Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
5. mar 2010

divná akcia 😀 snáď potiahnete 😉 😀

lievanka je iba vymiešané vajíčko s hladkou múkou na takú konzistenciu aby sa to pekne lialo a vytváralo také slížiky v polievke 😉

maji4
5. mar 2010

Ahojte 😉

u nás je síce slniečko ale ke strašná kossssssssssssssa 😝 😝 a viete prečo sa ochladilo lebo som už oprala a schovala naše timné vetrovky 😝 😝 môžem ich zasa vytiahnuť ešte o 9-tej ukazovalo 0 stupňov 😝 😝 😔 😔

ja som dnes varila rizoto 😉 😉

biluš prajem super akciu 😉 😉 my ideme tiež dnes gratulovať k brachovi 😉 😉 ale my sa vrátime do 18-tej domou 😉 😉

lenka aj tebe prajem super akciu 😉 😉

nika 😔

maji4
5. mar 2010

mish neboj to spanie sa upraví to je len nejaké obdobie 😉 vyskúšaj čo ti poradila Lenka a uvidíš 😉 😉

mimi.k
5. mar 2010

Ahojte,

tak ja som nakoniec urobila takú krémovú mrkvovú polievku, čo tu kedysi dávno hodila Lila (už sem nechodí), občas ju robím a veľmi nám chutí...akurát dnes som k nej ešte opiekla chlieb...

Boli sme vonku, Adamko mi celou cestou domov plakal, že sa bojí vetra 🙄 chcel ísť na ruky, ktoré som mala plné, takže zábava...

maji4
5. mar 2010

mimi chudiatko musel mať strach 😒

to mi niekedy robí aj Lili ale ona len to že keď jej fúka do tváričky tak povie "joj je mu strašná zima poďme domkov" 😵

slavenas
5. mar 2010

ahojte 🙂

malá uložená 😔

tu tiež svieti slniečko ale fúúúúka a je zima 😒

všetkým žúrkarkam nech sa žúrka vydarí 😀

meg to mi je ľúto tá manželova rodina 😔 , ale podľa man to nie je v tom že boj západ -východ ale všetko je to len a len o ľuďoch ... tiež poznám pári ktoré sú že západ-východ a vzťahy majú úplne perfektné , takže drž sa a pevné nervy . 😉

nika skoré uzdravenie

baileysa
5. mar 2010

ahojte,

tak u nás dnes snehova chumelenica, ale sme boli von, gretka len mraucala a ja som len po nej hukala, nech ide, zinka tiež plakala v kociku, no nadhera... idylka

ja dnes zeleninova polievka a rizoto zo včera)))
ako robíte hraskovu? Lebo ja robím hrasok z konzervy, voda a mrvenica... Akože chutovo dobre, len sa mi to zdá take suchopadne, že je to vlastne iba ohriata konzerva...

my sme včera s mm do pol druhej sedeli a kecali, som dnes trochu mechom udreta...

leni, ako maminka?
inak si nadejny víťaz tej knihy, sak iná dve ponuky, ale za to stoja za to)))

uzite si dnes všetky, co idete von...

mimi.k
5. mar 2010

A. je už asi úplne zdravý, ako sme prišli zvonku, tak mi nedal vydýchnuť, skoro som ošedivela. A vie si na 100% odomknúť a zamknúť dvere... 🙄 kľúče pre istotu všetky schovávame, vybrali sme ich z dverí, len na špajzi sme nechali, lebo tam máme o.i. aj sladkosti, tak nech normálne je, mal "na prídel"....no a dnes si normálne odomkol, vybral čo chcel a zamkol 😅
A keď išiel spať, tak mi hovorí, že "som smutný"...čakal, čo to so mnou urobí, a potom sa začal strašne rehotať...som mu na smiech alebo čo 😅

lenkamt
5. mar 2010

Bai - 😀 teším sa na knihu...

na olej si daj hladkú múku, sprav zápražku s trochou červenej papriky a zalej vodou s tým hráškom, trošku povar, pridaj bujonik, soľ . nakoniec pridaj buď tie halušky alebo lievanku alebo mrvenicu 😉
ja to varím z mrazeného, z konzervy to je rýchlejšie 😉

dnes si verča dovedie dve spolužiačky - tu bude iná žúrka 😀

mamina asi ide domov, že sa jej ten zápal zmenšuje a že to nakoniec asi bol slepák 😕 tak chápete že po troch týždňoch a rôznych hrôzostrašných scenároch nám povedia toto 😠 nervyyyyyyyyyyyyy 😝

lenkamt
5. mar 2010

tak akurát mi volala a už je doma, mala plné ústa tak už asi nediétuje 😀

slavenas
5. mar 2010

leni, vážne že slepák - naše zdravotníctvo 😝 ... no ale super že ide mamina domov 🙂 🙂 🙂

lenkamt
5. mar 2010

Majka to robia aj naše, niečo mi povedia ja na ne kukám že čo a ony sa začnú rehotať 😝

my sme dnes mali bábikovské dopoludnie, bábiky som prezliekala asi 50x 😝 keď vstanú tak ich mám zaviesť k mamine, aspoň si v kľude pôjdem nakúpiť, ocíkovi nechám na starosti tri pubišky 😀

slavenas
5. mar 2010

mimi Adamko zlatý 😅 😅 😅 tiež často neviem udržať smiech pri výrokoch malej, oni sú teraz v takom super období ktoré je podľa mňa perfektné😀 😀 , keď už poznajú veľa veci, vedia všetko pomenovať a dávajú si to v tej hlavičke dokopy no úžas .. 😀 😀 😀

mimi.k
5. mar 2010

Lenka, super, že je už doma...ale slepák, tak to je teda dobrý gól 😅

Neviem, asi to má zo včera, lebo sme ho uložili spať, prišli sme ho skontrolovať a on tam sedel v rohu postieľky, tak mu hovoríme, že je prečo si taký smutný a sme sa uľútostili nad ním a ešte s nami kukal TV. No a dnes toto... 😅

A mojej svokre minule povedal, že "babča, Ty si hrdina" 😀

letuskah
5. mar 2010

cauta
fakt som sa pokusala vsetko zameskane docitat ale nezvladam to 😔 takze nereagujem

vcera som mala super den: rano o 8 poradna, cakala som polhodku (za objednavku na presny termin sa plati), vysla som od tial o 9,30, potom do 11,30 cakanie u kardiologa, cesta cez cele mesto k pediatricke, cestou nehoda v meste, brutalna, tak som musela este prechadzat na inu elektricku, u pediatricky skoro hodina a to tam nikoho nemala a domov som sa hladne bez obeda dostala o 14,30, skoro ma piclo, taka som bola unavena ze som pri ordinacii zaspala 😝

ale inak poradna ok, male ma 52mm
kardio ok ale preistotu mi spravio echo srdca, to idem v stredu a vezmu krv na stitnu zlazu
plus dnes sme s kubkom boli na vytere, doobedu sa mi pos....l som mu dala kukuricu a z toho to islo hned, takze ziadne probiotika, slivky ani nic podobne, dva razy do tyzdna kukurica a vsetko je OK 😀

a asi sa poberiem lebo sa budi 😠 spal len hodinu
a u nas tiez zima, sme vymrzli riadne mne je este teraz zima 😝

letuskah
5. mar 2010

Leni aj jej to rezali ci nechali tak? ten slepak?

mishelin
5. mar 2010

LENI ZOHNALA SOM TU SUNARKU O TEJ KRUPICI TU ANI HADAM ESTE NEPOCULI 😀

mishelin
5. mar 2010

pardon nevsimla som si caps lock 😔

letuskah
5. mar 2010

to nemyslite vazne ze v takej kose ste boli vsetky vonku a nikto nepisal 😕 😕 😕

zuzana76
autor
5. mar 2010

ahojte

Letuska gratulujem k uspesnej poradni, krasne narastol pampusik

My sme boli na veceri, maly je u svokorvocv a mne neskutocne chyba

Lenka tak slepak, no aspon,ze nic zavazne, ale teda im to trvalo, kym to zistili

zurkujucim prajem nech sa vyzurkuju a vysantia

maji4
5. mar 2010

Ahojte 🙂

oslava dopadla OK akurát na to že pred tým než sme tam išli sa Lilianka tak rozplakala že nechce nikam isť že chce byť doma 😔 ale som ju ukecala že určite jej krstný niečo kúpil tak potom ako tak išla síce s palčom ale aspoň ni s takým hysterickým 😒

Lenka na teba som zabudla reagovať k tomu nášmu zdravotníctvu no otraaas a to akože nevedeli zstiť?? 😲 😲 a ani ju nebolelo nič??len mala tie teploty?? strašné 😔 😔

let jej už 52 mm 😵 😵 to je krásne že ešte ani centimeter a kolko radosti urobí že?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 teším sa aj ja ked sa ti narodí ten drobizg a že ho prídeme pozrieť 😵 😵 😵

A super že kukurica mu zabrala na to kakanie 😉 😉

Ja som včera pozerala film sa to volá že "Je to aj môj život " hrá tam Cameron Diaz a taký krásny film som už dobre dávno nevidela strašne som si poplakala, čo ja nezvyknem pri filme plakať ,ale tento ma fakt dostal 😵 😵

A teraz si ideme pustiť nezvratný osud 4 som zvedavá ,sa teším, 1 a 2 boli super 3 som nevidela ale ved to aj tak na seba nenadväzuje tak nevadí .

Tak ahojte a prajem vám pekný víkend ja mám zajtra muža v práci tak predpokladám že tu zasa prikvitnem len ja 😔 😝

maji4
5. mar 2010

Zuzi ved bodaj by ti nechýbal 😉 ale keďže máš tú príležitosť tak si užite príjemný večer s manželom a oddýchnite si onedlho sa ti začne kolotoč 😵 😵

zuzana76
autor
5. mar 2010

maji, tak ja smoklim pomaly uz aj pri vecernicku 😀

no aj dnes sme pozerali s Patuchom Esmeraldu a akurat umierala graciela, tak som si samozrejme poplakala 😀 , ale nepozeravame to, len som akurat prepinala a natrafili sme na to

idem uz spat, dobru noc

mmem_
6. mar 2010

ahojte

baby ako je to normalme simonko ma zase teplotu 😒 ale nekasle zatial ani nic, trosku sopliky,tak upodozrievam tzubky tentokrat
timko sa mi tiez velmi pohorsil, je strasne nespokojny, hladom to asi nebude lebo len hryzie a hryzie
myslite ze by mohli uz timkovi ist zubky? stale si masiruje dasienka,nieco si pcha

leni s tym slepakom ma to mrzi,ale aspon vedia ze co,
ja som ho tiez mala ako dieta, som vsetko vyvracala,horucky, skoro tyzden ma ten doktor takto nechal, bez dalsieho vysetrenia,
tvrdil ze si vymyslam a simulujem lebo nechcem ist do skoly, ja com skolu mala rada(no okrem matiky) ..... nasi ma napriek jeho nesuhlasu zobrali do nemocnice a tam im dobre vynadali ze kde sme bloi tak dlho, .... takze rovno som isla na operacny sal

a najlepsie na tom bolo ze nas pan doktor bol este urazeny ze mu nasi neverili 😝

mishelin
6. mar 2010

ahoj mmem aj moj tak vsetko obzuvava prstiky ma uz vycucane az uplne do cervena 😒 tiez to hladom nie je..vcera dostal do mlieka dve lyzicky kase ale nejak to nepomohlo musim dat asi viac 😀

a kazdym dnom vymysla nieco nove 😵 sa mi paci ako sa snazi ruckami chytat si hrkalky... 😵

mishelin
6. mar 2010

no teda nikto nikde 😕

letuskah
6. mar 2010

caute
dnes sme zaznamenali obrovsky uspech!!! Kubko sa na obed vykakal v pohode a bez krvicky, nikdy som neverila ze sa hovienku tak budem tesit 😵 😵 😵 ale ta kukurica fakt pomohla 🙂

Bilu chod na ten vikendovy vylet sama, bez Matejka ked ta aj muz v tom podporuje, bude ti chybat ale oddychnes si a trochu zmenis rytmus aspon na par dni, ono je to super aje ked pre nas pricucky obrovska zmena 😉 tak sa neboj a vyuzi moznost

maji4
6. mar 2010

AHojte

pridala som fotky 😉 😉 dnes som to všetko dokončila konečne Pu bol rozkreslený asi mesiac čo som bola dnes konečne kupiť druhý štetec lebo ten prvý mi robil škaredé ryhy 😝 .
Potom muž išiel s malou do baumaxu odpadli nám 2 kachličky a nemal ich čím prilepiť a ja som medzi tým doma šila kuknite a chváááálete že som šikovná 😵 😝 😉 🙂

Let fíha super že mu tá kukurica takto zabrala 😉 😉 ja by som sa veru bála keby mala lilianka také problémy dať kukuricu lebo ona len nafukuje ale fakt super že zabrala 😉 😉

Ten pondelok zatial platí 😉 😉 OK? 😉 😉 kto sa pridá ?????

maji4
6. mar 2010

a na tej fotke Lilianka neplače ona sa smeje to sa vždy tak za-ksichtí keď sa ide fotiť 😅 😅

mmem_
7. mar 2010

ahojte

maji sikovnica si,lilianka zlaty ksichticek robi 😀

baby a ake mate stroje? ja som volakedy sila a veru teraz by sa mi zisiel nejaky,taky jednoduchy lacny, lebo furt nieco roztrhnute, a za vymenu zipsu 300 kc sa mi zda vela,a tie cakacie doby 😝

maji a to si si malovala sama? ja by som tiez rada, ale nieco co sa da zlikvidovat ak sa niekedy budeme stahovat