• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Slávka len pekne cvič na stretku budeš za kultúrny program :grinning:

baby ktorá máte hbo a ste mi ochotná niečo nahrať pre muža???? :sweat_smile:
9. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa ďakujem za tipy na cestovky :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni je ti odpustene kedze spenat moc nemusim
letu citala som skusim aj ja kkukuricu a asi mu nasadim probiotika len neviem ci mozem pouzit tie co mam kedze sme nemali asi 18 hodin elektriku a nesla chladnicka :unamused:
9. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slivkové gule z lidla sme mali aj mi minulý týždeň a super

leni nemáme HBO :pensive:
9. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi my sme chodili roky so saturom a teraz len s tui
9. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavenas akurat ho idem supnut na dvor :slight_smile: je pekne...
9. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni mam ale neviem ci viem nahravat kedy to ide ci by som stihla instruktaz :slight_smile: ale tu budem potrebovat aj tak chcem nahrat malemu madagaskar 2
9. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 15.3 začína nejaký vojnový seriál the pacific :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chápete dúfam prečo tie smajlíky za názvom :grinning:
9. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vecer sa opytam muza lebo neviem ci my to nemame tak blbo ze to musi bezat teda nemozes nic ine kukat :grinning: :grinning: ale mozno by sa dalo lebo hbo to opakujem v nejakych casovych usekoch
9. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pochopila som ale az ked si na to upozornila :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima , no tak si to pozriete :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez nemame hbo ani nahravanie :grinning: staci ze sme pokrocili a mame dvd prehravac :grinning:

mima asi nedavaj a kup nove, istota je gulomet :wink:

mish my sme s Kubkom tiez mali obdobie ako pise Slavka, ked nebol vonku, nespal
9. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu mimo témy - kdesi som čítala že sa dá voliť aj zo zahraničia. neviete niečo o tom??? pôjdem to v piatok zistiť na mestský úrad :dizzy_face:
9. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Biluška chudiatko maličké pofukaj mu bibinu.

stretko super ,až na to že Lilianak urobila mužovi výstup a revala ako zmyslov zbavená za mnou tak som sa pobrala a o 8.45 som už bola doma...ale zhodnotil že musím chodiť častejšie von lebo toto keď mu bude robiť keď ja budem chodiť do roboty že sa zblázni...baby ja som včera prišla domou a keď som uvidela muža aký je z toho psychicky na dne som nechápala hrozný pohlaď strašne ho to sralo že ma stiahol zo "žurky "ale že on si fakt nevedel rady s nou nechcela sa kúpať nič nechcela ani mlieko sople až po kolená a že tak strašne plakala že až sa triasla z toho :pensive: :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a dnes som bola s nou cvičiť a am mi urobila to isté revala ako tur že len s maminkou chce cvičiť :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak rehabilitačná povedala že nemá význam tam chodiť keď nechce cvičiť ...objednala ma o 2 mesiace tak som zvedavá aká bude Lilianak potom :rolling_eyes: :rolling_eyes:

včera som jej konečne kupila v dračiku toho krumpliaka tak teraz keď sa zobudí jej ho dám som zvedavá ako bude reagovať a či ju to bude aj baviť :confounded:
9. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret neboj sa to nič nebude to sa mu fakt len zadlo hlavne sa neznepokojuj a klud :wink:
9. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a spala potom celu noc ci sa zobudila na mlieko?
neboj ju to zase prejde a bude ina :wink:
som zvedava na toho krumpliaka :grinning:
9. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let ideš do Paríža tak sa napchávaš parižským šalátom čoooooo joj aj ja chcem isť drž sa a hlavne štastnú cestu Uži si ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
myslim ze keby francuzi vedeli co je parizsky salat asi by sa dogrcali :grinning:
9. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let nie spala celú noc až nad ránom sa zobudila že chce rozprávka ale to som jej povedala že ešte nedávajú tak ešte pospala :wink:

a dnes ma celí den stíska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let asi :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn ked sa vyspala :slight_smile: to aj Kubko robil ked som po chorobe za nim prisla ku nasim, stale sa na mna usmieval, oci hadzal, objimal a chodil za mnou ako zle svedomie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let presne ako zlé vsedomie :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by som potrebovala od vas radu, mam sa tam stretnut s jednou starou kamoskou bulharkou, nevideli sme sa strasne dlho a chcela som jej nieco doniest ale netusim co :confused: poradite? alkehol nie, to ja nerada nosim
9. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dakujeme za fukacky, uz je to ovela lepsie :slight_smile:

Nejako sa dnes neviem vymotat, lebo som prezliekala periny a potom varila dva obedy, lebo najskor malemu fazulu, ktoru som ja bola odhodlana jest, ale nakoniec som sa na to vykaslala a sebe urobila cestoviny s rokfortovou omackou a na to kuracie prsia a chuda dieta tlacilo tu fazulu, este jej ma aj na 3 dni.

Zajtra idem k ten exkluzivnej kadernicke a uz mi samozrejme lepi :sweat_smile:

Tak to ste si baby moc nepokecali, ked si bola Maji odvolana, este stastie ze aspon toto zvlada MM v pohode a mam vybeh, mne to teraz uplne neuveritelne znie, ze som bola zavreta tak dlho doma, ze som si nechodievala sadnut, dlho som kojila a za tu dobu som si normalne ze odvykla spolocensky zit, ale nastastie som k tomu zase pricuchla spat :grinning:

Letu, stastnu cestu a Kubko bude u vasich?
9. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi, to aj u nas tak vyzera kulturna aktivita v MC, ja spievam, recitujem, tancujem kolo mlynske a maly po prehovarackach, ze no dobreeeee teda sa zapoji tiez :grinning:

HBO nemame ale nahravianie hej, tak to nie je Leni moc stastna kombinacia pre teba.
Ale zlata si manzelka, ako mu to zhanas :dizzy_face:
9. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu a ta Bulharka vie aj po slovensky?
Ze by si jej nejaku knizku kupila.
Ak nie, tak kozmeticky balicek alebo mnamkovy balicek, to su take zarucene, cim nic nepokazis.
9. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu hej maly bude u nasich :dizzy_face: vsetci traja budeme mat prazdniny :grinning:
vela stastia ku kadernicke, potom hod fotos ale na dlhsie, nie ako lenka ze vzdy pridem ked ich akurat stiahla :angry:
9. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu rozumie ale neviem ci tolko aby si knihu precitala, ale kupim jej korbaciky (diky Maji) a beriem bratovi brymdzu tak ju pozveme na bryndzaky :dizzy_face:
9. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Letu: fíííííííííííííha! A mňa do tašky nezoberieš? :grinning: Ja by som si tiež rada pozrela Paríž. Uži si to tam poriadne a hlavne si oddýchni. :wink:
A z toho si nič nerob, že Kubko ešte nič nevie nakresliť. Naše deti ešte nemusia vedieť kresliť. Podstatné je, aby sem-tam zobrali ceruzku do ruky a popísali celý papier. To je hlavné, aby čmárali po celom papieri a nie len na jednom mieste a na kúsku :wink:

Majka: tak to je blbé, že Lili takto vyvádza, keď nie si doma :confounded: U nás sa to stalo našťastie len raz, že Lucka vyvádzala a aj to mi MM nezavolal, lebo by nikdy nedokázal priznať, že nezvládne vlastné dieťa :grinning: Ale to sa stalo len raz, inak je Lucke jedno, s kým je :sweat_smile:

Lenka: to by som si aj ja rada pozrela ten film Pacific, môže to byť dobré (hlavne sa mi na tom páči to, že producent je Tom Hanks :dizzy_face: a toho ja môžem :dizzy_face: ). My máme HBO, ale nedá sa nám nahrávať :unamused:

A ste ma zle pochopili s tým sonom. Ja sa vôbec neobávam, ani nestresujem. Mne je to jedno. Ja som to len preto písala, aby ste vedeli, že tu zajtra nebudem :grinning: Podľa mňa tie merania sú aj tak nepresné. Veď aj tak každé mimčo je iné, keď sa narodí (rozdiely sú aj v dĺžke aj vo váhe).
9. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok