Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. aug 2009

ja som včera kúpila, lebo moja SLEČNA si k zošitom do školy vydrankala ružový lak 🤐 Bai prosím ťa pochváľ jej to nenápadko ale hlavne jej pripomeň že do školy sa to nehodí 😅 dííííííííííííííííík 🙂

lenkamt
19. aug 2009

Letu - my sme mali asi 5druhov odlakovačov, ibaže ani jeden nefakčil, akože modelárska skrinka môjho muža plná kravín a nič sa nedá použiť 😅
a práve mi volal že zistil závažnú vec - keby sa mu niečo stalo tak vojenský dôchodok dostanem ja, lebo máme tri deti, zlatý že ma o takom informuje 😅 keď ma moc naserie tak nemusím riešiť jeho odstránenie v pracovnom čase na pracovnom mieste 😀

lejla77
19. aug 2009

letu:
hej, ale ked to nie su overene informacie. Tiez by som najradsej nieco podnikla. 😔 Sa cudujem tym uckam, ktore odchadzaju, ze nieco neporiesia. Je to cele chore. Ale som rozhodnuta pokutu nezaplatit. Preco by som mala, ked odchadzame kvoli takymto veciam? Ked mi pride vyuctovanie, tak napisem oficialnu staznost.

lejla77
19. aug 2009

lenkamt:
😀

letuskah
19. aug 2009

leni esteze tak 😀
a moj chlap ani len tu modelarsku skrinku nema 😠 😠 😠 vyzeram ako 15-tka s osupanym lakom, asi to pretrem 😝

lejla ved o tom ozierani sa nepis, to by si musela mat dokaz a to nemas ale staznost na to ako sa spravaju a staraju resp nestaraju o dieta, tvoje skusenosti, inak by ta mohli napadnut za ohovaranie a skodenie menu skolky a to je myslim dokonca trestne... a to si myslim ze by mala spravit aj Peta, lebo vase deti tym neohrozite a inym mozete len a len pomoct. ked to kazdy rodic bude brat ze ved dieta mi tam nechodi tak kaslem na to, tak sa to len bude zhorsovat
lejla a mate v zmluve nejake zrusenie zmluvy s okamzitou platnostou kvoli poruseniu pravidiel z ich strany? ak ano tak by si mohla poslat doporucene list riaditelke ze z dovodu takeho a takeho pokutu nezaplatis...

baileysa
19. aug 2009

ahojky 🙂

lejla, to nemyslis vazne s tymi jaslami???? 😨 😨 ved to je katastrofa 🤐

leni, a co si doteraz myslel? ze nedostanes nic, ci ako? ja mam od rana dobru naladu, ani neviem preco 😉 😀 😀 😀 ulohy sa pokusim splnit, dufam, ze nezabudnem, to sa mi teraz stava casto...

ja idem doobeda na prokuraturu, tak snad vsetko stiham, len teraz uz viem, ze detsku nestihnem upratat, je tam cisto,len neskutocny bordel, snad lenka dovoli sa tam detom hrat 😅

letuskah
19. aug 2009

rano mi chlap hovoril ake odskodne schvalila vlada pozostalym banikov, ma to vytocilo, ja viem ze prisli o muzov, otcov a podobne ale zase im lepit huby peniazmi z nasich dani a teda riadne prachy dostanu, sa mi zda chore. a nam ani len ten prispevok nezvysia. sa mi to zda ako fickova predvolebna kampan a nie vola pomoct, keby chcel ozaj pomoct tak by reorganizoval ekonomiku v tom regione a nielen v tom, aby bane neboli jedinym zamestnavatelom, aj tak len zeru prachy a nic neprodukuju...

tot moja ekonomicka vsuvka a asi idem budit dieta

baileysa
19. aug 2009

baby, ved kludne mozte poslat staznost na ich zriadovatela... alebo vuc alebo samospravny kraj... aj anonymne 😝 to teraz hovorim, akoze na nase mc prisla anonymna staznost 😝 🤐

letuskah
19. aug 2009

bai ak je vydomestosovana tak urcite dovoli 😀
to s tym lakom sa mi paci, to ta moja mensia 5 rocna neter chodi s namalovanym malickom cela stastna 😵 😵
bai zaloz si zapisnik, ja som si za tehotna aj za kojenia zapisovala kazdu blbost lebo by som aj na zachod zabudla ist 😀

letuskah
19. aug 2009

bai ved este ani poriadne nefungujete a uz sa stazuju? a na co? ak mozes o tom pisaat?

letuskah
19. aug 2009

dietatko je hore tak idem, len dakeko kasle neviem ci mu zabehlo ci co....
pekne stretkovanie prajem 🙂

lejla77
19. aug 2009

letu:
neviem, co je v zmluve, niekde som ju zapatrosila. Ale prehladam cely dom a urcite take nieco napisem. Lenze ono sa to dostane do ruk tej veducej - a to mi vcera ta ucka povedala, ze to je nespravna osoba, u ktorej som sa stazovala. Ale tam nikto iny nie je, len majitelka - a ta ze len bere prachy. 😔 No aj tak to budem riesit tymto sposobom.

lejla77
19. aug 2009

bai:
ako zistim, kto je zriadovatel?

letu:
malemu co si dala makovy odvar? 😀

baileysa
19. aug 2009

lejla, musia byt niekde zaregistrovani, niekto im musel povolit cinnost, skus zavolat na mestsky urad, ze kto ich vedie a ma na starosti... alebo na samospravny kraj...

letush, ludska zavist je nekonecna 😝 a v pozadi tohto je to, ze niektore veci robime iba za symbolicke poplatky, kym inde to stoji viac 🤐

peta28
19. aug 2009

Lejla to fakt?
Ktora ide prec? To s tym ozieranim sa mi nejako nezda, ja som tam teda nikdy nikoho nenasla opiteho. Ked bola Timka v tej dolnej triede ako je Stanko teraz tak nemozem nic povedat na tie ucitelky, az ked ju dali hore tak to bola katastrofa

lejla77
19. aug 2009

peta:
ta Petra z dolnej triedy, inac ani tu Moniku (brigadnicku) som tam uz nevidela - teraz je tam nejaka nova. A z hornej triedy ta Andrea - taka vysoka tmavovlasa. Ani ja som tam nikdy nevidela nikoho opiteho. Lenze ona prave naznacila to, ze oni su niekde zasite a ze tie, co su vonku s detmi nestihaju. Ja neviem, je to cele divne tam. Som spokojna, ze ideme prec. Uz je tam asi 5 novych pipiek.
Ty nevies nahodou, ze ako to je v tej zmluve, ze ci mozem odist bez pokuty, ked nie su dodrzane podmienky z ich strany, alebo nieco podobne? Ja tu zmluvu neviem najst. Ale este prekutrem cely dom.

bai:
oni su s.r.o.

lejla77
19. aug 2009

peta:
Ozaj, to vyuctovanie ti este asi nedoslo, ze?

mimi.k
19. aug 2009

Ahojte,

Letu., zbierame také nálepky a keď ich máš 15, dostaneš 10% zľavu na nákup. 😉

Lejla, tie jasle...hotová katastrofa...

Bai., Lenka, užite si stretko. 😉

peta28
19. aug 2009

Mimi dik za info, ja idem dnes cez obed do DM na preddovolenkovy nakup. Mam dve plne karticky s bodmi.

Lejla vyuctovanie mi neprislo a ani prachy. Volala som tam minuly tyzdne a povedala mi Gazkova ze do konca mesiaca poslu peniaze. Prde mi to divne lebo oni si vyzadovali podla zmluvy prachy do 5. dna v mesiaci a ked mam preplatok tak drzia prachy mesiac.

Aj ja som rada ze sme uz prec, lebo fakt sa velmi pokazili za posledny mesiac - dva co sme tam boli.

Inac Jaskovy rad je super tam byvame blizko, len uz as ked bude mat 3 roky do sukromnej skolky ju nedame, asi si to uz nebudeme moct dovolit

mishelin
19. aug 2009

baby ak by ste nahodou daktora bludili po mmb alebo BB tak dajte link ak zazrite tu knizku s magnetkami,dik

a leni to fakt ti povedal 😀 😝 🙄 ti doktori su ozaj blbi 🙄

peta28
19. aug 2009

Jaj Lejla ja mam tu zmluvu , to bude urcite to iste, mozem ti ju odfaxovat ak chces

peta28
19. aug 2009

Mam to tu v robote v sufliku som to nasla tak ak chces posli cislo faxu, lebo scanovat sa mi to velmi nechce 😒

lenkamt
19. aug 2009

Bai - dovolím, ty trubka 😀

o tom odškodnení 🤐 mala to odškodniť súkromná firma, ktorou bane sú 😠 ale kedže majú milionové zisky a aj tak ich dotuje štát tak jasná vec že treba spraviť niečo pre voličov 🤐
ale nech, mňa pri týchto nešťastiach vytáčajú zbierky formou sms a tak, akože mne keď muža zrazí auto tak sa na mňa s prepáčením vyserú lebo však mediálne nezaujímavé 😝

lejla77
19. aug 2009

peta:
poprosim. Dakujem. 😉

peta28
19. aug 2009

uz to leze

lejla77
19. aug 2009

peta:
diky, uz to mam. 😵

peta28
19. aug 2009

inac ked is precitas ten predmet zmluvy tak uz aj to porusili ..hygienicka starostlivost, pitny rezim..
ozi pisala si tej kocke co som ti dala kontakt?

maji4
19. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

baby aká sranda aj ja som dnes hladala odlakovač a ničevô nič tak sme nabehli do V drogérie a už mám aj nanovo nalakované 🙂 🙂 😅

Let škoda ,že sme dnes nešli ved nevadí dúfam ,že to nabudúce víde 😉 😉

a o tom odškodnení ja som sa s mužom tiež o tom rozprávali ved oni išli do práce a prečo ich neodškodnil zamestnávateľ...a fakt keď sa môjmu niečo v robote stane tak my dostaneme tak veľké hov.o 😠

Lejla to s tými jaslami 😠 😠 😠 ja fakt neviem čo by som robila 😒 😒 i

lenkamt
19. aug 2009

takže je to takto:
http://dnes.atlas.sk/slovensko/verejna-sfera/58...

no však prečo nie, som zvedavá či zvýši aj ten rodičák od januára pán s veľkým P 😠 asi nie, lebo mladí ľudia, ktorí majú deti ho aj tak nepôjdu voliť, skôr asi pridá dôchodcom 😝
a to koľko už bude tých rómčat ak bude rodičák skoro 9000sk? 😅 😕 🤐 asi sa vrhnem na rodenie 😀 to mi ide, v tom som dobrá 😀

maji4
19. aug 2009

leni ved vyskúšaj to je dobrá motivácia a možno sa ti podarí aj ten chlapček 😀 😀 😀