Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
1. mar 2010

baby - nemali ste niektorá toto:
http://www.jazvy.sk/produkty-sk/produkty-bioder...
lebo Verči čo vyberali tú hrčku tak má dosť jazvičku, dr. kázal masírovať s nejakým prípravkom na jazvy. a ja neviem čo kúpiť.
ja mám tiež hnusnú jazvu po cs, ale mne už asi nič nepomôže, mala som si krava vybaviť plastika na zašívanie 😝

katika1
1. mar 2010

leni 😀 ale čo to je a kde sa to dá kúpiť? 😲 😀

zuzana76
autor
1. mar 2010

leni nemala, ja som mala nejaku inu mast

peta28
1. mar 2010

Kati tak to super, gratulujem.. mi to nejako uniklo, neviem ci si to tu pisala 😉

Meg a v Podunajskych sa ucitelky nestratavaju ohladom prihlasok? Vsak to je aky chaos ked mas prihlasku v 4 skolkach..

Leni ved vy to mate uz vybavene, nie? Ved ste boli v poradovniku ..

katika1
1. mar 2010

zuzi ved aj pojdem, už som aj zmenila obvodnú.. no ale počkám, nech do mna nepchajú hadičky a čo ja viem čo, ak náhodou..

zuzana76
autor
1. mar 2010

tak ja mam andhernu jazvu, vobec nic nevidno, asi si ju odfotim 😀 a potom porovnam po druhej sekcii 😀

zuzana76
autor
1. mar 2010

kati, ved jasne

lenkamt
1. mar 2010

no Kati nejaký zázrak na jazvy 😅 kúpiť sa to dá len v lekárňach ktoré sú uvedené na tej stránke 😅
asi kúpim obyč contratubexgel či ako sa to volá, dr. sľúbil že jej nebude nič vidno 😨 však ani nesmie, dnes dala kopačky frajerovi a bude jej treba nového 😀

peta28
1. mar 2010

Leni to vyzera dobre.. co to moze stat? Timka ma taku jazvicku na cielku po kiahnach, tak mozno skusim aj ja.

kati:

http://www.jazvy.sk/kde-ziskat-tieto-produkty

zuzana76
autor
1. mar 2010

jaj, no mala som contractubex 😀 , mne sa to zdalo celkom dobre

retaux
1. mar 2010

Ahojte!
Letu: nech ťa rýchlo odsekne 😉 (ja som pri tehu s Luckou v prvých týždňoch brala na odseknutie Dorsiflex, ale som nevedela, že som tehu a potom som sa bála, že aké to bude mať následky)
A semienka a okná nech ťa netrápia - to najhlavnejšie semienko je už zasadené 😉 😀

Zvláštne sa čítajú vaše "škôlkarske" príhody. našťastie, že to tu nie je také ako v Bratislave. To by som sa mohla rozlúčiť s tým, že by mi zobrali Lucku do škôlky.

Meg: a ty čo si sa roztrojila, keď si to tak všetko postíhala? 😕 A sused možno preto toľko vŕta, lebo si stavia posilňovňu 😀

Kati: možno ti ten vetrisko priveje nejaký tehu vírus 😉

katika1
1. mar 2010

peťa nooo nemáš k čomu.. už to aj odišlo v januári.

a čo to je ten link? 😕

zuzana76
autor
1. mar 2010

aj ja som si dala pri Patkovi nieco na odseknutie, ked som este nevedela,ze som tehu

meganik
1. mar 2010

peti no my sme vrakuna, a riaditelky sa nestretavaju vraj nemaju na to casu, bolo nam doporucene, ze si mame dat prihlasku na kazdu skolku, kt. chceme a potom nahlasit, ak nechceme nastupit-to je jasne, ved nebudem zaberat miesto inemu zaujemcovi v troch skolkach

my tu mame pohodicku, mala si pozera shreka na ockovom pocitaci, ja frcim na druhom pc-cku a ocka sme vysupali do vedlajsieho kanclika

kati, tak ti budeme drzat silno palce, nech to vyjde

lenkamt
1. mar 2010

Peti - ip 😉

meganik
1. mar 2010

ret tak to si robis dufam srandu s tym susedom 😠

a k tomu roztrojeniu..co dodat, som sikovna 😀

retaux
1. mar 2010

Meg: no neviem, neviem s tým susedom. Alebo to vy ste tí zlí susedia a on sa vás chcel najskôr zbaviť činkovým hrmotom, ale keďže ste odolní, tak si na vás vzal vŕtačku 😀

meganik
1. mar 2010

ret este 6 mesiacov musi vydrzat, uz odstrihavam meter 😝

peta28
1. mar 2010

Kat, tak to mi je luto.. ja som uz asi uplne mimo alebo co..

A ten link to je zoznam lekarni kde kupis ti tycinku na jazvy

lenkamt
1. mar 2010

ja som zas mimo z Meg - že či sa sťahujú a čo teda robí jej muž, to mi tiež nejako ušlo tá debata 😅

retaux
1. mar 2010

Toto je super článok (len sa tak skoro nedozvieme, či je pravdivý):
http://www.schutou.sk/index.php/dobre-rady/vseh...

katika1
1. mar 2010

ma napadlo s tou nálepkou - dá si to žena, zbalí chlapa a ked sa dostanú k najlepšiemu a ona si ju odlepí a jej sa odroluje "koberec" až po kolená 😀 😀 😀 no to sa chlapík asi poteší 😀

retaux
1. mar 2010

Kati: 😀

lenkamt
1. mar 2010

Kati - ale však to isté je aj pri pushupke , že oblečená vyzerá že má aj dosť a po vyzlečení nikde nič 😀

lenkamt
1. mar 2010

to akože ja 😀

katika1
1. mar 2010

ret 😀 😀 😀

zuzana76
autor
1. mar 2010

ret, to bolo dobreeeeeeeee

katika1
1. mar 2010

lenka 😀 neviem, ja nejak pushupky nenosím 😅

lenkamt
1. mar 2010

Ret - 😀 super

mne sa najviac páči toto:
Odchody z domova
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

ja už žiadam nevolať - však vedia kde je nemocnica 😀