Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
2. mar 2010

bilu no parada 🤐 a potom vacsi byt? ktora lokalita sa vam paci? lebo my mame teda aj verziu bytu v zalohe, ale nevieme vobec kde by to malo byt 😒

bilushka
2. mar 2010

Meg, jak vacsi byt? Ked vy budete mat dom, tak my tiez 😀 😀 😀
Ale nie, do vacsieho urcite, ale kam, za kolko a ci vobec si netrufam povedat 😔

meganik
2. mar 2010

biluska ty si ako z rozpravky...ked vy dom, tak ja hrad 😀

zuzana76
autor
2. mar 2010

meg 😀

no lebo som tam zazrela jednu babu, co chodi do temy o Detektivky, alebo preco si ludia potrebuju vymyslat, minuly tyzden tu bola taka afera s nejakou Dianou, co si povymyslala kopec veci a oni sa v tej teme na nej odbavuju, davaju si linky, pozeraju jej albumy a co ja viem co, ja sa jej nechcem zastavat, ale taketo ohovaranie a sprtanie sa v cudzej spine a nestasti mi pride nechutne

zuzana76
autor
2. mar 2010

meg, alebo ako Když vy břizolit , tak my kachličky 😀 😀

bilushka
2. mar 2010

Aj ja som bola v tej Zitneho teme a zistujem, ze Zuz je najvacsia konfliktacka tu spomedzi nas 😀

zuzana76
autor
2. mar 2010

bilu, davaj si na mna bacha, ja sa nezdam a ta charakteristika mojho mena na mna aj trochu sedi 😀

bilushka
2. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀
To kde bolo ze: brizolit a kachlicky???
😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
2. mar 2010

ale nie do kelu, ked ja si proste neviem nevsimnut taketo humusoviny co sa niekedy robia.

zuzana76
autor
2. mar 2010

bilu, Slunce seno... nepoznas? ako sa pohadala ta Ruzickova s buducimi svatkovcami 😀

meganik
2. mar 2010

zuzi k teme bilu presne 😀

a k teme zitny-skoda reci, nestoji to za to, ja sa do takychto tem nepustam, len si ich precitam a miznem 🤐

bilushka
2. mar 2010

Jasneeeeeeeee, slunce, seno... 😀 😀 😀
Ja som stara Skopkova 😀

meganik
2. mar 2010

skopkova bola ruzickova? tak to si nejaka jej anorekticka verzia nie 😅

zuzana76
autor
2. mar 2010

bilu, meg 😀

bilushka
2. mar 2010

Hej, Ruzickova 😀

zuzana76
autor
2. mar 2010

veru aj ja som isla pisat, ze tak to si nejaka chudunka Skopkova 😀

bilushka
2. mar 2010

Ja som povahou Skopkova, chapete, kdyz vy inzenyrku, my doktora 😀

katika1
2. mar 2010

bolí ma hlava pomoooc 😔 a strašne strašne sa mi chce spať 😔 ideme na prechádzku, hádam sa preberiem 😝

zuzana76
autor
2. mar 2010

bilu, aj to tam bolo 😀

kati 😒 , ved pocasie je pekne, tak este vyuzite , mozno ta prestane boliet, alebo si daj kavu, tablety radsej nie, co ak by

katika1
2. mar 2010

atiež som si všimla, že zuzka je velká bojovníčka 😀

katika1
2. mar 2010

zuzi ved to.. už chlípem kávu 😝 tabletky si nedám, ale feeest by bodli - na zapálený nerv v krížoch a na hlavu 😅

bilushka
2. mar 2010

Este som vam chcela napisat, aka budem prestastna, ked maleho zoberu k nam pri dome do skolky, lebo ja som sice videla, ze maju na dvore aj bazenik, ale nevedela som, ze ho v lete aj napustaju a deticky sa v nom cvachtaju, to je ake zlate 😵
Mi to dnes suseda so psom co som ju v parku stretla povedala...ja neviem, kde zijem, ked som si to nevsimla 😅

bilushka
2. mar 2010

Ja by som ti Kati poradila ten liek, co aj Meganik zabral: cervene vino 🙂

katika1
2. mar 2010

bilu super 😵
a víno na hlavu? 😕 a uprostred bieleho dna 😲 to budem aký alkáč

bilushka
2. mar 2010

Kati, vino je na vsetucko, ver mi 😀

katika1
2. mar 2010

😀 jáááj 😀

meganik
2. mar 2010

kati ked je to pre liecebne ucely to nie je alkoholizmus, teda dufam 😅 😎

zuzana76
autor
2. mar 2010

bilu 😀

kati, ale zase keby si vyluchala liter cerveneho ako ja, tak by si iste bola tehu

alebo vies co? ja som si v novembri nakupila megapack vloziek, este predtym ako mi mal prist menzes, ze sak sa zidu, tak skus aj ty nakupit

zuzana76
autor
2. mar 2010

ideme asi von, majte sa tu zatial pekne

bilushka
2. mar 2010

Zuzi, ale ty si fakt vstup do seba, ze liter vina na posedenie, sa stretneme na Prednej Hore vsetky, alebo co? 😀