Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
20. feb 2009

dobre ranko
kde sa vsetky flakate sak nemam ani pri kave co citat 😲
my dnes sme tiez uspesne zacali spadol z motorky a potom sa v kupelni napchaval s avivazou 😠 😠 je nejaky umraucany to asi to blbe pocasie snad nezacne fukat lebo je to hrozne v tych vetriskach chodit po vonku
leni nech sa ti vyjazd podari
fotky som aj ja pokukala a vsetky su prekrasne

zuzana76
autor
20. feb 2009

ahojteee

davam nejake tipy co varit cez vikend, teda co budem ja

dnes - spenat so zemiakmi a vajcom, pre Patka a mna asi varene a muzovi urobim asi volske oko
zajtra- kuracia polievka a kuracia pecen na stave s ryzou
v piatok, polievka zo soboty a plnena paprika

mima07
20. feb 2009

zuzi a pecienku davas aj malemu? plnenu papriku nemusim

retaux
20. feb 2009

Ahojte!
Ďakujeme za pochvaly.
Baily: to fialové je taká vyteplená deka, lebo sa mi nechcelo tento rok kupovať fusak tak som toto kúpila v Kik a našila som na to gombíky 😅 Balím ju do toho aj v kočíku.

Mima: Lucka už jedla aj pečienku a strašne jej chutila. Ja zase plnenú papriku milujem.

nika07
20. feb 2009

Ahojte,

pozerám že riešite víkendové varenie,
tak u nás je dnes kuracia pečienka s ryžou a polievočka zeleninková - zdravím Zuzku 😉
dúfam, že zostane aj na zajtra.

v nedeľu určite vývar, a ďaľšie neviem čo, lebo budeme mať menšiu oslavu, syn má meniny 😵

zuzana76
autor
20. feb 2009

mimus, nie, malemu pecienku nedavam, ale zajtra nebude doma, bude u svokrovcov, tak zato to uvarim

aj ja milujem plnenu papriku

zuzana76
autor
20. feb 2009

ret, lucinka je velmi zlata, velmi jej pristane ta capicka

nika 😉

mishelin
20. feb 2009

caute kocky 🙂
kukala som lucku je zlata 😵
aj ja mam rada plnenu papriku...
idem vas kus pocitat dozadu 😉

mishelin
20. feb 2009

leni ako si to minule vravela ze si dezinfikoval spinave hracky do vody?myslim kacky a tak 😉

lenkamt
20. feb 2009

čafte.

bola som zaviezť ivku s kámoškami na chatu , u nás iná kalamita, išla som 30 celú cestu 😝

Mish - napustím do vane horúcu vodu, cvrknem domestos, naplním tie hračky tou vodou, nechám postáť , vystriekam 😀 a postup opakujem v čistej horúcej vode 😉

my sme dnes mali paradajkovú polievku a kuracie rizoto, zajtra varím kuraciu polievku a nám pizzu, deti budú mať rizoto z dneška, v nedeľu bude tá istá polievka a rezne, lebo chlap ide na vyvedenie tak si zo 4 zoberie + mu upočiem buchty 🙂

lenkamt
20. feb 2009

naše jedli tarhoňu s tou šťavou z pečienky a plnenú papriku milujem 🙂

mishelin
20. feb 2009

leni co je vyvedenie 😅

dik za radu 😉 a u nas napodiv skoro bez snehu 😕 ale zato kosa riadna 😝

lenkamt
20. feb 2009

vyvedenie je že vyvedú vojakov do lesa a cviča a hrajú sa na vojnu a tak 😀 štyri dni, ten kto to prežije je dobrý vojak 😀

my tu máme ako na sibíri 😝 zajtra som chcela ísť v minisukni a zase nepôjdem bo by mi odmrzol vercajk 😀

mishelin
20. feb 2009

😀 tak to maju roadnu hru teda 😀 to musi byt sranda a hlavne vtejto kose 😀 😝 😅 brrrrrr 😀 nechcela by som byt vojakom teraz 😀

a chystas sa ist na zurku zajtra 😉 no ktovie co vsetko by ti este odmrzlo 😀 😅 ;

lenkamt
20. feb 2009

kámoške majú volať naši gay kamaráti či sa ide, tak uvidíme. ak nie tak poobede idem aj s deckami za ivkou a babami na chatu a budeme sa sánkovať 🙂

mishelin
20. feb 2009

no to by mohlo byt super na tej chate 🙂 ja nemam takeho ziadneho gay kamosa,ale cchela by som vediet ake to je 😅

lenkamt
20. feb 2009

tak príď 😀

mishelin
20. feb 2009

😀 joj radam,ale to by som musela mat aj noclah isty 😅 ja uz ocakavam jar spolu stebou 😎

lenkamt
20. feb 2009

😀
idem variť grísku 😉

letuskah
20. feb 2009

caute
ja sa prave napchavam krupicnou kasou, spravila som si dvojitu davku
Kubko bol tiez dnes daky umraucany ale boli sme sa vyvetrat v meste, pozicala som mu kostym maly princ a je v tom fesak ale hned to zo seba trhal dole tak som zvedava ako dlho zajtra vydrzi a hlavne dufam, ze nebude plakat ked tam bude moc deti. este som mu k tomu kupila speci biele pancuchy, ta farba im asi dlho nevydrzi,
no a minula som na neho 30 drobakov, na auticko v tesku a v polovici autickovania sa pytal na ruky, to bolo prvych 30 drobnych potom isiel chlapec tak sa kukal a rehotal na neho a chcel ist po nom, tak som tam slahla dalsich 30 drobakov a v polke sa zase pytal, no aspon usetrim...

Bai super ze Gretka mala lepsiu noc, hadam to boli zuby 😉

no a k tej tehulke, som dnes volala so svagrinou a ze ona dostala masivne krvacanie a zacala sa jej odlupovat placenta no a babo sa sice narodilo zive, aj ho videla a aj mu dala meno, ale kvoli tej placente nemalo okyslicene telicko ani plucka dostatocne a po hodine umrelo, ona je uz prebudena a fyzicky je OK, uz len aby sa psychicky z toho rychlo dostala, je to hrozne smutne ale dufam ze budu vsetci v poriadku.
dnes sme boli s Kubkom v kostole ze zapalime malickemu sviecku ale nemali tak som sa aspon za neho pomodlila, aj ked to jemu ani nikomu nepomoze...

letuskah
20. feb 2009

leni tak nech vam ten vyjazd vyde a muzovi vyvedenie, nazov to ma zaujimavy ale ten zvysok, no neviem, mne to strasne pripomina nase branne cvicenia na zakladke kedy sme sli na zeleznu studienku a smykali sa na smyklavkach a robili podobne "branne" cvicenia...

letuskah
20. feb 2009

inak to by ste castejsie mohli davat predpoved varenia na tri dni, ja si daco vyberiem, skombinujem a navarim 😵

letuskah
20. feb 2009

no vidim ze ste isli na vikend tak dobru noc

mishelin
20. feb 2009

letu ja tu este svietim kedze maly mi nespi 🙄 🙄 😠 😠

mishelin
21. feb 2009

paneboze baby ☹ poculi ste o tej tragedii?je to len dve dediny od nas ☹ bozue moj tolko deti..strasne nestastie

mishelin
21. feb 2009

vobec t neni pravda ze tam je svetelna siganlizacia 😠 nic tam neni okrem krizika ktori sbvedci o tom ze nedavno tam zahynuli 4 ludia ☹

http://aktualne.centrum.sk/domov/regiony/clanek...

mishelin
22. feb 2009

tak toto sa este nestal oez vobec nki sem neprisiel 😲

zuzana76
autor
22. feb 2009

ahoj mish, ja tu strasim, obcas nakuknem, ale teda poriadne vymreto je tu dnes

ja som uz po obede, ale zvysok nasej rodiny este niekde labzuje 😀 , teda Peter a Patko 😀

mishelin
22. feb 2009

baby ja som teraz kukla malemu do ust a on tam skoro po celom chrupe take cierne ciarky,mini skvrny akoby zubny kamen alebo co to je 😲 😲 😖 moze to byt?da s ato odstranit?zajtra idem k zubnej 😔 🤐

zuzana76
autor
22. feb 2009

mish neviem teda co to je, radsej skoc k zubarke