Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
9. mar 2010

lenka 😀 , ja som uz maso vybrala asi pred hodinou, 😀 musim byt dnes flexibilna do 11.00 musim mat navarene, upratane uz je ako tak, a po 11.00 uz len sprcha , vychystat sa

retaux
9. mar 2010

Veď práve aj mne sa zdá, že sa musela na sone naposledy pomýliť, lebo vždy bolo úplne presne podľa termínu veľké, rovnako sedeli týždne a teraz zrazu hup - 2 tt 😨 Dokonca aj na tom 3D nám hovorila, že je vypasené, že do inkubátora to bábo nepôjde, že má líčka tlsté a tak. To je nejaká blbosť. Určite bolo tak natočené, že mu nezmerala celú tú nohu alebo sa pomýlila alebo čo... Ale dr. ma pre istotu posiela ešte raz na sono.

A Lucka bola celý čas o 1 tt menšia a aj sa narodila týždeň po termíne 🙂

peta28
9. mar 2010

Cauko baby, ja len tak nakratko lebo neviem kam skor skocit. Stale je tu niekto PN, alebo niekto lyzujem, tak musim robit aj za dve, ale frflat nemozem, lebo nikdy neviem kedy zas ja budem potrebovat pomoc. Ale aspon mi v praci ujde cas. Precitala som Vas len tak zbezne, takze ani neviem na co mam reagovat, ale hlavne prajem vsetkym usoplenym a kaslajucim chorusikom skore uzdravenie. My sa nastastie drzime a 3 x hlasno klopem nehc vydrzime do jari. Uz som extra zuriva z tejto zimy a mam je plne zuby, chodim uz s deravymi podrazkami na cizmach, ale uz ich nejako dorazim, lebo teraz uz nebudem nove kupovat.

Timka ma nejake neposlusne obdobie, je strasne zlostna zuriva, vcera sme boli spolu v obuvi a predviedla podla mna svoj standart v spravani, premiestnila vsetky obuvaky, pochytala topanky, zhodial cizmy, ale nic take hrozne, stale som za nou chodila a upratla vsetko a ta predavacka uplne zhorzena mi hovori ze to co mam za dieta ze je horsia ako chlapec a ze ma strasne lutuje s takym dietatom chodit nakupovat. Tak som sa zbalila, chytila decko na ruky nech uz nic nevhyta a pekne jej podakovala a odisla.. uz tam ani nepojdem.
Nastastie aspon jej mozem robit vikendovy program s divadielkami, lebo sa neboji nicoho a tak v nedelu ideme do divadla LOD na Klauniadu. To sa urcite pokaka od radosti zo saskov, na cirkus sa uz teraz tesi.

Leni chutili ti gule?

lenkamt
9. mar 2010

Peti - budeme mať dnes alebo zajtra 😉

aká krava predavačka 😝 😕

mishelin
9. mar 2010

caute 🙂
my pre istotu hore ze o polnoci,o pol 3 a to hodinu kvakal a o pol 6 uz fajront 😝 😝 😝 hlava ma boliiii 😝

no ja som zvyknuta trcat stale doma,ved sa stane ze ja nevyjdem von aj 2 dni 😅 a ked tak obchod a nazad 🙄

ked cche patko ist von ide na dvor,T nejak neprejavuje potrebu chodit von 😅

mishelin
9. mar 2010

peti 😖 to robi aj moj

mishelin
9. mar 2010

a v noci som bola na wc a kuknem do zrkladla a na tvari cervene flaky 😀 😝 ktovie cim to mame

peta28
9. mar 2010

Vcera mi v jaslickach vyrobila k MDZ taku papierou snezienku a hladali sme doma miesto kam ju dame, tak som vyskusala ju dat do toho vcera na zastene a Timka chytila taky hysak zlosti z nicoho nic ze tam to nebude ze chytila kvetinku a celu ju roztrhala.. tak som sa nahnevala ze to bola moja kvetinka a zakazala som jej rozpravky vcera, tak to celkom aj pochopila ze zle urobila, len neviem ci to bude mat aj nejaky dlhodoby efekt. Do kedy trva prosim vas toto obdobie vzdoru?

mishelin
9. mar 2010

juj peti ☹ ale zlata ze ti vyrobila...moj nic take nerobi este...
no P je nie vzdorovity len taky zly ze mi je az smutno dakedy ze sme zlyhali vo vychove 😔

zuzana76
autor
9. mar 2010

peta, pisu tak do 4 rokov zhruba

timka je sikovna, ked vie uz take veci vyrobit, to patko nie

a dnes ma asi zase obtiahli v obchode o 70 centov, lebo som sa samozrejme tiez musela rozculovat na Patkom, lebo najskor stale nieco chytal, potom ked sme platili, tak zaparkoval vozik a jedna teta si ho chcela zobrat a on tam utekal,ze nie, nie to je nas vozik, ten si nemozes zobrat. no na nervy, tak som jednej pani vzala 3 rozky co boli jej a platila za mnou, omylom samozrejme, ale som jej ich aj vratila, hned som to zistila a sli sme spat a potom som pocitala,ze ako mi vydala, no a samozrejme som tych 70 centov v minuse

zuzana76
autor
9. mar 2010

uz mam skoro navarene, masovy vyvar a maso na stave s popucenymi zemiakmi, tak o 11.00 uz musiem obedovat a pomaly sa chystat, o 12.30 po nas pride moj ocino a vezie nas k lekarovi

peta28
9. mar 2010

Zuzi, ale to jej pomahali to sama este nevie, ale inakc krasne kresli, normalne sama nakresli krasny hrasok a s luskom a vnutri gulicky, som odpadla minule ked som to videla, ako velka skolacka a este aj slimaka vie sama a snehuliaka. uz to nie su len taka cmaranice

letuskah
9. mar 2010

caute
Peti podla mna vie takto kreslit tym ze uz dlho chodi do jasiel, ze ich to tam ucia, teda dufam lebo Kubko nielen ze nevie ale on ani nechce skusit, ani vyfarbovat ani kreslit, vzdy len mama nakresli, mama vyfarbi a ked neposluchnem tak nervy a hadze ceruzky o zem 😠
my sme od 6 hore, teda ja od 5 a kubko od 6, ale idem ho pobalit, muz ho poobede vezie k nasim a ja zajtra cestujem za bratom do pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiza, dufam ze sa uz nemoze nic pokazit ked to sem napisem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a budem tyzden lozit po obchodoch a vyspavat do 9 😵 😵 😵 😵 😵

Kubko bol vzdy na sone o 10 dni vacsi a aj sa skor o tych 10 dni narodil

zuzi vela zdaru a nestresuj 😉

vy ste flakate a ja mam konecne po x rokoch cistu plet, aj pri kubkovi som mala a zda sa ze aj teraz to bude dobre

a este jedno, vcera som kuk do toho cinskeho kalendara pohlavi a pri Kubkovi mi vychadzalo dievca a teraz chlapec, tak som zvedava 😀

Maji ako???

letuskah
9. mar 2010

jaj a ja som na mdz dostala parizsky salat, ale zle mi je z neho 😝 😝 😝

mishelin
9. mar 2010

jeej letu pariiiz 😵 😵 super si odddychnes..a to ides len tak ho pozriet??fakt super 🙂

letuskah
9. mar 2010

mish hej len tak, este jednu kamaratku pozriem ona je tam na stazi a hlavne si oddychnut lebo ked sa druhe narodi tak sa tak skoro nedostanem ani sama na zachod nieto este niekde prec 😝

lenkamt
9. mar 2010

čítam odzadu, Mish že pariiiz super si odychneš a Letu príspevok nad tým píše o parížskom šaláte, tak som si hneď pomyslela že Mish je zase nevyspatá 😀 😀 😀

ale potom som to prečítala tak ako to má byť a super Letu uži si to 😵 😵 😵

Mish na tvojom mieste to dieťa natvrdo uspím v kočíku alebo nejako, ak ho teraz nenaučíš že v noci sa spí tak to budeš mať zase pestré 😖

Peti - snežienky som aj ja každý rok dostávala od Verči 🙂

vzdor do 4rokov?????????? 😕 😅 😝 😖 🙄

letuskah
9. mar 2010

leni podla mna vzdor uz nadozivotie 😝 lebo potom pride predcasna puberta, potom ozajstna, potom doznievajuca a potom sa vsetky jedneho krasne slnecneho dna preberieme na psychiatrii 😝 ja tam budem prva

lenkamt
9. mar 2010

Verča mala najlepšie obdobie práve od 3-6rokov. ale pri dvojičkách to vidím blede, čoraz horšie 😀

ja som nakoniec varila paradajkovú polievku a vyprážaný karfiol. ten špenát vyzeral dosť zmrazene 😀

mishelin
9. mar 2010

leni nemam kocik dnu 😅 a ten co mam neni hojdaci 😅 ale ja som mu cez noc nevenujem len nakrmim zhasnem a co on robi to uz neviem az do detailov lebo drieme na pol oka,vsak to by som nevydtrzala...a hojdat na rukach sa on voobec nechce,co je aj dobre ale ja by som ho dakedy aj pohojdala ale on zacne revat

lenkamt
9. mar 2010

tak hojdaj vo vajíčku ako my 😉 my sme takto fungovali do 5m kým sme ich naučili režimu, teda ja som naučila režim Lenku v nemocke a potom ma doma čakala rozmaznaná Lucka ktorú muž naučil na ruky 😝 😀

mishelin
9. mar 2010

bola taka doba ze som ho aj vo vajicku kolilsaal ale spal len kym sa hojdalo ked som zastala znova 😝 keby to robil tak ze sa prebere raz naje sa a potiahne do rana bolo by super....to by mi ani nevadilo ze 1x papa...ale on potom ostane hore a blaboce 😝

mishelin
9. mar 2010

zatial sa stalo len raz ze sa prebral len 1x na jedenie...no uvidime aka bude tato noc a skusim ho nejak uspat ked zacne blabotat 😒

mima07
9. mar 2010

caute
citam poctivo ale odpisovat sa mi uz nechce ☹ nejaka som vecer uz grogy
nestiham doma nic spratat bordel jak v tanku ani uz nevarim no hroza 😒
maly kasle ale doktorka povedala ze moze do jasli ze staci kalciovy sirup tak som zvedava este sme ho nemali 😔 len dnes uz od 3 kiaslal inak ani velmi nekasle 😵 ja som sa nevyspala a on si kludne spal
teraz mame problem s kaknim lebo sa pyta uz ale nejako ma tvrde kako a nechce vzdy tlacit tak dufam ze sa to upravi
letu pariz je moj sen len neviem kedy sa tam dostanem ☹ ottkovi sa velmi v parizi pacilo este sa tam chce vratit
letu neboj psychiatria ti nehrozi casom sa nad vela veci povznesies
leni idem na obed mnam 😉 nemozes jedalnicek hodit skorej mohla som prist sak aj dvojky kaslu aj alex tak by to bolo fajn

lenkamt
9. mar 2010

Mima - prepáč, ale asi do 10.00 som bola presvedčená že bude špenátová polievka a slivkové gule z lidla 😀

letuskah
9. mar 2010

mima pariz odporucam ale sprav si cas aspon na mesiac, tyzden je uplne na prd, to sa tam ani nemusis terigat 😉
a na kakanie odporucam kukuricu 😀 dnes som mu zas dala a uz pekne kaka rano 😵 😵 😵

letuskah
9. mar 2010

ja som po 100 rokoch varila zeleninovy polievku samozrejme s kukuricou a k tomu syrove tortelini ktore mm zabudol dat do chladnicky tak snad mi nebude zle, a salat zaziky kedze na dovcu k moru sa nedostaneme tak skoro tak aspon takto 😵

lenkamt
9. mar 2010

niekto zase vrta 😝

letuskah
9. mar 2010

moje decko ziape mama ma vyber 😠 😠 😠 😠 😠

slavenas
9. mar 2010

ahojte
my sme boliv MC na Malých muzikantoch tak som si hneď ráno zaspievala 😀 😀 ale super bolo

mne môj doki povedal 1x v prvom trimestri že malé je nejaké veľké, tak som hned prestala brat Calibrum som sa zľakla že ked je už tak skoro veľké že ako to potom porodím 😀 😀 a od vtedy sa nikto o tom či je veľké alebo malé nezmienil.

Mish jedna kamoška mala taký problém že jej malý (2 mesačný) od narodenia cez den prespal a po jedení hned zaspal a v noci bol po jedle hore aj 2 hod , skúšala všetko možné a nakoniec zistila že ked malý nie je cez deň vonku tak v noci nespí a ked sú aspon 2 hod vonku tak pekne po papaní v noci spí a od odvtedy im to funguje.