Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
8. okt 2009

Ahojte 😉 ,

Peti, video som pozrela, detičky zlaté, aspoň som videla, ako vyzerajú jasle...a záver testu ma dosť prekvapil, že Babylove, ktoré ja kupujem vyšli horšie ako nejaké z Lidl..
A podľa mňa to môže byť úplne tá istá kabelka. Ja chodievam teraz do PL dosť často a vidím rozdiely, napr. na Nutrilone - tam síce v akcii som kúpila krabicu za 250 Sk, tu stojí 450....tak neviem...tiež všetky detské jedlá od Nestlé, Hipp a pod. sú tam lacnejšie normálne v obchoďákoch ako u nás.
Napr. mama kúpila neteri Disney pančušky za 290 Sk, lebo tam bola nejaká princezná či čo a tam mali presne tie isté bez akcie za 80 Sk.
Netvrdím, že všetko sa tam oplatí, ale pravdupovediac, skoro všetko áno....

Všetkým chorým prajem skoré uzdravenie...a Natálkam síce oneskorene, ale o to srdečnejšie všetko najlepšie...

Ja som bola 2 dni mimo, klasika migrény, tak včera musel mm zostať doma, ale aspoň boli s Adamkom v ZOO a konečne dal namontovať sedačku na bicykel, tak sa tešíme...a hlavne Adamko 🙂

Dnes sme boli s Bilu v MC na tie tvorivé dielničky a strašne milé veci sa tam robia...dnes sme ozdobovali tekvičky 😵

Ja si tiež nedávam veľmi pozor na výdavky v obchodoch, som rada, že stíham baliť veci, striehnuť na Adamka a ešte medzitým aj zaplatiť....

mimi.k
8. okt 2009

Bilushka, Ty ideš chodiť na nemčinu, čiže medzi ľudí Ti kabelu treba 😉 😀 aj keď mne sa tá Tvoja šupinová veľmi páči... 😉

zuzana76
autor
8. okt 2009

bilu, ved aj mna, len by bolo dobre zistit ci ich dakde nemaju a neviem kolko to je v prepocte euro aj s postovnym, ale ta fialova je naaaaadhera

bilushka
8. okt 2009

Mimi, preto sa ta drzim ako kliest, lebo mas na vsetko vyborne argumenty 😀 😀 😀 😀
Ty nepotrebujes kabelku, ci si to nevies zdovodnit, kde by si ju vyuzila?

Zuzi, tu mas prevodovu kalkulacku:
http://www.nbs.sk/sk/statisticke-udaje/kurzovy-...

Tie nase vychadzaju nieco nad 600 korun 😉

zuzana76
autor
8. okt 2009

baby a kolko mate priemerne kabeliek?

lebo ja mam 3 co nosim - letnu kvietkovanu latkovu, ciernu, hnedu

a 3 starsie - bledohnedu, cierno-bordovu a este bielu nadhernuuuuuuuuuu presivanu hnedym a tyrkisovym semisovym pasikom s takym akoby indianskym vzorom, kazdy mi ju obdovoval, ale uz sa derie, tak tieto nenosim, ale je mi luto ich vyhodit a ta bledohneda a cierno-bordova su take starsie typy, uz nemoderne, teda nie ultramoderne 😀 , tie by som darovala si mamine, darmo mi v skrini stoja a pre nu by boli ako stvorene, skor pre taku starsiu pani su 😀

ta fialova by bola supeeeeeeer a k tomu fialove semisove cizmy 😀

zuzana76
autor
8. okt 2009

ano bilu 20 eur ale plus este postovne, keby sme boli tri, tak este plus 6 eur

zuzana76
autor
8. okt 2009

mimi, tak dufam,ze uz je po migrenach ☹

zuzana76
autor
8. okt 2009

jooooooooooj a ozaj, my sme sa medi tym vykakali na nocniiiiiiiiiik, tak sa patko uz hra s hasicskym autom novym co stalo zabalene vyse mesiaca hore na skrini 😀

konecne do nocnika 😀 😝

mimi.k
8. okt 2009

Bilushka, 😀

Zuzka, blahoželáme...my do nočníka ešte nekakáme, som rada, keď sa tam vyciká 😖

zuzana76
autor
8. okt 2009

mimi, to pride, ved my sme tiez dlho cakali, ale vyskusajte toto co my

on ma starsne rad hasicke auta, tak sme mu jedno kupili a bolo zabalene hore na skrini, chodil ho ocumovat, uz som ho natahovala,ze ho dostane jeho kamoska Vivienka, lebo ta uz pekne kaka na nocnik, samozrejme vzdy sa rozplakal,ze Vivienka nie, ale mesiac trvalo a vykakal sa

mimi.k
8. okt 2009

Zuzka, no, musím niečo vymyslieť 😉

zuzana76
autor
8. okt 2009

patko sa strasne tesil,ze sa vykakal a ked som mu dala dolu auticko zo skrine az roztrhal krabicu 😀

som volala muzovi, ze ci mu to mozem dat a ten ze - pockajte na mna, ja chcem byt pri tom, ale krabica uz bola roztrhana 😀

zuzana76
autor
8. okt 2009

ta akbela a tie cizmy mi teraz vrtaju v hlave, v Humanicu som take fiallove videla 😀

katika1
8. okt 2009

aj ja večer očumnem kabelky.. čakajte na mna 😀

peta28
8. okt 2009

Zuzi ja mam asi 25 kabeliek.. aktivne nosim z nich asi 10, sezonne 5 (letne, zimne ku kabatu a pod) ..skoro z kazdej farby, hneda, cervena, zlta, cierna, biela, bezova.. ale mna si ako za priklad neber, ja som "chora"
Dajte vediet ked sa rozhodnete, lebo kedze ja ma kabeliek malo este potrebujem viac.

Zuzi moj muz by sa strasne tesil z takej zeny ako si ty.. teraz nemyslim na verenie, ale na to ze ja nemam zabrany pred Quelle, Bon prixom, mimbazarom.. uz som si dokonca par krat objednavala aj Vero modu z Danska.. muz skoro zomrel ked som platila jeho kreditkou.. stale overoval ci mu niekto nevybrakoval konto.. nuz ale nemal mi ju davat..

peta28
8. okt 2009

A gratulujem ku kakaniu do nocnika

zuzana76
autor
8. okt 2009

peta 😀 😀

no tak tych 25 kusov by som ani nemala kde uskladnovat 😀 , teda ja som normalna zaciatocnicka pri tebe, ale zase je fakt,ze teraz kabely nenosim a keby som pracovala asi by som mala viac kabeliek, lebo by bolo aj viac financii z coho ich kupovat 😉

Ja si teda netrufam objednavat takto cez internet tolko, len babetkovske veci som a len zo slovenskych stranok, lebo podla mna aj to postovne sa mi nechce tolko platit, ved to si mozem kupit aj tu v obchode

zuzana76
autor
8. okt 2009

a ta fialova sa mi strasne paci, dufam ze aj katika sa prida, nech je to postovne mensie, sak 18 eur to je jedna kabela 😀

katika1
8. okt 2009

ženy ja mám asi 5 kabeliek z toho aktívne nosím dve 😀

maji4
8. okt 2009

Ahojte baby preberáte kabelky tak to je moja téme ja mám asi 30 kabeliek teda medzi ne zaradujem aj tie športové ruksaky.... a aktívne nosím asi 5-6 a keď niekam idem tak len očumujem kabelky ,môj muž na nervy....no ale niekedy fakt si kúpim a doma zistím že to nemôžem nosiť lebo nemám k čomu tera ako som na MD tak len ruksak a na kočíku tašku kočíkovú, a na ihrisko takú mini len na vodičku cez plece taštičku...ale ja sa bojím takto cez net kupovať kabele ja radšej k čínanovi 😀

Zuzi super ,že auto zabralo musím aj ja niečo vymyslieť aby poslúchala 😅 😅 a hlavne to dať na viditeľné a nedosiahnuteľné miesto 😀 😀

Mimi dúfam ,že už je dobre....drž sa!!

maji4
8. okt 2009

No budem musieť tie kabele nejako preriediť a dať polovicu meme aby som nebola tak na očiach mužovi ,že ich mám toľko a mohla si kúpiť ďalšiu 😅 😅

lenkamt
8. okt 2009

aj ja cem kabelky 😀 ja mám len 5 a to také hrôzy z číňaku, teraz sa už konečne cítim ako zrelá žena 😀 tak by som mohla mať zo dve poriadne 😀

Zuzi - gratulka k nočníkovému kakaniu 😵

katika1
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
8. okt 2009

ty sa na čom rehoceš??? dúfam že nie na tej zrelej žene 😠 😀 však už som videla aj striptíz 😀

katika1
8. okt 2009

presne na nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
8. okt 2009

trubka 😀 😀 😀

katika1
8. okt 2009

😀 😀 😀 ale pindurov si nevidela fešákom moja.. ešte nie si úplne orgoš 😀

zuzana76
autor
8. okt 2009

achojte
zrele zeny
😀

zuzana76
autor
8. okt 2009

dakujeme za gratulacie, dufam,ze to uz bude fungovat stale do toho nocnika

ozaj a co poznate na hlieny? krpec ma hlieny a niekedy mu tak stekaju,ze sa az dusi 😒

katika1
8. okt 2009

lenka má nejaké mastičky na hlieny..
to vieš - bosorka 😀