Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
17. mar 2009

Ahojte,
tak ja som dnes skoro skolabovala 😔

Adamko na seba stiahol celý sporák...nevarila som ešte, nič na ňom nebolo, bola som samozrejme 20 cm od neho, zalievala som mu čaj z kanvice.
On asi v jednej sekunde otvoril dvierka na rúre, vyšiel na ne a ako sa obsluhoval horákmi, tak to na neho celé spadlo..teda stihla som to zachytiť, takže sa mu nič nestalo, ale ja som bola úplne hotová...to čo ešte nevymyslí ...

mimi.k
17. mar 2009

Leni, krásna torta, šikulka si 😉
A som nevedela, že máte škrečka 🙂

Baily, aj ja si myslím, že si akčná žena 😉

Meg., držím prsty na skúške 😉

mimi.k
17. mar 2009

Bilushka, ja prídem na to stretko, keď sa vyspí. Možno tiež už okolo tretej budem v Tescu. Chcem ísť niečo popozerať...

Tak som si popísala, ideme obedovať. 😉

baileysa
17. mar 2009

mimi 😨 😨 🤐 🤐 tak to ste mali riadny zazitok teda, chudatka 😔 nastastie sa nic vazne nestalo, snad aj adamko si da viac pozor, ked videl, co sa mohlo stat, u gretky to celkom zabera, ze si potom dava pozor...

leni, idem si daco dojednat 😉 a uvidim, ako budem po ceste spat, ale vies ako to je s detmi v aute, kazdy meter je dobry, co si blizsie domov 😝 a o 5tej sme sa slubili, ze ideme k muzovym rodicom, tak asi nebude cas, 😢 ale ak by ano, urcite sa ozvem 😉

lejla77
17. mar 2009

Caute kocky.

neuverite, co sa mi stalo. Vcera do mna nabural ozraty idiot. 😠 😠 😠 Skoro ma porazilo. Utiekol s miesta nehody a ja som isla za nim - a volala 158 a navigovala ich, nech ho chytia. Presli sme pol Bratislavy a chytili ho v Podunajskych Biskupiciach a nafukal 1,32 😠 A ja s malym v aute, myslela som si, ze ho odstrelim. Nastastie sa nam nic nestalo a nemam ani nejaku velku skodu na aute. 😔 A to som ho vcera poistila a poistky som platila o 15.45 a o 16.15 do mna nabural. Staci Vam??????? To by clovek nevymyslel. 😒

mimi.k
17. mar 2009

Lejla 😨 tak ale to už je tiež sila, čo všetko sa na Teba lepí! Hlavne, že sa vám nič nestalo....

nika07
17. mar 2009

Ahojte,

bože dievčatá čo to tu za horory píšete 😨 😨 ale pri toľkej smole sa našťastie nič nestalo 😉

u nás zasa prší, mna asi z toho počasia porazíííííííííííííí 😠

letuskah
17. mar 2009

ahojte sme spet z MC, z prednasky o zachranovani deti nakoniec nic nebolo lebo moje inokedy pokojne a prilepene dieta prave dnes potrebovalo behat hore dole a hrat sa so vsetkymi a sameho som sa ho bala nechat tak som pobehovala s nim. bola tam sice jedna akoze praktikantka co chodi na daku vysku a mala to ako prax dozerat na deti ale ona sa bavila s jednym dievcatkom a ostatne tam bezprizorne behali tak som to vzdala, ale neva sme sa pobavili, Kubko sa vyjasil, schovavali sa a nahanali s jednym chlapcom poza zaclony a jacali obaja, ze sa bojim aby ho zas hrdlo nechytilo.

no a jasne ze mame zas sople 😠

lejla to je sila, este ze si to stihla poistit, takych by mali strielat 😠 😠 😠

mimi ja sa ti divim ze si neskolabovala 😨 to nemate sporak prichyteny ci mate taky ten samostojaci? ved to musi byt tazke aby to dieta zvalilo nie? no hlavne ze sa nic nestalo len tie nervy 😝 😝

letuskah
17. mar 2009

dievcata ja by som sa na stertko velmi rada pridala ale stvrtok ma hlop meniniy a asi by bolo neslusne keby som zduchla prec, tak snad inokedy.

ak bude liat tak ani do tej zoo zajtra nepojdeme 😠 som sa tesila

mimi.k
17. mar 2009

Let., v tomto byte je taký samostojaci...ťažký brutálne, veď som ho potom ledva dala na to miesto, kde bol. Už som aj myslela, že počkám, kým nepríde mm z práce, ale potrebovala som variť, tak hold som zozbierala všetky sily a nejako som to zvládla...ja nechápem, ako sa to podarilo...asi nevystihol ťažisko a aj tých skoro 12 kg stačilo, aby to padlo. 🙄

mimi.k
17. mar 2009

Let., škoda, že nemôžeš, už sme s Tebou rátali 😉

letuskah
17. mar 2009

mimi clovek by nepovedal co vsetko sa tym detom podari, ty by si ho nezvalila ani keby si velmi chcela 😕

mimi.k
17. mar 2009

Let., no veď to 🙄

Idem sa trocha poľudštiť, kým spinká... 😉

mima07
17. mar 2009

cauko kočky
a kde je peta lebo ak ona povie ze nepride tak to padne ☹
a keby to bolo v stredu len ja si nepamatam rozpis petinej prace ☹
mimi take situacie poznam tiez nechapem ako niektore veci dokazu alebo ako na to pridu 😲 ale hlavne ze sa nic nestalo
lejla uz by tie pohromy mohli aj skoncit

peta28
17. mar 2009

cauko baby..
boze mimi hrozne , este ze sa nic nestalo, aj ked sa asi Adamko zlakol. Mne stale prenasleduje nocna mora ze mi dieta stiahne nieco horuce zo sporaka, lebo uz je taka vysoka ze dociahne na vsetko. Stale sa snazim varit vzadu, ale aj ked varim nieco vpredu a vypnem tak stale je ta sklokeramicka doska horuca..brr.

Lejla to je fakt hrozne s tym autom, este ze si mala tolko duchapritomnosit ze si toho debila nahanala a poslala na neho policiu, ja by som sa potom vsetkom uz asi zosypala. Fakt to vsetko super zvladas, aspon teda taky pokoj z teba rano isiel.... ze serie sa to ale uz nic nenarobim. Ako ste pokrocili s muzom? Uz je to lepsie co sa jasliciek tyka?

Ja by som v stredu aj prisla, koncim sice o 16.00 v praci, ale odidem skor a vezmem malu, pri Tescu moze byt.

peta28
17. mar 2009

kde je ret? ta tu vzdy rano "strasi" 😉

mima07
17. mar 2009

tak baby vyjadrite sa k tej strede sup sup lebo to je uz zajtra

peta28
17. mar 2009

ja mozem aj zajtra, aj stvrtok

nika07
17. mar 2009

aj ja by som mohla zajtra, vo štvrtok nie 😉

mimi.k
17. mar 2009

Ja tiež môžem aj zajtra. 🙂

mima07
17. mar 2009

ja som zajtra v blave tak snad to alex nejako vydrzi
bilu. letu.meg a koho som nenapisala tiez sa vyjadrite

lejla77
17. mar 2009

peta:
no neviem, ci ide zo mna pokoj - nasrata som strasne 😀 😀 😀 Neviem, kde mi hlava stoji, co skor vybavit. 😔
Inac, rano som bola aj s mamou, nech vidi, kde chodi maly do skolky, keby nieco
Inac s muzom je to teraz uz lepsie, uvidime do kedy, ale teraz sa da.

lejla77
17. mar 2009

peta:
inac aj policajti ma pochvalili, ze som sa tak zachovala a sledovala ho. 😀 Ze som urobila najlepsie, co som mohla spravit. Ale ten clovek ma tak nahneval, ze som si povedala, ze to mu neprejde. Mozno keby som nemala v aute maleho, tak sa na to vykaslem. 😔

peta28
17. mar 2009

Dievcata prave som mala stretnutie s novym country managerom.. ja som sa tusim do neho zabuchla ... 😀 😀 😀 ...no uz ani nepamatam kedy na mna tak chlap zaposobil.. jaj.. a vecer by sme mali ist s nim a s kolegom na pracovnu veceru, povodne som tam ani nechcela ist, nech idu sami.. ale fakt zvazujem ze pojdem .. a to som si dala naaaaahodou dnes po sto rokoch suknu .. jaj hned mam lepsiu naladu

lejla77
17. mar 2009

peta:
😀 😀 😀
ja by som to na tvojom mieste neriskovala. Alebo zeby ano ? 😝
Inac tu suknu som si vsimla - zabudla som pochvalit 😉

slavenas
17. mar 2009

Ahooooojte dievčatá 🙂 🙂

Kooonečne som Vás prečítala, na niečo som aj chcela reagovať ale som už aj zabudla, tak potom tak priebežne. 😉 😉

My sme sa už konečne dostali do svojich koľají. V sobotu neskoro večer sme došli z tých Alp, potom v nedeľu ešte u našich, večer domov a včera všetko porobiť , poprať ešte že nám taký ujo medzi tým ako sme boli preč opravil tú práčku lebo by sme si asi nemali čo obliecť. 😝
Inak v alpách bolo super 🙂 , oddýchli sme si obaja , kopec snehu, lyžovačka, sánkovačka, večery pri poháriku, no proste ako za slobodna ... 😀 😉 😉 ale Vaneska nám obom strašne chýbala stále sme ju spomínali , ale našťastie sme vedeli že je o ňu dobre postarané , ona to samozrejme zvládala oveľa lepšie a mamina vravela že bola veľmi dobručká , akurát že každý deň kontrolovala že či je moje auto pred domom a ked ho tam videla bola spokojná. 😀 😀 Zvítanie bolo super strašne sme sa na ňu už tešili. Baby, som si zasa uvedomila že život bez nej by bol o ničom je už proste jeho trvalou súčasťou a je to super. 😉 🙂

slavenas
17. mar 2009

a teda "záhada dobrej " stále nie je objasnená 😨 😨

slavenas
17. mar 2009

oprava "záhada dobrej SPRAVY"

slavenas
17. mar 2009

našej susede sa narodil dnes o 10.12 hod syn tak som sa vytešovala, a spomenula si ako to bolo ked sa narodila malá, to už ani pravda nie je. 🙂

slavenas
17. mar 2009

lejla ty si teda ale akčná, no držím palce nech to bola posledná nepríjemná vec 😉

mimi tak Adamko je riadny expert, našťastie sa nič nestalo to je super.

peti no tak toto ... 😉 to je super že aj taký ešte sú čo na prvý krát zanechajú taký dobrý pocit , ... som si myslela že už vymreli .... 😅 😅

letu tak z Kubka sa už tiež stáva šidielko 😉 🙂