Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
15. okt 2009

no ženy, zmena plánu, druhé bábo sa nekoná.. chlap práve zahlásil, že nechce 🙄
lebo že kvoli tomu týram Riška - lebo musí zaspať sám a preto druhé nechce .. pre mna lepšie 😅
a on to nebude počúvať ako sa malý trápi anevie zaspať sám 😝

mima07
15. okt 2009

katika on si to za chvilu rozmysli 😉 tak teraz uz budes uplne bez sexu 😲 😀

mishelin
15. okt 2009

katika prave pretoto boli aj u nas nezhody v nazoroch vraj ho tyram cize u nas klasika ze si ku nemu lahnem-ale prestala som riesit raz to zmizne 😉 a mne je to lepsie ked zaspi pri mne do 5 minut ako ma vrestat jednak on a jednak chlap ked je doma ze co mu robim 🙄 😉

zuzana76
autor
15. okt 2009

mima 😀 😀

katika, aj podla mna si to rozmysli

aj ja si k Patkovi lahnem radsej ako keby som mala pocuvat jeho revanie, ale ja by som ani nemala to sedce mu to urobit, ved vacsinu dna je taky dobrucky,ze si to nezasluzi a ked chce, tak si zasluzi, aby som mu venova tych par minut vecer pri zaspavani.A keby bolo druhe, tak dojcim babetko vecer pri zaspavani a vedla nas by lezal Patko a nejako by sme hadam pospali , no teraz si to idylicky predstavujem, ale poznam tu viacero bab , ktore to tak robili, aj Certica, pamatate na nu? kedysi sem chodievala

zuzana76
autor
15. okt 2009

a viem,ze ho nebudem musiet takto uspavat do nekonecna

zuzana76
autor
15. okt 2009

zatial ma to neobtazuje, hoci mohol by niekedy zobrat na milost tatina, aby ho mohol uspat on, ale to nie

mishelin
15. okt 2009

zuzka ani u nas nehrozi aby ocino uspal fuu to teda vobec nie

zuzana76
autor
15. okt 2009

mish, ved neboj, zahcvilu nas nebudu chciet v posteli a potom nam ako budu chybat, ja si praveze vychutnavam,ze spime vedla seba a mozem dychat jeho vonu a pozerat sa na neho ako spi

mishelin
15. okt 2009

zuzka presne 😉 ja som bola donedavna ztoho este velmi utrpanea a ete ked aj lenka tak pekne opisala kocky ze spavaju same v izbe,ale mi jednak izbu neame a ked on zaspi ja este dlho na nehop kukam hlavne teraz ked sa mi neda spavat 😅cize ma to uz prestalo "hnevat" 🙂raz to predsa prejde,ako aj nase plienky,a dlhodobe dudlanie 🙂

zuzana76
autor
15. okt 2009

veru a moje dojcenie kazdonocne a teraz mi ako chyyyyyyyba 😀

mishelin
15. okt 2009

😀 😀 no a hlavne ze som vycvicena na dalsiu etapu nocnu cize nevyjdem z cviku a nemusim sa pootm znova prisposobovat 😀 to by som uz bola pootm rozmaznna a zas by som len somrala ze nespime v ncoi 😅 😀

zuzana76
autor
15. okt 2009

mish 😀

mishelin
15. okt 2009

no idem si len tak lahnut maly sa este hra 😅 tak ja sa aspon kus zohriat idem pod paplon bo tu zima nenormalna 😝

tak dobru zuz a aj ostatkui 🙂

zuzana76
autor
15. okt 2009

dobru noc, aj ja pojdem

retaux
16. okt 2009

Dobré ráno!
Ďakujem vám za pochvaly 🙂

Konečne dnes v noci u nás prestal fúkať vietor. Ale pre zmenu zase prší a sú len 3°. A ja musím ísť dnes na daňový úrad zaniesť DPH-čku 🙄 Taaaaaaaaaaaakto sa mi nechce. A ešte poobede do Nitry na nákupy...

lenkamt
16. okt 2009

ahojte 🙂

aj u nás to vyzerá na ustálené počasie - čiže nefúka nesneží len je kosa 😝 ja dnes idem poobede omrk tie sedačky, bez detí, lebo s nimi sa vôbec nedá chodiť po obchodoch 😅 ktovie prečo 😀

baby to uspávanie je normálka etapa, ja som Verču musela uspávať do 3rokov, potom sa naučila nejako sama, ale to zas chlap začal chodiť na týždnovky , tak som si ju naučila spávať s nami v manželskej 😀 to trvalo do 5rokov potom nejako sama od seba pochopila že je "veľká" mňa to ale tiež nejako neobťažovalo, lebo som názoru že deti máme len raz malé a treba si ich "užiť" 😀
Kati - verča zaspávala na mlieku do 9rokov 😉 😀 a teda Rišo veľlý ma prekvapil že to nechce pochopiť, že ti to vadí 😕

katika1
16. okt 2009

Čaute 😎 ani mne to uspávanie v périncípe nevadí, ide ale o to, že malý najnovšie zo dna na den si vymyslel, že chce s tatinom zaspávať - pred tým nechcel vobec- no a tatino je vrcholne neochotný, za čo sa na neho strašne hnevám. Ako napríklad predvčerom bol futbal a on malého zobral o 8mej, lebo hučal, že on ide s tatinom a ja som ho sprdla, nech hýbe ritou a ide s ním. Tak šiel a malý výnimočne zaspával 20 min a on 20.20 vyšiel s nervami, tresol šlapky o zem, že on nemá na to nervy a chce pozerať futbal 🙄 Bolo ešte 10min do zápasu, tak to ozaj mohol vydržať 🙄
a dieťa vrešťalo ako zmyslov zbavené, že kde je tatino
tak som tam šla ja, malý sa tým revom rozobral a uspávala som ho dalších 40min, vdaka chlapovmu výstupu 🙄
A to sa nestalo 1krát. Malý väčšinou zaspí do 5-10min, ale ked nie, stráca nervy, čo mi je záhadou, lebo v mnohých veciach je vrcholne pokojný 🙄
Tak prečo nevie pochopiť, že dieťa chce zaspávať s ním, ale on odmieta robiť to každý den, takže ja miesto toho, aby som malého utešovala, že tatino má robotu a bla bla chcem aby zaspal radšej sám a nebudeme sa večne hádať za to 🙄 🙄
Veľmi som nahnevaná! Veľmi. A Mirena stála 7tis a bola na 5 rokov.. dala som si ju vybrať po dvoch.. čo je velká škoda, no ale nevadí. A on teraz, že radšej nechce, lebo malého týram 🙄 😔 😔 😔
A ešte ma nasrala svokra včera - nech sa už vylejem 😀 že malý plakal večer, ked sme tam boli, že chce spinkať u babky. Babka sa vždy tvári hrozne, ked chceme, aby tam spal, ale nečakala som, že aj ked bude plakať, že chce u nej spať, že ona zahlási, že ona musí ísť zajtra nakupovať, preto nemože. To čo za výhovorka? Nieže by bola rada, že ju malý tak lúbi, že tam chce byť. 🙄 A čo je on retardovaný, že s ním sa nedá ísť na nákup. A ďalšia vec - dobre vie, že keby mi zavolala, že či ich vezmem do tesca, alebo niekam, tak nemám problém. Velakrát ju rozvážam.
Ďakujem za pozornosť, velmi mi pomohlo posťažovať sa 😀 😀 😀

lenkamt
16. okt 2009

Kati v prvom rade 😠 😠 😠 aj na Riša aj na svokru a v druhom rade 😀 😀 😀 si to celé veľmi milo opísala.

ak starému vadí ho uspávať tak nech nepindá do učenia malého spať vo vlastnej izbe 😠 svokra 😝

katika1
16. okt 2009

lenka 😀 😀 😀 občas si človek potrebuje vyliať dušu 😀
a chlap už odišiel do Mt.. inak som aj rada, lebo si oddýchnem jeden večer od pindania 😀

mishelin
16. okt 2009

caute,tak maly od rana zvracal len co sa zobudil,a ked si dal co len kus caju islo to von..potom uz zvracal len penu a zlte 😖 tak sme sli ku lekarovi dalm uvolaku injekciu ze nema nic jest ani pit a vecer mam dat tabletku 😖 ze z coho to je to mi nepovedal

lenkamt
16. okt 2009

a kde to hrá??? žeby som ho šla skontrolovať???

katika1
16. okt 2009

mish vy máte nejaký vírus 😝 riško ked to mal preťsne ako píšeš, musel na infúzky 😔 držím palce, aby ste namuseli!!!

leni, ide do Mt za tým kamošom a hrajú v RK 😝 tam ho asi nepojdeš kontrolovať, čo? 😀

katika1
16. okt 2009

tomuto pc šibe.. hocikedy nenapíše písmeno, čo stlačím

a hádajte čo pozerame... jasné, že eurovíziu.. pomooooooc

jáj a zápot dňa - hovorím Riškovi "Riško, ty si polepetko, čo poplietol všetko?" "Nie som polevšetko" 😀 😀 😀

lenkamt
16. okt 2009

Mish - asi to bude ten vracací vírus, ako píše Katika 😔 tak tvrdo dietujte, injekcia by mala pomôcť, doporučujem vybublinkovanú kolu a slané tyčinky, veľa piť, ak máš daj mu kulíšek 😉

Kati - 😀 zlatý rapotajko

http://www.domica.sk/animacie.php
toto je super, škoda že tak ďaleko 😔

lenkamt
16. okt 2009
katika1
16. okt 2009

leni čomu nerozumieš???
ja rozumiem.. ale je to horzne drahé
tam bola myslím Ada v tomto

lenkamt
16. okt 2009

no že čo je to také drahé 😀

toto sa mi zdá najsupiš aj cenou, aj miestom aj je bazén:
http://www.hotelroyal.sk/wellness_sk.htm

ja by som šla kľudne aj do chatky 🙂

katika1
16. okt 2009

aha 😀

katika1
16. okt 2009

jéééj látky prašivá.. tam som bola na praxi
aaa je to aj blízko lc
pekná príroda

lenkamt
16. okt 2009

Kati toto chápem dobre že celá chatka na jednu noc 1400?
ttp://www.hotelroyal.sk/bungalow_sk.htm

to by bola super cena, lebo potom mám podľa môjho rozpočtu ešte 2000 na stravu a bazén 😀