Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
3. nov 2009

leni ja mám vždy 60/80 😅 😅 😅

bilushka
3. nov 2009

Leni, aj ja som mala taky tlak, ale teda ja mam taky nizky bezne.
Stale si vravim, ze lepsie ako vysoky 😉

lenkamt
3. nov 2009

Kati - ja som to pochopila, ale nepríde mi to zas také strašné, možno ju budú písať hayek 😅 no ale Salmička je fakt grc 😀

retaux
3. nov 2009

Keby ja mám vyberať meno podľa priezviska 😀 😀 😀 😀 😀 Neviem, čo by som k tomuto nášmu vybrala. 😀

katika1
3. nov 2009

malý zas spinká a kašle hrozne 😔 a ked je hore ani raz nezakašle!!!

lenkamt
3. nov 2009

paprika 😀

retaux
3. nov 2009

Ja mám tlak vždy dobrý. Vždy sa to približuje k číslu 120/80.

katika1
3. nov 2009

ret 😀

retaux
3. nov 2009

Lenka: a to je pre chlapca či pre dievča 😀

lenkamt
3. nov 2009

Kati - dala si mu ten stoptussin a fenistil? to by ho mohlo utlmiť a na prsia tú eukalyptovú mastičku, pred spaním riadne vyvetrať až na mráz, a dať vyšší vankúš. my sme to s týmto prežili v pohode 😉

slavenas
3. nov 2009

kati nemá v izbičke suchý vzduch ?? skus dať niečo na odporovanie

lenkamt
3. nov 2009

Ret - pre dievča, pre chlapca zemiak 😀 pravdaže obidve po anglicky 😀

slavenas
3. nov 2009

paprika, zemiak 😀 😀 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

ahojteee

tak hoci my sme patka cielene" robili" tiez, tak som pila tiez, ale len pivo 😀 , ale tiez som si dala par tabliet na odblokovanie krcnej chrbtice 😀

katika1
3. nov 2009

leni to čo za masť???????

slav my tam máme dosť vlhko.. až príliš 😝

retaux
3. nov 2009

Takže Pepper alebo potato 😀 😀 😀 Muž by sa so mnou iste rozviedol a vyhlásil by ma za nesvojprávnu 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

aj mne sa meno Salma samo o sebe paci, ale Salma Hajek je otrasne, to co chcu mat z jen hned oz daciatku napodobeninu? 😕

bilushka
3. nov 2009

Kati, aj moj ma presne toto pri zuboch 😔
Ale divne ze Riska to teraz pri poslednych stolickach chytilo, ved on nezvykol byt zahlieneny a vracat.

retaux
3. nov 2009

Katika: takáto masť, aby sa mu lepšie dýchalo http://www.mojalekaren.sk/herbacos-koalka-eukal...

nika07
3. nov 2009

zasa super téma 😀 😀 😀

my sme boli s malou u fotografky, a tá nám rozprávala s akými rôznymi menami sa stretáva, že v poslednej dobe otras, hlavne ked musí dieťa oslovovať Vinetu kukuk 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
3. nov 2009

pepper je super 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

a ja som tusila uz okolo Mikulasa,ze som tehu a test mi vysiel pozitivny 8.12. 2006

retaux
3. nov 2009

😀 to voľakedy naši spoluobčania dávali mená podľa práve najsledovanejšieho seriálu alebo telenovely (Anna-Mária, Sandokan, Perla, Juan...)

slavenas
3. nov 2009

nika 😀 😀 😀 😀 😀

bilushka
3. nov 2009

Nika, ale to boli nejaki cigosi, co mala Vinetua, nie?
Oni maju taku exotiku ako Esmeralda a ked sme boli na dovolenke v Turecku tak nam Mimina segra vravela, ako sa jednej ciganke narodil syn a dali mu meno Da Vinci 😀

retaux
3. nov 2009

tak toto je už fakt sila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 DA VINCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

slavenas
3. nov 2009

baby ja sa tu sama rehocem na tých menách, to je fakt sila a ked si hlavne predstavím že ako tie deti potom volajú 😨 😨 😨

nika07
3. nov 2009

bilu ano boli 😅

retaux
3. nov 2009

Veď tohto asi Vinco, nie? 😀

katika1
3. nov 2009

ženy u nás v zámkoch dali meno - narodilo sa v apríli 2007- slnečný dar 😔 😅 😀 😝