• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
MAME KIAHNE..utekam pre malu, prave mi volali z jasli
20. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tak to uz budete mat za sebou
som zvedava ktore zo stretavkovych levicat to dostane 1.4. konci inkubacna doba pekny datum
20. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
:angry: :angry: :angry: NIEEEEEEEEEEEEEEEE
20. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mozem aj ja cakat :astonished: Sakra, myslela som si, ze nas to obide.
20. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak om sa s nimi dohodla ze ju daju spat este a potom ju vezme muz. Lekarke som volala a s kiahnami sa ani nechodi k lekarke, len fenistil a doma 2 tyzdne.
Baby zabijete ma ked to niektore dostane, ale mala bola fakt v poriadku , zrejme to uz mala v sebe. ale drzala sa statocne, uz bola so Stankom posledna. Aj ked si myslim ze je to otazka casu ked Stanko to dostane
20. mar 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla moze vas to obist to tazko povedat
bože kiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Lejla - možno Stanko bude jediný čo nebude mať - a bude sám v jasliach :confused: :wink:

baby Lucka dnes 1x sama zjedla polievku od začiatku až do konca, ani škody moc nebolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

inak už spíme :sweat_smile: skôr ako keď vstaneme pred šiestou :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti sak uz nie su taky malicky tak by to snad mohlo mat dobry priebeh a to si tazko vyberies hociktore dieta tam mohlo byt nosic ako timka to je riziko stretavania sa :wink: inak paradox kiahne su nakazlive uz 2 dni pred vysypom a to bolo zrovna v tu stredu
20. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt:
neverim tomu, ale bola by to sranda :pensive:
A gratulujem Lucka - sikovnica. :wink:
20. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
ako to budes riesit? Ostanes s malou doma? Dovolenka?
20. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri, vsak aj tak je dobre ak tym Stanko prejde, budeme to mat aspon za sebou.
Vezmem si tyzden dovolenku a tyzden asi svokra
20. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko vlastne tie kiahne trvaju kolko nemoze dieta chodit von?
20. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kiahne ešte nemala :sweat_smile:

Verča posledný rok v škôlke, bola doma tri týždne, prvé dva dni teploty, potom mierny výsyp , 100x vďaka fenistilu :slight_smile:
20. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, tak budete mať po tom...
Ono aj keby sme to dostali, vôbec to nemusí byť od Timky.
My sme už inak raz boli v kontakte s kiahňami, keď sme boli na pohotovosti s teplotami, tak len zrazu vyšla na chodbu sestrička a povedala nám, že pred chvíľou tam bolo dieťa, ktoré malo kiahne, takže keby niečo, boli sme s nimi v kontakte :sweat_smile: .

Segrine deti kvôli tomu ani Dr. nemohla očkovať v tých 15m., lebo segra mala pacientku s kiahňami a keď by to mali v sebe a zaočkovala by ich tou živou vakcínou, vraj by to mohlo mať tragické následky. :fearful:
20. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

dieťa mi zaspáva a vtedy niekto zazvonil zo spodku :angry: :angry: , samozrejme dalšiu štvrť hodinu vykrikovala , aaaa mam na ten zvonček nervy , to nie je prvý krát čo zvonia všeliaký roznášači novín a podobne, musím ten zvonček nejako odpojiť :angry: :angry: aj tak návšteva vždy zavolá na mobil , tak je tam úplne zbytočný ...

kiahne, tak nech je ich priebeh čo najmenej komplikovaný a aspon to už budete mať za sebou.

peti kombinéza pekná, ja budem na budúcu zimu ale už riešiť bundu a zateplené nohavice zvlášť aj kôli tomu že sa mi to zdá praktickejšie, kedže hádam už nebudeme mať pienku , aj kôli WCku.

leni Lucka je šikovná, mala by si zasa hodiť nejaké video na inšpiráciu pre moju dcéru :pensive:

my sme včera boli na návšteve u baby s ktorou sme boli spolu v pôrodnici ona má o deň staršieho chlapca , bolo super a teraz cez víkend odchádzame na návštevu k známym do Senca tak sa teším , máme tiež návštevné dni. :wink:
20. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 tyzdne, ale rano nemala nic, len teraz pri prebalovani jej nasli nejaku vyrasticku
20. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - ono by to chcelo poldecák rumu, nech sa vyhádže, alebo veľmi teplý kupeľ, potom len sušiť, akonáhle je to zaschnuté tak by nemala byť infekčná :wink: ibaže po kiahňach je oslabená imunita :pensive:

Slavka - zajtra skúsim natočiť :grinning:
20. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotky :slight_smile:

Miška - idem na poštu :grinning: konečne :grinning:
20. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, nech je ten priebeh co najlepsi :pensive:
A nic moc s tou svokrou.
Ja by som este nechcela, aby Stanko chytil - ale uz sa tomu nevyhneme. Hlavne aj preto, lebo si ledva zvykol v skolke ako tak existovat a zasa 2 tt doma. :angry: Z toho mam najväcsie nervy - ze stale sa len zauca chudak.
20. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla vsak nevies, uvidis, mozno sa vyhnete.
Ja som sa vratial z lekarne, koza nechcela mi predat fenistil , ze na predpis. Tak k lekarne nemam chodit, lebo ze kiahnove deti nemozu a predat mi to nechce. nakoniec predala nastastie.
20. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, krásne fotky, zlaté sú a strašne sú si podobné, všetky 3..no a maminka tiež fešanda, samozrejme :wink:

Peti, Fenistil keď je na predpis je lacnejší, ale kúpiť sa dá aj normálne...tak nechápem, aký mala problém :confused:
20. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
hej, je to chore... Fenistil je na predpis. :angry: Inac, na predpis je ovela jacnejsi. Platila si asi okolo 4 EUR?
20. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
no neviem, nemyslim si, ale bola by to zahada - ze jediny nie. Nech je, ako ma byt. Kaslem na to. :pensive: Raz to aj tak pride.
20. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt:
kocky su zlate - velmi sa podobaju. Ja by som ich nerozoznala. :grinning:
20. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč napr. aj Nurofen bol donedávna rovnako drahý na predpis aj ako voľnopredajný a teraz keď je na predpis stojí polovicu oproti tomu, keď sa kupuje na voľno.
20. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
peta no super, nech to ma lahky priebeh a aspon to budete mat za sebou. ja som inak na to myslela ze sa moze stat ked mali v jaslickach kiahne ze to mozu aj nase deti na stretku chytit ale uz tu ktosi napisal ze uz nie su take malinke a ak to aj dostane Kubko tak len dobre, teda dufamz e daku lahsiu formu, lebo casom by som aj tak vyhladavala kiahnove kolektivy aby to mal za sebou a necakal ze to mozno v dospelosti chyti od svojich deti.
takze ak aj bola Timka nositelom, nevadi, a tiez sa priklanam k tomu ze hociktore dieta aj levica aj cudzie mohlo byt nositelom cohokolvek takze tak. kvoli nasim detom sa netrap, liec svoje :wink:

ja som bola rano na gynde a tehu nie som, aj som rada aj som tajne dufala :sweat_smile: ale isla som na 7,30, z domu uz o 6,15 a teda som uplne mimo, ani nie z toho vstavania ale z toho ze som sa musela vychystat a ist von, lebo aj ked skoro vstavame s kubkom vacsinou tu do 9 lietame v pyzame ale toto a este ta hnusna zima.
inak v meste super teplucko a jak som prisla na tie nase hory tak vetrisko hnnusny a zima strasidelna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze nurofen a fenistil je uz len na predpis? ci ako?

idem kuk fotky
ahojte mamule, no citam, ze zacinate bojovat s kiahnami, drzim palce a bolo vase baby zaockovane? ja mam straaaasnu dilemu :unamused:
jaaaj Leni - Lucka je uzasnica, moja si zatial lyzickou picha do oka a ked som jej ju vzala, tak mi hodila tanier o zem (tepovala som cely koberec) ze vraj prejav osobnosti. :angry:
20. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilushka vsetko vsetulinko najlepsie ti prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok