Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Baily, mne sa tiež zdá, že tie posledné stoličky rastú trocha viac vzadu, ako keby tam bol nejaký malý priestor medzi nimi a zubami pred tým...dúfam, že sa chápeme 😅 ...ale nám sa ešte len tlačia, takže úplne to posúdiť neviem. 😉

letuskah
23. mar 2009

no v ramci kiahnoveho sialenstva som aj ja objavila vyrazku s bielym vnutri na kubkovom stehienku ale predpokladam ze to tam ma uz dlhsie len si teraz vsimam kazdu supinku na jeho kozicke 😀

baby severanky aj ja zelam uspesne nakupy a fotky s cenovkami si potom poslite tajne 😀

a neviem co som chcela tak idem precitat este raz a potom ak pan pocitac da tak pridam aj fotky

letuskah
23. mar 2009

uz viem co som chcela
ze moje dietatko zdravi dobi a dovi ale to nema odo mna lebo ja tak nezdravim, to od cudzich pochytil
a o tej karantene som vedela ze sa nema chodit von aj kvoli tomu ze moze dieta nakazit ine ale hlavne aby sa ono niecim inym nenakazilo
a pan pocitac nepusti, muz mi to zajtra preinstaluje a potom pridam fotky, dufam ze tam nemam vyrus ktory mi zozerie vsetky fotky 😠 😠 😠

letuskah
23. mar 2009

ani necitajte moje prispevky, vyrus=virus 😔 hanbim sa

adulak
23. mar 2009

caute

ja zas len tak rychlo. 😅

boli sme v prahe na par dni. navstivili sme len zoo a ameli bola cela vytesena zo vsetkych zveri a najviac asi z tucniakov 😀 tych zrala ked sa potapali. je to perfektna zoologicka. samozrejme, ze kvoli pocasiu sme neboli skoro nikde, ale kedze tam chodime casto, tak mi nic nechybalo. a ani nemozem dlho chodit, lebo potom ma boli cely clovek.

v stredu idem na gyndu a uvidim, ci si to ten moj doky nerozmyslel s tou nemockou....dufam, ze hej 🙂

a krpate sa stale mrvi, az ma boli cele brucho 😔 stale vytrca tu svoju malu nohu 😵 😵 😵

mish, gratulujem dalsej tehulke. 😵 😵 😵

ddadka, misko je krasnucky 😵 😵 😵

a este neviem co som chcela napisat, lebo ste toho popiiiisali straaasne moc a mne sa uz nechce ani rozmyslat 😅

peta28
23. mar 2009

Baby som spokojna.. mam jablckove pancuchy.. vzala som radsej 98, ked uz boli take drahe, nech je dlhsie vydrzia.. tu stali 22 eur a cenovka 10 GBP, stale nepochopim preco je to vsetko u nas o tolko drahsie ako v zahranici.. nuz co uz.

No a Timka vyzera hrozna hrozne hrozne. ked som rano odchadzala a mala 250 bodiek, dnes vecer ich bolo aspon 750 a uz ju to musi pekne svrbiet, lebo stlae vykrikuje boli boli, maminkuje sa, je mrzta, place.. no budeme mat obe co robit to vydrzat same este 10 dni.. tak srasne mrncala ze vygrcala vsetko este od ranajok a taka sleha ze som ju mala na rukach a ja som bola komplet ogrcana, cela kuchyna a este aj na skrinky..

Pozeram po sto rokoch zamenu manzeliek a to je teda iny hulvat ten jeden chlap, niekedy si clovek fakt pri takychto relaciach uvedomi co doma ma..

zuzana76
autor
23. mar 2009

uspavala som a mali sme aj uraz, maly mi padol z postele na hlavu, ale nie uplne, hytil sa rukami zeme a urobil akoby taky premet, no chudatko, cely bol rozruseny, dufam,ze sa mu nic nestalo

Leni, vopred dakujem, uz som ti to poslala

Bilu, 2 noci pre 2 osoby nas stali 35 000 forintov s ranajkami, to je zhruba 120 eur, my sme si objednali este vecere 2x pre oboch, jedna vecera stala 8 eur, teda spolu 32 eur, takze cakom prask nejakych 160 eur tie 2 noci, teda cely vikend. Sa mi to zdala dobra cena, ale v cene nebola ziadna masaz, mohli sme si objednat, ale ani sme nemali kedy, a chceli sme but spolu a nie jeden s Patkom a druhy na masazi, ale vstupy do bazenov a sauny a virivky boli samozrejme v cene ubytovania

zuzana76
autor
23. mar 2009

peti, aj my to pozerame, hej, ten jeden taky grobian jeden lenivy a ten druhy taky super pohodak

zuzana76
autor
23. mar 2009

Bilu, rozpravala som po nemecky, ta tetula na recepcii nevedela po anglicky, takze moj muz si ani necekol, ale hlavne ,ze na stranke pisu,ze hovoria po anglicky, mozno nejaka druha tetula, ale tu sme nestretli. Ale inak tam vyplnas len take formulare co su aj po anglicky, takze kludne sa dohovorite. No a potom sme uz beszelni magyarul take ze - nemertem, szia, jo napot, jo estet a inak madari taki zdvorili - chlapi ma zdravili - ruky bozkavam 😅

zuzana76
autor
23. mar 2009

a patko tam mal onlubenu tetu casnicku, stale za nou behal, poskladala mu aj lodku z papiera a mali tam taky svietnik a patko chcel aby mu zapalila sviecky a tak ich zapalila, a este si aj porozumeli, patko ukazal na lampu a povedal - lampa a ta casnicka ze - lámpa 😀

adulak
23. mar 2009

peti, chudatko timuska ☹ nech jej tie pupaky co najskor prejdu. inak ja by som chcela keby ameli mala teraz kiahne 😅 skor ako sa mimco narodi

zuzi, no teeeda, jaky super viikend 😎 a co preboha patko robil, ked sa strepal z postele?

zuzana76
autor
23. mar 2009

a mala som aj jeden takmer eroticky zazitok

po cesta tam sa mi uz strasne chcelo cikat, ale nevedeli sm, kde najblizsie by sa dalo vycikat, kedze sme akurat isli cez take hory a lesy, nic velke, asi ako nas Zobor, ale sama serpentina. No tak sme postali na jednej autobusovej zastavke na moste, odtial viedli dolu pod most take schodiky na polnu cestu, tak ze tam sa vycikam v klude, zbehla som dolu, urobila robotu a vytiahla gate a v tom momente na moste postal autobus a z neho vystupili dvaja chlapi a hned po schodoch dolu - to bola totiz polna cesta - skratka do dediny. takze som mala stastie, prist ten autobus o minutu skor, tak ma nacapu inflagranti 😀

zuzana76
autor
23. mar 2009

adulak, skakal po posteli, jasili sme sa a nejako sa mi to vymklo spod kontroly ☹

Peti, pevne nervy, a preco si sama? muz je odcestovany? Teba to vzdy takto zastihne aj minule to vracanie pred vianocami , si bola tusim sama doma

lenkamt
23. mar 2009

ja som normálne odišla od tej zámeny, lebo by som kopla do televízora, to si ako mohla dať spraviť štyri deti takému debilovi??? 😠 😝

Zuzi - narýchlo som niečo skúsila, ak nie tak sa pohrám v stredu 😀

Adulak - ja sa už neviem dočkať tepla, že pôjdeme do bojníc - naše sú hotové zo zvierat, len sa bojím aby nechceli k nejakému vliezť 😀 prípadne mu niečo zožrať 😀

fakt už idem spať 😀

dobrú noc 🙂

zuzana76
autor
23. mar 2009

leni, dakujem, dobru noc

zuzana76
autor
23. mar 2009

jej, dakujeme Lenke za zmensenie fotky 🙂

adulak
23. mar 2009

zuzi, jaka supis fotos 😉
snad sa nic nestalo, ked padol tak ako popisujes 😉

zuzana76
autor
23. mar 2009

no dufam,ze je ok, potom uz neplakal, nepadol uplne natvrdo na hlavu, ale akoby sa skrutil tak do kotula, skor sa mi zdalo,ze chrbticu si mohol uderit

adulak
23. mar 2009

inak, peti, na mna keby sa mala vyblinkala, tak ja by som jej to tusim teraz aj vratila 😀 😀 😀 aj v tej zoo ked sme boli v africkom dome, tak ma natiahlo a musela som odist 😅 smradu a vlkosti habadej 😒

zuzana76
autor
23. mar 2009

adulak, ze vratila 😀 😀 😀

adulak
23. mar 2009

neboj, deti vsetko znesu. aj ameli x-krat tak divne popadala a nastastie sa nic nestalo. skor si myslim, ze oni sa nalakaju toho ako mi reagujeme 😉

adulak
23. mar 2009

zuzi, nieco za nieco 😝 😀 😎

zuzana76
autor
23. mar 2009

ved ja viem, aj patko uz par krat padol a teraz som sedela hned pri nom a on mi tresne na gebulu, no chapes toto?

zuzana76
autor
23. mar 2009

inak baby sa mi budete smiat, ale my sme v madarsku nakupili toaletny papier 😀

okrem ineho, aj plienky, praci prasok, trochu potravin a ten toaletak, my kupujeme totiz Zewa kamilkovy, a ten u nas stoji takmer 4 eura - nejakych 119 sk jeden balik, kde je 8 kotucov a tam to vychadzalo okolo 79 alebo 69 korun, uz neviem presne. Neviem co sme nan taki zatazeni 😀

adulak
23. mar 2009

my sme v cechach kupili nutrilon za 340 a pampersky giant pack za 345 cz....

no nekup to...ja to stale hovorim 😀 😀 😀

adulak
23. mar 2009

cz = KC

peta28
23. mar 2009

Zuzi myslela som ako doma same ked bude tatinko v praci. Pre mna je to uz nezvyk ked Timka chodi do jasliciek ze budeme doma same.. inac myslim ze Patko je medzi vsetkymi levicatkami favorit co sa urazov tyka.. vy uz ste od spapania kadecoho, padov, divnch topanociek mali toho tusim najviac. 🙄 tak nech uz vas vsetko obchadza 😉
dobru noc , cez den sa sem nedostanem, ale budem vas informovat vecer ako sme na tom .

zuzana76
autor
23. mar 2009

peti, tak dobru noc, pojdem aj ja uz, a to spapanie mi ani nespominaj, zase som zbadala v madarsku,z e z jedneho auticka mu chyba spatne zrkadlo a pytala som sa ho,ze kde je a on mi na to - v pusinke 😖, ja uz teda neviem, to aby som stale stala pri nom, ale ako vidim ani to nestaci, este aj tak padne.

adulak no nekup to 😀

adulak
23. mar 2009

dobru nocku vsetkym

letuskah
23. mar 2009

este som sa vratila, nedalo mi nepochvalit si synacika, totiz on zacal skoro na kazde slovo davat priponu ing, eng a pod, takze vankus je vankung, maminkin je maminking, tatinkov, tatinkig, zvoncek je zvonceng a pod...

a co sa papania tyka, som si dnes na teba zuzi spomenula lebo Kubko nieco zul a sme sa prave hrali s plastelinou tak sa ho pytam co papa a on nic. tak ze ci papa zemiacik, lebo mal pri sebe misku s francuzskymi zemiakmi, a ze nie. tak sa ho pytam ci plastelinu a on ze ano. na kontrolnu otazku co papa uz povedal ze plastinu tak mu chlap zalovil v ustach a vytiahol vajicko 😠 😀

a uz idem

peta no chuda Timka tak uz jej to uplne prepuklo, nejak to uz spolu vydrzte ved svrbiet ju to nebude cele dva tyzdne 😉

dobru noc a cik cik