Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
16. mar 2010

Mima - daj to mužovi nahrať please 🙂

mne najlepšie zaberá na takéto stavy teraflu 😉

Lucia má tepltou 😔 neviem či zo zubov alebo ešte tá minulotýždnová záležitosť, zajtra ideme k dr. na crp 😖

varila som fazuľovú polievku a cestoviny so syrovou omáčkou, tak som sa prežrala že si idem ľahnúť 😀

peta28
16. mar 2010

Ak by ste niekey hladali ubytko na chate pre partiu, tak super tip. Mame tam klietov su su velmi spokojni:

http://www.drevacik.sk/

Bai dik za rady, ked ono sa to vsetko tak lahko cita a tazsie realizuje. Len kde je ta hranica ze na com bezpodmienecne trvat a co nie je az tak dolezite? Budu to tie deti potom vediet tak rozdelit?

slavenas
16. mar 2010

ahojte

takže penový čisti na sklo u nás v Lidli už nemajú 😖 ale kupila som penový čisti na rúry , to je celkovo aj na mastnotu a pripáleniny a vyskúšala som ho digestore a je fakt dobrý 😉 , najviac ma na nom upútal nápis "čistí samočinne" 😕

peti super že už je lepšie 😉 a chatu si dávam do záložky , určite sa dakedy hodí , dík 😉 😉

leni tak nech je teplota "len" s tých zubov a nech rýchlo prejde .

mima aj môj muž si veľmi pochvaľuje teraflu .

slavenas
16. mar 2010

teším sa na Veronikin sloh 🙂

bilu nafukovačka to istí 😀 , určite tam ešte zavolám či sa náhodu zázračne niečo neuvoľnilo

peta28
16. mar 2010

Slavka ja som isla do Lidlu a kupila som taky penovy do kupelne , tak som zvedava. Mali u nas este penovy na zachod a aj na tu trubu, ale ten mam tusim aj doma.

bilushka
16. mar 2010

Peti, fajn, beriem ta za slovo s tym divadlom 😉

Leni, Lucinke skore vyzdravenie a snad je to fakt len z tych zubov a nieco sa jej zase nevracia.

Mima, aj ty odpovedaj na vsetko, pytala som sa, kde ste boli lyzovat a kto strazil Alexa zatial.

No som zvedava Peti na tu tvoju kolegynu, lebo to ma od zaciatku nejake pestre a zamotane, ze ako to nakoniec vsetko dopadne, ale snad je v poriadku, ved to by jej lekar aj nieco viac povedal ako iba ze ma prist o 2 tt, nie?

bilushka
16. mar 2010

Co hovorite na tieto platenky?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7997807&tab=2

Celkom pevne sa mi zdaju byt...to by mal len tak na odrazadlo a do piesku a este jedny kvalitnejsie by som mu kupila do "spolocnosti"...Kazdopadne tisickorunove ako minulu jesen uz nekupujem 🙄

peta28
16. mar 2010

Pekne Bilu, da sa to u nej aj osobne kupit, ked je z BA? Ci to mozes vyskusat

bilushka
16. mar 2010

Neviem Peti, este som jej nepisala, len vyberam zatial, ale tieto sa mi v pomere kvalita a cena zdaju byt asi najlepsie zatial...

mimi.k
16. mar 2010

Ahojte,

tak my máme tie kiahne...zatiaľ bez horúčky, postupne sa vyhadzuje, uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať...

Idem si prečítať, čo ste popísali...

mimi.k
16. mar 2010

Letu, super, že si si vyrazila do Paríža. 😉
Moja sestra s mužom tam idú bud. víkend.
My sme tam boli s mm, keď som bola v piatom mesiaci, vtedy bolo super, že sa dalo letieť priamo z BA, teraz ako skrachoval Skyeurope sa vraj už musí prestupovať.

To s tým vzdorom ako opisujete, presne sedí aj na A. a navyše teraz je tiež na mňa strašne naviazaný.

zuzana76
autor
16. mar 2010

Mimi, no teda, ze kiahne, tak Bilu uz moze naklusat 😀 , ci ako? teraz to nechce chytit? tak predsa sa to ujalo 😀 , po akom case od navstevy?

mimi.k
16. mar 2010

Zuzka, tie 3 týždne to boli asi...bolo to tak, že neter to chytila pred 3 týždňami, už je fit, teraz pred týždňom synovec (jej brat), tak neviem, z ktorej várky to máme my. Neter mala v pohode priebeh, synovec má toho viac, ten má už 9 rokov, tak to znáša horšie, lebo chodí na veľa krúžkov a teraz je stále doma.

zuzana76
autor
16. mar 2010

fuuuha, 3 tyzdne? ale to je maximum, hadam po mesiaci sa to uz dostat neda, nie? lebo u nas uz boli 3 tyzdne od toho inkriminovaneho stretnutia v ocbhode

mimi.k
16. mar 2010

Zuzka, čo som čítala, tak všade píšu tých 21 dní ako maximum, tak si myslím, že je to v pohode. Tak či tak ak aj bolo to dieťa posypané, tak už to nie je infekčné, pokiaľ má už len chrastičky.

lenkamt
16. mar 2010

Mimi tak predsa?, hlavne nech to má ľahký priebeh
tak teraz to Matejkovi vychádza pekne naprd 😅 🙄

Ivka ide na gymnázium na 4h denne robiť nejaké administratívne práce 😉

sloh musíme dať dokopy aj s nejakou peknou fotkou či čo Verča splieta a až potom to môžem zverejniť 😅
takže idem ešte na imikimi robiť koláž mňa a mojích detí 😀

maji4
16. mar 2010

Ahojte 😉

My sme dnes boli doobeda plávať tak som unavená ako kôň 😝

Mimi tak sa držte s tými kiahnami 😉 😉

biluš nechce sa ti dobehnúť na dávku kiahní Lilianke? 😉

lENI PRAJEM SKORé VYZDRAVENIE MOžNO TO JE LEN ZO ZUBOV 😉

mima07
16. mar 2010

caute
tak som chora mam angimu ani prehltat nemozem ☹
bilu boli sme lyzovat na semeringu stuleck a alex bol u milky a mojho otca a uplne v pohode to zvladol
mame problemy s kakanim odkedy sa pyta tak kaka raz za 3 dni a ma s tym problem uz som v koncoch idem este vyskusat tu kukuricu
bilu a vy ako vy ste boli s adamkom mozte tie kiahne dostat?
mimi nech to ma co najlepsi priebeh

nika07
16. mar 2010

čaute,

mima, no super, tak sa rýchlo uzdrav 😉

mimi, držím palce aby bol Adamko čo najskôr OK 😵 😵 😵

zuzana76
autor
16. mar 2010

ahojte

maji, aj vy mate kiahne? 😕

mima aj ty si chora 😖

takze vsetkym skore uzdravenie

maji4
16. mar 2010

mima rýchlo sa vyzdrav...

Zuzi nie nemáme ja len že ani biluškin Matejko ešte nemá tie kiahne a ak by ich náhodou mal tak by som bola tiež rada keby ich mala teraz 😉

lenkamt
17. mar 2010

ahojte.

tak Lucka má atb 😖 chytili sme asi peknú pliagu v mc, lebo aj naša kámoška bola chorá a my vlastne tiež odvtedy ťaháme šnúru sopľov a kašľov, no ale čo však nato do toho mc chodíme 😅

dnes sa malo otepliť???? lebo u nás sneží 😠

Mima - skoré uzdravenie 😵

slavenas
17. mar 2010

krásne ránko prajem 🙂

popíjam kafčo , dnes máme "voľný program" 😀 tak asi trochu poupratujem a vybehneme aj von

mima tak sa rýchlo uzdrav

mimi Adamkovi prajem ľahký priebeh kiahni

bilu tie topánočky su pekné

slavenas
17. mar 2010

leni tak nech atb rýchlo zaberú a Lenka je už ok ?

lenkamt
17. mar 2010

Lenka iba trošku kašle, že ak neprestane tak mám v piatok prísť aj s ňou.

asi jej preventívne kvapnem do nosa Luckin pamycon, nech jej to zlezie a trošku polieči 🤐

slavenas
17. mar 2010

my sme mali vtedy tiež pamycon do nosa a Zinnat atb

lenkamt
17. mar 2010

my máme augmentin, už pri prvej dávke sa mrštila, takže asi bude boj 😝 aspoňže iba 2x denne 😅

u nás letí nemo, už mi z toho šibe 😀

lenkamt
17. mar 2010

jaj a hodila som do albumu tie koláže k dňu matiek tak my vyberte že ktorý prasnúť k tomu slohu 😉

peta28
17. mar 2010

Leni tak to mi je luto, ale rychlo sa uzdravte.. nie som si ista ci to bol tento augmentin, ale jedny atb co sme mali boli nechutne horke, to sa fakt nedalo jest a to bol hrozny boj

Mima aj tebe rychle uzdravenie prajem 😉

Mimi estesom ti zabudla napisat ze Adamko musi byt hlavne v teple nech vsetko ide co najskor von , potm sa to uz bude hojit

lenkamt
17. mar 2010

Peti - presne to sú tie hnusné husté horké 😝 😝 😝

keby mali všetky deti také kiahne ako Verča, 2 či 3 dni teploty, to len spala a potom pár vyrážok na bruchu, pár na chrbte asi 4 na nohách a 1 vo vlasoch 😵 nič ju nesvrbelo no proste pohoda, ja nechápem ako z takého bezproblémového decka mohla vyrásť takáto drzaňa pubertálna 😀