Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
19. mar 2009

bilu dokelu ja sa budem modlit aby mali viac a krajsie klobuciky este lebo ty ma das aj ukrizovat kvoli tomu 😀

vraj to tehu nie je takze neviem ale ak by tu lenka ostala este chvilu tak by sa vam to z nej podarilo vytiahnut. no asi budeme musiet pockat do bud tyzdna 😖

peta tak akoze tu cestu ti zavidim, urcite chod ved TImka je uz zvyknuta byt viac menej bez teba a si to zuúer uzijes 😵 😵 😵

letuskah
19. mar 2009

joj a dakujeme za blahozelacky, odkazem muzovi, myslim ze tu ani iny nie je, nastastie, hrozilo ze Kubko bude Jozko a to by som neprezila 😒

kupila som pangasa ze spravim meninovu veceru nemate nahodou linky na tie recepty co ste davali?

letuskah
19. mar 2009

no nechcem tu zase otravovat so snehom ale u nas zacalo snezit 😕 😕 😕 aj rano snezilo trochu som myslela ze to len aby rec nestala ale zda sa ze to myslia vazne tamti hore 😕

peta28
19. mar 2009

Wellness musime prehodit, ved to mame iba rezervaciu, tak to hodime o vikend skor, alebo neskor, to uz je jedno.

Letu to si len myslis ze je zvyknuta, ona je skor naucena na jaslicky, ale potom maminka musi byt aspon v dohlade, ved aj vcera v centre ma stale sledovala ci tam som. A ked mi utiekla do tej vedlajsiej miestnosti tak sa schovala a cakala ze za nou dobehnem

zuzana76
autor
19. mar 2009

letu- tak vsetko naj tvojmu muzovi , ja mam gyndosa Jozka 😀 a este stryka, juj a muz ma kamarata Jozefa, dufam,ze dnes vecer nepojdu zapijat 😠

letuskah
19. mar 2009

peta ale snad by to zvladla bez teba nie?

zuzi hm to sa bude oslavovat, muz sa nastastie (alebo na nestastie) nechysta nikam, ale mohol by

slavenas
19. mar 2009

letu tiež prajem mužovi všetko naj .. 🙂

môj brat aj otec sú Jozefovia, takže u nás to je štátny sviatok .

lejla77
19. mar 2009

peta:
super, ty mas ale pracicku 😉 Co vlastne robis???
Inac, asi by som sa tam aj bala ist 😖 Predsa len, je to tam vselijake - a tie ich zakony. 😒 Mne by lepilo.

letuskah
19. mar 2009

mne by tiez asi lepilo ale lakave to je 🙂

letuskah
19. mar 2009

dakujeme 🙂

letuskah
19. mar 2009

fotky som pridala https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tu su, co chcete zmazem

zuzana76
autor
19. mar 2009

letu, krasne fotky

mima07
19. mar 2009

letu si nominovana za fotografku na stretnutiach

letuskah
19. mar 2009

mima ooo to az tak 😎

zuzana76
autor
19. mar 2009

este by sme mali vybrat nastenkarku, predsedu triedy a podpredsedu, pokladnika a vratnika - teda toho, kto bude vzdy zamykat a odomykat 😀

lenkamt
19. mar 2009

Letu - ty si fotografka nr.1 vidím aj Mimušine vlasy aj Bilu 😀 no teda si fakt trieda 😉

ja chcem byť podpredseda, vždy som bola predseda +členka skupinovej rady tak chcem byť o kus nižšie 😀

a od veci - zajtra 12.43 začína JAR 😀 😀 😀 ja len aby vás nemiatol sňach, je jar tak veselo a optimisticky 😀

Peti - super, že Thajsko. tentokrát nezávidím 😅 asi pre tú dlhú cestu 😅

ja idem na pracovné stretnutie 😀 na kávu do tulipu 😀 muž má už teraz šediny, lebo Lenke ide očák - inak dnes som jej už jeden nahmatala, tak ešte ten druhý a tá blbá dolná stolička , ale asi to do kontroly nestihneme 😝

letuskah
19. mar 2009

halo este neni vikend kam ste pozaliezali? 😕

zuzana76
autor
19. mar 2009

letu, ja som tu bola, ale nikde nikoho 😕

pojdem uz spat, zajtra nas caka cesta dlhaaaaa 🙂

tak dobru noc

lejla77
20. mar 2009

Dobre ranko 🙂

Tak, vycislili mi skodu na aute - co ma nabural ten ozran 10 197 Sk. Na to, ze to vobec nie je vidno, tak som zarobila. 😉 Aspon mam na nove gumy. 😀

nika07
20. mar 2009

dobré ránko,

lejla super 😀 ,aspň ti to trošku vynahradí tie nervy 😉

my sme dnes vstávali o 5,10 , otras ☹ , som zvedavá dokedy vydrží

Peta, super, že Thajsko, tam je krásne, teda viem to iba z rozprávania môjho muža

lenkamt
20. mar 2009

ahojte 🙂

ja som sem už včera nestihla prísť 😅 tak dodatočne všetko naj Jožkovi a Zuzke prajem super víkend 🙂

Lejla - tak fajn, nakoniec si mala "šťastie v nešťastí" 😅

Peti - v deichmane majú také plátené pekné topky za 199,-- a majú aj celkom pekné topánočky aj botasky bobbi za 299, 389,-- a podobné ceny. takže ak nekúpim v poľsku utekám do deichmanu 🙂

pripomienka: DNES ZAČíNA JAR, ZAJTRA VOĽBY 😀 😀 😀

lejla77
20. mar 2009

nika:
my sme vstavali o 4.30 😖

lejla77
20. mar 2009

Hej, aspon za nieco stali tie nervy. 😉 Som spokojna sama so sebou, dobre som to vyriesila. 😀 Ale je to sila, ze nevolaj policajtov a nakoniec takato suma. 😕

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
ma Daichman nejaku www stranku? Alebo si tam bola? My tiez nieco potrebujeme na jar - vsetky topky mame zateplene a tie co sme nosili pre zimou, su nam male.

lenkamt
20. mar 2009

Nika - my včera 5.45 dnes 6.40 nechápem o čo im ide 😀

Lejla - bola som tam, ale myslím že majú aj stránku 😉

lenkamt
20. mar 2009

tak na slovenskej som to nenašla, len na nemeckej:
http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfi...

lacné sú ale len tie bobbi 😉

mima07
20. mar 2009

dobre ranko
my sme vstavali o 6 ale este sme do 6,30 blbli v posteli
u nas krasne svieti slniecko som si myslela ze budeme do obeda na zahrade ale priserne fuka ma z toho vetriska porazi 😠
leni ze jar este cely buduci tyzden ma byt od 2-7 pripadne 9 stupnov nejako mi to jar nepripomina

lejla77
20. mar 2009

lenkamt:
mne by prave tie Bobbi vyhovovali - lebo take sme mali aj na jesen s dvoma lepkami - take zhanam. Lahko sa obuvaju a malemu sedia.

lenkamt
20. mar 2009

ale ani na tej stránke nie sú všetky, ja som obzerala červené kotníkové topánočky, potom ružové tenisky, obidvoje stáli po 299,--
a ešte sa mi páčia tieto: http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfi...

no a to by sme mali 3xtopánky za cenu jedných v inom obchode 😝

ale nejakú super klenbu nečakajte 😉

lejla77
20. mar 2009

No nie su tieto uzasne? 😎
http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfi...

Budem tam musiet nabehnut.