Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
25. sep 2009

caute baby my sme boli dneska cele doobedie v meste, mm tam mal vybavovacky a my sme sa medzitym s Natalkou vozili elektrickou na mileticku a naspat, lebo Natalke sa najnovsie cestovanie elinou zacalo hrozitansky pacit ... tak som sa tych skusenejsich cestovateliek chcela opytat, ci nasim detom treba tiez kupovat cestovny listok 😕 lebo ja kupujem ten co je 1 dospely+ 1 dieta do 15 rokov, ale neviem ci je spravny

inak kto chcete, tak v tescu na kamennom maju 70% vypredaj na vsetko mozne, dole boli domace potreby, fakt pekne sady tanierov, poharov a tak a hore maju v zlave aj hracky pr. auticka-take obyc. za 0,08 € Natali si vybrala 3 a aj ine celkom pekne hracky, ja som kupila uz aj nieco pod stromcek muzovej nevlastnej sestricke 😉

Letu nech vam cesta pekne a rychlo ubehne, poriadne sa tam kulturne vyzi ... no a nabuduce by ste uz na zatah mohli vziat aj mna 😉 🙂

Lenka to ma mrzi, ze mate zle vysledky 😖 tak nech sa vam vsetky choroby oblukom vyhybaju...a ked nahodou pridete do biskupic k tej speci dokine, tak daj vediet...nemocku mame na skok

pekny vikend vam zelam

maji4
25. sep 2009

meg dieťa do 3 rokov neplatí nič pletíš len za seba 😉 😉 😉

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PREčO SI SA NAOZVALA ked si bola na miletičke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

meganik
25. sep 2009

no vidis Majka, tak este ze som sa opytala...takto kupujem listok za 1€ zbytocne 🙄

jaaaaaj sak nabuduce sa ozvem...ale az pride Letu, tak dajme uz dake stretko s detickami a potom aj bez..kludne aj niekde u vas na ihrisku, mm ma kanclik v centre, tak sa dakedy zveziem s nim..ved sa dohodneme 😉

no nic idem uspat tu nasu duracelku, lebo bude spievat kolo kolo mlynske az do pol dvanastej jak vcera 🤐

maji4
25. sep 2009

meg super ved sa môžme kľudne dohodnúť niekedy budúci týždeň keď nebudeš mať čo robiť popoludní tak sa môžeš zviesť električkou keď sa to Natálke tak páči a prísť sem k nám na záhradnícku a pôjdeme na ihrisko sem k nám 😉 😉
A potom keď príde let tak sa môžem dohodnúť niekedy v medickej 😉 😉

maji4
25. sep 2009

meg do 12-tej 😲 😲 😲 ja mám nervy už, keď mi Lilianka ešte o 7.45 nespí ...😖

mishelin
25. sep 2009

meg moj tiez llen prvej zaspal 😒 no co uz musia byt aj nespavci 😔meg a ty ju ako uspavas?

a inak ja za maleho platim v bude stale polovicny listok 😕 teraz ked sme sli naposledy tak to bolo z PP do levoce 24 sk 😕 somari ked aj za deti beru...a aj vo vlaku mi beru za neho 😝

maji4
25. sep 2009

mish to fakt ved aj ked prídem k našim na dedinu tak za Lili neplatím nič 😲

letuskah
25. sep 2009

mish ja som tera na IC platila Kubkovi len miestenku aj to len preto ze je povinne miestenkovy, inak do 6 rokov zadarmo, skus sa na to popytat soferov, podla mna beru co by nemali

idem spat, vsetko je pobalene a v byte vybuch 😝 este ze tu nebudem 😀

retaux
26. sep 2009

Ahojte!
Mish: keď ideš busom, tak platíš za dieťa (nech je akokoľvek staré) polovičný lístok, ale sebe musíš pýtať lístok "sprievod" a to je tiež polovičný, takže máš akoby jeden celý, ale je to rozdelené 😅 Ja cestujem často do NR busom a takto to je vždy. 😉

A prajem vám všetkým krásny víkend 🙂

maji4
26. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

my sme dnes poobede nevedeli svete že kam pôjdeme tak sme sa s mužom nakoniec dohodli ,že pôjdeme len sem k nám na šrtkovec aby sa lilianka vybláznila na hojdačkách a trošku pokrmila kačičky a už keď sme prichádzali obaja sme oči vygulovali že dnes sú tam hody 😅 😅 😅 tak Lilianka sa pokolotočovala a aj na vláčiku bola 4x už som sa normálne o nu aj bála lebo už posledný krát na vláčiku tak len vymýšľala len sa vykláňala z vagonu no strašné 😔 😔
A potom ked sme už išli domou o 6 tak revala celou cestou ,že ešte pôjdeme kolotočovať 😅 😅 ozaj a nes tiež zaspala úplne sama joj ja sa tááááák teším ,že to konečne pochopila a že už nemusím pri nej ležať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 klop, klop, klop.aby som to náhodou nezariekla 😔

maji4
26. sep 2009

tak baby teraz som fakt v šoku či som za Lili platila v TO alebo nie 😕 lebo ja som vtedy platila aj sesternivinej dcére aj mame aj otcovi aj bratrancovi aj sebe a naspäť tiež tak teraz fakt neviem či som platila aj za lili, vtedy sme lili vyložili zadnými dverami a ja som utekala platiť...tak teraz fakt neviem 😔 😔

lenkamt
27. sep 2009

ahojte 🙂

Baileyske všetko naj k narodkám 🙂

Maji - super, že zaspáva Lili sama 😵 my najnovšie pri cd rozprávkach 😕

a tiež som presvedčená že deti do 6rokov neplatia 😅 😀 naivka 😀

no a včera som zhodnotila že už asi ideme mávať len leto od mája do oktobra a ostatok bude zima 😝 lebo tento týždeň ochladenie na 8-16 čo u nás znamená 10C 😝 😝 😝

mishelin
27. sep 2009

babyyy kde ste 😕 aspon 2-3 by ste sa mohli ukazat 🙂
lenkaaaaaa a ty poood radiiiiit 😀 😉

zuzana76
autor
27. sep 2009

ahojteee

este som nic necitala, vcera som bola cely den zaneprazdnena- kadernicka, kozmeticka, nechty a potom stretavka

no bolo strasne dobre, aj kazdy rok by mohla byt taka stretavka, uz sme sa dohodli, ze budeme castejsie a nie kazdych 15 rokov, lebo toto bola nasa prva stretavka po 15 rokoch, aj triedna profesorka prisla, tak ta vyzerala uplne najlepsie na svoj vek, ma 57 rokov a vyzerala na 40, teda vobec neprehanam, no kocka, najskor sme so spoluziackami hadali, ze a To je ktora spoluziacka? Tu si vobec nepamatame, no a nakoniec sa z nej vyklula profka

Ja som tiez zozala uspech, vraj vyzeram ovela lepsie ako na strednej a som kocka, sak ani by som sa necudovala, vtedy sa nosili Flanelky a pod nimi rolak , no hruuuuza. Fotky nemaaaam , sa mi vybila baterka fotaka hned na zaciatku, ale spoluziaci slubili,ze mi nejake poslu.

Inak vsetci prekvapili, aj ti s kotrymi som si vtedy nemala co povedat, boli teraz super a dobre sme sa zabavali. Niektori spoluziaci su naozaj na vysokych postoch , na ministerstve a maju rozne uspesne podnikania, ale pritom zostali skromni a super ludia, jedneho spoluziaka mame dokonca lekara a je zaroven aj opernym spevakom.

Porozpravali nam aj smutne pribehy niektori, rozvedeni, zomreli im deticky.

Viacere sme na materskej dovolenke, aj chalani sa pochlapili, niektori maju dokonca uz 3 deti

Prislo nas 25 ludi a asi 7-8 neprisli, dokonca jedna spoluziacka prisla az Z Australie, kvoli stretavke

Som velmi rada,ze sme sa takto stretla a najma sme sa vsetci dobre zabavili, popilo sa , potancovalo

letuskah
27. sep 2009

caute
hlasim sa rychlo kym pojdem spat.
cestu sme prezili super, Kubko sa vo vlaku hned na zaciatku royplakal ked soô ho dala na sedadlo kym si vylozim veci, ze on nechce byt vo vlaaciku ale potom ked sme sa pohli tak bol nalepeny na okne a komentoval vsetko co videl a ked zbadal auta na dakej ceste tak cely stastny zaviska ze jeeeej malilinke auticka. no velmi sa mu pacilo. hodinku si pospal a potom cumakal zas. celu cestu nechcel skoro nic jest ani pit a chudatko drzal cikanie, mal plienku ale do nej nechcel pisat aj ked som mu X krat povedala ze moze a tam bol zachod pokazeny tak az na stanici v kosiciach sa vzpisal. ale zlaty.
dnes sme boli v babkovom divadle a tiez sa rozplakal ze on nechce ale ked to zacalo tak sa ukludnil a sa mu to pacilo nakoniec. len ho to totalne unavilo. a este vecer som mala ist na organovy koncert ale bol zruseny lebo im ochorel organista tak sme sa potarali po meste s muzovou tetou a maleho ulozila babka. ani sa o mna nezaujimal tak super.
zajtra nas caka prelozenie snad celzch kosic, v utorok tiez plus vecer opera, na kazdy den mame program tak neviem neviem ale som rada lebo vela uvidim aj sa kulturne vyzijem 🙂

zuzi super ta stretavka 🙂 moj otec ma buduci tyzden 50 rokov po skonceni vysky 😕

idem spat nech zajtra vladzem 🙂

maji4
27. sep 2009

Ahojte

Let supe r,že bola superná cesta aj som sa ti dnes chystala zavolať ale akosi som nestihla ... 😉 lebo muž bol s Liliankou akurát vonku tak že ti idem zavolať ale ešte hento ešte toto a už sa aj vrátili...potom išiel na hokej tak som už mala zasa plné ruky práce s Lili 😉 😉
Ale fakt sa teším ,že sa Jakubkovi páčilo 😉 😉 a uži si to tam a hlavne oddýchni 😉 😉

Zuzka jéééj super ,že ste sa stretli takmer všetci 🙂 🙂 muselo byť super 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

Bai všetko najlepšie k dnešným narodeninám hlavne vela, vela zdravia 😵 😵

Lenka veru aj ja sa teším ,že Lili už zaspáva sama , ved to zaspávanie nemalo konca kraja...vkuse ma kontrolovala ,či tam ležím a už ku koncu len vymýšľala ako ma rozčúliť a teraz je to zasa moje zlaté milučké dievčatko ktorá vie sama zaspinkať 😵 😵 😵 klop, klop, klop.

let po 50 rokoch joj tak to bude iná bavenica 😅 😝 😲 😵 😵 😵

peta28
28. sep 2009

Bre ranko 😉
Super Zuzi , ze si si to uzila, 😉
Letu super ze ste dobre docestovali 😉 a fakt obdivujeme ze vase deticky (myslim teraz aj mish) ze vedia udrzat ciku, Timka to ma na haku, cika ked ju dam, ked nestihnem tak to pusti a hlasi mi ze len cikaaaam.. naposledy v piatok v mobelixe, skoro som sa prepadla od hanby.. nastastie mala z toho najviac mokre gate a na koberci len trosku tak si to nikto nesvimol, ale hned som tam musela kupit ponozky, lebo tie som nahradne so sebou nahodou nemala. Este dobre ze sa nevycurala na matrace ktore sme predtym skusali.. horo obcas.
Este aj v Lignane som na najvacsej promenade vecer o 21.00 surovala podlahu v obchode so suvenirmi, lebo cely ocurala. Ja uz zacinam mat pocit ci ona nema nieco fakt s tymi oblickami, alebo ze nevie ako ma udrzat ten moc.

My sme mali celkom fajn vikend, v sobotu sme boli na Radnickinych trhoch, chodime tam kazdy rok, to su v centre mesta take trhy kde ponukaju vyrobky z chranenych dielni (dufam, ze tak sa to vola) a ja si tam vzdy nieco kupim, lebo su to krasne veci a urobim dobry skutok. Takto ovela radsej podporim charitu ako davat na nejake konta odkial nevies ani kam prachy idu.
V sobotu ma nasral aj moj muz, ale nejako som to rozdychala bez hadky, lebo ideme do mesta a ja som nemohla najst nikde kluc od auta, vzdy si ho davam do kabelky do bocneho vracka a nebol tam, dialkove ovladanie na garat a papiere tam boli a kluc nikde. No ten ma skoro zabil, nepoznate mijho muza, ale to bola situacia presne pre neho ako voda na mlyn aka somn nezodpovedana, a ze ako mozem stratit kluc a ze mi niekam vypadol a niekto ho nasiel a zobral, preliezol po 4 nozky celu zahradu, vykutral mi vsetky kabelky, zlostny a ze rozmyslaj rozmyslaj, tak uz som mala nervy sama som bola v strese ze so idiot a potom sme nakoniec zobrali nahradny a isli do mesta.. nakoniec pan velkomozny si spomenul ze v piatok ked sme prisli z obchodu som auto nezatvarala ja, kedze som mala Tmku na rukach, ale on a strcil si ho do gati a gate zlozil do skrine.. a jasne ze ten kluc tam aj bol.. obcas katastrofa s tymito chlapmi.

peta28
28. sep 2009

Leni z toho Bonprixu mi nakoniec odpisali ze mi tie detske veci vymenia za vacsie cislo, tak som zvedava kedy to pride. Ty si na to dlho cakala?

peta28
28. sep 2009

Nikto nikde? A co vam este napisem..
Meg aj my sme boli v tom tescu v sobotu a tiez sme odisli s 3 autickami za 0,08 eur 😀

lejla77
28. sep 2009

Ahojte 🙂

peta:
to si viem predstavit, ake stresy si zazila kvoli tym klucom. Hlavna vec, ze sa nasli. 😉

peta28
28. sep 2009

ani nie kvoli klucom ako kvoli muzovi.. 🙄

lejla77
28. sep 2009

peta:
no ved tak to bolo myslene. 🙄 Moj je taky isty, ked ta to trochu ukludni. 😀

peta28
28. sep 2009

ale jedine co ma tesi, ze uz to tak neberiem , pred 10 - timi rokmi by som sa dokazala urazit a nebavit sa s nim 2 dni.. kedze ani nezabukal ze sorry.. ale uz neriesim, su dolezitejsie veci na svete

peta28
28. sep 2009

No a este som zabudla napisat ze som este vybrala cely smetiak, ci som ich nazahodila do kosa nahodou

peta28
28. sep 2009

Akoze kde ste vsetky??? To je nejaka sabotaz, alebo co? 😠

peta28
28. sep 2009

Akoze fakt nikto?

retaux
28. sep 2009

Ahojte!
Tak dodatočne blahoželám Baily k jej včerajším narodeninám, aby bola zdravá a krásne sa nám guľatila 😉

Letu: tak to ma teší, že sa Kubkovi cesta vláčikom páčila. Uži si to tam.

Maji: vidíš, akú máš šikovnicu doma. Určite už teraz bude sama stále zaspávať 😉

Peťa: s tým cikaním je to u nás podobne. Lucka síce nepustí, ale ona tiež nevie nadlho zadržať, len na chvíľku. To preto, lebo ona sa pýta cikať už keď sa jej veľmi dá 😅 Ale našťastie, vždy sme tak, že stihnem s ňou vyjsť von alebo utekať niekam na záchod.

slavenas
28. sep 2009

ahoj Peti 🙂 🙂 ahojte všetky ...

peti ja kluče od auta hľadám v kuse, a to mám iba jeden , raz som ho vyťahovala aj z práčky lebo bol v rifliach vo vačku.

zuzi no mali ste super stretávku , podľa toho ako si to opísala .

baily dodatočne všetko najlepšie k narodkám 🙂 🙂

retaux
28. sep 2009

A ja som bola dnes u dr. Takže mám potvrdenú akciu srdiečka a plod má 10mm, som v 8tt a podľa uzv v 7tt 😵 😵 😵 Tak sa tešííííííííííím. Normálne sa mi zdá, že to viac prežívam ako prvýkrát 😅 Asi preto, že viem na čo všetko krásne sa môžem tešiť 😵

lejla77
28. sep 2009

peta:
ja mam teraz inu zabavku, som sa prihlasila na facebook - tak farmarcim 😀
A s tym kosom 😖 poznam. Mne raz svokra vyhodila nahradny dudel do flase, ktory som ledva zohnala, tak som sa hrabala v kosi. No hnus. Mi bolo na grc, ale nasla som ho. Este bol zabaleny, tak sa dal pouzit. Inac by som na neho kaslala, ale nikde som ho nevedela zohnat a zohnala som len jeden. 😔