Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
3. mar 2010

letush, na to kakanie este existuje taky sirup fructolax, neviem ci poznas... z ovocia a fig, gretke chuti, takze asi je chutny, nam zo zaciatku zabral na zmakcenie stolice... dufam, ze sa nebudete tak dlho trapit ako my... 😔
som teraz hovorila s kamoskou, ze tiez jej dcera takto biedne kaka, ze jej uz skusali davat aj klystir, a ze dievcatko este dva dni po nom nekakalo ☹

baileysa
3. mar 2010

no a samozrejme som este den pred obhajobou upadla do depresie, lebo som si nemala co obliect 😝 😝 😝 🙄

retaux
3. mar 2010

Baily: to aj my takto asi budeme, že Lucka síce bude vo svojej izbe (už teraz tam spáva), ale tá izba nemá skrine a tiež to tam vyzerá ako sklad 😖 Myslela som, že do pôrodu z toho bude pekná detská izba, ale nejako som sa prerátala 😢

baileysa
3. mar 2010

ret, ja som to chcela mat uz na vianoce 2008 a az teraz sa zadarila ta postel a este tam chcem skrinu vstavanu, tak musime dosetrit ale aj ta skrina zaberie kopec miesta, tak neviem, kde sa budu hrat 😅 uz len fakt vedlajsi byt kupit 😖 😀

inak aj tebe ret aj zuzke tipujem dievcatka 😉

ja som zo zaciatku chcela chlapceka, potom mi bolo jedno a teraz som stastna, ze mam dve baby 😵

suzanne
3. mar 2010

ahojte 🙂

ste toho dnes popisali

jej zinka uz ma mesiac? strasne to leti. gratulujem!

my sme maleho prestahovali do jeho izbicky uz niekedy pred Vianocami ze nech si zvykne a nepocituje to ako dosledok prichodu baba. no ale musim tam s nim byt kym nezaspi. tak to neviem ako budem robit ked bude treba kojit. muza tam moc nechce, iba ked nie som doma. ale potom tam krasne spi az do rana a potom pricupita k nam, to mam rada 😵

dnes som bola aj ja u dr., moje vysledky krvi su zuzi presne take iste ako tvoje - malo zeleze (u mna tiez klasika) a vela cholesterolu. ale vraj to aj tehotenstvo skresluje ze treba to odsledovat potom a malo by sa to upravit.

a mame uz 2750g, na porod to zatial nevyzera, tak aspon mam cas vsetko pochystat kedze este robim...
len dufam ze to stihneme do 4.4. lebo potom dr. ide na dovolenku (Velka noc)

suzanne
3. mar 2010

a tiez sme chori. matko kasle, sopli a mal aj teplotu. dnes uz nie, tak dufam ze uz ani nebude, lebo je to na nervy stale sa dohadovat kto zostane doma.
a to bol chory ani nie pred 3 tyzdnami. vtedy ale bez kasla, len ocko mal zapalene plus teplota.
no nech uz ta zima odide a dufam ze sa to zlepsi.
toto je jeho prva zima v skolke tak dufam ze buduca uz bude lepsia...

lenkamt
3. mar 2010

Bai - v podstate je to aj mne jedno, ale moje presvedčenie mi káže prísť až po 6 týždňoch, takže potom sa dohodneme 😀 pôjdem sama autom do rk 😕 😅 😀

Suz - že 36tt 😕 to ako letí, krásna váha, držíme palce aby to bolo do 4.4. teda najlepšie by bolo 4.4. to je pekný dátum 🙂

a mať dvojičky je úplna pohoda oproti dvom deťom s malým vekovým rozdielom - toto tu píšem tak často ako o solmucole 😀

Ret - ak jej to prejde bez liečiv tak nič zlé nerobíš, ja mám skúsenosť že bez liečby by sople zatiekli a bolo by zapálené hrdlo 🙄

lenkamt
3. mar 2010

Bai - vy to máte nejakých 73km, píše mi že 49min, čo pri táslerovi a vašom aute tipujem tak na slabú polhodku 😀

katika1
3. mar 2010

čaute 🙂 tak americkje veci sú super, len tam chýba to triko - vieš leni - to šnurovacie 😔 a na to som sa najviac tešila. Tak som to omrkla a Bilu si to asi nevšimla.No ale moja chyba, že som to neskontrolovala dobre 😔
Inak Bilu máš IP 😉

a moje vlasy ked sú podstrihnuté sú hrozné!!!!! ešte dva týždne potom stoja ako mikrofon a ledva s nimi prejdem cez dvere, pomoc 😔 😝

lenkamt
3. mar 2010

Kati - foto, foto 😀

ja chcem niečo piecť a neviem čo 😅

katika1
3. mar 2010

leni to naozaj nečakaj, že sa idem fotiť.. po 1. vyzerám ako harvepíno, po 2. nemá ma kto odfotiť a po 3. neznášam sa na fotkách 😀

lenkamt
3. mar 2010

harvepíno 😀 no určite si kočka len robíš drahoty 😉

katika1
3. mar 2010

ste počuli, že sa v Bulharsku odtrhol výťah s 9 tehotnými ženami? 😲 no ved v takom prípade tam bolo 18 osob 😀 ale všetky prežili a aj babatká 😕 😲 😵

katika1
3. mar 2010

takúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú mám chuť na čokoládu a nemáme 😠 😝 😔

maji4
3. mar 2010

Ahojte

Bai jej super že si sa ozvala a to už je mesiac 😲 teda to ale letííí 😖

lenka upeč bábovku 😉 😉

Katka ja chceeeeeeeem fotoooooooo harvepína 😅 😀 😀

Suz zasa ste chorý na vás sa to tiež akosi často lepí 😒 aj ja sa strašne teším ked ude spať Lilianka sama v izbičke a potom ráno docupitá 😵 😵 😵 😵

maji4
3. mar 2010

mimi my tiež máme pod matracom knihy, ja mám ten matrac do postieľky klasicky hrubý ako do velkéj postele tak som to nemusela zmäkčiť a máme ho tak od narodenia. 😉 😉

Ret a videla by si mi hodiť link na ten dom mora??alebo niekto kto to poznáte?? 😉 😉 ĎAKUJEEEEEEEEEEEEM 😵 by sme si aj my niekedy urobili výlet 😵 😵

Zuzi naše zdravotníctvo je fakt 😝 😝 😝 😝

maji4
3. mar 2010

Lenka tyk vy ste s tými zahreškami velmi dopredu 😀 😀 my sme tiež suchári...moja Lili keď niečo nevie čo to je tak povie že "učite nejaká somaina"(určite nejaká somarina) 😵 😅 😅

maji4
3. mar 2010

A dnes sme boli 1x po zime na ihrisku Lilianka sa vytešovala že sa mohla konečne pošmýkať a popreliezkovať 😵 😵 a ja som sa tiež tešila že sa tam mamičky zliezali + najviac ma tešilo že som už teraz nemusela pri každom kroku Lilianke stáť aby si neublížila už je väčšia rozumnejšia a už si viem živo predstaviť letooooooooo že bude sedieť na lavičke čítať časák a Lilianak sa bude hrajkať 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkamt
3. mar 2010

ja som akurát uložila deti, idem do sprchy a konečne vegeeeeeet 😀

nakoniec sme piekli bublaninu 🙂

letuskah
3. mar 2010

caute idem pocitat ale kym nezabudnem
Maji to stretko ja mozem hocikedy do pondelka, v utorok vezieme dieta k nasim a v stredu ak sa nic nestane palim prec 😵 😵 😵

lenkamt
3. mar 2010

už je koleník na scéne 😀 čaute 😀

maji4
3. mar 2010

let a čo tak v pondelok??

ak sa nič nevyskytne tak v pondelok by bol fajn??môžeš??

mishelin
3. mar 2010

caute bilu myslim ze som to lenke spominala ze by som vas prisla kuk 😉 🙂 ale ja by som najradsej bez detvakov 😅 ja to mam ku vam tak asi cca 60 km mozno 50..lebo vlastne ja pred breznom odbocim smerom na certovicu a tade sa da presjt...aby som nemuslea obchadzat zbytocne brezno 🙂

bai veru veru mne to hrozne uteka pri dvoch detoch 😔 mne je asj smutno dakedy ked vidim ze ako rychlo mi rastie z malych veci..a teraz tak mensi dodatok ak budete vediet o dakom kto ide mat chlapceka alebo to je jedno mam nejake veci napr.neposkodene bavlnene plienky atd tak sa ozuvite..kati ty si raz pisala ze daco s vela detmi tak ak by napis mi do IP

a ani ja neznasam zimu lebo bai ja kym nas vsetkych obleciem so mna tecie 😅

letuskah
3. mar 2010

tak docitane

Bai wow ze mesiac, ja by som typla tak dva tyzdne ale teda vsetko naj Zinke k prvemu mesiaciku 😵
a typ dakujem, hned som zapisala a zajtra nabehnem do lekarne, dufam ze to pomoze 😔

Ret podla mna bez liekov lepsie ako s liekmi ale ja sa desim prave toho co Lenka pise ze sople zatecu a zapali sa hrdlo 😉

letuskah
3. mar 2010

Maji jasnacka pondelok moze byt

Mish ked mozes chod bez deti, myslim ze ti to teraz dobre padne 😉

ja som dnes robila lepene piskoty, namaze sa piskota lekvarom a zlepi s dalsou, velky sacok na to treba a potom sa to zaleje takym redim pudingom zo zlateho klasu, mnamka 😵

idem het lebo mm ma chory PC tak nech si ho moze dat do poriadku, caute

zuzana76
autor
4. mar 2010

ahojte

ja si prave robim vajickovu natierku, uz som hladna ako vlk

baily, Zinke vsetko najlepsie k 1. mesiacu, teda fakt to leti, ja som tiez nemyslela, ze uz ma mesiac 😕
a dakujem za dievcatko 😀 , hoci, pocity mam ine 😖 , aj svokra vcera zase, ze aku mam peknu plet, ze to bude urcite chlapcek

Suzie, no to zelezo a cholesterol je obvykly problem tehuliek, ale poctivo papam tablety Maltofer fol, fiiiha, aj ty uz 36 tt, teda to rychlo ide, len nedavno si oznamovala,ze si tehu a uz finisujes

zuzana76
autor
4. mar 2010

uz v utorok idem do poradne, aj sono asi bude, tak mozno zistime ze co je to zac 😀 , ale ekd moj doki je taky zdrzanlivy v tomto, nechapem ako niekomu mozu povedat v 16-17 tt, ten moj mi urcite povie,ze aj v 19 tt je este skorooooooooooooo a zase to bdue natahovat do toho 30 tt, takze v tom 24 tt ideme do Hlohovca a tam sa uz hadam naisto dozvieme

lenkamt
4. mar 2010

ahojte.

Zuzi - aj Bailey bola /a určite aj je, aj keď sa tak necíti/ krásna a akú má doma kočandu. ja som v obidvoch tehu mala krásnu pleť a pozri aký babinec 😉 ale sme napäté spolu s tebou že čo čo bude 😀

my dnes o 7.00 🙂 vidno že nesvieti slnko 😀

a mňa zase bolí hlava, vidno že nesvieti slnko 😝

bilushka
4. mar 2010

Ahojte,
tak ja dnes zase na ten dusik 😖

Nika, vcera si sa ma pytala na to Dolce Gusto, my sme lacnejsie ako za 5 nenasli, je uplne jedno kde to kupis, dokonca este aj v Rakusku tolko stoja...niekedy byva v Bille akcia, ze su lacnejsie 😉

Vcera som bola u Majky pozriet pacienta Adamka a mne sa zda byt moje dieta viac zafufnene ako on, fakt ma iba kaslik trosku...zlaty moj...a pride Mimikin chlap domov a donesie jej kvety, no chapete? 😕

Zuzi, ze o pol 9 vajcovu polievku uz varis, ty si take nase Lomidrevo, co rado papka 😵 😀 😀 😀

nika07
4. mar 2010

ahojte,

Bai Zinuške všetko naj,naj,naj k 1 mesiačiku, ani sa nenazdáme a dáš foto k jednemu rôčiku 😵 😵 😵

nám sa ten kašel nelepší, asi budem musieť skočiť k dokimu, alebo čo jej mám dať ☹

a oznam mimuška odoslala rezervačku do mýta, takže idúúúúúúúúúúúú 😀