Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
20. mar 2010

cauko
ja som za Tajomstvá augustoviek 2007 a kludne ju aj vytvorim len teda povedzte ze aky nazov nie ze si budem prispievat sama

nika07
20. mar 2010

Čaute,

Bilu ešte raz, všetko naj,naj, naj, k narodkám 😀 😀 😀

Mima Tvoj názov sa mi celkom pozdáva 😵

Prišiem mi e.mail z Mýta, potvrdiť rezervačku

🙂

Ružová pani, pekné foto v pase 😀

lenkamt
21. mar 2010

čaute.

môj muž s Verčou išli do handlovej tak som pre zmenu zase sama s dvojičkami 😅

aj mne prišlo potvrdiť mýto 😉

Mima - kľudne vytvor, ja sa prídám. potom treba napísať adminom nech toto zamknu 😉

a ružovú pani mi zmažú určite bo podľa nových pravidiel musíme mať fotku ako v pase 😅 😀

mmem_
21. mar 2010

caute odisiel nam velky PC tak teraz tu sedim a cakam ze co 😲

baby uz konecne vytvorte tu sukromnu skupinu nech sa mozme od srdca porozpravat 😀 😀 😀

mima07
21. mar 2010

tak aby ste tolko nepyindali(neviem akei/y) 😀 mozme kecat sukromna skupina zalozena 🙂

mima07
21. mar 2010

nepridala som vsetkych iba tych co si pamatam tak ak sa tam niekto neviete dostat dajte vediet prihodim 🙂

bilushka
21. mar 2010

Ahojte,
nejako sa mi straca zmysel tajnej skupiny, ked na prehlade vidim, co kto ako posledne napisal...Tak je to tajne, alebo nie, ved potom by nemalo byt vidno uplne nic...

Leni, no ako su rozdelene majetky, vyfasovala si pol kralostva v zaveti? 😀

My sme sa dnes boli najest v restike, to este v ramci narodenin, potom sme si lahli s malym a teraz ked sme sa zobudili vsetci, tak som ich vyhodila, nech mi idu do cukrarne po veternik-este stale vyuzivam narodeninovu nadvladu 🙂

Leni, waw aka tajna trojzena a hodi sa to, kedze mas aj 3 deti doma 😉 Mne sa to paci, snad ta nezrusia...

peta28
21. mar 2010

Cauko cauko.. tak ja neviem ale na prvy pohlad tento novy design stranky nic moc.. idem precitat.

Bilu vsetko naj naj naj. Boze to uz je dalsi rok v prec, ved je to len nedavno co sme ti gratulovali..

peta28
21. mar 2010

Zuzi a predstav si ze by si za to otto dala povodnu cenu .. ja som inac nasrata na ten bonprix , lebo objednanych sme mali s mamou asi 2 x po 8 veci a z toho prisli jeden krat dve a druh krat tri a normalne kazdy krat plne postovne sme platili a ostatne bohvie ci pridu lebo je to uz dost davno a ze stale nie su tie handry na sklade...

peta28
21. mar 2010

Aha tak som nasla vyhodu tejto novej verzie ze ked nieco napisem ze to hodi aspon dozadu a nie na uvodnu stranu

zuzana76
autor
21. mar 2010

caute, no ja som uz napisala aj do sukr. temy, ale pozdravim vas este aj tu

maly nocoval u svokrovcov, teraz isiel muz po neho, my sme boli v BA, muz na Inchebe, tam budu vystavovat bud. tyzden a potom sme isli popozerat nieco na seba

peta, no veru, uz sa asi nedam zlanarit, este cakam jednu zasielku z Bonprixu, nejake pyzama a jedny saty, som zvedava ci to pride a ak to nebude sediet, poslem to spat a uz si nci neobjednam.

peta28
21. mar 2010

chcela som sa mrknut do novej temy.. ale mima si ma napamata... a to som myslela ze so svojimi vyse 5000 prispevkami so tu celkom casto.. 😢

zuzana76
autor
21. mar 2010

nemas pristup? dufam,ze mima sa skoro ozve a da ti ho

mima07
21. mar 2010

peti ospravedlnujem sa ja som prebehla posledne 3-4 strany a nebola si tam tak to vies som tu predsa najstarsia 😀 tak mi to vyfucalo uz si tam 🙂

mmem_
22. mar 2010

baby posle mi niekto heslo?

ja som uz zufala z toho Timka,to nie je normalne,uplne je zmeneny, vstavame o 4,cely den vrieska, ja uz mam fakt dost,nechapem preco sa tak zmenil

katika1
22. mar 2010

zdravím 😎
čo je tu nové? kedy bude tajnáš téma? 🙂

katika1
22. mar 2010

aha takže už je vytvorená.. a kde a ako sa tam dostanem ? 😕 a prečo potom prispievate aj sem? ja nič nechápem 😀

retaux
22. mar 2010

Ahojte!
Katika: ja tiež nič nechápem. Vôbec sa mi to tu nepáči.

mima07
22. mar 2010

ret uz som ta pridala do tej uzamknutej temy

retaux
22. mar 2010

No tak to idem pohľadať.

suzanne
22. mar 2010

ahojte

ja dnes prvy den na materskej 🙂 uz bolo nacase, termin za dva tyzdne, doma este maloco nachystane... a dokonca podla dr. mam termin uz buducu stredu 😨

vidim ze ste sa presunuli inde, mozem aj ja dostat heslo?

lejla77
3. máj 2010

Halooooooooooooo, kde ste, v akej teme, ako sa tam dostanem???????? 😕

nina87
3. aug 2011

všetko NAJ drobcom 🙂
@bluff @ella @janamacka @ketyh @letuskah @nikusa @peta28 @zuzana1981 @zuzana76

zuzana76
autor
5. aug 2011

@nina87 nina, aj my gratulujeme a zelame vela zdravia a zaroven gratulujeme k tehu 🙂

nina87
5. aug 2011

@zuzana76 dakujem 🙂