Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
16. okt 2009

ano myslím, že to správne chápeš 😀

lenkamt
16. okt 2009

no aká som dobrá, tak ja teda hlasujem definitívne za toto 😵 a termín mikuláš 😵 aspoň sa vyšantím na balíčkoch pre deti 😵

lenkamt
16. okt 2009

ja to mám 1,5h, blava 2,5h, tak neviem Bilu čo ty nato????????? 😕

katika1
16. okt 2009

my to tiež nemáme extra daleko
ale ak bude sneh, doneste reťaze, dobre vám radím 😉

lenkamt
16. okt 2009

ja reťaze nemám 😅 😀 tak mám zase hľadať niečo inšie? 😝

meganik
16. okt 2009

ahojte tak my uz spinkame, ja cakam maminu...aspon nachvilu zmena programu, trocha pokecame a tak 🙂

boli sme vonku, ale je tu fakt kosa...dokonca aj Natalka sa pytala domov, tak to uz je co povedat

akurat nam tu dovliekli v ramci jesenneho upratovania velky kontajner, tak musim vecer nahnat mm nech ide povyhadzovat haraburdy z pivnice 😝

ten hotel vyzera fajn, aj cena je prijatelna, aj vzdialenost...takze termin okolo Mikulasa sa vam zapacil...a kto zahra Mikulasa pre deti 😕

a my retaze nemame 😒

meganik
16. okt 2009

vcera som sa po konzultacii s Adkou prihlasila na yamaha kurz s Natalkou, dufam ze ho otvoria..lebo mala sa uz tesi ako bude spievat a tancovat, tak snad ju ta chut do otvorenia neprejde

lenkamt
16. okt 2009

ja navrhujem taslera alebo juraja 😀

katika1
16. okt 2009

ale tak neviem no... raz tam nakydalo fakt snehu a okolie hrinovej je vtedy fakt na reťaze
ale myslím, že tam aj požičiavajú volakde
ak nebude vela snehu neni problém

ja navrhujem Juraja 😀 😀 😀

a ženy kto vlastne pojde? či zas len 4ideme???

katika1
16. okt 2009

inak chatka sa oplatí viac ako hotel
aj ked sú údajne trochu komunistické tie chatky

lenkamt
16. okt 2009

po maxime ma už nič neprekvapí, hlavne ma tam láka kuchynka 😉

Katika, Lenka, Bailey, Bilush, Mimi, Mima, Slavka, Meganik?, Majka a Letu sa vyjadria keď sa dostavia, koho som vynechala???

Bailey ešte o tom nevie 😅 😀

katika1
16. okt 2009

aj my by sme asi vzali chatku a vezmem aj rišovu neter a to mi ešte len budete dakovať
to je aupair ako vyšitá
skvelá je 😵

lenkamt
16. okt 2009

idem tam rovno napísať či majú vôbec voľné niečo na ten víkend 4-6.12.??????

katika1
16. okt 2009

napíš!!!

meganik
16. okt 2009

tiez sa mi pozdava ta chatka, lebo kuchyna na dosah hlavne v noci je vyhodou, teda myslim pri detoch..i ked aj ja obcas v noci zabludim do chladnicky 😉

lenkamt
16. okt 2009

napísala som že či majú voľné, či sa dá objednať aj polpenzia a či nám dajú jednu miestnosť na detský kútik 😀 no a ešte koľko C má voda v bazéne, lebo pod 28 neberiem 😀

mima07
16. okt 2009

katka sikovnica si

meganik
16. okt 2009

ja chcem ist niekde, kde by som sa mohla tak krasne obliect, nadherne spolocenske saty tu maju

http://www.krasnesaty.cz/

lenkamt
16. okt 2009

Meg - 😀 však môžeš na večer k gintonicu 😀

mne sa páčia tieto http://www.krasnesaty.cz/index.php?main_page=pr... ja som na bodky 😀

Mimuška vyjadri sa k stretku 😉

mima07
16. okt 2009

sorry malo byt lenka si sikovnica 😉
ja chcem ale hotel a oslovim aj niku myslim ze by mohla ist
uz mam iba maly problem mm ma v tom case meniny 😲 ze by som ho za odmenu zobrala so sebou 😀

katika1
16. okt 2009

mima dík 😀 a prečo? 😀 nie náhodou lenka?? 😀
meg naživo nie sú také krásne, ver mi
videla som mnohé z nich
a väčšina z nich je z teplákoviny takej padavej😝

lenkamt
16. okt 2009

áno, áno 😀 do tých chatiek sa nás zmestí neurekom 😀

spýtaj sa Niky, tá tu čo už nechodí? 😕

meganik
16. okt 2009

leni 😀 ty si jasna bodkacka, pekne saty 😀

mima07
16. okt 2009

nika je tusim v rakusku kupuje cokoladky vecer ju nakopnem

meganik
16. okt 2009

kati to vazne 😨 skoda...ved vravim , ze na obrazkoch je vsetko krajsie, no a potom objednaj si nieco z katalogu 🙄 neobjednam 😠

katika1
16. okt 2009

mima zober chlapaaa!!!

lenkamt
16. okt 2009

baby idem sa učlovečiť, zobudiť deti, pre Verču, pre chlapa, domov zobrať prachy a go.... zháňať sedačku 😝

večer čakám plnú prihlášku na stretko 🙂

katika1
16. okt 2009

mima chlap je mikuláš? tak potom viem, kto ho bude hrať 😀

zuzana76
autor
16. okt 2009

ahojte

mam po zakroku, nic som necitila, akurat nemozem citat, takmer nic nevidim, pozdravujem vas , na histologiu sa vraj nic neposiela, ze je to ok

bilushka
16. okt 2009

No caute partacky,
velmi dobre sa mi citaju dialogy Katiky a Lenky, uz mi iba chyba brucho pred sebou, lebo ma to vratilo o dva aj nieco roka dozadu 😉 😵

Baby, ja som za stretko, len ked som to spomenula panovi tvorstva doma, tak ze nech si uvedomim v akej rodine som, ze september Bojnice, oktober Jasna a ze v decembri zase dakam by som chcela ist 🤐
Tieto posledne chatky to je uplna parada, aj ma rodina sukromie, este musime doriesit spolocensku miestnost na gintoniky 😀
Inak na Petu ste zabudli, aj ona pisala, ze by isli.
Sa jej ospravedlnte!
A este aj Zuzka z NR!

A mne sa tiez paci ze by bol moj chlap Mikulas, to uz ako ho mam presvedcit nech tam ideme plus nech tam robi detom Mikulasa???