Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
15. mar 2009

😀 jasné že ti budem volať každný deň 5x, si nemysli že si budeš odychovať a ja to tu budem držať nad vodou 😀
tásler sa ide vyfešákovať, jemu to trvá??? koľko balíčkov slimiek si mám zobrať? 😀

nika07
15. mar 2009

Ahojte,

som sa dlho neozvala ☹ čítam , čítam ale veľa ste toho cez víkend nepopísali 😵

Leni krásna tortička, to bola marcipánová 🙂 , aj my sme mali tortičku, sestra oslavovala narodky také guľatučké 😵

inak u nás nič nové, len to dnešné počasie mi kizlo na nervy, pršalo 😠 , dúfam že sa to už bude zlepšovať

tak prajem pekný zvašok večera 😉

nika07
15. mar 2009

so tu ale popísala blbosti,

počasie mi liezlo na nervy

zvyšok večera, sorry ☹

bilushka
15. mar 2009

Ahojte,
boli sme na vikend u nasich a zase nevyslo pocasie, to je ako zakliate ked sme tam vzdy prsi.

No chcem len dohodnut to poobedne stretko tento tyzden, takze Peti tvoje tuzby su vyslysane a po tej tretej ako si pisala by sme sa mohli niekde spichnut, kedy by ti to tak vyhovovalo, okrem stredy lebo to uz Mima ma lekara 😉
Dufam, ze prides na aute, nech mozme obdivovat zladenu farbu sedacky a karoserie 😀

Leni, ta torta je krasna, to si robila z marsmalow podla MMB, ci ako? 😕
A nemaj prosim ta pod fotkami komentare typu ze ked sme sa nudili, ako matka troch deti si to nemozes dovolit, lebo potom sa ja matka jedneho dietata citim velmi blbo, ze som sa este NIKDY nenudila tak, aby som taku tortu spravila 😀 😀 😀 😀

bilushka
15. mar 2009

Leni elastaky a celenky budu, ked povies tu spravu, inak sa ani neunuvaj mi pisat nejake velkosti a co vsetko mam kupit 😀 Sme na stretku usudili, ze podla toho, co kupis v Polsku mi das potom vediet, co mam kupit v HM.

mima07
15. mar 2009

cauko kočky
prave sme ukoncili nas kartarsky vecer a kedze som neprehrala tak sa mi aj nalada zlepsila 😀
aj u nas bolo nanic pocasie ale aj tak som maleho vyhodila s muzom von nech si uziju 😀 potom lepsie maly spi ked sa vyvenci 😉
bilu ja mam stredu o 13 doktorku ale v blave tak stretko moze byt aj v stredu len aby nejaka ucast bola ked si niektore uzivaju u rodicov
leni nemam na teba slov si mi vytrela zrak s tou tortou 😲 😉

mima07
15. mar 2009

kedze mam za chvilu minusku ze malo prispievam tak pokracujem
dobre ranko 😉
som prva 😀 😀 😀 😀

akvabela
16. mar 2009

Mima dobre ranko aj Tebe 😀
Druha 😉

Leni, krasne fotky 😵 A perfektne si zachytila Lucku s vezickou 😎 (Yvettka, ked nieco spravi, tak krici pozri, pozri, a este si na to povie aj wow, ale aj ked Maria nieco prinesie nakreslene zo skolky, tak je to wow, ked si to pozera 🙂 ) Aj ja som zvedava ako si robila tortu, je super! Ani som nevedela, ze mas u seba aj Bailey Gretusku - je kocka aj s maminou a samozrejme aj Ty s Tvojim babincom 😉

Aj nase pocasie nebolo nic moc, rano chvilu neprsalo, potom dazd a potom sneh a az podvecer sa zacalo predierat kusok slniecko, esteze sa nam uz pred tyznom posuval cas, tak mame aspon vonku dlhsie svetlo.

Lejla, ako? Podarilo sa Ti vybrat nejake auto? Nech sa Vam da vsetko do poriadku a nech si Stanko este lepsie zvykne na skolku!!! Mne mm kupil minuly tyzden Toyotu Yaris sedan 07 (Rav4 sme napokon vyradili, lebo budem s nim jazdit hlavne ja a na kratsie trate a toto auto tolko nezerie). Inac som chcela dat aj ja nase babule do skolky teraz od aprila - part time daycare na 2 - 3 krat do tyzdna, ale rozhodli sme sa s mm, ze este si predsa len nezacnem hladat pracu, hoci sa mi velmi pacila moznost, ze by Yvett mohla byt spolu s Mariou, aby sa im obom lahsie zvykalo byt bezo mna cez den a ja by som konecne zacala niekde robit. No aj tak sa aspon porozhliadam po prac. prilezitostiach v okoli nasho noveho byvania, kam sa teraz koncom marca zacneme stahovat.

Peta, aj z Yvett pocut iba sama, sama a ako vravis, ked sa niekam treba ponahlat, tak to cloveka nahneva 😖 , ale zas je super, ze su take snazive 🙂 A este ako rada diriguje, napr. kam jej mam posunut stolicku pri stole v kuchyni a ked jej ju posuniem, tak je zle, lebo sa jej to nepaci - tak ju necham, potom si ju posunie sama a ked lezie hore, tak si buchne hlavu o stol - no mame to s tou nasou velitelkou doma vesele. Alebo ked ideme do auta, tak svoje dvere chce otvorit ona, ked jej nespravim po voli, tak musim s nou bojovat v sedacke, kde sa vzpiera, aby som ju nemohla pripnut. Vecer zase v postielke vymysla nie ako Gretka mnam, mnam ale mlieko, mlieko, pritom chvilu pred tym mala veceru, tak jej dam vodu, potom zase, ze ciki, ciki, chce ist na zachod, potom prikry, a ked idem, tak krici nieee, sama, potom sa prikryje a spokojne si povie SAMA, atd. Alebo ked zabudnem posunut hodinove radio, tak si zapne a vravi, tany, tany... Predvcerom robila Maria na velkej posteli kotrmelce, tak musela samozrejme aj ona a celkom jej to aj islo, sice trosku do boku, ale sama som bola prekvapena 🙂 Sranda potom bola, ked chceli babke cez kameru ukazovat kotrmelce - to robili uz na zemi a Yvettke sa tam samozrejme nedala zaborit hlava, aby sa prekoprcla, tak sa na hlave krutila, ze kedy sa jej to podari, a ked nic, tak sa zvalila do boku a povedala s usmevom TAK (to akoze tak je to dobre 😀 )

No budem koncit, lebo sa akosi neviem zastavit 😅 Vsetkym prajem prijemny tyzden, Maji nech si to uzije u rodicov a este pridavam recept, ktory som robila minuly tyzden, kedze nam chutilo 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7953
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10084

akvabela
16. mar 2009

A este mi neda nepridat zopar skomolenych Yvettkinych sloviciek:
pakagaj, oton a pakel 😀 v preklade papagaj, otvor a papier 🙂

lenkamt
16. mar 2009

tretia? 😀 😀 😀

lenkamt
16. mar 2009

Bilu - ťa milujem že čakáš na moje pokyny a že jednou z tém stretka sú nákupy pre mňa 😀

poťah na tortu je z cukríkov marsmalow z mmb, si dobrá Bilu 😀 nudila som sa, lebo navarené bolo zo soboty, prádlo nevyschlo, deti sa pekne hrali... pôvodne som chcela umyť okná, ale pršalo 😀

Akvi - super zážitky a pakagaj je veľmi zlatučké 🙂

peta28
16. mar 2009

Tak konecne dievcata som sa stretla s Lejlou v satni v jaslickach 😀 Stanko je zlaty.. velikansky chlap, mne tito chlapci pripadaju taki velky oproti babam.
A dne maju babkove divadielko Zabieho princa, tak som zvedava ci sa zas niektore deti nebudu bat ako naposledy jezibaby ze utekali z triedy von.

Leni fotky su krasne, ale suhlasim s Bilu ohladne popisu pod fotkou nudili sme sa.. presne ako Bilu pise ja neviem co je to nuda od 3.8.07 🙄

Na stretko sa tesim, prisla by som, ale ak nei strad,a tak potom len stvrtok, lebo zajtra a v piatok robim do 18.00.

lejla77
16. mar 2009

Ahojte 🙂

peta: hej, Stanko je dost velky - ved my kupujeme veci na 3 roky 😕 Jemu je vsetko male. Ale dievcatka su asi vsetky drobnejsie. 😉

Kocky, tak musim sa pochvalit, kupili sme toto auto:

http://www.aaaauto.sk/sk/skoda-fabia/car.html?i...

Neviem, ci ten link bude fungovat, ale skusila som 😎

lejla77
16. mar 2009

Inac, na to divadielko som aj ja zvedava - ci mi nieco maly povie 😀

lenkamt
16. mar 2009

tu zas zdochol pes??? 😕

Lejla - ukázalo tri autá, tak ktoré??? 😅 ale všetky sú pekné 🙂

Peti - ale moje tri sa zahrajú, Verča keď má náladu tak sa vie s nimi pekne zahrať aj hodinu 😅 😉 takže sa naozaj aspoň raz za týždeň nudím 😀

a pomáhal mi chlap - rozkrojil korpus na tri časti, natrel krém, aj ten poťah vyvaľkal - u nás to funguje tak že pri varení on nachystá suroviny a ja varím a pri pečení ja chystám suroviny a on dáva dokopy 😀 no šikovný, má trpezlivosť narozdiel odo mňa 😅

letuskah
16. mar 2009

ahojte
leni presne som chcel anapisat nieco v zmysle toho co napisala bilushka ale ta to byjadrila uplne najlepsie takze sa prichylujem k jej nazoru 😀
ja sa kde tu nudim ale skor psychicky a to na vyrobu cohokolvek jedleho nie je vhodne, preto strikujem kilometre blbosti, vramci dusevnej ocisty

lejla to nemyslis vazne ze tvoj syn je z levicat vacsi ako moj!!!! ja som si tu spokojne zila v presvedceni ze mam doma najvacsie levica, aj ked bilushkin matejko je stale za patami, a ty si mi to takto pokazila 😠 musim prehodnotit svoj doterajsi zivot 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akvi no ty to mas doma tiez vesele, mna by asi slahlo keby mi toto vsetko robil Kubko, ale predpokladam ze to caka aj mna casom takze sa na to aspon pripravim 🙂

lejla ten link nic neukaze asi preto ze dali to auto prec ked ste ho kupili

letuskah
16. mar 2009

baby inak ja sa v stredu chystam do zoo, teda dufam ze je uz otvorena, neprida sa niekto?

zajtra je v nasom MC orednaska o prvej pomoci detom tak sa s Kubkom ideme vzdelavat 🙂

lenkamt
16. mar 2009

ja súrne potrebujem nejaký prírodopisný film o žabách - naše sú hotové 😀

Letu - ty štrikuješ a ja umývam okná/pečiem 😉 Bilu mláti zvery na fb , už je minimálne v 20levely 😀

letuskah
16. mar 2009

zaby su aj u nas IN 🙂
leni aj ja mlatim zvery v fb ale este sa na bilus nedotahujem 😔

lenkamt
16. mar 2009

no vidíš, ona sa proste venuje tomuto 😀

a kofky to tak krásne volajú že kapka, Verča minule v škole spievala: močila konope močila kapka jej do čižmy skočila 😀

letuskah
16. mar 2009

baby moj brat ma zapal pluc 😕 normalne som v soku, blbe je ze je vo francuzsku, s frajerkou sa rozisiel pred par mesiacmi takze sa o neho nema kto postarat a to uz taha od minuleho tyzdna dovolenku s horuckami a teraz ho dr vypisal do piatku 😔

letuskah
16. mar 2009

Kubko to vola zaba, inak on vsetky zdrobneliny ignoruje a reaguje len na normlane slova, zabka nerozumie iba zaba, alebo nozicky, rucicky ocko a podobne, musim pekne ruka, noha, oko, ucho a tak a on opakuje 🙂

lenkamt
16. mar 2009

☹ to má blbé 😖

lejla77
16. mar 2009

no jasne, uz tam nie je to auto 😀 Ale bolo 😀
Kupili sme striebornu Fabiu combi v plnej vybave okrem koze za 147 tis.

letu:
neviem, ci je väcsi od tvojho 😎

peta28
16. mar 2009

a ja som to auto stihla este na stranke a aj nazivo som ho videla. tak Lejla hlavne nech sluzi. Prosim ta ako sa volas normalne krstnym menom? Strasne sa hanbim, ale neviem a bolo mi blbe ta oslovit ze Lejla.. 😀

Letu to je teraz nejaky hnusny virus, zacina to zapalom priedusiek a horsia verzia je zalap pluc, tak snad bude coskoro fit.
Kubka som davno nevidela, ale Stanko mu moze urcite konkurovat, aspon podla tych stehienok ktore som videla rano v pancuskach. Pre mna je to fakt rarita. Teraz som rada fakt ze ked ma Timka kope ze ma take nozky ake ma.. aj ked to zalezi skor od sily a nie od velkosti, takze uz aj od 11 kg baby to dost boli..

lejla77
16. mar 2009

🙂
Laura

A ty Peta? 😉

slucka
16. mar 2009

ahojte baby, ja sem chodim tak malo, ale nejako nemam cas, uz su tu aj nove baby a uz skoro nikoho nepoznam, tak mi musite prepacit, dufam, ze sa mate OK a ste zdravucky a chcem sa opytat, ci ste davali deticky ockovat aj proti kiahnam a co si o tom myslite. To je vakcina navyse, nehradi ju poistovna a nie je povinna. Mozno ste sa tu uz o tom bavili, ale je tu toho tolko, ze by som to asi ani nenasla. Vdaka

peta28
16. mar 2009

noo. ja az taky originalny nick nemam 😀

Slucka ja som po dlhej debate tu na mk nedala ockovat proti kiahnam.

mimi.k
16. mar 2009

Ahojte 😉 ,

Slucka, ja dávam len povinné očkovania a Prevenar.

Lejla, super, že ste poriešili auto
😉 .

Ak bude to poobedné stretko tento týždeň, tak ja by som sa rada pridala, ak bude všetko ok. A kde by bolo? Zatiaľ to teda vychádza na stredu alebo štvrtok, ak som správne pochopila.

Zajtra ideme na jednu návštevu, tiež majú levíčatko, len o rok mladšie, tak idem nostalgicky zaspomínať, akí sme boli pred rokom.

No a v sobotu som bola na tom stretku zo ZŠ a bolo neskutočne dobreee 🙂

Adamko ešte spí, stihla som požehliť, tak nemusím večer 😎
Nad nami už asi 3 hodiny vŕtajú, tak sa čudujem, že ho to neruší 😕

Letuskah, nech sa bratovi rýchlo polepší 😔

peta28
16. mar 2009

No to je hrozna ucast 😀 Maji mala by si hodit do placu nejaku dobru spravu 😀

Mimi ja si to ani neviem predstavit ake to bolo pred rokom, ani tym fotkam sa mi verit nechce, ved tak rychlo to uteka ze to uz ako keby ani pravda nebola.
Dnes taham do 18.00, tak uz len hodinka, hura. A doma ma caka este nejake zehlenie, druha polovica ktora vcera este nebola sucha, ale aspon ze varit nemusim.
Vcera rano bola Timka zlata, zliezla potichucku z postele, otvorila skrinku so svojimi vecami , vyhadzala vsetko oblecko ktore tam ma, vliezla dnu a ze BYVAM BYVAM.. som nevedela ci sa mam smiat, alebo plakat.. este hodinu potm som skladala bavlnene plienky a oblecko. Ale na nieco to bolo dobre, aspon som povyradovala co nam bolo male.