Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
25. feb 2010

nepojdes spat 😀
mm vcera pozeral vecer daky hokej, potom zdriemol a pozeral rano, tipujem ze dnes to bude tak isto, zas bude potom dlho v praci 😠 lebo pojde neskoro do nej 😔

katika1
25. feb 2010

že dáky hokej 😲 😀
no a spať ja musím.. a som hrozne lenivá vstať 😔 ale ja to chcem chcem kukať!!!

slavenas
25. feb 2010

že 3.30 to neviem čo by museli dávať aby som ja vstala 😕 😕 😕

letuskah
25. feb 2010

😀 sak aj mi hovoril aky ale pametam si? 😀 😀

katika1
25. feb 2010

ja som aj dnes ráno od nervov, či vyhráme vyupratovala dom 😀

nika07
25. feb 2010

dieťa mam hore ☹ , ale vstavala s krikom lebo sa jej chcelo čurať, to zasa bude 😕

no 3,30 ani u mna nehrozí, iba že by som sa s mužom povadila, vtedy nemôžem spávať 😀 😀 😀 😀 😀 😀
asi radšej pozriem reprízu 😀

letuskah
25. feb 2010

kati nechces prist ku nam? ja sa o riska postaram, mozes kukat v noci hokej, upratat a cely den dospat 😀

katika1
25. feb 2010

ja si nahrám asi a aspon možem pretáčať a nemusím upratovať 😀

katika1
25. feb 2010

letu dobre 😀 celkom fajn ponuka 😀

bilushka
25. feb 2010

Slavi, super, ze Vaneske to tak rychlo zabera a zlata, ako sa pyta smrkat 🙂

Na popud Lenky, ze nesledujem bulvar-lebo fakt neviem o ziadnom Rakovskej decku Tokyu 😕 som bola na stranke Noveho casu a Marianka Durianova to zhodnotila velmi pekne, ked sa jej pytali, ci vstava aby videla hokej, ze: Teoreticky by som mohla vstať, ale prakticky asi nie 😀 😀 😀 😀 a ze radsej sa vyspi...takze som na urovni Durianovej, dovi dopo 😀 😀 😀 😀

Nikus, len pekne spracuvaj Mimu, ci sa jej chlapovi tak nepacilo s nami, ze povedal nikdy viac?
Lenka, ze si aj na neho vybehla?

katika1
25. feb 2010

keby si videla ako drhnem linku, ked sa pomaly končí zápas a nie je rozhodnuté😀 😀

katika1
25. feb 2010

bilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
25. feb 2010

bilu budem 😀

kati aj ja potrebujem vydrhuť linku 😀

katika1
25. feb 2010

bilu a žeriem ťa, že si sa pridala do tej skupiny o čechoch ako ja 😀 😀

slavenas
25. feb 2010

ja by som nemohla vstať ani teoreticky ... tak to už je uroveň koho ?? 😅 😅

kati som si ťa predstavila ako drhneš z nervov linku 😀 😀 😀

na koho ešte lenka vybehla ? lebo ak aj na môjho tak tomu sa to asi páčilo 😀 😀 😀 tak super len tak dalej 😀

katika1
25. feb 2010

slavka 😀 tak to bude úroveň nejakej podobnej markizackej moderatorky 😀

vybehla na adulakinho muža 😀

slavenas
25. feb 2010

no to viem že na aduliaka , ale som myslela že ich bolo viac 😀 😀

meganik
25. feb 2010

caute pripajam sa k skupine, kt. dieta dneska odmietlo spat, teda ak tu nejaka je, ak nie tak ju rada zalozim 🙄

herecka mala sa prevalovala hodinu v posteli, co uz som ja pri nej zalomila a potom zakricala, ze ona nebude spat, lebo vonku svieti slniecko..tak a teraz mi tu demoluje byt

citat vas po vyhratom zapase je sranda 🙂 ja neupratujem, nevladzem ani dychat, ked je to moc napinave

bilu my sme skolu zacali v septembri a isli sme do letneho semestra bez prazdnin alebo prestavky alebo ako to nazvat, takze preto uz pomaly finisujem, i ked tie dve skusky co mi zostali su tie najhorsie, tak snad sa so mnou nebudu tahat do neviem kedy, beriem aj Ecko, len nech mam pokoj 😎

vcera sme sa smiali na Natalke, lebo mm ju naucil, ze Natalka povedz mamine aku ma ocko v robote funkciu (zjavne ju to nenaucil moc dobre) a Natalka odpovedala celou vetou: Ocko je v robote papier 😀 😀 😀

bilushka
25. feb 2010

Kati, hej nasledujem tvoje kroky a este ma dnes zaujala skupina:
Dobre vytrt*kaná žena sa feminizmom nezaoberá 🙂
ale tam som sa ja slusna nepripojila 😀 😀 😀

katika1
25. feb 2010

meg na to poznám riešenie- rolety.. pošlem k vám mojho muža, ten vám spraví, chceš? 😀 😀 😀

meg papier je super 😀

katika1
25. feb 2010

bilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tam by som sa veru mala pridať 😀 😀 😀 😀 😀

meganik
25. feb 2010

este som sa chcela spytat baby co neplanujete v najblizsej dobe druhe babo-uz sa zbavujete kocikov? ci este krpcov vozite v sportiakoch?

meganik
25. feb 2010

kati ok super, ale az do noveho...sem uz neinvestujem ani cent, to dam radsej krpatej na okno deku 🙄 😅

katika1
25. feb 2010

meg ok 😎 aj okná, aj bránu, aj žalúzky 😀 jasné?! 😀

meganik
25. feb 2010

ok, no ale v tom pripade musi byt zlava, jasne 😀

nika07
25. feb 2010

vidiš Kati asi som mala zavolať tvojho muža na výmenu žaluzii, som to dala urobiť rodine a asi dopadnem ako bilu so stolármi 😀

bilushka
25. feb 2010

Meg, ja som sportak uz davno predala a v golfaci sa este vozime, ked ideme do obchodu, alebo sa ponahlame na cvicenie...ale niektore babizne na nas pindaju, ze taky velky a este v kociku 😠

Ocko je papier je dobreeeeee 😀 😀 😀

slavenas
25. feb 2010

ocko papier 😀 😀 😀

a v golfáči už nechodíme a predaj som ešte neriešila , som lenivá 😔 😔

meganik
25. feb 2010

ved za to sa pytam, lebo ved aj my uz vytrcame z kocika

katika1
25. feb 2010

nika 😲 🙄 no teda to si mala 😀

meg noooo dobre 😀