Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
4. mar 2010

Leni, to si ich nechala v tom kutiku a ty si isla nakupovat?
Milujem tvoje deti 🙂
Ake knihy si si kupila-dufam, ze o tom strikovani ako pises 😀

mimi.k
4. mar 2010

Bilushka, nebude to od stredy, ale vo štvrtok pôjdeme do ZA, takže hneď o deň menej 😉

baileysa
4. mar 2010

ja ešte príspevok k prihlaskovemu okienku: za potvrdenie prihlášky som neplatila nič, ešte mi dr dala aj tu prihlášku, normálne mala prázdne tlaciva...)))

bilush, ja by som šla, veď kedy na budúce budeš mat šancu... Či je to dlho mäkké na krku sa musíte vy dve dohodnúť.... a kde by si nechala matejka, keby si šla bez neho? najlepšie by bolo keby si oprasila vodičák, a išla sama na víkend iba...)))

my sme boli von, už ten deň neni taký otras...)))

bilushka
4. mar 2010

Bailey, no s muzom by bol, aj on mi vravi, ze nech idem na cely cas bez neho, ze si aj dovolenku zoberie, ale ja som asi prepasla sancu k odstrihnutiu pupucnej snury skor, lebo teraz je to uz so mnou beznadejne 😔

lenkamt
4. mar 2010

k mojej pubertálne srdcovke odviate vetrom, ktoré som čítala asi 15x som si dokúpila - scarlett a rhet, to sú nejaké pokračovania či čo a potom dve z evitypress - je to inak mami a čistá nuda.

ivke do oka padla ako prvá - zakladáme záhradku 😀 😀 😀

hej boli tam samé, nechala som pani číslo na mňa že ak budú veľmi plakať má mi volať, prídem tam a že mami kde máš lízatko 😀 lucka trochu mrnčala že kde mám maminku tak jej pani asi narozprávala že kupujem lízatko 😀

Bilu tak štvrtok piatok u nás, sobota nedeľa u Majky, u mňa môžeš oriadiť kuch. linku, to fakt neznášam 😀

lenkamt
4. mar 2010

tak sadní v piatok večer na vlak a v nedeľu či pondelok sa vrátiš s Majkou, či to len ja som taká sviňa mater že v pohode tri dni bez detí 😅 😀

mimi.k
4. mar 2010

Bilushka, vidíš, Lenka to pekne vyriešila 😀 rozdelíme si Ťa napoly 😀
Alebo ak chceš veľmi na kratšie, tak jednu cestu pôjdeš so mnou a druhú aj vlakom...hm?

Baily, aj my prajeme Tvojmu mužíkovi krásne narodeniny 😉

maji4
4. mar 2010

meg a zasa ked by bola natalka nejaká rozrušená tak ty konkretne na obrad nemusíš sť prídeš až na kar

baileysa
4. mar 2010

leni, jednu knihu ti odporucim, dnes mi pribudne odkaz na fb..)))

mimi, super, že máš dobrý pocit...

odkazem mm blahozelacky...

inak mna chytili vysivanie, keď som bola tehu, eeste aj do porodnice som si ho vzala a keď som na izbe predychavala, tak som ešte aj vysivala...))) a ako som porodila, už ma to nebaví... Pri gretke som tak skladala puzzle, pred pôrodom každú voľnú chvíľu som tomu dychtivo venovala a po pôrode leží to nepovsimnute... aj vyňaté mali daco take(??

mimi.k
4. mar 2010

Baily, aj ja som veľmi rada vyšívala, ale počas vysokej...úplná mánia. Mala som spolubývajúcu, s ktorou sme po večeroch ako staré dievky na intráku vyšívali...teda okrem iného 😀

lenkamt
4. mar 2010

Bailey ty píšeš z mobilu??? lebo mäkké asi malo byť majke a vyňaté asi vy ste 😀

ja som nič také nemala, ja som ako tehu len ležala a žrala 😀 😝 a chodila na malé pivo 😀

a Peťa sa kde túla???? som ju tu dlho nestretla 😕

baileysa
4. mar 2010

to vyňaté malo byt či ste aj vy mali niečo take???

maji4
4. mar 2010

biluš 12 € na tyčku a to chceš akože ešte teraz kupiť??ked ochvílku pôjde do normálnej postele??....daj rozmer môj otec ti ju vyrobí z metly zadara 😅 😅

mimi.k
4. mar 2010

Aj ja som sa dnes chcela spýtať na Peťu, čo s ňou je...

maji4
4. mar 2010

zuzi ten link sueeer som sa pobavila 😅 😅

baileysa
4. mar 2010

hej, leni. Z mobilu a presne tak to malo byt, ako píšeš)))))

lenkamt
4. mar 2010

ešteže si rozumieme 😀

deťom som kúpila tie drevené rybičky s udičkami, také s magnetkami, tak mám už dve hodiny veget 😀

maji4
4. mar 2010

bai manželovi všetko naj 😉

maji4
4. mar 2010

bai ja som v tehotenstve nič výnimočné nerobila 😉

maji4
4. mar 2010

ja som sedela non stop pri koňovi 😅 😅

lenkamt
4. mar 2010

Maji - 😀 vlastne aj ja 😀

no nič, idem ich uložiť, naložiť si zo pár chlebov na tanier a priberať, lebo však dve kilá som už schudla a sú mi voľné najnovšie rifle 😀

papa

bilushka
4. mar 2010

Ja som v tehotenstve len extremne zrala, ale taketo aktivity som veru nemala...

Tu tycku nezhanam kvoli tomu, ze by mi extra chybala, ale ked tu psotielku za chvilku budem chciet predat, tak mi ju nikto bez tycky nekupi 😒

Petula mi pisala dnes IP s cislami na stolarov, ze maju vela prace, tak nas len prebehla 😉

maji4
4. mar 2010

lenka 😀 ja mám tiež nachystanú parenicu k ordinácií 😅 😅

meganik
4. mar 2010

baby vy mi to robite tazke, som na vazkach rovnako ako vy 😒 ale teda este zajtra mam na rozhodnutie, zatial som mm nic ani len nenaznacila, lebo on by ma isto prehovoril

a mimi ty si ako ja, tiez beriem ohlad na mm, chcem stat stale pri nom, v dobrom aj v zlom, ale toto som robila 7 rokov dozadu, chodila som tam k nim, prehltala ich urazky a snazila sa byt dobra nevesta, nic co sme tu spolu s mm dokazali im nebolo dobre a pritom vsetko co mame (i ked toho neni vela) mame ziskane svojou snahou, tak som si, ked sa Natalka narodila povedala, ze dost-uz im nic nedarujem, nic neodpustim, nic nepremlcim, robim to aj pe svoje dieta, poznam ich aj z inej stranky aku bezne ukazuju

isla by som uz len vzdat uctu k ujovi a dat mu posledne zbohom, aj on sa voci mne zachoval pekne, ale tym dam prilezitost svokrovcov vidiet Natalku, hoc o nu moc zaujem neprejavuju, chapem to ako keby som im ju priniesla na tacke

mrzi, ze vas tu tymto otravujem, ale skutocne sa nemam s kym poradit, chyba mi nejaka dobra dusa, vsetky kt. mam momentalne riesia svoje trapenia, takze...

mimi k nasej svadbe-nechceli ma za nevestu, to vies vychod a zapad, vecny boj, prilezitost na rypnutie sa najde vzdy a za kazdych okolnosti, vsetci cakali, ze si to mm rozmysli, kedze tam mal hojno a tu...ved viete ako sa to hovori

takze uvidime, idem si dat vinko, to pomaha

bilushka
4. mar 2010

No vy mate ordinaciu, ja ze co ste tak zazracne zmizli...

meganik
4. mar 2010

u nas ide zase shrek, ja uz som normalny program nevidela ani nepamatam, u nas sa nemoze nic pozerat, program vybera vyhradne Natalka 😠

maji4
4. mar 2010

meg presne viem ako sa cítiš ja mám vždy takú dilemu isť ku svokrovi alebo nie...najprv nesúhlasil zo svadbou tiež ma nechcem za nevestu lebo vraj som z dediny a nie z BA 😠 a na svadbe nám robil hanbu ...ale vlastne nám nie sebe ju robil...debil ,a tiež žiadny záujem o malú + keď tam prídeme tak sa ho Lilianka bojí a nechce za nim isť ale ved neni čudo keď ho vidí 2x do roka 😠 😠 ale vždy idem ved predsa je to jeho otec 😔

maji4
4. mar 2010

meg my zasa cez den nič iné nepozeráme len jim-jam , minimax , bebe , disnej kanal....dokolečka dokola.ale už spí a ovládač je môj 😅 😅

meganik
4. mar 2010

maji no kazdy ma nieco, ja velmi zavidim vsetkym, co vychytili dobrych svokrovcov alebo aj svagrovcov, ja som to stastie nemala, obcas mi to pride luto, ja nepoznam nieco take ako je zavolat si so svagrinou, ist k nim na navstevu, organizovat rodinne stretnutia, spolocne dovolenky a pod. zalezitosti...co uz hlavne, ze my sa mame radi a sme zdravi, spokojni, ine nam netreba 😉

meganik
4. mar 2010

maji no ovladac bude moj az po desiatej a to ja uz som rada, ze urobim mm ranajky, upracem kuchynu, zmyjem dlazku, osprsim sa a idem chrr 😎