Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
15. mar 2010

http://www.zdravie.sk/sz/495/t507973/p1/Zihlavo...

tu pisu ze 2 tyzdne, teda radia ludia, aj mne v lekarni tusim vraveli ze 2 tyzdne

slavi ☹ , tak nech sa im podari

bilushka
15. mar 2010

Zuzi, dakujem, tak este dva tyzdne sa tym mozem nalievat.

Baby uchylacky, v Lidli je teraz akcia tyzdna, co sa vola LESK to znamena, ze maju rozne cistice do domacnosti, penu na zrkadla a okna, dalsiu na obkladacky, dalsiu na zachod, lestidlo na nabytok...tak som tam MM poslala rano, nech mi ide vsetko nakupit a teraz sa uplne uchylne tesim, ako mi to donesie a zajtra to vsetko poskusam 😀
Evidentne mi treba bud dalsie dieta, alebo ist do prace 😀 😀 😀

slavenas
15. mar 2010

zuzi ozaj nevolali ti so škôlky , lebo jednej babe čo chcela dať malého na Golianku už hej a že ho nezobrali , lenže on bude mať 3 roky až v marci 2011 tak vraj kvôli veku .

slavenas
15. mar 2010

akciu v Lidli som postrehla a tiež sa tam chystám, však treba , ved jarné upratovanie 😀 😀

bilushka
15. mar 2010

Slavi, a co im zistili ako pricinu?
To musi byt riadna zataz na psychiku takto 4 roky cakat...

slavenas
15. mar 2010

no je to dosť na psychiku ti poviem boli rôzne stavy už ale som rada že teraz su v kľude a príčina no ja to ani poriadne neviem lebo sa nevyznám a tiež som sa to ani v kuse nechcela vypytovať skôr som chcela aby mysleli aj na iné , ale však švagrina povie osobne ak na to príde reč 😉

bilushka
15. mar 2010

Uz si volala teda ci maju vobec volne?

bilushka
15. mar 2010

Leni, vy ste boli na navsteve v Rosine, asi nie, ked nepises o tom...

zuzana76
autor
15. mar 2010

slavka nevolali mi

lenkamt
15. mar 2010

no čaute.

ešte nepečiem - a to len tak , ja pečiem každý týždeň, Verča je na sladké tak aby mala na desiatu niečo 😅

Slávka - ani mne to nevadí, práveže super ďašľšie oči na stráženie, a možno sa im niečo nalepí, dvojičky najlepšie, tým chcem povedať že najviac by mohli dozerať na moje deti 😀

Bilu - neboj do stretka budeš kočka, v rosine sme neboli, mňa bolelo hrdlo celý víkend a klasika hlava, ja to mám asi z môjho chlapa 😀

lenkamt
15. mar 2010

a v letáku od lidla mám začiarknutých pár leštiacich položiek 😀

slavenas
15. mar 2010

tak v Mýte všetko obsadené, majú voľné len 1 postelové izby bez možnosti prístelky 😖 som tam volala vtedy ako som sem písala o tom ale sa mi to moc nezdalo lebo rozprávala so mnou taká baba a hrozne mladý hlas sa mi zdal a taká bola neistá v svojich vyjadreniach a po skúsenosti že mime poveali že nič voľné a bilu potom že majú voľné veľa 😕 , tak vravím švagrinej nech tam napíše mail rovno z rezerváciou , no a teraz mi volala že jej odpísali to isté čo mne povedali tak asi nič z toho 😖

peta28
15. mar 2010

Cauko baby,
tak ja este strasim v praci.. dnes mam dlhy den, ale vela som porobila, tak uz si len dokoncujem papiere, lebo zajtra mame polnesacne zuctovanie, tak nech mi to vsetko sedi, lebo neznasam opravovat.
Ja sa dnes vlastne nikam neponahlam , po mojom "uzasnom" vikende ked uz som skoro mala podpisane rozvodove papiere a dieta v polepsovni tak idem este do Polusu sama po sto rokoch a nieco si na seba kupim keby aj co bolo.
Vcera som uz bola rozhodnuta ze si vyhladam sama pre seba nejaky relaxacny vikedn a niekde vybehne a necham musovi decko nech sa deje co sa deje. Fakt na serie. Dieta zle zle zle ako sto certov, vcera sme boli v tom divadle v Lodi a potom ze ideme do Auparku, ked uz sme boli tak blizko , ale nedalo sa.. po 20 tich minutach sme revuce decko zobrali naspat do garaze, lebo som s nou pol auparku presla co mi visela na jednej nohe aby som ju zobrala hopa hopa a hopa a ja ju nevladzem uz tolko nosit. Predasa len ma uz 16 kg a neda sa to. Hovorim jej ze ju bud zoberie tato alebo ze pojde peso, ale nie je maminka maminka maminka.. a vsetci auparkovi snobi na mna pozerali ako na krkavciu matku co nechce zobrat decko na ruky.
Maji takze nie si v tom sama, u nas rovnako vsetko maminka od vytretia zadku az po tlacenie kocika.
Potom sme prisli domov a nechcela si upratat hracky , tka po hodine som prisla v velkym vrecom a vsetko neupratane som zacala do neho hadzat ze to ide do kosa. A Timka namiesto toho aby sa spamatala a upratala si hracky tak este daj maminka ja ti to vreco podrzim a ked uz to bolo vsetko v kosi tak mi este doniesla loptu ze tu som zabudla vyhodit, ze tiez nebola upratana.. tak co sa s tymot da robit??? Ja neviem mate nejaky vychovny trik, lebo ja uz fakt neviem. Som unavena, lebo u nas neexistuje dat dieta ani k starym rodicom a od rana makam do jasli do roboty z jasli do kuchyne, k pracke zehlicke a dokola len upratovat doma....tak mam take zle obdobie teraz, uz nehc je jar ze mi aspon trosku slniecka urobi radost a mozem ist s malou von.

Slavka pofukaj Vaneske bobo.

Zuzi krasne vecicky, uzuvaj si tehotenstvo, take male brusko bolo tusim najkrajsie, aspon moje tehotenske obdobie to bolo najkrajsie, ked uz som bola take velka fucia opucnuta magazena, to nic moc..

Kolegyna uz je v 8-mom tyzdni bola na ultrazvuju ale ze este nevidel plod, ja uz vobec neviem v ktorom tyzdni je to vidiet, ale ais je to fakt skoro, co myslite?

zuzana76
autor
15. mar 2010

peta, tak to mi je luto, ze to mas take tazke, inak s tym upratovanim je niekedy aj patko taky, povedz jej,ze to nevyhodis, ale zanesies tie hracky druhym detom, co nemaju tolko hraciek a uz budu mat a ona nebude mat. Ja poviem patkovi toto a potom zacne hned upratovat. Alebo to normalka daj niekam na chodbu a nechaj ju aj hodiny-dve bez hraciek,ze su vyhodene.

No veru, ten 7-8-9 mesiac je uz taky opuchlinovy.

Inak uz v 6 tt je niekedy vidiet plod, v 7 tt by mal mat 7 mm a v 8 tt 1,5 cm, ale mozno to ma vsetko posunute, mala neskor ovulku. Ja som to mala posunute o tyzden, teda v 9 tt malo toto babatko len 1,2 cm a uz malo mat 2,1 cm

peta28
15. mar 2010

Zuzi, ja som tam s nou bola a bola cca 6 tt + nieco a namera jej 8 mm, teraz bola na konci 7 tta nameral 13 mm ale vak a plod vnutri nevidel. Teraz ide o 2 tyzdne.

nika07
15. mar 2010

čaute, čaute,

Peti, tak super víkend, a na mna ide už depka z toho počasia 😝 , a najhoršie že som sa ešte nevystrábila z choroby ☹

Linda je už OK, ten sirup je super zabral 😵

slavi posielame boštek , aby ju bobo nebolelo 🙂 , škoda že už v mýte nieje nič voľné, možno by sa na švagrinku niečo nalepilo 😀 , ved nech tam skusi zavolať tesne pred termínom, možno sa niečo uvolní

ja sa chystám do lidla zajtra, dufam že ešte niečo zostalo 😀 ozaj sme testovali tie slivkové gule, su super 😅

dnes a zajtra som slamáčik, mm je v Paríži 😖 aj ja som chcela ísť, normálne bol problém zohnať letenky 😖

nika07
15. mar 2010

viem čo som chcela, 🙂

zuzi super si tehulka, káasne ti to bruško svedčí, mne si sa páčila aj v tej červenej tunike 🙂

Linda ked poviem, že dam hračky iným deťom, ona mi ešte podonáša ďalšie a povie, daj, ved ich mám dosť 😅

nika07
15. mar 2010

boli sme dnes na zápise v škôlke, mam si zavolať 2 aprílový týždeň,kedy budu posielať vyjadrenie, ale vraj ked mam zamestnanie tak ju zoberu 😉

bilushka
15. mar 2010

Teraz je Pariz nejaka hitovka? 😕

Peti, teda, mas to tazke, ale ja som sa strasne nasmiala, ze mami este lopticku vyhod 😀 😀 😀
Na Lodi bolo nejake divadielko pre deticky?
Chod si spravit naladu a nieco si kup, ja uz tiez cakam na to slniecko, nech odozenie vsetky chmary z mojej hlavy.

Slavi, no skoda, aspon si im mala povedat, ze hned ako sa daco uvolni, nech ti to rezervuju, alebo tam zavolam ja, ze co mi zase povedia? 😉 😀 Inak jednopostelova bez moznosti pristelku to co je za izbu, aspon sa mohla baba posnazit a vyjst im nejako v ustrety, ved pristelka sa da aj z druhej izby premiestnit, ked ju tam nebudu potrebovat.

Z Lidla si baby kupte tu penu na cistenie zrkadiel a skiel-super spica bez smuh mi vycistilo zatapkane zrkadlo od maleho mastnych ruk, ani som ho nemusela dopredu umyvat najskor vodou a potom lestit, ale len som nastriekala a moja radost je neopisatelna 😀

peta28
15. mar 2010

Bilu ty uz chod do prace.. fakt ti to skodi.. tesit sa z lestidla na zrkadlo.. 😀

Nika odkial berie muz letenky?? My mame veeelmi dobry servis na sluzobne cesty.. nechcete ponuku?

peta28
15. mar 2010

Idem domov, taku mam nanic naladu ze sa mi nechce ani po obchodoch chodit

peta28
15. mar 2010

Jaj a na Lodi bolo divadielko o Zatulanom klaunovi, super to bolo taky sasinkouvia robili zabavu pre deticky, spievali hrali na gitarea aj sutaze boli, velmi sa nam ot pacilo a hlavne malej ta lod, dali sme si tam kavicku, lod sice stale ale ta voda isla tak okolo a mala si stale myslela ze niekam plavame a stale sa ma pytala ci plavame do Talanka.. bol dost silny vetrisko tak boli aj velke vlny. Oplati sa tma isan na kavu, lebo dieta sa zabavi pozeranim na lode

nika07
15. mar 2010

peti, nemám predstavu s kým maju zmluvu a odkoho beru letenky, ale môžem mu povedať

bilu sme ale dopadli, že sa vytešujeme z čističok z lidla 😀

peta28
15. mar 2010

toto este hraju a moze to byt dobre

19.3. pia. Všetko o ženách (Divadlo Apollo Bratislava) 19:00 cena: 8,-€

- úchvatná komédia jedného z najhrávanejších súčasných autorov, Chorváta Mira Gavrana (preklad J.Jankovič)

- v piatich príbehoch nazeráme do duše ženy, do jej pocitov, do sveta intríg, ľúbostných sklamaní, ale aj šteklivých tajomstiev. Skvelý herecký trojkoncert pomôže mužom odhaliť všetko, čo chceli vedieť o ženách, no báli sa opýtať

hrajú: A.Karnasová, D.Bruckmayerová, A.Zimányi-Profantová, réžia: Minim F. Otzow

peta28
15. mar 2010

a nad tymto este rozmyslam, ale ideme na ela hop aj 27.3. tak neviem ci nebudeme mat tych divadielok az az

28.3., ned. DETSKÉ PREDSTAVENIE – Veľkí herci malým deťom (Divadlo Úsmev) 15:30 cena: 3,-€

- detské predstavenie žačína poobede o 15:30 (teda nie večer o 19:00, o 19.00 je Bluesový večer)

- pokračovanie rozkošných klauniád divadla Úsmev s pesničkami známych slovenských hercov z úspešného projektu Sisy Michalidesovej Veľkí herci malým deťom. Hosť programu herečka Helena Krajčiová.
- Gagové predstavenie pre deti od 2 až 10 rokov a rodičov do 100 rokov. Predstavenie je vždy iné a nápadité!

- Hrajú: H.Krajčiová, S.Michalidesová, A.Michalidesová (aj réžia), V.Hanák, L.Tischler, R.Gregorička

slavenas
15. mar 2010

baby penu na čistenie skiel používam doma už dávno a je fakt super , ja som Vás zabudla o tom informovať 😕 😕 😕 ???

nika super že je Linduška ok

baby dakujem odovzdám Vanese bošteky a fukančeky 🙂 🙂

peti možno to fakt bude z toho počasia taká zlá nálada a depka lebo toto je fakt už o hubu nech už je jáááááááár

bilu a ty na toho Bc. Petra z Mýta máš nejaké špeci číslo alebo si volala normálne , lebo je pravda že tá baba čo tam bola bola dosť neochotná a ani to nebola tá Rafajová čo písala nám , to meno bolo také iné som dobre nerozumela a do mailu sa nepodpísala

nika07
15. mar 2010

pozerám na Markíze Bez servítky, ma teraz variť Katarína Štumpfová, či ako sa volá, bože to je trubka 😕

nika07
15. mar 2010

Slavi a ten Bc. P)eter nebol z )Piešťan?

lenkamt
15. mar 2010

roláda super perfiš mňamka 😵

Slávka - no teda máš veľké - že nás neinformuješ o čistiacich zázrakoch, ja idem do lidla až v piatok, dúfam že ešte budú mať 😀

Peti - ☹ ja si dávam oddych každý piatok poobede, lebo by ma po týždni s deckami keď som na ne sama piclo 😅 poradiť neviem čo s Timkou, lebo ona mi príde na stretkách ako najlepšie dieťa 😅
poď s nami do mýta, majú jednoposteľové izby bez možnosti prístelky 😀

aaa - Bilu a spol. akné s.r.o. 😀 štvrtok idem ku kozmetičke čo má nejaké špeci laserové prístroje, ide mi vyhladiť jazvičky po akné a dokonca aj vrásku na čele 😕 jedno sedenie 16e a ževraj ich potrebujem aspoň 6 😀 no tak som zvedavá aká budem krásna 😀

maji4
15. mar 2010

Ahojte 😉

Peti nápodobne všetko môže len maminka a dnes ma neskutočne vytáčala cez víkend sme jej kupili bicykel tak dnes fungovalo aspon to že jej ho vezmem a vrátim naspäť do obchodu...ale neskutočne ma dnes vytáčala 😔 😔 ešte že ma zajtra muž volno ide k zubárke tak sa strašne teším že nebudem na nu zajtra sama 😔 😔
Peti aj ja len dúfam ,že to obdobie čoskoro prejde...ale zaujímavé že ked bola včera vonku s mužom tak išla bez problémov ...ale keď sme doma aj keď je muž tak oni sa hrajkajú v izbe a každú chvílku ma chodí kontrolovať či sedím v obývačke -tam kde ma poslala moja dcérka tak chápete to 2,5 ročné decko mi bude prikazovať kde mám v tom momente byť 🙄

Slavi chudiatko maličké pofukej jej bibi 😉 😉

Biluš vy ste už Ok s tým jazykom??