Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
3. nov 2009

leni aj by som ale tu čo poznám sekáče, tak také o ničom materialy a tak 🙄 tak neviem

letu presne taký je dnes Riško.. a celý den s prestávkami stojí v kúte, lebo ja nemám na to nervy 😔

zuzana76
autor
3. nov 2009
katika1
3. nov 2009

zuzi je dobrý a myslíš, že ho dostanem? ja som ešte v lidli nebola 😕 mávajú tam ozaj to, čo v letákoch???

maji4
3. nov 2009

Ahojte tak soms a na Váms a hlavne na slnečnom dni poriadne zasmiala 😀 😀

Let ako že vďaka mne čo si hladala??

A to ,že Kubko zaspala no ešte že som Vás tolko zdržovala a vidíš mohla si ostať a bol by sa možno normálne vyspal 😉

Môj muž hovorí ,že dnes nič iné v robote nerobil len balil rúška a posielal do lekárni 😝 😝 😝 že otras....normálne som dnes ani na poštu nešla som radšej poslala muža... 😖 😖

maji4
3. nov 2009

Let neverím ,že Jakubko vie byť aj uplakaný 😅 😅 ved dnes doobeda bol taký podarený a dobručký a strašne sa mi páčilo ako ta vyháňal z izbičky 😅 😅 dúfam ,že aj ja sa takého dožijem 😝 😉

maji4
3. nov 2009

Slavi krásne .že 6 kg Gratulujem ja som konečne od všera sa prinútila cvičiť 😝 a hlavne som prestala toľko žrať 😝 😝

zuzana76
autor
3. nov 2009

kati, mavaju, ale to aby si tam stepovala uz rano vo stvrtok, teda neviem kedy otvaraju ci o 7.00, tak do tej 8.00 sa tam skus dostavit, aby si to dostala, podla mna su to celkom kvalitne veci, ja mam z lidla vela veci a zeleninu maju podla mna cerstvu, teda s nasim obchodom tu pod nosom sa to neda porovnat

maji4
3. nov 2009

aj ja som z Lidlovskými vecami hlavne s detskými velmi ale velmi spokojná oni majú aj ten certifikát overenia 100%-nosti 🙂

mima07
3. nov 2009

caute
sa tu rehlim jak kobyla 😀
letu to si opisovala alexa 😲 taky je od pondelka ma z neho poraza
nika co to citam ze dieta 😲 aj za mna mozes drzat 😀
aj ja chcem zupan
katika nebola si sa pytat na tie veci?
aj moje dieta preslo alkoholnym vyvojom 😀 😀 😀 ale ja sa utesujem ze neviem do kolkeho tyzdna to vobec nevadi

katika1
3. nov 2009

my odtial nemáme nič
ale skúsim to vo štvrtok

letuskah
3. nov 2009

vidim ze to bol nejaky kevi virus alebo co, dufam ze do zajtra ich to prejde 😝 😝

maji lebo som mala kocikovu tasku ktoru som uz veky nebrala so sebou a ked som vyberala veci co sme mali u vas som tam nasla aj tie hladane zalezitosti, dokonca aj jedno tricko co je kubkovi uz davno male a dve plienky 😀

kati ja som tiez s tymi veca mi spokojna a moja mama je prebornik ona by tam aj auto kupila 😲 ale ozaj naklusaj hned rano ako otvaraju, u nas sa stava ze si to este pred otvorenim predavacky rozoberu 😝

letuskah
3. nov 2009

maji nabuduce ostaneme spat lebo nam tu maju este vchodove dvere menit tak sa vtirkneme 😅 ak vam to nebude vadit

a on ma niekedy vyhana aj doma z izbicky ked je muz doma a sa s niecim hraju, ked pridem nakuknut co robia tak tiez mama prec. ale to co dnes robil ma celkom prekvapilo 😅

to aby som si uz zadovazila dake rusky aj ja ked vsetko odvezu na ukrainu 😖

maji4
3. nov 2009

let k tebe mám jednu otázku našla som doma nejaký modrý vrchnáčik a neviem od čoho je je tvoj???

letuskah
3. nov 2009

maji netusim, taky od flase alebo aky? ale neviem ze by mi nieco chybalo
a to lego som myslela toto http://shop.lego.com/ByTheme/Leaf.aspx?cn=400&d=70 len to je uz volake ine ako ked som ja mala alebo netere...

maji4
3. nov 2009

let dík 😉 😉

a ten vrchnáčik fakt neviem od čoho je ...ved ked prídeš tak ti ho ukážem 😉

nika07
3. nov 2009

Letu, čo by som ja dala za to, keby aj moje dieťa povedalo niekedy " mama preč, mama preč", u nás je to "mama pod sem, mama pod sem", bezo mna nejde ani na krok ☹

letuskah
3. nov 2009

nika ved kubko tiez vzdy ma vezme za ruku ze mama pod, ale toto som bola fakt prekvapena

katika1
3. nov 2009

malému som nedovolila piť mlieko pred spaím, aby negrcal a to bolo revuuu 😔 s revom zaspal 😔

zuzana76
autor
3. nov 2009

letu, to co si opisovala, tak som uz zazila aj u patka, ale bol asi vycerpany a uanveny vtedy, ale tiez uz sme mali take,ze pol dna cirkusoval, ale to su skor vynimky

bilushka
3. nov 2009

Juj Kati drzte sa, vobec sa mu ten kasel nelepsi?
Ale normalne nema ani sople, nie?
To mu asi fakt vsetko zateka dovnutra 😒

Uz ti nebudem nic zhanat, lebo som sa aj ja namotala na ten tigrikovy zupan, ze aky je krasny.

Zuzi, aj ja som najviac spokojna so zeleninou v Lidli, to my kucharky vieme ocenit kvalitu 😀 😀 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

bilu 😀 a este kaufland mava cerstvu zeleninu

nemam rada Billu - ale ani nie kvoli sortimentu , nakupujem tam, lebo je blizko a je dostupna aj kocikom, ale tam som videla neustale predavacky v spinavej rovnosate, alebo roztrhanej, ale uz sa kapanek zlepsili, ale teraz tu novu Billu v centre Mlyny mam celkom rada , ovela lepsia je

bilushka
3. nov 2009

Jaj a moj osetrujuci lekar (ocino 😀 😀 😀 ) mi po konzultacii cez telefon povrdil tu alergiu na chlad, ale ze sa mam na to vykaslat, lebo na to je jedina liecba iba otuzovanie, ze kde by som s tym chodila 🙄
Mam rada pocit, ked viem, ze je o mna postarane!!!
A ze to po par rokoch prejde same.
Tak teraz budem chodit s vredami na ksichte od chladu, alebo si mam na ksicht davat preventivne lad, ci co???

bilushka
3. nov 2009

Zuzi, vies ako ma myklo, ked citam, ze nemam rada Billu-ja ze myslis mna 😨
Ale potom som pochopila 😀

bilushka
3. nov 2009

Peti, ked tu budes, ty mas tak obehanu Mileticku, nemaju tam v tych detskych stankoch taketo nejake rukavice?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7070630

Ved to su polske, velmi sa mi pacia, ale kupovat rukavice z netu je uz asi blbost,
ked zaplatim sa postovne viac ako za rukavky...

zuzana76
autor
3. nov 2009

biluuuu 😀 😀 , no to ma ani nenapadlo 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

ozaj, inak ja som pozerala take kabelky, no u Batu mali taku velmi podobnu semisovu s tymi strapcami co sa mi pacila na tej druhej stranke za nejakych 120 zlotych ci kolko, no proste bolo to okolo tisicky , tak u batu mali za 40 eur a muz ze - Taku indiansku by si chcela 🙄

letuskah
3. nov 2009

no ja som isla so zaujmom citat preco Zuzka nema rada Billu 😀 tiez mi doslo a ja ju tiez nemam rada, ovocie zelenina je ako z hnoja vytiahnute, plesnive a hnile, pecivo tak predvcerajsie, jogurty vacsinou vybrakovane alebo s datumom spotreby zajtra a najnovsie sa muzovi stalo ze chcel kupit smotanu, mali ju mesiac!!!! po datume spotreby a ked upozornil predavacku co akurat dake jogurty dokladala tak mu len ukazala ze sa ma pozriet do zadu a toto vsetko stare tam nechala... odvtedy studujem aj konzervy 😝

a konecne som pridala dake fotky tak tu sa nachadzaju http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/Jes...

letuskah
3. nov 2009

bilu ale ved to mas len na rukach nie? co viem tak to byva len na rukach

idem spat, tie fotky ma totalne vycerpali a dnesok este viac 😝 dobru noc

inak ako sa ma Bai? sme ju tu spominali ale sa davno neukazala...

katika1
3. nov 2009

čo sa tu nemáte radi, fešandy? 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

letu 😀 a veru mas pravdu, ale v tej novej Bille v Mlynoch sa nejako snazia zatial, uvidime ako dalej

katika 😀 nepodpichuj a neprilievaj olej do ohna 😀