Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
5. nov 2009

ahojte 🙂

mám tu od včera kámošku od piešťan /Adulak pozná ťa 😉 / tak mám vegeeeeeeeet, deti furt na nej nalepené 😀

prebehla som vás len v rýchlosti:
Mish - tiež by som ho cez deň budila , musíš ho naučiť režimu už teraz lebo to dopadne ako pri Paťkovi 😉 a so spaním v kočíku cez deň súhlasím, obidvaja sa ti vyspia a malý bude aj otužovať 😉

Ret - vymením bambulku 1 za 3 😉 hoď mi do ip adresu.

čo mi pripomína - Maji - nezabudla som na teba, ale macko pu je požičaný a nie a nie sa vrátiť späť, dúfam že do decembra stíham, prípadne ti ho pošlem po Letushke po stretku 😉

baby - čo sú to protichrípkové lieky??? to o čom točia v správach, a kupujete si rúška???? robíte nejaké špeci opatrenia??? 😕

susik77
5. nov 2009

ahojte:retaux: aj u nas ucinkuje len zobrat na ruky. ale ked mam hlboky kocik tak sa nejak neda...
mishelin: ked sa nastve ze sajej nevenujem-napr. ked kojim, tak ma skriabe po ruke a sem-tam tresne malu po hlave 😖

lenkamt
5. nov 2009

ja idem prezúvať zajtra 😉

a včera baby som sa v obchode skoro rozplakala, však som tam nechala za zimné čiapky+šály 29euro 😔 a to som brala tie lacnejšie 🙄 od januára začínam šetriť na výbavu do škôlky - však to bude majlant ☹

lenkamt
5. nov 2009

Peti - peniaze pošlem ešte dnes 😉

mishelin
5. nov 2009

susik aj moj vcera len som tak povedala ze maly uz dlho spi idem ho zobudit a patrik sa rozbehol a pichol mu do oci,super 🙄 rano do neho kopol mierne teda do perinky takze ho to nebolelo 🙄 no dakedy uzas fakt aby som ho na luste zakvacila aj s perinkou 🙄

mishelin
5. nov 2009

baby pocujte poradte ak viete v nemocnici mi tiekla infuzia cez tu kanylu no a odvtedy mam taku ciernu zilu nbolavu a tak vsade dookola ma to boli,ale neni to ta zila co do nej pichli ale ako mate predlaktie tak tam kde sa ich tak vela stretava tak vtom bode stretu to mam a velmi to boli,nemoze tam byt nejaka zrazenina ja sa toho bojim ze ak je co co teraz 😕

lenkamt
5. nov 2009

Mish - 😕 ja neviem, ale asi by som to šla ukázať dr 😉 čo si v tvojej situácii neviem predstaviť 😔

peta28
5. nov 2009

Leni to co za ciapky si kupila???

Ja som vcera konecne zohnala pre malu rifle na traky a mali na ne 30 percent zlavu tak som sa potesila, sice aj tak neboli najlacnejsie ale ja neznasam tie gate do pasu najma pri tych nasich problemoch s ladvinami. V sobotu som boehla ceny avion a nikde nic, hlavne ze mali pre deti kozene bundy. Zhanala som este snehulky a ani jedny a nakoniec sa nam v soravke v deichmane jedny pacili za 9,90 eur ale nemali nase cislo, tak pani bola taka ochotna ze nam ich dala poslat z prievidze z predajne kde nase cislo mali. Tento tyzden si pojdeme pre ne, tak som celkom pekne poriesila nasu zimnu obuv.

adulak
5. nov 2009

ahojte
mish, susik...gratulujem ku babatkam a zelam pevne nervy v zaciatkoch 😉

leni- a kohoze to tam mas? sa pochval. poznam aj ja? nevola sa nahodou Petra?

mish- neskusala si si to natierat heparoidovou mastou? mne to pomohlo. ale ja som to mala iba na zile

peta- teba sa chcem spytat na ten penzion v dudinciach. nevies ci tam maju este nejake izby volne? mozno by sme aj my prisli. len musim este spracovat mm. 😀

peta28
5. nov 2009

Adulak zavolam tam, oki?

katika1
5. nov 2009

leni to si drahé kúpila 😕 ja som teraz kúpila ešte jednu riškovi v tescu a stála 4eurá aj s rukavicami a šálikom.. 😕

adulak
5. nov 2009

diky

peta28
5. nov 2009

Adulak tak este jednu izbu maju
a co sa tyka storno tak nie je ziadne , ale treba potom dat vediet co najskor aby tu izbu mohli este obsadit .

peta28
5. nov 2009

Pani vravele sa aspon teda tyzden pred prichodom aj ked v pripade choroby zo sna na den je to takze, ale to nejako vybavime potm ak to bude nadajboze aktualne

susik77
5. nov 2009

mishelin:gratulujem k miminku 🙂 tobias je pekne meno 🙂 rodila si cisarskym?

mishelin
5. nov 2009

dakujem susik 😉 ano cisarskym

mimi.k
5. nov 2009

Ahojte 🙂 ,

tak my sme zdraví 😵 Adamko je už bez teploty....predsa to bola tá jednodňová viróza asi, čo mali aj bratove deti. Aj segrina Domka mala včera 40 tky, aj Diazepam už dali a dnes je fit...nechápem...ale som šťastná, že sme včera nikam nešli, ešte by sme tam chytili niečo horšie.

Mish., mňa po narkóze vždy ten vpich bolel aj 2 týždne a to dosť...

Peti, super, že konečne budeš mať tie gumy...

My dnes ešte nejdeme von, tak idem vymýšľať program, asi ideme maľovať....už hľadá štetec...

letuskah
5. nov 2009

caute
Mimi tak super ze to takto rychlo zbehlo 🙂 my malujem len s vodou, Kubko je stastny lebo maluje a ja som stastna lebo nic nie je zas...te

a vypytal sa spat a teraz na mna z postielky vyblakuje ze mama ja som schovany, na to ze ma plny nos ma daku prilis dobru naladu...

Peti dakujem to ja som sa len pre pripad opytala, snad nam to nikomu nebude treba

Leni ja nerobim ziadne opatrenia, nebudem panikarit, akurat sme to s mamo urozoberali ako sa ti novinari vytesuju ze mozu kade tade hlasit ze nemame toto nemame hento, tamtoho je malo. podla mna len robia paniku. trochu sa aj bojim lebo muz moze z toho nemecka kadeco dotiahnut, predsa len lietaju na letisko v hanoveri a tam sa kadeco premelie no ale dufam ze rychlo pridu mrazy aby bol na chvilku pokoj...

letuskah
5. nov 2009

Peti gratulujem ku gumam 🙂 to potesi po takych zdrzovaniach

katika1
5. nov 2009

letu ja si myslím tiež, že novinári robia paniku.. podla mna aj krízu ovela zhoršili novinári.. keby nebolo všade, že je kríza, ludia by neboli taký vyplašení 😝

letuskah
5. nov 2009

Mimi kedze mi fb nefunguje tak takto verejne ti gratulujem a prajem vsetko najlepsie na svete 😉

mimi.k
5. nov 2009

Let., ďakujem pekne 😵

Už sme domaľovali, Letu, my tiež len vodou tie omaľovánky vodové, ale máme aj klasika vodovky, tak aj s tými občas maľuje, ale všetko len chvíľu samozrejme 😉

Idem mu dať jesť...

letuskah
5. nov 2009

mimi take omalovanky nepoznam, ja mu dam misku s vodou,s tetec a on natiera vodu na papier obycajny cisty

maji4
5. nov 2009

Ahojte

Lenka v pohode ved to neponáhľa 😉 😉

Leni ja som mužovi už kázala aby kúpil rúška ale sa mi zasmial do telefonu že už asi 2 dni nemajú... 😒 ja sa tej chrípky fakt desím... ☹ ☹

Mimi supe r,že to tak rýchlo prešlo 😉 😉

Peti super ,že gumy budú 😉 😉ved načase 😉 😉

Mish tak ako spíte teraz??

maji4
5. nov 2009

no a dnes sme boli s Liliankou vonku ale asi len 20 minút lebo ako sme sa naháňali za loptou tak tak spadla ,že si rozbila ústa a tááááák jej tiekla krv že som sa zľakla ,že si vybila spodné zúbky ☹ ale nič chvála bohu len spodná pera si to odniesla 😒

letuskah
5. nov 2009

boze maji vy stale na tie usta padate 😔 pofukaj aj za Kubka boliestku

maji4
5. nov 2009

let dík

mimi.k
5. nov 2009

Letu., to sú také omaľovánky, ktoré maľuješ len vodou a oni sa vyfarbia. 😉

maji4
5. nov 2009

mimi a tie si kde zohnala??to som ešte ani nepočula že také oamlovánky existujú aj ja chcem.

letuskah
5. nov 2009

mimi a to maju v papiernictvach bezne? to by som mu kupila

no uz vrtaju tak sme asi dospali, 40 minut nie je bohvie co 😔