Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
8. mar 2010

Letu: Lucka sa ma tiež pýta, že kedy už bude jar, lebo ja som jej zase narozprávala, že budú rásť stromom lístky a trávička bude krásna zelená, budeme trhať púpavy a šmýkať sa na šmýkale 😀

Ja som tiež nejako veľmi nemala rada cirkus. Ale Lucku určite zoberiem, keď príde tento rok k nám.

lenkamt
8. mar 2010

ahojte 🙂

pekné mdž 😵

tak sme od dr. odišli tak ako sme tam prišli - calciový sirup a fenistil.... ale drhnu riadne 😔

Ret - mamine budú robiť ešte tú kolonoskopiu keď sa dá /doma/ do poriadku 🙄 podľa mňa stále nevedia čo, len to uzavreli ako slepák 😝

cirkus sme neboli ani nepôjdeme, radšej zoo, to mi príde menšie týranie zvierat 🤐

bilushka
8. mar 2010

Ahojte,
ja ani neviem kde zacat, tolko sa toho zomlelo...
V piatok akcia super, este do vcera som sa tiez liecila 😅 Moje obavy, ako ostatne nebudu vladat so mnou sa ukazali ako neopodstatnene 😅 Vyhoda toho, ze som prisla na akciu tri hodiny po zaciatku je, ze ma mali za najkrajsiu a ze kde mam tie vyrazky, co stale placem 😕 😀 Takze som sa nominovala za vizazistku roka, ako sa mi to podarilo zakryt, 4 cm omietky na ksichte vsetko zakryju a ich opity pohlad bol tiez milosrdny 😀 😀 😀

Vcera si maly rozhryzol jazyk...ale nie ze kusol do jazyka, ale uplne si ho prehryzol-mam to aj nafotene, lebo som to posielala ocinovi, ze co mam s nim robit ☹ Krvi ako na zabijacke, fakt ked som ho zdvihla, tak som v prvom momente myslela, ze si vybil zub...tolko krvi...ale potom sa mi ho podarilo ukludnit a tak po konzultacii sme nesli ani na chiru dat mu to zasit, aj ked teda minimalne take 2 stehy by to znieslo 😔
Chlapci sa saleli na posteli a maly narazil ustami do muzovho kolena a tak nestastne, ze si zahryzol do toho jazyka...aspon Lenkinu adresu mailovu mam, tak tebe som to Leni poslala, aby si videla, o com hovorim ☹

Stale chodim na to kozne-aj dnes som bola, aj vo stvrtok a pondelok idem zase, tak moj vylet do ZA padol.

bilushka
8. mar 2010

Inak pekne MDZ vam vsetkym, snad si aj muzikovia nasi spomenu, nielen ze my si tu blahozelame...

Chorusikom skore uzdravenie, Leni ty uz si iba pred meno napis Mudr., neviem co tie ubohe deti tam tahas, ked ti aj tak doktorka dala len to, co si navrhla ty ako liecbu 😀

lenkamt
8. mar 2010

Bilu - preboha, chúďatko Matejko, posielame božteky, teda ja by som asi šla na zašitie, však mu tam zostane diera 😔 😢 hrozné to má bobáčik maličký.

my sme šli kvôli lenkinmu očkovaniu, tretiu hexu mala mať, tak sme sa šli ukázať že kašleme aby si nemyslela že sa vyhýbam očkovaniu 😅

retaux
8. mar 2010

Bilu: chudáčik Matejko 😲 To si teda musel riadne kusnúť do toho jazyka ☹ Veľmi plakal? Normálne mám zimomriavky len keď si to predstavím.

bilushka
8. mar 2010

Leni, uz sa mu to "zlepilo" 😔
Fakt ani 24 hodin to este nie je a uz aj normalne papal, aj si dal umyt zubky s pastou-som myslela, ze ho to bude stipat a teraz by som povedala, ze si len uziva, ako som na neho ako med a blazni sa dalej...teda trochu menej pije, lebo on miluje pit z flasky s cumlom a teraz sa mu neda tak pokrcit jazyk aby vedel tahat...ale aj tak som myslela, ze nebudeme spat celu noc, ako bude plakat, on sa o druhej zobudil, ze ho boli jazycek a ja ze nech este buva a tak za 5 minut zaspal a spal az do rana 😕

retaux
8. mar 2010

Zlatúšik malý 😉

bilushka
8. mar 2010

Ret, ty rodis o 9tt a kde mas to tvoje vychyrene velke brucho? 😲
Ved kukam fotky na FB a ziadnu obtiahnutu jaternicu nevidim, ako sa stale opisujes...

Strasne plakal, aj som myslela, ze bude z toho placu uz vracat 😢

lenkamt
8. mar 2010

hrdina 🙂

Ret, presne my s Bilu máme rovnaké myšlienkové pochody 😀 viac ako na korytnačky som sa zamerala na tvoje brucho a teda vôbec nevidno že si tehu 😉

slavenas
8. mar 2010

ahojte

krásny MDŽ a hlavne teda aby tie naše polovičky nezabudli 😀 😀

leni mám rovnaké myšlienky , pozerala som tiež na brucho nie na zveri 😀
ozaj a ten kašel mala Vanesa presne taký ako vy a tiež sme prvý krát odišli od Dr . s kalciovým sirupom a potom ked zastupovala tá druhá tak ATB 😔 tak ale nech Vám to rýchlo prejde .

bilu Matejkovi pofúkaj bolačku a že veľký hrdina je z neho 😔 😔 super to zvládol .

slavenas
8. mar 2010

inak v piatok som bola tiež na "žurke" ved čo som horšia ako vy ? No ale bolo to také neplánované lebo bol v SR brat s frajerkou , no a už v nedeľu išli späť do UK tak sme sa "lúčili" 😀 😀 no ale prosím pekne do 04,00 hod... 😉 muž šoféroval takže nepil no a čo všetko ten chlap pospomínal tak to si ja také vôbec nepamätám 😀 😀 😀

slavenas
8. mar 2010

ešte som zabudla ... boli sme doobedu v MC no a tam to je uplne iné ako pred tým, maľovali, nový koberec dávali , lebo rušili jedno z dvoch MC tu na klokočine tak sú tam len veci ktoré boli dobre a vyzerá to tam teraz veľmi pekne tak sa teším len škoda že to spravili až teraz na jar,leto ked tam určite budeme tráviť teraz menej času ako cez zimu. 😉

letuskah
8. mar 2010

no ja som myslela ze som jedina vadna ale tiez som hladala brucho a nekukala som okolie 😀

Bilu chuda Matejko, to musel byt pre neho aj pre teba riadny sok, nech sa mu to rychlo zahoji 😉

slavenas
8. mar 2010

u nás poletuje sneh 😠 😠 😠

letu 😀 😀 tak tak je nás tu viac 😀

retaux
8. mar 2010

To je asi fotené z takého zvláštneho uhla, že to brucho nevidieť. MM má ešte stále podozrenie, že čakám dvojičky 😀 😝

Ale potešili ste ma všetky, zlaté ste 😵 😉

letuskah
8. mar 2010

aj u nas poletoval cez obed a som kukala dake predpovede tak az buduci tyzden v stredu sa ma oteplit na 3-7 ak si dobre pametam inak stale okolo 0-3 😝 😝 😝 😝

letuskah
8. mar 2010

ret aj moj ma podozrenie napriek uzv 😀

retaux
8. mar 2010

Ja som môjmu povedala, že ho ten smiech prejde, keď sa naozaj narodia dve. 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

ahojte

slav , veru, ten sneh uz niekam ide

bilu, fuuuha, tak to bol vazny uraz, dufam, ze sa mu to coskoro zahoji, inak moj oteci si ako decko tiez prehryzol jazyk a v pohode, vsetko je ok, sa mu to normalne zrastlo

slavka , tebe sa v MC paci? ja som bola raz, ani sa nechystame, teraz sme boli vonku, ale je kosa, ale uz sa tesim na jar. A ktore MC zrusili? na nedbalke ci na Horke?

zuzana76
autor
8. mar 2010

Ret, teda tebe sa to nebezpecne blizi, fakt za 2 mesiace je to tu a to brusko mas aj podla mna male, no ale ved este tie 2 mesiace a je pravda,ze vetrovka teraz aj vela zakryje, na mne vobec nevidno,ze som tehu, ked mam vetrovku, nic 😀

zuzana76
autor
8. mar 2010

A tiez zelam krasny MDZ , som zvedava co mi prinesie ten moj zabudlivec 😀

ale vcera som dostala od svokry taku bluzku, peknu a je aj na vacsie brusko, hned zajtra si ju davam gyndosovi 😀 , uz som ju aj vyprala a idem si aj nechty vecer urobit , nech som krasavica

zuzana76
autor
8. mar 2010

Inak sa mi v polednych dnoch strasne vyhadzala brada, ani nie ze vyrazky, ale uplne flaky, no otras a to som si chcela zabestelovat na april nejake fotenie bruska , budem musiet dobru kozmeticku co ma zamaskuje 😀

slavenas
8. mar 2010

zuzi zrušili to na Hôrke .... ja do MC chodím veľmi často, ked je zlé počasie tak je to super a aj preto lebo toto dieťa je v poslednej dobe celé besné za inými deťmi 🙂 ... a páči... ale neviem ako to myslíš, tebe tam čo nevyhovovalo keďže sa tam už ani nechystáte ?

zuzana76
autor
8. mar 2010

no, mne tie podmienky, ze bolo vsetko spinave, ale ako si pisala,ze to vynovili, ale ja sa teraz aj tak izolujem nech nechytime nejaku pliagu, tak do kolektivu sa nechystam s malym, uz vcera som hysacila,lebo som mu nasla vyrazky na brusku a jednu az taku pluzgierikovu, tak ja uz hotova,ze ma tie kiahne, co sme stretli taku zenu v obchode a jej dieta malo nejake vyrazky/ neviem ci to boli kiahne/ a Patko ako prisiel od svokrovcov, tak asi 5 vyrazok mal na brusku, este aj o 16.30 zaspal a spal az do 21.30 vypil sunar a spal do 6.45, tak som si myslela,ze uz nejaka choroba na neho ide

zuzana76
autor
8. mar 2010

ale dnes tam uz nema, len jednu tu pluzgierikovitu a ta uz nema pluzgierik, tak to bola len alergia asi

zuzana76
autor
8. mar 2010

zajtra idem do poradne , som zvedava ci daco uvidime, mohlo by sa babo predviest 😀

a cely vikned bol maly odlifrovany u babky a dedka, tak my sme mali veget, ani som nic nevarila, v piatok vecer sme skocili na veceru, v sobotu na obed a porcie boli take velke,ze nam zabalili aj na veceru a v nedelu sme obedovali u svokrovcov, ale dnes som robila fazulkovo-zemiakovy privarok s masom na stave, zjedla som uz 4 porcie a maly len maso, klasika 😠

slavenas
8. mar 2010

špinavé 😕 😕 ?? tak pred tým obnovením tam boli také staršie, ošuchané veci, ale tak to máš napr. aj v škôlkach... ale špinavé som to tam ešte nezažila ... mne ide o to aby bola malá čo najviac v kolektíve ... a vlastne teraz je to tam už aj tak všetko nové tak super. 🙂

zuzana76
autor
8. mar 2010

ja som bola na Horke, neviem, mne sa tam nepacilo, navyse tam prisla mamicka co kaslala o svet, aj dieta soplave a to sme tam boli na AJ na takej prvej hodine a mali sme tancovat do kruhu a ona sila chytat mojho patka a stale tam kychala, tak som sa tam strcila ja medzi patka a ju

zuzana76
autor
8. mar 2010

to bola taka prva negativna skusenost, neviem, bola som tam s kamoskou a obe sme sa zhodli,ze to sa radsej budeme hravat raz u nich raz u nas