Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
9. okt 2009

leni 😀

lenkamt
9. okt 2009

moje deti práve potrhali komplet toaleťák a rozniesli ho po byte, asi mi tým chcú niečo naznačiť, takže idem upratovať a dozerať na ich "bezpečné" hry 😅

zuzana76
autor
9. okt 2009

leni 😀

ja si dam kafe a potom ideme kamoske, dufam,ze deti sa budu hrat a nam daju pokoj 😀

peta28
9. okt 2009

ved ja tiez nerozhadzujem peniaze a prave preto ze sa snazim usetrit tak kupim lacnejsie cez internet..

pupaviena
9. okt 2009

ahojte, sa mi podarilo vlozit fotku...

zuzana76
autor
9. okt 2009

peti, ved ja viem 😉 , len ja nekupim vela ani v obchode a ani cez internet a v obchode kupujem zvacsa ked su vypredaje, vtedy si nakupim viac na seba a potom dlhu dobu nic, ale mam strasny zimny satnik - leto som urobila uz 2x takto tie vypredaje a mam celkom dobre veci ale ta zima 😖 , to keby si pozrela do mojej skrine tak hruza, mam par slusnych kuskov na seba a ostatne pulovre z trznice - zvacsa dary na vianoce, alebo veci, co som si kupovala na seba este davno pradavno , ale uz to riedim , nieco som uz darovala, alebo som zobrala mame do skrine na dedinu, tam v zahrade mi to bude dobre

my napriklad dost miname v restauraciach, teda naposledy sme neboli uz asi mesiac, ale v lete aj kazdy tyzden sme si vysli, bud v sobotu alebo v nedelu, alebo taky MC Donald to by sme fakt nemuseli, v tom mame este rezervy, to chcem trochu priskrtit ale ked mne to chrumkave kura tak chuti 😖

zuzana76
autor
9. okt 2009

pupav no super, mozes si zalozit aj album , tam kde mas ten fotacik na druhej strane pri tvojom mene

katika1
9. okt 2009

čauky..ženy ani ja nemám zimný šatník 😝 mala som, no ale po porode som síce rovnaká, ale všetky sú mi krátke, ja to nechápem.. normálne mi sedia, ale celý driek mám vonku.. alebo je to tým, že len teraz mi to vadí 😕

No aaa tie kabely sú pekné, ale povie mi niekto kolko je jeden zloty???
😀

katika1
9. okt 2009

a dnes sme velmi výnimočne spali do 8.40.. neviem čo s energiou 😀
malý sa hrá so scrabble 😀 dala som mu za úlohu priniesť všetky áčka a nosí mi sem s áčkami aj véčka a mká
😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

katika, tie kabely za 85 zlotych stoja 20,85 eura

asi 2-3 strany dozadu davala bilu kalkulacku menovu, tak si pozri 😉

kati, asi to bude tym,ze vtedy ti to nevadilo 😀 , ten kratky driek, aj ja mam pocit,ze mne je vsetko kratke, teda napriklad saka a tak, ked si aj nieco skusam v obchode, tak rukavy dlhe ako pre zirafy a driek kratky a to mam len 165 cm, proste vsetko je len do pasu a rukavy by som mala este vyhrnat, no otras, ja si velmi tazko kupujem, preto sa aj bojim objednavat z netu, ze by som vsetko vracala a preplatila tak kopec prachov na postovnom

ved minule som zhanala na stretavku nieco a to som 3 hodiny hladala v Mlynoch a v Centre, kamoska vravela,ze by uz 2 tasky plne mala a ja nist, az nakoniec som v Orsay jeden svetrik kupila 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

katika, tak taketo ulohy davam aj ja, ze priniest nieco a najlepsie po jednom ks 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

http://www.meblik.cz/

http://www.nabytokpredeti.sk/

aha co som tu nasla, krasny nabytok, no co uz, my sme nakupili v ikei a postele mame valandy

katika1
9. okt 2009

a teraz mi priniesol Rko a vraj to máš na narodeniny, mami 😀 😀 😀
hej zuzi po jednom.. v Turecku sme potrhali celé noviny, aby malinké kúsky ponosil do smetiaka.. zábava na hodinu 😀 😀 😀
ja si tiež kupujem ťažšie - kvoli svojej výške 😝 a fakt všetko mi je krátke 😝

zuzana76
autor
9. okt 2009

aj mne patko dava casto na narodeniny a hovori - Vsetko najmensie k narodeninam 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

tie nabytky su krasne 😵

ale zvacsa este s malinkymi babetkovskymi postielkami, tak to mi je uz nanic

katika1
9. okt 2009

Zuzi sú.. ale aj drahé 😝

som si spravila zmysluplné ráno testami na fb.. a ty si mi vyšla ako friend of the day a Peťa mi vyšla ako angel of the day 😀 😀 😀 tak som spokojná 😀

peta28
9. okt 2009

Kati prasule odisli.. 😉

Zuzi tak to aj ja mam taky problem ze neznasam hole krize a brucho.. ale u mna to preto ze ta slanina na bruchu je neporovnatelne vacsia ako pre tehu

peta28
9. okt 2009

fiiha.. hend mam krajsi den ked som angel 😀 😀 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

katika 😀 a buduci tyzden daj vediet, ci predes do NR, strasne rada by som ta videla aj Riska , ale nem v piatok, to budem ako jedooky pirat 😒

my pojdeme na tu navstevu

mna by zaujimalo, ci napriklad mozem kupit len niektory segment, napriklad policky od nich, to by sa este zislo, bez tej skrine a posteli

idem sa upravit

tak zatial papa

katika1
9. okt 2009

peťuš dík 😀
no je to pocta, čo?

peta28
9. okt 2009

no to je.. precitat to skor tak ti poslem aj viac 😀 😀 😀 ked angel tak uz poriadne, neeee ??

katika1
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 do ritky!!!!!!!!

pupaviena
9. okt 2009

ok zuzka, skusim, ked bude mala spat...

peta28
9. okt 2009
katika1
9. okt 2009

peťa my sme mali tieto ale zelené minulý raok a milovala som ich.. úžasný material aj kvalita
také chcem aj tento rok pre krpca
a nezatekali a boli hrubé!
V Lc ich predávajú

lejla77
9. okt 2009

Ahojte 🙂
ste toho popisali. 😔 Nestiham ani citat...

ret: sila s tym chlapom v obchode. Ja by som s nim iny cirkus narobila. Vrieskala by som ako nepricetna.
😝 Tak toto by ma fakt nasr..lo.

peta:
a preco ste sa s muzom nebavili? Som nepostrehla.

a este na kopec veci som chcela reagovat, ale som zabudla. 😝

lejla77
9. okt 2009

Inac, videla som par fotiek na FCB - kocky na Chipakoch. 😉 Super 😉

Buduci tyzden sa vam budem viac venovat, nebudem mat sefstvo. 😕

peta28
9. okt 2009

akoze nasrata som na to Quelle, volam ze kde je kombinaza na zimu co som objednavala a auguste pre malu a oni ze vo februari 2010.. tak som sa jej trosku inymi slovami opytala ci jej nesibe tak nahodou .. tak idem zhanat inde

peta28
9. okt 2009

Lejla zasibalo mu..

Kati mne sa pacia, ale skro by som ich vyskusala, topanky takto z mmb objednavat nebudem. Aky to je vyrobca, nevies nahodou? ci nemaju predajnu aj v BA..

maji4
9. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

Dnes je vonku hnusne a ešte k tomu aj zima 😖 😖

Pupavienka vitaj 🙂 🙂

Peti dík za link poviem mužovi 😉 😉

Ja som Lilianke vlani kupovala topánky cez internet prvé mi prišli síce tak ,že jej boli akurát tak som jej ich poslala naspäť a poslala mi väčšiu veľkosť a super bola som spokojná boli to rokerky no uvidím ako to budem riešiť tento rok...