• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
leni dobre plany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bilu kedze po tyzdni ochorel znova tak som sa nastvala a zatiahla som do boja :angry: ja by som radsej konzultovala s dr ale osobne tam nepojdem, to tam daco chytime a telefonicky sa s nou moc neda lebo najskor musim vsetko vybalit sestricke, ta uzna alebo nie za vhodne mi dat lekarku a ta mi vzcsinou povie ze mame prist takze neni o com...
3. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teraz dávam 3x denne Fenistil (13 kv.) a 3x denne Stoptussin (10 kv.)...tak nám to včera vyrátali...tie kvapky myslím...inak nič.

Letu., on spáva v postieľke. V dome sám v izbe, v BA s nami.
3. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi tak mu podlozte matrac a nevyhodi nic odtial, staci par knih a na zmekcnie vankus alebo aj deka :wink:

bila sak stretka u Ivky nie?
3. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu - neupustím neboj, ibaže nič vhodné som zatiaľ nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majka - tak mu podlož ten matrac vankúšom, či by mu to išlo na nervy? :confused:
3. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsim to podložiť, ale on keď sa nahnevá, rozoberie mi aj celú postieľku...
3. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved nestiham fb, tu a este aj tu Sindlerku citam, ale Branislav si aj krajsiu mohol vybrat, mne sa Martina velmi paci a ona je od nas z Vrakune :slight_smile:

Inak Leni si sa nepochvalila slovnikom svojim dam, rehocem sa ake zvery su uz z nich :grinning:
3. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chválila už dávno, s tým krista a boha konkrétne to p..i sa verejne nechválim :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a to začali rozprávať ako posledné, hlavne že nadávajú ako prvé :grinning:
3. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa rehocem :grinning: my sme suchári ako svet :grinning:

Bilu., prídeš? Čakám Ťa, aj Adamkovi som nerozprávala, že teta Janka nás príde pozrieť :wink:
3. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"narozprávala" tam malo byť :wink:
3. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krista som evidovala, ze u vas fici, ostatne su pre mna novinky :grinning:

Ja by som povedala Leni, ze ked sa zacnu v skolke prejavovat, tak uz pre ne posielaj iba Vercu, nech ti ucky nenadavaju, pripadne nech chodia same domov, ved su dve, nestratia sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, uvidim ako mi bude, dnes som dostala menzes, zle mi je, podrazdena som a ani na decko zvysit hlas nemozem, lebo vid vyrok na fb....
3. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no samé by obišli všetky krčmy na sídlisku, napr. dnes sme vyšli z jednoty, hneď vedľa je krčma - pýtam sa ich ideme ešte niekam? a ony že na pivo :grinning: baby akože môj chlap je 2dni v týždni doma 1x za týždeň ich zoberie von a toto mi vyrába z mojích princezničiek :grinning:
3. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz iba nechapem, ako sa ti pri Verci podarilo z nej urobit taku neznu intelektualku a dvojky su taketo :grinning:
3. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak nemám šancu z nich vychovať niečo slušné, lebo včera tu mala verča kámošku , tak im vravím pekne sa hrajte s barbinami ... po chvíli počujem - teraz akože tento /ken/ znásilní túto /barbie/ a ona zostane tehotná :grinning: takže mojím deťom pomôže už len čistá izolácia, alebo pobyt v slušnej rodine :grinning:
3. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verča nie je nežná intelektuálka , ona je veľmi dobrá herečka :sweat_smile:
3. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tak mi daj potom vedieť, lebo ak neprídeš, tak sa pôjdem niekam vyvetrať sama, A. bude doma s mm.
3. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ma Majka taku susedu, ktora ked povedala, ze ani maleho nechce dat do skolky, lebo ze ved tam deti nadavaju a on to od nich nachyta, tak som si pripadala, akoby som prave odlozila varechu v pekle a vynorila sa pred nou...ja si potom pripadam ako vulgarna neschopacka.

Maji, ved ked chces ist shoppingovat, tak chod, nemusis na mna cakat.
3. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

bola som na nefro, vsetko ok, oblicky pekne pracuju, len mam zvyseny cholesterol a uboho malo zeleza, takze beriem zase FE

a som objednana do Hlohovca na 11.4. na 3D
3. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi supis, aj oblicky aj 3d :wink:

ja sa pojdem vyvetrat zajtra k lekarom, keby si chcel mm vziat volno na cely den tak by som sa aj po meste poflakala :pensive:
3. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zuzi, uz si skoncila s klobasou a slaninou pri cholesterole.
3. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu :grinning: :grinning:

ale ja som sa s vysokym cholesterolom narodila, takze u mna ani diety nepomozu
3. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje prosby boli vyslysane, mm ma zajtra volno cely den tak sa pojdem flakat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu, nechcem, ale ak nebude iný program, tak pôjdem :wink:
3. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, to fakt sa da? :confused:
Tak pre teba to nie je ziadna novinka ze ho mas vysoky a ostatne mas v poriadku, tak vlastne zaver je super :dizzy_face:
3. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám stále zvýšený cholesterol a nízke železo, Verča má tiež zvýšený cholesterol, dieťa čo mäso je tak 2x za rok :sweat_smile: :confused:
3. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu, kebyze nic nejem, tak ho mam mozno v norme :grinning: , ale aj tehu robi svoje, mavam ho tak mierne nad hranicou, alebo pod hranicou, ale zvycajne ako taky dobre vypaseny chlap :grinning:

hej, narodila som sa so zvysenym chol. neviem ci nie preto,ze moja mama cele tehu so mnou jedla mastny chlieb s jablkom :unamused:
3. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze dokazem zjest rozne kombinacie ale mastny chlieb s jablkom?to asi nie :confused:
3. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, no vidis :grinning:

a to moja mama jablka vobec neje, len v tehu so mnou
3. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda :fearful:
3. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už hore, tak čaute
3. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok