Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
18. mar 2009

Ahojte 🙂

Najskor som myslela, ze by som sa pridala, ale dnes mi to nevyjde ☹ Idem na obhliadku auta kvoli havarijnej poistke.
Si to uzite, nabuduce by som sa pridala aj ja.
😎

slavenas
18. mar 2009

ahojte,

baily , zuzi prajem príjemný pobyt zregenerujte a oddýchnite si 😉 😉

baby stretko si užite a teším sa na foto

ret, meg samozrejme držím palce na skúške 😉

a zvieratkám hladných levíčat prajem aby aj im niečo zostalo pod zub . 😉

baby ja som včera mala den BLBEC , začalo to tým že Vanes spravila strašný cirkus na nákupoch v Kauflande , ja netuším čo sa jej porobilo , no proste nerváčka, toľko očí som na sebe ešte asi v žívote nemala ako ked ona včera spustila 😠 😠 a neprestávala , ešte že tam bol aj muž.
No a to je druhá kapitola , včera večer s mužom veľkááá hádka 😠 😠 , baby ale to tu už dávno nebolo, no čo Vám poviem škorpion a býk... hrozné nervy som mala a pritom za takú blbosť. 🤐 😠 😠 . Ešte že malá už spala.

...a ešte aj taká správa od peti že ten čo zanecháva dojem je iný .... to človeka naštve . 😉 😀

peta28
18. mar 2009

Slavka.. poznam take dni.. aj tiez vcera posralo sa co sa dalo. Este ze sa kazdy novy den zacina od zaciatku.

Mne prave pisala jedna pani, chcela kupit riflicky pre malu ktore mam v inzerate a mozno sa vam bude zdat divna, ale strasne ma vytaca ked niekto chce usporit na postovne a ja mam tie veci niekam nosit a stratavat sa. Ze ona byva tam a tam a ze tam jej to mam priniest. Tak nech si pride ku mne domov, ked spori 15 korun (lebo aj obycajne sa to da poslat).

zuzana76
autor
18. mar 2009

peta, ked chce osobne, tak nech pride ona pre to, a nie teba nutit, ze jej to mas este domov osobne priniest 😕 a zadara ich takto nahodou nechce 😀

zuzana76
autor
18. mar 2009

alebo blocik z cistiarne 😀

zuzana76
autor
18. mar 2009

a dakujem za prianie

baily, aj vy si oddychnite, my to mame k tomu balatonu asi blizsie ako do tatier 😀
a zaroven sa asi vysantim v obchodoch, vraj je tam vsetko ovela lacnejsie

zuzana76
autor
18. mar 2009

lejla, riadna nahanacka, ja by som urcite nebola taka cinoroda, ostala by som v soku a nie ho este prenasledovat 😒

slavenas
18. mar 2009

peti tak je napíš že si budeš účtovať pohonné hmoty , ak si myslí že to bude lacnejšie 😕 😕 ... a to už ani nevravím o čase ...

zuzana76
autor
18. mar 2009

presne, povedz,ze ty enmas cas a musis vyzdvihnut dieta, ked chce nech pride ona

letuskah
18. mar 2009

no my sme vsetko zatial kupovali osobne ak bola dotycna osoba z BA ale teda by nas nenapadlo chciet od nej aby mi to doniesla, vzdy sme tam isli my, ja by som jej povedala ze zajtra ma prist iny kupec, ze ked chce nech pride, nech sa da vypchat

zuzi, bai ani som vam nezapriala aby ste si poriadne oddychli, nacerpali nove sily a hlavne aby ste sa v poriadku vratili a jasne ze vam zavidim 😀 😀 😀 😀 stastnu cestu 😉

retaux
18. mar 2009

ahojte!

Peti: presný termín ešte neviem, ale malo by to byť niekedy v máji. Ja som tiež robila diplomovku s dotazníkmi - s puberťákmi 😀 a tiež som bola v 7-8 mesiaci. Najhoršie boli tie teplá 😝 a ja som musela sedieť pri PC.

Baily: aj tebe prajem príjemný výlet a aj tebe závidím 😉

Ďakujem, že ste na mňa mysleli 😀 a už neviem, čo som ešte chcela...

Jáj, ešte aby vám dobre dnes bolo na stretku.

mimi.k
18. mar 2009

Tak ja mám zasa v inzeráte jedny topánky s papučkami. Topánočky stáli pôvodne asi tis. Sk (dostali sme ich), mali sme ich asi 3x. Predávam aj s papučkami spolu za 9 Eur. No a jednej babe sa zdá, že na tej topánočke je nejaký fliačik, pýtala sa na to, tak som jej úprimne napísala, že tam nie je, ale teda že jej to dám aj za 8 Eur (nechce sa mi to skladovať a ani nemám kde). No a najnovšie jej mám poslať detailné foto topánočiek spredu, lebo mi asi neverí. Nie je na tom nič zlé, chápem ju, ale keby ste videli tú našu komunikáciu, to ako keby som auto predávala, toľko otázok...jednoducho vôbec sa mi nechce jej tie topky ešte raz fotiť, aj keď sú úplne ako nové...ja si myslím, že keď je niekto taký nedôverčivý a náročný, nemôže nakupovať v bazáre...neviem. Asi jej napíšem niečo v tom zmysle...

letuskah
18. mar 2009

mimi ved za 9 eur by si nemala mat problem to predat niekomu inemu
akoze chapem ze maju ludia strach lebo takto cez net kupovat je vzdy riziko, ja mam tiez strach ked daco kupujem ze to bude na figu ale ved predsa vedia ze kupuju cez net a ze tie veci su nosene tak predsa na to musia brat ohlad, nikto im nepreda nosene veci ktore v skutocnosti vyzeraju a su ako nove za 10 korun

mimi.k
18. mar 2009

Let., ono je to ťažké, ja ju tiež na jednej strane chápem, ale komunikovať ohľadom jednej veci dva týždne (každý deň - jedna, dve otázky) mi už príde trocha dosť... 😅

mimi.k
18. mar 2009

A teraz som z recesie pozerala profesia.sk, a teda tam nič zaujímavé nie je 😕

lejla77
18. mar 2009

Niektore baby su fakt chore v tom mimibazare. Asi kazda pozname z vlastnej skusenosti. 😝

peta:
tak ale ta tvoja zakaznicka je totalka 😀 😀 😀 Este aj kuriera jej budes robit. 😠

peta28
18. mar 2009

ale oni skusaju.. to je hrozne niektore baby, ja vteda vela nakupujem cez net, lebo ja obchody nemusim a nie je casu, ale vazne nikdy som nezjednavala, dokonca kolkokrat mne pisu ze ci sa neda dat za tolko a za tolko, alebo dajte mi to za tu cenu aj s postovnym... vsak bud akceptujem podmienky predavajucej, alebo si nahjdem niekde kde mi cena bude vyhovovat.. ci nie?
ved uz aj tak predavam vsetko pod cenu aby som sa toho zbavila lebo mi to zabera miesto a kopec veci este nove s visackami

Mimi tiez si myslim ze kaslat na nu, ak by si predavala kocik, alebo nieco vacsie nepoviem ze sa boji, ale boty za 8 eur 🙄

A prosim vas dajte mi este vediet ci mama vziat malej aj papucky do Presporkova, ale asi hej, ze?

peta28
18. mar 2009

ved som jej este ani neodpisala, lebo som to musela najprv rozdychat, urobilasom to raz ze som postolky (NOVE) doniesla babe pred Tesco a to som na nu cakala 20 minut, vyvolavala mi ze nevie kde to je a pod. a to som ich ponukala za 20 sk. Zhodou okolnosti som mala byt v ten den v meste, tak som suhlasila, ale ona potom prisla a mala iba 15 sk a 500 a ja jasne ze som nemala vydat z 500, tak mala nove postolky s donaskou za 15 sk..

mimi.k
18. mar 2009

Let., kde Ťa to bolelo, keď Ťa seklo v krížoch?
Asi tam dole na chrbte, že? Inde nie?

Lebo ja sa tu už ani radšej nesťažujem, lebo si pomyslíte, že som asi poloinvalid, ale už tretí deň ma totálka bolí chrbát medzi lopatkami a dnes až krk zozadu. Ibalgin a horúca sprcha pomáhajú, ale čo by to mohlo byť?

mimi.k
18. mar 2009

Peti, ja papučky vezmem.

lejla77
18. mar 2009

peta:
hihi, som sa nasmiala (prepac) - ze 15 Sk 😀 Tak tomu hovorim sila, este si tam cakala 🤐 Radsej by som ich vyhodila. 😔

lenkamt
18. mar 2009

už sme hore 🙂

Peti - ty máš úplne najlepšie nakupujúce 😝 😀 a poštolky vedú 😀

ja tiež dávam veci, ktoré vyzerajú ako nové za minimum, ibaže fakt neviem čo s nimi, odkladať ségre ružové veci a ešte dvojmo podľa mňa nemá zmysel 😅

tak po Tatrami kalamita - havárka 12 áut, vietor, sneh a v tatrách lavínové nebezpečenstvo 😝 Bailey pekne sedkajte v hotelíku a pite drinky 😉

peta28
18. mar 2009

no vsak preto uz nechcem nikam chodit a nieco nosit a nie este rifle next za 2,5 eur 😖 tiez ich radsej vyhodim, alebo odnesiem niekam do dojcenskeho ustavu, alebo do domova.

dik mimi za info o papuckach. na bolesti v krizoch odporucamm dorsiflex

letuskah
18. mar 2009

peta ja papucky beriem

mimi bolela ma dole v krizovej oblasti ale seknut ta moze kde kolvek, mna raz seklo tiez medzi lopatkami takze to moze byt ono. a ak je to ono tam pomaha suche teplo, mokre teda sprcha to moze zhorsit.

idem dat papat babu a idem. papa tesim sa na vas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimi.k
18. mar 2009

Super, zastavím sa aj v lekárni...ja ešte čakám, kým sa zobudí a tiež vyrážame 😵

mima07
18. mar 2009

tak uz som doma 😉 dieta obriadene a snezi sa zaspat sak by bolo na case je od 12 hore a to si pospali iba hodinku 😲
stretko super deticky najkrajsie a najlepsie 😉 a mamicky tiez najkrajsie 😉 ja som nefotila myslim ze pri mojom neposedovi by som to ani nestihla ale boli tam 2 fotaky tak snad nejake fotecky budu 😉
timka je teda uz velka jaslickarka pekne jej to rozprava 😉 no a matejko bude asi nejaky otcovsky tip len s kocikmu behal no sak ma byt po kom vidiet ze tatino sa realizuje 😉 kubko je po maminke take pokojne dietatko 😉 a adamko vyzeral len ako pozorovatel ale ked pisiel tatino tak taka zmena 😲 zeby ho mamina drzala na kratko 😀 😀

mima07
18. mar 2009

teraz citam a vidim ze uz ani pisat neviem ale nic som nepila sak som bola autom 😉 a chcela som prva pisat tak som si ani naliat nestacila 😀 😀
a zabudla som pochvalit letuskine rifle len nechapem ako ona moze mat problem si nejake kupit ked jej velkost vsade maju ticho zavidim a este si ich vie aj poopravit

mimi.k
18. mar 2009

Tak aj my sme doma, bolo veľmi fajn, len škoda, že sa tam nedala kúpiť kávička na dorovnanie tlaku 😀 detičky super, môj Adamko čistá pretvárka, ale veď dobre 😉 a všetci sú už veľkí a krásni 😵 a samé individuality 😀

My sme ešte boli v palacinkárni, chodím tam strašne rada, lebo okrem toho, že je to môj obľúbený podnik ešte zo študentských čias, tak aj môj nejedák tam vždy zje jednu celú palacinku bez plnky. A to je naozaj úspech... 😎

mima07
18. mar 2009

zabudla som ze zavidim baily a navrhujem u nich nejake mensie stretko mohla by nam uzavriet materske centrum to by bolo uplne najsamlepsie 😉

mima07
18. mar 2009

mimi musis ma do tej palacinkarne zobrat ja to nepoznam 😕