Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
26. feb 2010

Nika uz maju aj slovensku stranku 😉

nika07
26. feb 2010

maju, ale pozri si českú

zuzana76
autor
26. feb 2010

no ja na letu uz budem musiet kocim zrusit, lebo ved nebudem vozit dve deti, maly sa uz naucil aj sam pekne, cast ideme busom a potom pekne po svojich

ale teda rad sa vozim

Peti, ved na tom podla mna nic nie je, dieta do 3 rokov ma narok byt vozene v kociku, no len niektore osoby su velmi mudre, ked idu autom skoro az do postele 😉

zuzana76
autor
26. feb 2010

jemine, ja pisem ako tatar

no ja na leto budem musite kocik zrusit

to zato,ze tu obedujem 😀

zuzana76
autor
26. feb 2010

ale teda rad sa vozi 😀 , nevozi mna 😀

lenkamt
26. feb 2010

Bai - gratulujem aj tu, šikulka 😵

a som taká vytočená že ma asi dnes ...... 😠 však maminu napichali tými oblbovákmi a nakoniec doktor povedal že nejde pod narkozu lebo ju na tej internej úplne dosrali - málo kália, málo draslíka, málo všetkého. idú ju preložiť na chirurgiu - chvalabohu, lebo by som to tam vystrieľala 😠

a Verča sa vozila v bugine do 3rokov, nech sa len vozia, kým sa môžu 🙂

katika1
26. feb 2010

leni kálium a draslík je to isté.. a aj ja ho mám málo 😝

aj mojho baví vozenie teraz 😅

lenkamt
26. feb 2010

hej? 😀 no vidíš už sme z toho mimo aj ja aj ona 🙄 ony ju proste nechali o hlade, + jej dali rôzne preháňadlá a nedali jej do infuzii to čo treba 😠

slavenas
26. feb 2010

ahojte

to je dnes vonku ale počasie, dúfam že aspon cez víkend bude pekne 🙂

leni ☹ to čo v tej nemocke .. strašné, prajem mamine aby už bolo len lepšie .

baby ved na vození v kočíku podľa mna nie je nič zlé , ved kočík je pre deti . Pokiaľ v nom dieťa chce sedieť alebo je to pohodlnejšie pre Vás oboch tak žiadny problém . Tiež by sme sa vozili keby to u nás nevyzeralo tak že 5 min sedí a zvyšok ju naháňam aj s kočíkom pred sebou , tak to mi je lepšie behať bez neho.

katika1
26. feb 2010

leni tak ten nedostatok bude mať z tých prehánadiel - vtedy vznika 😉
no ale otras prístup 😔

slavenas
26. feb 2010

ret dúfam že už ti je lepšie 😉

bilushka
26. feb 2010

No my sme uz doma a nevybavili sme nic, este som aj nausnicu stratila 😠
Tiez mam dnes vytacaci den-za maleho som tu na lazoch platila ako za dospeleho v buse 😕
U zubara ani za oneho ukazat zuby, 3 sestricky a dva lekari ho presviedcali, tak som sa ja nervna mama nastvala, chytila ho a nasilim ho chcela dat na kreslo, no ale to iba zacali revy, tak mu to pokukal uchytkom a ze
dobre 😅
Hlavne u neho je to podla mna aj jedno, keby mal nahodou kaz (myslim, ze nema), lebo co by mu s tym robil, ked nechce spolupracovat 😔

Leni, to je dobre na psychiku taka nemocnica, potom clovek ked mu nieco je radsej ani nikam nejde, ked uz vie, ze ho takyto horor caka...chuda maminka. Vytiahni ju aspon do parku, nech si zapali 😉 😀

Kati, balicek poslany 🙂

Ret, nech aj tebe grcacka rychlo prejde.

Slavi, ako mala Vaneska? Aspon vam nemusi byt luto, ze nemozete ist von, ked je takto hnusne, u nas uz aj prsi.

katika1
26. feb 2010

bilu super, dík 🙂

slavenas
26. feb 2010

bilu tak to je smola s tou naušnicou 😖 a to čo ten lístok , ved u našich "na lazoch" 😅 sa platí polovičný za dieťa , viem to z prvej ruky, tato je autobusár 😀 😀 😀 Ten to si išla len tak na prehliadku s malým či čo ťa k tomu viedlo , ja som nad takým ešte ani neuvažovala
a dakujem za opýtanie ale pomaly sa to malej lepši .

katika1
26. feb 2010

slav aj moj bol autobusár 🙂
a ten lístok mi je tiež divný 😕

slavenas
26. feb 2010

vážne kati 🙂 to bolo super ked sme cestovali ako decká zadara , (teda na preukážku za ktorú sa platila ročne nejaká smiešna suma ) neviem či to aj teba také ešte zastihlo , netuším ako to je teraz ale my sme to mali super , vlastne moja mamina má stále nejakú preukážku na ktorú cestuje 😅 😅

katika1
26. feb 2010

hej hej mala som aj ja.. len potom šiel robiť do Ba a tam som dostala, ale len po Blave 🙄
a ja som milovala navážať si s ním riť v buse 😵 rano som sadla a večer vysadla 😅
chýba mi 😔

bilushka
26. feb 2010

No ja som bola v tom, ze za maleho nebudem platit nic, ved tu su tiez lazy a malo by sa platit az od 6 rokov, nie? Len maly uz utekal dozadu do autobudu, tak som nejakych 40 centov neriesila, ale ide predsa o ten princip, ze ano.

Ja som isla na preventivku k zubarovi a moja mama tam robi sestricku, tak napisala aj maleho, ze nech mu doktor kukne zuby, takze to ma tam viedlo, inak by ma to ani nenapadlo tiez.

katika1
26. feb 2010

malý spal tri hodiny 😕 😲

bilushka
26. feb 2010

Kati, no dufam, ze nebude chory, ale to moze byt aj tym pocasim, on je taky citlivy, tak to na neho asi tak vplyva.
Kedy ides cikat na testy?
Som nazhavena!!!

katika1
26. feb 2010

bilu včera mal soplíky, dnes už nie 😕 no ale snad ho to ozaj prešlo 😕
cikať na testy až o dva týždne 😀

bilushka
26. feb 2010

To znamena, ze teraz mas ovulku, tak AŤ TO MAŽE 😎 😎 😎 😎

katika1
26. feb 2010

som dostala takúúúú chuť na cibulu, že som ju zožrala celú a teraz mi je zle 😔 mne je furt zle z cibule, ale asi som potrebovala doplniť do organizmu niečo čo obsahuje 😕

katika1
26. feb 2010

hej včera som asi mala 😎 😎 😎

zuzana76
autor
26. feb 2010

ja som taka uanvena, 2x sme sa ukladali a nist z toho 😠

katika1
26. feb 2010

pozrite si toto 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=kaVnn6L_L0c
zuzana76
autor
26. feb 2010

kati, nerozumiem takmer nic 😀

bilushka
26. feb 2010

Ja vobec nic 😀

zuzana76
autor
26. feb 2010

no ja asi 2 slova, chytil a este nieco

katika1
26. feb 2010

ved o to ide 😀 😀 😀 genialne rozpráva, čo? 😀 😀 😀