Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
24. feb 2010

Ahojte som u našich a celkom fajn sa máme akurát na to ,že som zabudla vysielačky tak sedím v kuchyni s nastraženým sluchom 😝

Strašne vela ste toho popísali tak prispievať budem postupne 😉

Matejkovi prajeme všetko naj naj najlešie k meninám nech poslucha maminku a nech ejj robí len a len radosť 😵 😵

Ret vám prajem skoré vyzdravenie nech grcačky rýchlo prejdu 😉 😉

let a dávaš malému aj probiotiká ked má chudiatko také problémy...bože ved ho to musí aj bolkať 😖 😖

maji4
24. feb 2010

Peti chudatko ešte aj sople 😖 😖 držte sa !!

Zuzka krásne su tie šaty čo si si doobjednávala 😵 😵

Slavens vaneske prajem tiež skoré vyzdravenie a aby jej tie ATB čo najrýchlejšie zabrali 😉

maji4
24. feb 2010

Meg ty sa nezdáš ty si takto zdrhávala zo škôlky to rodičia museli mať obrovskú radosť 😅 😅
Ja som do škôlky nechodievala moji rodičia si to vedeli suepr zariadiť že pracovali na striedačku som si vždy myslela že aj ja budem na tom tak super s prácou ale vidím ,že dnešná doba je o niečom inom 😔 😔

meg ty si aká šikulka že už len 2 skúšky super budeš tu hádam aj častejšie 😵 😵

Nika synátorovi prajem tiež všetko naj naj najlepšie 😉 😉

Meg a som velmi potešená že som to pochopila správne 😵 😅 😉 😉

maji4
24. feb 2010

Bai v piatok aj ja budem na teba myslieť , aby si dobre dopadla 😉 😉 a ja verím ,že to bude najsuper lebo ty si šikovnica šikovná ked popri 2 detičkám zvládaš prácu a ešte aj manžela 😉 😵

Nika mi tiež na obed spávame niekedy ale večšinou hej dnes nie pochopitelne keďže nebola doma ale sme u babky 😉

Slavens môj muž tiež túžil po nove telke že si kazí oči na strej a tak tak som mu povedal ,keď prestane fajčiť že súhlasím je pravda že obmedzil fajčenie vtedy keď ho objednával a akonáhle ho už máme doma , veselo si fajčí ďalej v takom množstve ako pred tým ak nie viacej 🤐

maji4
24. feb 2010

Biluš tá pokladňa vyzerá super aj ja som ju obzerala ale ježiško jej doniesol inú 😒 😒

nika07
25. feb 2010

dobré ráno,

lenka, kde si, to sú nervy pri tom hokeji 😝 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
25. feb 2010

Ahojte!
Nika: ani ja to nemôžem pozerať, tak som odišla 😅
A Lucka spí každé poobedie. Neviem si predstaviť, že by nespala. A ani sa tomu nejako extra nebráni 🙂 Ona je taký spachtoško, potrebuje to.

Baily: zajtra budeme na teba myslieť hneď od rána 😉 Ale ty si šikovnica veliká, takže to určite zvládneš ľavou zadnou 😉

retaux
25. feb 2010

Vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkamt
25. feb 2010

no tu som, však mňa tu picne, deti bežne spia do 7.30 tak dnes asi cítili môj nepokojný spánok, že 5.40 😝 takže od 5.45 doteraz som ich presviedčala že bambulka ee, krtko ee, lucia a panáčiky ee.........
no a ony zborovo - neceme ujov lyžujú, ceme babulku 😀 😀 😀

potom si vybrali obaly z dvd a na nich sa akože korčulolyžovali po byte 😀

spotená som až za ušami idem do vane 😀

peta28
25. feb 2010

Vyhrali smeeeeeeeeee...akoze vyhodim malu v jaslickach a v kaviarni velka obrazovka, posledne 3 minuty som dopozerlaa tam.. skvele 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
25. feb 2010

je to super

lenkamt
25. feb 2010

pijeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeee 😀

nika07
25. feb 2010

Česi prehrali s Fínskom 😀 😀 😀

nika07
25. feb 2010

lenka ja ano, kávu, konečne, šak som nemala čas 😀 😀 😀

peta28
25. feb 2010

Letu myslim na Kubka a drzime palceky nech to dobre dopadne.

Leni aj ja zvyknem kupovat strudlu mrazenu z Lidlaa je celkom fajn.. ale ja som taka leniva gazdinka, nemam ja cas na vypekanie, cez vikend sa snazim co najviac venovat malej a co najmenej vyvaraniu a vypekaniu

Mmmem my sme teraz s chorobami celkom dobre, v Kralovstve to bolo horsie tam sme mali 2 x ATB, jedenkratz toho pri zapale obliciek a odvtedy sa drzime bez , v juni to uz bude rok co sme nemali ATB, tak sned to nezakriknem. Zatial sme mali teraz len raz sople.. moraxelu, ale to sa obislo bez mediciny, len kalobu sme brali a Hedelix , potm zapal spojiviek 2 tyzdne.. a po 3 tyzdnich zas zapal spojiviek ale to je od toho ze ako deti maju dople tak si zvyknu utierat soplavymi rukami ocka a hned je zapal aj v oku

zuzana76
autor
25. feb 2010

ahojteee

no tak ja si pripijem Carom 😀

my sme hokej sice cely prespali, ale o to krajsie bolo prebudenie 😀

peta28
25. feb 2010

Maji,Bilu aj nam jezisko doniesol pokladnu a super vec akuraz te sa mi zasekla pred dvoma dnami a hrala asi hodinu pokial som ju odsekla. Vcera mama doniesla Timke flautu a vecer o 21.00 som myslela ze uz vyskocim z okna.. tak co je toto za darcek pre take male dieta mi povedzte..

Bai drzime palce na piatok 😉

Maji ale v pondelok uz budes spat od rodicov, nie? Ved mame velky prihlaskovy den v skolkach. Som zvedava ako Peto rano vstane, ho vykopem o 6.00 z domu, aj desiatu a caj do termosky mu nabalim 😀

zuzana76
autor
25. feb 2010

jej, mne uz naskocil 18 tt 😀 , no ale som tak tyzden pozadu, vcera alebo predvcerom som zacinala 17 tt

zuzana76
autor
25. feb 2010

letu, dufam,ze vsetko dobre dopadne u lekara

maji, vdaka, len tie saty este nemam objednane

baby, ked ja sa este teraz bojim objednat si na leto napriklad tu suknu, ked neviem velkost, aj tehu rifle napriklad co mam, boli cislo 38 a ku konci tehu som ich uz nemohla nosit lebo mi boli male a tak som si musela kupit druhe gate vacsie, co mam robit? ved nemzoem vediet kolko priberiem a potom, ked budem tie saty uz chceit, tak sa stavim,ze nebudu mat bud tu farbu, alebo cislo a pdoobne

tu bluzu cerveno-ciernu aj tu druhu bielu a tie saty cierno-ruzove si asi kupim uz teraz niekedy

lenkamt
25. feb 2010

Nika - my sme rovnaké povahy, ja keď bolo 3/2 tak si vravím že no a čo, hlavne že češi prehrali 😀

Peti - ja aj mám čas ale stálo nejakých 38Sk a to sa mi neoplatí kupovať lístkové cesto a ostatné ingrediencie 😀

Zuzi - gratulka, ja dúfam že to bude 8/8 😀

peta28
25. feb 2010

Vsak jasne Leni aj mna tieto lidlove vyrobky vzdyp resvedcia.. vyskusaj tie mrazene slivkove gule, cele kilo ze 1,99 a mala spraskala aj 4 na veceru, uplne su super a rychla vecera

peta28
25. feb 2010

Inac skoda ze nam vysla ta Kanada v 4 finale.. oni su doma, tak to nemame velke sance podla mna

lenkamt
25. feb 2010

hej? aj som ich obzerala, len som nevedela či to zužitkujeme, ale ked sú dobré tak kúpim, ja v poslednej dobe všetko kupujem v lidli 🙂

zuzana76
autor
25. feb 2010

leni, no to sotva, lebo termin mam 1.8. ale on mi to mal posunut o tyzden dozadu, cize na 8.8. ako som si dala ja sem na MK, lebo babatko bolo vzdy o tyzden pozadu, tento termin mi vyratala sestricka este na zaciatku tehu, a podla sona bolo babatko vzdy pozadu, ale nikto mi sterminom nic nerobil a asi mi naplanuje sekciu, co sa robieva aj 10 dni dopredu, len neviem ci to bude brat od toho 1.8. 10 dni pred terminom, alebo od toho 8.8. , takze mi to vychadza este an koniec jula

zuzana76
autor
25. feb 2010

tie mrazene slivkove gule su super, aj tento zavin 😀 , my to tiez kupujeme obcas

zuzana76
autor
25. feb 2010

leni, tebe kolko dobredu robili sekciu? viem ze male sa nardoili 8.8. ale neviem kedy si mala riadny termin porodu

lenkamt
25. feb 2010

Peti - no a čo, hlavne že češi prehrali 😀 sme medzi prvými štyrmi a to stačí 😵

Zuzi - aha 😨 no ale možno ho nechajú dorásť do 8.8. 😅

zuzana76
autor
25. feb 2010

no ved ja si myslim,ze teraz je este predcasne o tom hovorit, ved iste ma bude kontrolovat a ked uzna za vhodne tak vtedy urobi sekciu, mozno 10 dni pred, mozno len tyzden, mozno len par dni, tusim Mish tak robili sekciu,ze len par dni pred terminom

zuzana76
autor
25. feb 2010

ja netusim co si dnes navarim, maly ma este gulas zo vcera ale ja fakt neviem ze co

peta28
25. feb 2010

tak ale skoda uz ak by sme boli stvrti ked sa tak nadreli, aspon ten bronz by potesil 😉 Inac ti cesi to prekvapilo aj mna vsak Fini nie su az taki dobri