Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
10. mar 2010

dobru noc zuzi 😉 ja uz idem nato 😀 na slaninku v chladnicke 😀 😀

mmem_
10. mar 2010

ja idem tiez zalahnut

a bilu mas IP IP IP

mish: 😀 😀 😀

a aky clanok od zuzky?

mishelin
10. mar 2010

no mmem dnes som ti pisala ze ti nezavidim a moj maly uz o 22.30jedol 🙄 🙄 🙄 a samozrejme ze nas vyrusil 😀

mishelin
11. mar 2010

dobre rano 😝 u nas snezi 😝 na nervy,a uz je toho snehu veru dost

noc po dvoch flasach otrasach 😝 ja som chcela spat a krpec sa vkuse preberal 😝 musim si dat silnu kavu..

nika07
11. mar 2010

Dobré ráno,

mich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ste si super užili

aj tu sneží 😝

mishelin
11. mar 2010

nika to hej 😝 😝
leni tymto mas opat moj obdiv ako ty zurujes celu noc a potom fungujes 😉 a inak baby ako?vidite ze inak 😀 nakazlive 😀

ale uz aj mne je to divne ze katika nam je de 😕 urcite je tehu 😵

nika07
11. mar 2010

dobre, ak je tehu, to neznamemá, že by sem nemohla prísť ☹

mishelin
11. mar 2010

asi ma vela roboty s niecimktovie 😒

mmem_
11. mar 2010

ahojte

no u nas otras noc, zaspal a potomo o 1.00 o 4.00 a este hodku pospal a odvtedy jede 😝
ja som uz bola dnes u ocneho este idem kozmetika, a na klby s malym 😝

bilushka
11. mar 2010

Baby caute,
my dnes do 9:20 (Mmem to mas za tie IP-cka 😀 😀 😀 😀 ), tak ja neviem co to ma znamenat, snad je to len tym pocasim a nelezie zase na neho nieco...padam uz na vypalovacku, teraz nestihame...

mishelin
11. mar 2010

mmem my podobne 😖 svihneeeee ma z detiiii ktore v noci buntosia 😝 tebe sa simko tym nebudi ked je maly hore?a na klbiky ides kolki krat...my sme boli 2x ale ja teda nebalim na siroko 😔

lenkamt
11. mar 2010

ahojte.

inak my dobre 😀 o 50% lepšie, sople ustupujú, kašeľ už je taký odkašliavací, takže ich idem dopovať solmucolom.

Mish - fungujem ako fungujem, napr. teraz naposledy som si povedala že kašlem nato a celý deň som bola v posteli, iba čo som pustila práčku a umyla riad. však nech sa aj ocko stará 😅

ja si už neviem predstaviť mať mimino a vstávať v noci, mňa teraz tri kašliace noci totálne odrovnali 😝

nika07
11. mar 2010

aj my sme na tom už lepšie, ale musím odsávať soplíky, ešte si poriadne nevyfuka noštek ☹ , samozrejme reve 😢

leni ani ty nevieš čo je s Katikou 😨

lenkamt
11. mar 2010

neviem 😔

naše si už chodia odsávať samé , zapnú vysávač a odsávajú 😕 😀

nika07
11. mar 2010

šikulky 😀 😀 😀 😀

lenkamt
11. mar 2010

baby mne sa chce strašne spať, tak si idem skúsiť ľahnúť, ale keď som s nimi sama tak sa mi nikdy nedá zaspať 😕 takže možno som tu zachvíľu zas 😀

nika07
11. mar 2010

ked moje rozmaznané dieťa je také nesamostatné 😅 ☹

mishelin
11. mar 2010

nika ani moj neni samostatny 😅

bilushka
11. mar 2010

aha, co viem: ヅ
😀 😀 😀 😀 😀 😀

uz sa mi luhuje zihlavovy cajik a ze zvonka si mam na to davat obklady z cierneho caju a mam byt trpezliva 🙄

Leni, ja som myslela, ze ste sli k Dr., ked si rano nepisala...ale super, ze sa vam to lepsi a Linduske ze uz je tiez lepsie.

bilushka
11. mar 2010

Mish a ty si sa takto zrubala, hlavne ze vcera si este chcela otvarat tretiu flasu, ze vela znesies 😀 😀 😀

zuzana76
autor
11. mar 2010

ahojte

bola som na hematologii, aj polievka zeleninova uz navarena, v meste som kupila kapustniky a tvarohove buchty, tak druhe ani nevarim, maly je uz napapany a aj ja.

Vysledky som ocakavala,ze budu take, ze mam malo zeleza, dost malo , takze musim 2x denne Maltofer fol

inak tam je to des cakat na tej hematologii, cakala som asi hodinu a pol, skoro dve, ale uz som cakavala niekedy aj 3 hodiny

o mesiac a pol kontrola, predpisal mi az 3 krabice liekov

svokor s malym tu zatial sami bacovali, vraj Patko pekne papal - ovocnu vyzivu, 2 rozky so sunkou a ked som ja prisla, tak este 2 tvarohove buchty

cestou som mu kupila aj pyzamo, kym som cakala na bus, uz by som aj babatku kupila daco, ale az ked sa dozvieme ze co to je

bilushka
11. mar 2010

Mmem, postupne este odpovedam na smrst otazok zo vcera, takze teda tu som bola:
http://www.kadernictvohairline.sk/

Zuzi, Patko velmi vela poje, ze dva rozky so sunkou a plus to co pises,
to musi byt radost na neho pozerat ako mu chuti 😵

Teba ako tehotnu neberu prednostne? Ved to je horor tolko cakat a o tri mesiace s takym bruskom velkym ta tam nechaju tiez sediet? Vysledky celkom super, nie-v ramci normy...

zuzana76
autor
11. mar 2010

bilus, ale to len ked podla jeho chuti, nebooooooooj sa, ked je nejaky spenat a fazulova polievka, tak by ajc ely den nejedol 😠

zuzana76
autor
11. mar 2010

neberu ma prednostne, ved ani nevedia,ze som tehotna a ja nie som taka,ze by som im to hned zvestovala,ze Ja som tehotna, tak by ste ma mohli zobrat skor 🙂

Vysledky su slabsie, lebo nemam nielenze zelezo, ale ani zasoby, tak preto 2x denne Maltofer , ale no zase anemie v tehu byvaju

Myslim,ze aj s velkym bruchom ma tam nechaju cakat, to nikoho nezaujima 😉

Jedine, kde soms a stretla s trochou ohladu, je moja obvodn lekarka a jej sestricka, ale to zato,ze vedia, co som si uz preskakala, tak ma asi lutuju

zuzana76
autor
11. mar 2010

co vravite na tieto saty?

http://www.otto.sk/d-10002018-saty.html?artnr=4...

ake velkosti ma OTTO? neobjednavali ste nahodou niekto odtial?

katika1
11. mar 2010

čaute, nestraste sa nie som tehotná. teda asi
ale cítim sa naprd 😔 točí sa mi hlava, teplotu mám zvýšenú a nič nevládzem. Tak neviem, čo mi je 😔

zuzana76
autor
11. mar 2010

http://www.otto.sk/d-10000419-dlhe-tricko.html?...

a na toto tricko co vravite?

Katika, nebude to nejaka viroza? teraz je take obdobie ☹

nika07
11. mar 2010

Kati no konečne, už som sa bála , že sa niečo stalo ☹ 🙂

a bola si u lekára

bilushka
11. mar 2010

Kati, asi nejaka viroza, ako pise Zuzka.

Mne sa to tricko z Otta velmi paci, kedysi davno si odtial objednavala kolegyna a ze iba taka handricka priesvitna jej pripadala kvalita...neviem, nemam osobnu skusenost...

Ja iba od ocina viem, ze aj on je na tehotne ako magnet, ked nejaku vidi v cakarni, tak ju hned berie do ambulancie, mozno u tych obvodakov to beru aj preto tak, ze tam je najvacsia koncentracia ludi s chripkami a inymi prenosnymi chorobami...

nika07
11. mar 2010

zuzi to tričko je pekné,

ty si môžeš z OTTa objednať oni maju tovar skôr na take chudučké postavy, kamoška si odtiaľ objednávala, lebo z Quelle jej bolo všetko veľké 😵