Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
18. sep 2009

Bilu: 😀 testík nehovorí, nemá ústa 😀 Ale ukázal mi, to čo ukázal 🙂 Bližšie sa k tomu vyjadrím až budúci týždeň (teda v pondelok)...

lejla77
18. sep 2009

ret:
😵

pekny vikend vsetkym 😉

bilushka
18. sep 2009

Reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!

retaux
18. sep 2009

Lejla: aj tebe pekný víkend!

A ja som svoj boj prehrala, vytiahla som si deku a idem spinkať 😅 😔 Aspoň na pol hodinku 😝

bilushka
18. sep 2009

Ret, tak dobru nocku tebe aj fazuliatku 😉 😵 😵 😵 😵

bilushka
18. sep 2009

Baby, ako mam zistit, ci moje dieta neboli hrdlo?
Totiz: ma taku slabsiu nadchu, papa normalne, spi kratsie, lebo ho vzdy zobudi zapchaty nos, ale pit vobec nechce...Ale vobec-z takeho litra aj daco co vypije bezne cez den klesol doslova na par deci ☹
Tak neviem, ved najskor by nechcel jest snad, keby ho bolelo hrdlo, ako mu to mam kuknut, teplotu nema, je vesely a besny...
Davam mu len kvapky do nosa.

A uz je hore po hodine 😖

bilushka
18. sep 2009

Posledne hlasenie: predkozka nepretiahnuta aj u nas 😀
Ide mu len kusok dole, cca. 1/4-mozno aj menej.

zuzana76
autor
18. sep 2009

ahojteee

sme spat

maly zaspal v bugine, tak som ho zatvorila v izbe

ret, gratulujem k testiku a vies co? prave dnes som si povedala, ze este pockam na teba a potom uz idem ja 😀 , len skoda,ze ten zakrok mi dali az na stred oktobra, to musim cakat este jednu mrchu mrchatu

inak bola som sa spytat u gyndosa na vysledky steruz krcka a mam PAP I, ja som pred porodom vzdy mavala PAP II, odjakziva, nikdy I a teraz uz 2. krat za sebou I, tak sa tesim,ze aspon nieco pozitivne

Nam sa neda pipikova predkozka stiahnut vobec a ma tam nejake mazivo, musim ist s nim k Dr. ale nechcem mu to davat rezat ani nic podobne, ja som citala, ze je na to aj nejaka kortikoidna mast ci co, tak uvidime, asi buduci tyzden pojdem k Dr. My tiez uz nechodime do poradne

zuzana76
autor
18. sep 2009

slavka, ze chlapec so sponkou vo vlasoch 😀

aj my sme boli odjakziva za dievcatko, teraz uz menej, lebo mame zakzdym v ruke nejake auticko, ale kym bol este nemluvna, tak mohol mat hoci aj nebickovo modru, ale bol za dievcatko 🙂

zuzana76
autor
18. sep 2009

katika a Risko je aky tazky, nas krpce ma 13 kg a 95 cm, ale on len teraz nejako pribral na tych 13 a hadam aj rok mal 12,5 kg, strasne dlho stal na vahe

zuzana76
autor
18. sep 2009

Bilu a ja som tak raz kupila take pancusticky- modro-biele ale kvetinkove, ma pani v obchode ukecala,ze aj chlapcekom to beru, ze ved je tam modra, no naramne sa mi pacili, ale podla mna boli skor pre dievcatko 😀 , no ale co, aj tak mu z nich trcali len spodky noh medzi nohavicou a topankou

slavenas
18. sep 2009

zuzi supeeer že tie výsledky steru su lepšie 😉 , aj ostatné bude ok ...
chapeš, no nemala som toho dosť ked bola babätko..., vtedy holá hlava tak samozrejme že bola vždy chlapec .

bilushka
18. sep 2009

Tak to moj je bezkonkurencne najtazsi, este o kilo viac vazi od Riska 🤐

Zuzi, Patko je take dievcatko v tvaricke aj podla mna 😉

slavenas
18. sep 2009

ret 😉

slavenas
18. sep 2009

bilu a kolko meria?

bilushka
18. sep 2009

Slavka neviem presne, tak okolo 95 cm tiez moze mat.

Zuzi, mozno aj dva mesiace sa ta chcem opytat, ako sa vyriesil ten vas spor v NR teme.

zuzana76
autor
18. sep 2009

bilu, no teda, a to patko sa aj naje, tak nechapem co nepribera, ale asi bude po mne, taka vyzla

slavka, ale aj to preslo a teraz je z nej uz kocka, aj moja neterka ma este tak pomenej vlasov- ma 10 mesiacov a to som jej uz davno sponiek a gumiciek nakupila 😀 , takze mozno az v 3. rokoch to pouzije 😀

ret a kolko mesiacov ste sa tak intenzivne snazili?

zuzana76
autor
18. sep 2009

bilu, nevyriesil, mame novu temu vo volnej diskusii - niektore dievcata, ja som tam uz nemohla prispievat do starej Nitry, lebo to uz nebola diskusia, ale kto z koho mi to pripadalo, ako nejaka sutaz - kto ma lepsieho manzela, nadanejsie a inteligentnejsie dieta, kto vie najrychlejsie a najlepsie upratat cely byt, kto v akych znackovych obchodoch nakupuje atd... proste nic pre mna. A pritom, ved aj mna to zaujima, aj ja rada nakupujem, a varim a podobne, ale to nie je ako tu, ze si napriklad poradime, podporime sa atd.. tam bolo len asi 6 ludi co sudrzne drzali a ostatnych len ponizovali, no mala som dost 😝

zuzana76
autor
18. sep 2009

Ale ja nechapem, preco niekto musi nasilu blokovat diskusiu Nitra a nebavi sa napriklad na facebooku, teraz v tej druhej diskusii nam napisali aj dievcata z NR, co vlastne ani do starej nepisali, pretoze tam nebol priestor pre nove clenky, to bola partia par ludi, co sa tam hralo na bossov, mi to pripadalo fakt ako na ZS

slavenas
18. sep 2009

bilu pozrela som foto na fb a má postavičku tip top tak je to ok , možno má ťažké kosti 😵 😵 (to moja babka stále rozprávala o mne, ked som bola decko, mojej mamine , lebo ona ma prepchávala a bola som tučko a mojej mamine sa to nepáčilo ) 😀

meganik
18. sep 2009

ahojte tak aj ja sa hlasim..konecne mam na nieco cas...cely tyzden som behala po nakupoch a teda bola som vrcholne sklamana 😒 ale predsa len sa mi podarilo ako tak obliect Natalku na prechodne obdobie a nieco som zaobstarala aj sebe 😎

my sme konecne zdravi klop klop...som zvedava na ako dlho, ale betaglucan papa poctivo

k tym chlapcom a dievcatam, tak aj nam dnes v obchode povedali na Natalku, ze aky pekny chlapec 😠 asi kvoly tomu, ze mala v ruke auticko, ale inak mala sede leginky a ruzove tuniku, tak nechapem

my vazime 13 kg a meriame 89 cm, o prehliadke v 2 rokoch som citala na nete..zevraj podla najnovsieho nas dokina nemusi vobec upozornovat, ze je nejaka povinna prehliadka-mame si to sledovat same a prist 🤐

gratulujem Suzi k tehulkovaniu, tak nech ste obaja-obe zdravucki 😵

zuzana76
autor
18. sep 2009

sledovat same? mne tusim povedala,ze az v 3. rokoch

slavenas
18. sep 2009

zuzi ja som tiež raz dávnejšie nakukla do témy NR ale nejako mi to nič nehovorilo ale nevadí lebo aj tak nestíham .

slavenas
18. sep 2009

meg super že sa ti podarilo nakupiť aspon pre Natálku, ja sa tiež musím dokopať lebo ja už nemám čo na seba ale ja nákupy tak nemusíííííííím . 😝

zuzana76
autor
18. sep 2009

slavka, ved aj ja som vzdy radsej bola tu ako v NR 🙂

zuzana76
autor
18. sep 2009

ja zase mavam obdobia, napr teraz sa mi nechce po nakupoch, ale potom, ked nieedy zistim,ze nemam pomaly co na seba, tak chytim druhy dych a ponakupujem si viac veci naraz

meganik
18. sep 2009

ja mam rada nakupy, ale radsej som ked idem sama ako s Natali, lebo pri nej musim furt len vsetko preletiet a az doma zistujem, co som vlastne nakupila 🤐 vcera som malu s muzom vyhnala do SJK a ja som si zatial pobehala aupark

meganik
18. sep 2009

inak sa musim pochvalit, ze som po 8 rokoch oprasila vodicak, asi som konecne dozrela alebo co, lebo doposial som vobec nemala ani snahu, ale teraz ma to bavi...zatial len trenujem po parkoviskach a pod. ale mm je zo mna hotovy...minule som na prvy sup nacuvala na fakt uzke miesto a mm naprv krical pomalyyyyy a potom ze fihaaaa 😅

zuzana76
autor
18. sep 2009

meg, teda fiiiha, tak gratulujem k opraseniu vodicskeho 🙂 , to by sa aj mne zislo

a stym nakupovanim, este pokym bol patko mensi, tak do toho roka a pol aj vydrzal obsediet v kociku, ale teraz sa uz s nim neda nakupovat, teda myslim na mna, ze by som si skusala a on by sedel ticho v kociku, vtedy mu stacili kukuricne chrumky a mala som pokoj 😀

zuzana76
autor
18. sep 2009

idem si oddychnut, vecer nakuknem, papa