Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
17. mar 2010

Zuzi, my byvame na prizemi...ja viem, ze je egoisticke takto uvazovat, lenze na druhej strane to by fakt ta chudera tehotna mohla sediet 9 mesiacov doma a stresovat sa, ze jej vetracou sachtou daco prislo do bytu...

zuzana76
autor
17. mar 2010

zbezne som prebehla

leni, tak nielen to, pri anemii hrozia aj neuroticke a psychicke problemy , akurat dnes som sa bavila s jednou babou, tu na MK, v teme o anemii, poslala mi par zaujimavych clankov

slavenas
17. mar 2010

ozaj ja som tu čiapku nakoniec uštrikovala, v januári bola hotová 😀 😀

nika07
17. mar 2010

mima to bude iná pátračka v piatok 😀

slucka
17. mar 2010

no baby, tak sa rozlucim, idem ulozit samu seba, lebo moje dieta si uz nastavilo letny cas a vstava o 5.30 ☹

lenkamt
17. mar 2010

my máme tokoládka a kinderko je didinko. telefonáty s ockom vyzerajú:
Lucka - ja lucka, kup didinko
Lenka - didinko kup v obchode

Zuzi - to máš pravdu, ale po 2t sú už vyrážky zaschnuté a určite to nie je tak infekčné. však bilu vravela že 2t bude určite doma.
ja si aj tak myslím že matejko nebude mať kiahne 😉

zuzana76
autor
17. mar 2010

bilu, ved ja viem, ja som to len spomenula, lebo ja sa toho desim, proste mam z kiahni fobiu a ani moje babatko nebude mat protilatky, kedze ja som kiahne nemala

navyse kiahne nesmu nachladnut, lebo sa mozu vysyspat aj zvnutra, nejako na organoch ci co, dieta by malo byt v teple

bilushka
17. mar 2010

Mimus, neviem strikovat, zbytocna otazka 😀
Alebo som mohla knihu precitat, slovicka sa naucit, neviem uz co 😀

zuzana76
autor
17. mar 2010

leni, necitala som dosledne, myslela,som,ze to brala tak vseobecne, ze proste chodit hned von

bilushka
17. mar 2010

Zuzi, ja si stale neuvedomujem, ze ty si nemala kiahne, ja ze sa len bojis, ze si tehotna, ze virus kiahni moze mat este nieco na sebe nabaleny, aby si to nechytila...a to ako sa ti podarilo takto nemat kiahne, este aj ucka si k tomu? 😕

zuzana76
autor
17. mar 2010

A bilu ja ta chapem, ze s dietatom sa neda tolko vydrzat doma, keby islo len o mna, ja by som aj vydrzala sediet tych 9 mesiacov doma 😀 , len nech sa babatku nic nestane

lenkamt
17. mar 2010

ani ja neviem štrikovať a hačkovať 😀 ani pozdlžne parkovať a sexuálne praktiky ktoré nerobím vám napíšem do sekty 😀 ale inak som dokonalá 😀

slavenas
17. mar 2010

tak z toho mi vyplýva že čo najskôr nakaziť kiahnami toto moje dieťa aby potom nemala stresy niekam chodiť , ked sú aj takýto egoisti ako bilu 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
17. mar 2010

no ale ved ked nejde na stretko Bilu ide Slávi švagrinka , uvolní sa izba , no nie 😀

zuzana76
autor
17. mar 2010

bilu, vidis, nemala som, a to som bola v kontakte s nimi viackrat, ja nechapem a preto to nechcem schytat v tehu alebo babatko, pre novorodencov je to smrtelne

bilushka
17. mar 2010

Sexualne praktiky ktore nerobim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Chapem, ze to bude kratsie na vymenovanie ako tie, co robis, preto si zacala z tohto konca 😀

Ja si ale nemyslim, ze nam dovolia sa nejako inak volat, asi to len preladia na novy vyzor...co myslite? 😕

lenkamt
17. mar 2010

ani ja som nemala kiahne a kedže má už dosť dlho ksicht v poriadku tak by som kľudne tie od matejka zniesla 😀

zajtra laser 😅

zuzana76
autor
17. mar 2010

bilu, ale ved ked poziadame aby tuto temu zavreli, tak mozeme kludne zmenit nazov

lenkamt
17. mar 2010

však toto nech zamknú a otvoria nám novú v tej uzavretej spoločnosti 😉 už len názov 😕

nika07
17. mar 2010

leni no som zvedavá, aká budeš na stretku sexica 😀

bilushka
17. mar 2010

Strasne nenavidim Slavu drzanu a den, kedy sa k nam votrela 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
17. mar 2010

nika no ano už to riešime

lenkamt
17. mar 2010

Bilu ty už nepi, začínaš byť agresívna 😀

zuzana76
autor
17. mar 2010

a pomenovanie Ruzova pani sa mi paciiii 😀

bilushka
17. mar 2010

Jaj takto to mozeme spravit 😉
A mne bude smutno za smirakmi, ved ja len kvoli nim pisem.

Slavusik a kto ti porozprava info o mojej smiracke, uz som mala taky dlhy monolog pripraveny na stretko ☹

slavenas
17. mar 2010

bilu 😀 😀 😀 😀

bilushka
17. mar 2010

Leni, ta teta co si si ju dala teraz ako kamosku na fb je Slucka?

slavenas
17. mar 2010

lenka , mima a nika nevedia 😕 😕 ak nie tak nezostáva nič iné len stretnuť 😉

mima07
17. mar 2010

slavi co nevieme? o bilu jasne ze vsetko viem 😀 😀 😀

lenkamt
17. mar 2010

Bilu - hej slucka, idem je doporučiť priateľov

čo mi ušlo? že lenka, mima a nika nevedia.... slavka objasni príspevok 21,30 je už veľa hodín a mne je fakt zle 😝 😀