni. Všetko OK, akurát mi doktor povedal, že mám herniu na pupku :confused: ale že to nemôže riešiť teraz. Doktor sa tešil, že som ukážková tehuľa, že mi nič nie je, tlak mám krásny, nohy neopúchajú... :slight_smile: A ešte sa čudoval, že som pribrala len 3,5 kg od pôvodnej váhy.

Peťa: dúfam, že Timka je OK :wink:

Zuzi: napíš mi, prosím, presne ako robíš to ražniči. Ďakujem. :wink:

Maji: ani ja som nebola u obvodnej na kontrole a ani teraz, keď som tehu.
23. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

lenka, chudatko lenka, vidis, aj ja vela jem a tiez mam krv na figu, ono to niekedy nie je o tom kolko kto je, ale ako mu to v tele funguje :confounded: a co je schopny vyuzit, skus jej davat cviklu, az by ju jedla, aj stavu z cvikly a jablk, predavaju v Bille, aj Kauflande, je normalne dobra, pasterizovana, to jej skus davat denne, az by to chcela pit
23. feb 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji: som pozerala, že akú novú kočku to tu máme a to ty máš novú foto. Pekná :wink:

Leni: :grinning: asi sa vojenským doktorom nechce hrabať v toľkých mužských zadkoch. Ja keď som mala po pôrode málo železa, tak mi doktorka poradila babský recept - napichať do jablka klince, nechat ich tam na noc a potom ich vytiahnuť a to jablko zjesť :sweat_smile:
23. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majka, krasna nova fotka, si kocka na nej

ret - Raznici - na spajlu ponapichujem striadavo nakrajane kuracie, alebo bravcove maso, osolene/ moze byt aj okorenene, ale kvoli krpcovi to nekorenim / , potom na kocky nakrajanu oravsku slaninu a na kruzky nakrajanu cibulu - niekto dava aj klobasu, ale to by pre nas bolo uz velmi tazke - na spodok pekaca dam na kolieska nakrajane zemiaky , osolim ich , na to poukladam tieto spajlicky s masom , prikryjem alobalom a supnem do rury na 200 stupnov, po asi 45 minutach pecenia ich odokryjem a necham asi na 15 minut zapiect tie maska

v lete mozes davat aj na kocky nakrajanu papariku, a na kruzky nakrajane rajciny
23. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Zuzi :wink: Ja toto vôbec nerobievam, ale skúsila by som. Už neviem, že čo by som varila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte :unamused:
viete to ockovanie v porodnici este do pleca,tak patkovi to normalne zahnisalo v tretom mesiaci a tobias ide mat styri a ani naznak :frowning2: doktor ze to uz malo byt a ze je mozne ze sato neujalo a bude musiet ist este raz :confounded:

co si myslite?nemoze mu to este zahnisat :unamused: :frowning2:
23. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby dík za pochvali to ma malovala jedna začínajúca vyzážistka :wink:

Mish a to musí zahnisať?? :astonished: ja som si myslela že ideálne je keď to nezahnisá ja si pamätám ako sme s Liliankou chodili na vytláčanie toho hnisu chudiatko ták strašne plačkavala vždy :frowning2: :frowning2:

Leni bože môj držte sa už zasa nejaký problém :pensive:
23. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajaj aka kocka, wow Maji, normalne kukam ze kto to je :confused: :confused: :confused:
23. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let dakujeeeeeeeem :dizzy_face:
23. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak caute

Zuzi ja som pribrala uz 4 kila :rolling_eyes:
a u obvodnej som pri kubkovi bola len preto aby ma vypisala ked som bola chora a teraz jedine kvoli tomu tlaku, sak co ma obvodak s tehotenstvom? :confused:
inak s Kubkom musime ist na chirurgiu kvoli tej krvi ked kaka, tak super... :pensive: a ja mam krv OK, poobede internistka :stuck_out_tongue_closed_eyes: zaas mi namera 150/90 uz sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na obed sme sa napchali kolacikmi co sme si cestou od doktorov kupili, Kubko bol zlaty len aj svojej lekarke aj mojej ukazoval ako sa postavi na 4 aby som mu mohla po kakani ritku utriet :dizzy_face:
23. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v cakarni u pediatricky sme cakali 1,5 hodiny a to sme sli hned rano , ze tam nebude vela deti, tak som zvedava co sme si odtial doniesli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zamestnavatelia neziadaju preventivky, len pri niektorych povolaniach, takze to si kazdy musi odsledovat sam. ja som v zivote nebola lebo vzdy ked som uz bola rozhodnuta tak som otehotnela :confounded:

leni dakde som zachytila ze k zelezu treba aj kyselinu listovu aby nezapekalo ale neviem uz kde to bolo a co je na tom pravdy, ale cvikla je fajn na to, Kubkovi dokonca chuti tak mozno aj tvojej vsezravkyni bude :wink:
a to s tym jablkom mi tiez raz poradili ale nemala som odvahu to skusit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mish ja sa uz nepametam ci to malo alebo nemalo hnisat ale sa mi vidi ze len sa zdurit a potom ukludnit tak neviem...

a lekari, moja obvodna je v pohode len ku nej ist to je celodenne cakanie o nervy lebo 1 pacient je u nej minimalne 30 min. gyndosa mam super teraz a kym sa nepominie zo sveta tak ho nevymenim ani keby co bolo, zubar fajn ale nechodim tam a alergologicku som nevidela peknych 6-7 rokov tak ani neviem ci este ordinuje ale mala hnusnu sestricku ona bola fajn a kardiolog je sympos
23. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses:
lenka, čo hovoríš na veci?
mna dnes neskutočne bolí hlava :pensive:
a maji, krásna fotka :wink:
23. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Niektorí zamestnávatelia žiadajú preventívku alebo aspoň vstupnú prehliadku. Aj MM robí vo väčšej firme, ale v kancelárii a musel ísť na vstupnú. Akurát, že mu nič nerobila, len tlak zmerala a čítať dala :rolling_eyes:

Mish: ja tiež viem, že to má nahnisať, ale asi nie veľmi. Lucka tam mala tiež hnis, ale doktorka nám zakázala vytláčať to.
23. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdarek,
aj ja som zvedava, ako Lenka vlasy a handry...
Cakame kocicu s novou hlavou v sexi pozach s mini satami :wink:

Kati, tebe to poslem v piatok ked pojdem k tomu zubarovi 1. triedou, v pondelok to mas tiez na stole.

A ja v prvom momente ulak, ze kto novy sa k nam pridal...a to Majka s novou foto :slight_smile:

Moje dieta este nespi, lebo uz vie vyliezt z cestovnej postielky, tak ho ulozim, nakricim a ked za chvilu pridem, tak beha po izbe :rolling_eyes: A navyse sa zacala dedinska kultura, lebo jeden ujo ma dnes pohreb a ten vysielaju live v rozhlase :sweat_smile: Neviem, ci som uz zabudla na tieto zvyklosti, alebo je to novinka, ale nechapem, ako to koho vobec mohlo napadnut :rolling_eyes:
23. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mish, ja uz si to ockovanie vobec nepamatam :pensive:
Tiez iba viem, ze to malo hnisat, aby bola vidiet nejaka reakcia, ale ako velmi a dokedy uz neviem.
23. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatám, že Riško mal to očkovanie len ako čiernu bodku :confused:
lenka, kde si???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, Slavka, Peta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si polku ibáču a je mi trochu lepšie :dizzy_face: fuj, už sa to nedalo vydržať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu: u nás je to pravidlo - o 11.00 a o 14.00 vysiela mestský rozhlas, kto umrel (najskôr mu pustia pohrebnú pesničku), komu bol rodina a potom hrá jubilantom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeej Ret a vy uz aj mena mate vybrate a ake krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme, Bilu. To prvé bolo jasné hneď, ale na to druhé som musela MM trochu spracovať :grinning:
23. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no an malo to zahnisat aj zapalit trosku ze vtedy je to ok,mal to aj patko a na vytlacanie sme nechodili..

ale tento nic :unamused: a bola tu kamoska a zase ma zneistila s tym pretahovanim pipikov,oa mi ukazala ako to ona urobila malemu a jeho pipik vyzeral uz uplne ako pipik dospelaka :unamused: ja uz som dement sto doktor sto nazorov...

potom kus pretiahla kozticku malemu a tam sa mu hned take male ranky s trosinkou krvi urobili tak ja sa teda asi vzdam pretahovania.. :confounded: fakt neviem neviem idem si nejake odborne clanky kuk
23. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mish radšej to nerob.. inak mne malý ani nedovolí aby som mu stahovala.

ale zato minule sa zobudil a stál mu a vraví "mami, hladkaj mi pipíka" :astonished: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte

leni mne tiež ešte nikto nepísal o zálohu
a chcem vidieť nové vlasy :slight_smile:

mish ja si pamätám že malej sa to očkovanie skoro vôbec nezapálilo mala to len trošku červené a dr. povedala že ok a vôbec ju neočkovali druhý krát .

bilu ty si ma dostala včerajším - môj obvodák chrápe pri krbe - :grinning: :grinning:

maji pekná foto

kati Riškova izba nemá chybu, páči sa mi :grinning:

ret ty si vzorová tehuľka , super že je všetko ok :wink:

letu tak nech je tlak ok, a Kubko zlatý ako ukazoval ako mu riťku utieraš :grinning:

a nás chytil zasa ten protivný suchý kašeľ :frowning2: :frowning2: bez soplíkov, bez teploty len je zachrípnutá a kašle , ma to štve lebo ani nikam medzi deti nemôžme isť chodíme len samé po vonku :frowning2:
23. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handry supeeeeeeeeeeer mne sa to páči, ale za tú cenu fakt eee :slight_smile:

vlasy - bilu poslala som ti mms :grinning:

ostatné čakajte :grinning:
23. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katíííí ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vanes dneska zapotila - Vravím jej pozri aký máš neporiadok v izbičke , pekne si ju chod upratať , vošla do nej a vraví ... mami ved peknucké ... ja jej na to aké peknučné pozri aký bordel tam máš ... pozrela ešte raz do izby, potom na mna a že .... mami mysis hacky ??? - no zjedla by som ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok