Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
26. feb 2010

tak ja som vynechala aj pastety, aj pecen, ale zhresila som sackovou polievkou 😀

zuzana76
autor
26. feb 2010

a furt by som luchala tu kolu 😀

zuzana76
autor
26. feb 2010

a ideme asi do obchodu, elbo nasa chladnicka je fest,ze prazdna 😀

lenkamt
26. feb 2010

no čaute, ste to tu rozbehli 😕 už ráno 😕

Nika - mamina naprd, dnes ide pod narkozou znova na tú kolonoskopiu, lebo predtým že sa to nedalo vydržať. včera večer im tam doviezli na izbu zavšivavenú zasvrabenú bezdomovkyňu, tak je zas na prášky, krista už ma serú s tým prístupom ešte jedna vec ma vytočí a idem robiť poriadky 😠 však nech si vyčlenia jednu izbu pre alkoholičky, bezdomovkyňe a cigny 😠 ja mám také nervy 🙄 😔

variť neviem čo idem, kázala som mužovi nech vymyslí 😀

nika07
26. feb 2010

leni tak to je sila, a to im ju dali na izbu 😠

lenkamt
26. feb 2010

Kati, Bilu - mne zmizla z profilu skupina že jagr sedí s chipsami doma pred telkou , my ideme ďalej 😀DD to bude nejaký ťah od bratov čechov 😀

nika07
26. feb 2010

Lenka tvoj muž pozná Rasťa Rašlu

lenkamt
26. feb 2010

Nika - no sila 😠 také p..e mladé doktorky tam robia - však interna tak asi povinná prax hviezd s čerstvo ukončenou školou - normálne pizdy namyslené ani sa nepozdravia ani sa neodzdravia, keď sa ich chcú niečo spýtať tak že - čo máte zase? a podobne. ja som tak naštartovaná že sa majú po p..i tie dievky 😠 😀

idem si žehliť vlasy, idem na plastiku kvôli tomu znamienku na prsníku, tak nech som pekná, aj keď pochybujem že sa mi bude dívať na hlavu 😀

lenkamt
26. feb 2010

pozná Rasťa Rašlu - chodili spolu na výšku 😀 a ty poznáš Rasťa Rašlu? lebo ja hej 😀

nika07
26. feb 2010

ano,je to synovec mojej tety čo mi varuje malu 😉

lenkamt
26. feb 2010

jaká diera toto slovensko, nakoniec sme všetci skoro rodina 😀

idem si aspoň zapnúť tú žehličku 😀

nika07
26. feb 2010

ale to ma len tak napadlo, lebo včera ho spomínala

katika1
26. feb 2010

fíha, aké známosti

lenka 😀 😀 😀 super skupina 😀 😀 😀 no ale fakt sa nejako spykli alebo čo 😲 😀

katika1
26. feb 2010

oj tu to žije. My sme boli v tescu a rozhodla som sa, že dnes upečiem zemiaky v šupke a budem to papať s maslom, solou a cibulou 😵
a zajtra spravím brokolicovú polievku a fliačky s kapustou 🙂

zuzana76
autor
26. feb 2010

tak ja uz varim,zatial len polievku masovu a neviems a dokopat urobit aj maso na stave s ryzou, si rozkazal mlady 😀

letuskah
26. feb 2010

caute
Meg paci sa mi funkcia tvojho mm, to je vo firme dost dolezita funkcia 😉

Varenie na vikend: ja sa rano zdekujem a pridem okolo obeda a potom poobede niekedy pojdem plavat takze mi je ukradnute co budu jest, ja sa najem v mekaci 😵 😵 😵 😵
rybu by som si aj ja dala ale sa mi tazi ist kupit a dnes som varila sosovicovy privarok tak som ho aj skoro cely zozrala, Kubko papal na obed jednu misku a ja zvysok hrnca 😅 takymto tempom priberem 30kg 😅

Maji teraz sa "rozpil" tak vypije aj pol litra!!! nic moc ale na neho straaaaaaaaaaasne vela

rano som do neho naliala trochu slivkovej stavy z kompotu, samozrejme pod natlakom, bud to vypijes alebo nebude mlieko a uz pred obedom tu behal ze chce kakat pritom vcera vecer bol, tak snad to bude ok 😅

Ret tak sa daj rychlo do poriadku, vela pi a oddychuj 😉

letuskah
26. feb 2010

Leni tak super, este tam tvoja mamina nieco od nej chyti a moze rovno v nemocke ostat 😲 to by ozaj mohli vyclenit jednu izbu pre asocialov a inych...ale drzim palce aby rychlo zistili co jej je a nemusela tam dlho trcat 😉

nika07
26. feb 2010

moje dieťa spí 😀 , beriem naspäť temu spania detí cez obed 😀

obed: našla som hovädziu sviečkovicu, šampiňony, tak som to hodila na cibuľku, trošku kečupu, dubákové korenie s bylinkami, zahustila trošku mukou, dala 😀 bazalku a sušenú petržlenovú vňať k tomu farebnú cestovinu, mala zjedla plný tanier 😀 , dá sa k tomu aj ryža 😵

kati mnam pečené zemiaky, to sme dávno nemali 😉

ja by som si dala zemiakové placky, len sa mi to nechce robiť ☹

nika07
26. feb 2010

idem umyť kupeľňu, kým dieťa spí

letuskah
26. feb 2010

ja by som tiez mala vyumyvat byt ked chcem zajtra vypadnut 😔 nechce sa mi 😝
Nika to moze byt dobre co si vyrobila 😵

nika07
26. feb 2010

letu super sobota, nech sa chlap stará 😀

peta28
26. feb 2010

Cauko cauko..
Letu super ze ste tak dobre dopadli na Kramaroch. Oni inac ti lekari na Kramaroch su celkom fajn, ja ked sme tam lezali tak na lekarov a lekarky nemozem nic povedat, akor niektore sestricky otras..

Bilu ta flauta co ja viem aka to je, ale asi naozajstna nie, je v takom plastovom obale a ma to este aj taku palicku na cistenie, ale moze byt ze je to aj z Lidlu, lebo moja mama je tiez taky fanda lidl vyrobkov, kedze ho nasi maju hned pod barakom..

Zuzi ked v bonprixe nie je uvedene to cislo ktore chces tak je to vypredane, alebo to nemaju na sklade. Vtedy si to mozes objednat len telefonicky.. mne sa uz stalo ze som chcela jedny saty z katalogu a na webe neboli vobec.

nika07
26. feb 2010

letu vyzerá že asi je to dobré, ked junior tlačí do seba už druhý tanier 😀 , len aby mm zostalo na večeru 😀

peta28
26. feb 2010

Lani to v tej nemocke hrozne, aj viem ze by sa nemalo dikriminovat ,ale asi by som sa ozvala zze na izbe nechcem byt s bezdomovcom, vsak este vsi dostane mamina. Drzim palce nech je co najskor doma

peta28
26. feb 2010

Zuzi aj Timka sa vozi este v kociku.. co je na tom? Ledva jej sice zapnem to madlo ked je vo fusaku ale v lete ho urcite vyuzijem.. ona sa teraz vynimocne rada vozi, medzi rokom a dvoma co nevedela este poriadne chodit tak v kociku ani za svet a teraz ked je koza velka tak sa chce len vozit

letuskah
26. feb 2010

nika to ste tak ako my s tym sosovicovym privarkom, mm uz neostalo 😀 😀 😀

peti ja som tam cakala nejaku hnusnu harpiu lekarku a toto ma ozaj sokovalo, teda v dobrom 🙂

letuskah
26. feb 2010

my sa nevozime, kociky su schovane lebo to by sme sa von bez kocika ani nedostali, Kubko by v tom stale vysedaval a vyberiem ich az pre babo sak mu zas nebudem vediet nic kupit co mu vsetky rukavy neprejdu cez ruku a gate cez nohu co je svalnaty az az 😎

peta28
26. feb 2010

Meg , Natalka aka zlata.. 😉 My sme boli vcera u naseho tatinka v robote a Timka to zhrnula ze nas tatinko si v praci kresli domceky.. takze tiez je velmi dolezity... (je projektant)

nika07
26. feb 2010

ja som z bonprixu ešte nič neobjednávala,
som zvedavá na ponuku z Halens

http://www.halens.cz/

peta28
26. feb 2010

Bai drzim palce, potom daj vediet ako si dopadla. 😉