Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
23. feb 2010

Leni teda super kočka z teba a mne sa nezdá že by si na tých fotkách vyzerala staršia ...velmi dobre na nich vyzeráš a ešte by ma zaujímalo kde máš akože to fiktívne brucho 😠 😠 😠

lenkamt
23. feb 2010

stiahnuté, nemohla som ani dýchať, preto tie výpúlené oči 😀 😀 😀

zuzana76
autor
23. feb 2010

fiiiiiiiiiiiiha Leni, teda krasne topy si si vybrala, no teda vyzeras sexy, sekne ti to a to su tie veci co ste si objednavali z USA?

pocuj, ty by si mohla predvadzat minimalne oblecko v tych zasielkovych domoch ako Otto, Bonprix, neckermann, mozno by ti dali aj nejaku proviziu v podobe oblecenia 😀 , vidis, uz som ti aj pracu nasla 😅

zuzana76
autor
23. feb 2010

ja som si povedala, ze si neskor tiez nieco objednam, zatial som si skusobne z Bonprixu, uvidim ci som odhaldla velkost a neskor si objednam nieco sexy , ked budem po porode nech mam pekny ohoz na leto 😀

zuzana76
autor
23. feb 2010

no a s tym,ze vyzeras starsie, tak ked som pozrela cely album, tak tam kde si s dvojkami a Veronikou, tak tam vyzeras ako ich starsia sestra, a v tom ohoze uz vyzeras ,ze si plnoleta 😉

zuzana76
autor
23. feb 2010

teda fakt, na tebe vobec nevidno, ze si odrodila 3 deti 😕

no dobre, uz koncim odami na lenku, lebo ostatne baby budu ziarlit 😀

zuzana76
autor
23. feb 2010

moj muz isiel von, tak som sama doma, maly uz spi, uz od 18.30, tak som zvedava zajtra rano kedy budeme vstavat, asi o 4.00 😠

letuskah
23. feb 2010

caute
no zase som prisla po funuse tak sup na fb

Maji v pohode, oddychni si u vasich 😉

a kto ste boli na kramaroch neviete kde tam je detska chirurgia a ci sa treba objednat? ja to neviem najst na nete, som tam chcela zajtra volat. Kubko vecer az plakal pri kakani, zrejme ho to bolelo a neslo mu, cely spoteny chudatko. sa bojim ze sa zablokuje 😔
dala som mu slivkovy kompot dnes ale nechcel ho papat lebo v nedelu rychlo zjedol zavarane marhule a mu nesadli tak ich vyvratil, tak teraz sa bal ze mu to urobi zle na brusko 😔 ach jaj...

interne OK, tlak normalny, mam brat magnezium 😕

maji4
23. feb 2010

Let chudiatko Jakubko ale ved vy ste s kakaním problém nemávali čo sa porobilo??? 😖 😖

A netreba sa objednávať prídeš tam na tu recepciu ona ti dá lístoček a budeš čakať 😉 ona ta pošle tam kde treba 😉

maji4
23. feb 2010

let super že ty ako tehula si OK 😵 😵 drž sa a nestresuj sa 😉 😉

nika07
23. feb 2010

VŠETKO NAJLEPŠIE 😵 MATEJKOVI 😵 K DNEŠNÝM MENINÁM, nech je zdravučký, krásnučký a rodičia ho poslúchajú 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkamt
24. feb 2010

ahojte.

ja zase pozerám hokej 😀

ďakujem vám všetkým za pochvaly 😵 😵 😵 normálne som namyslená 😀 včera som tú maľovku dávala dole polhodinu a aj tak všetko nezišlo 😅 😀

Letu - super, že je všetko ok 😵 a na kakanie nám najlepšie zaberá brokolicová polievka 😉

no a hlavná udalosť dňa: MATEJKOVI všetko najlepšie, vycmágame ho dodatočne 🙂

zuzana76
autor
24. feb 2010

dobre ranko

let, jakubko ma taketo problemy, chudatko, dufam,ze to bude len nejaka banalita, nam na kakanie zabera Sunar, ten ho prezenie, alebo este jogurty biele

aj my prajeme vsetko najlepsie Matejkovi, nech je zdravy a stastny

mmem_
24. feb 2010

ahojte

peti: to akoby som seba videla o 2 roky,netusim ako budem riesit nejake hlidani

let: my s kakanim nemame problem tak neporadim, my aj 2 x denne a to nic neje 😝

tehulky: super ze sa drzitie 😉

leni _videla som na FB fotky kocka🙂 to mi pripomina ze som v sobotu pozerala Sex v meste a taku som chytila chut niekam vypadnut,obliect si nieco pekne,namalovat sa - tak som inspirovana tebou som si natiahla minisuknu a isla kupit malemu velky paplon a vankus 😀

a MAtejkovi prajeme kraaaaasne meninky 😀

mmem_
24. feb 2010

a ideme na vikend na SK budeme mat ten krst a uz som vyzistila ze sa da aj druhe meno dat k rodnemu 🙂

peta a ty co s fotografovanim? ako si sa rozhodla?

retaux
24. feb 2010

Ahojte!
Matejkovi všetko naj k dnešným meninám 😉

A my sme mali "super" noc - Lucka celú noc grckala a ešte aj teraz ráno. Takže asi máme nejakú virózu - pred týždňom to mala sestra, celá jej rodina, tak sme tam nešli, aby sme to od nich nechytili a už to máme aj tak 😢 Mám doma aj Smectu aj Hylak - čo je lepšie na takéto grckanie? K doktorke asi nepôjdem, len dnes nasadím diétu a keby sa to nezlepšilo, tak zajtra by som behla. 😒

lenkamt
24. feb 2010

Ret - na grckanie ani jedno, to máš na hnačky. iba diéta, vybublinkovaná cola a tyčinky 😉 ja keď už grcajú moc dávam 1/4 diazepamu 😉 to bol recept ešte mojej starej doktorky pri Verči a vždy to zabralo 😕

retaux
24. feb 2010

Aha, ja som si myslela, že Smecta je aj na to aj na to. Tak teda bude cola a tyčinky. Ďakujem.

katika1
24. feb 2010

čaute 😎
to čo bol za hokej? skoro som o nervy prišla 😨 😝 no ale hlavne, že sme vyhrali 😎

letu na kakanie neviem poradiť 😔

lenkamt
24. feb 2010

Ret tak to skôr hylak - to je ako probiotikum - aby sa upravila črevná flora či ako sa to povie 😅 ale ked vracia tak by som jej nedávala nič dráždivé na žalúdok.

dúfam že vám to prejde tak rýchlo ako nám vždy, naše proste 3x pregrcnú a lietajú ako nič, ja som vždy min. 2dni k.o. 😝

peta28
24. feb 2010

Matejkovi vsetko naj naj k meninam!!

Ret to ma mrzi.. asi to bude nejaka viroza, vsak uvidis co z toho bude pokila nema Lucka teplotu.. ale ako vravi Lenka Smecta a Hylak je len na hnacky. Skus dat dnes nejaku dietku.

mmem na sobotu sme objednani do peknejfotky znova, ale robi ine fotky teraz taky iny styl.. mame to pod nosom, boli sme spokojnia a mozme prist aj v sobotu, tak uz to neriesim.. nehc je hlavne mala zdrava, lebo taka je usoplena a mrzuta.

Zuzi dufam, ze si si z Bonprixu objednala 32/34, lebo on maju vsetko o cislo vacsie a ja s mojim banderom si objednavam tuto najmensiu velkost, lebo 36/38 mi je velka

Letu preco idete na chirurgiu? Nejako mi to uniklo.. zavolaj ale spojovatelke na vratnicu a ona ta prepoji, alebo ti da priamo cislo. Ale pevne nervy prajem, lebo na Kramare sa niekam dovolat to je hotova katastrofa

letuskah
24. feb 2010

caute
Ret hylak pomaha ale nechaj jej trochu ukludnit zaludok lebo je to humus humusovy a cele ti to vyvrati, inak dieta, tycinky a u nas slaby cierny caj lebo colu mi nechcel a kulisek alebo elektrolyt do nej nalievat po trochach, dokonca Kubko skor vypil kulisek v caji ako ten ochuteny elektrolyt v comkolvek. drzime palce 😉 Smecta je na hnacky

no Kubko kakaval uplne paradne, rano sa vytoto a bol pokoj a ako sme mali tu crevnu virozu po mikulasi tak odvtedy kaka kazdy druhy den, tazko mu ide a az vecer ked uz asi fakt nevydrzi a teraz este tato krv,sme skusili tu mast avenoc ale vobec sa to nelepsi 😠 aj som mu upravila jedalnicek, nic zapekajuce, furt mu vodu nukam, kadejake ovocie, mrkvu papa rad surovu a nic
na tie kramare som uz nasla cislo a tetusa mi vysvetlila ze sa treba zaregistrovat na recepcii a poslu nas kam treba aj s ciselkom tak fajn aspon tam nemusim kruzit ako besny vlk 😝 tesim sa aky suvenir si odtial prinesieme 😝

letuskah
24. feb 2010

Peti prekvapujucoo mi zdvihli na prve zvonenie 😕 ideme kvoli krvi pri kakani 😝 ma tam taku trhlinku a vzdy si ju podrazdi 😔

peta28
24. feb 2010

Tak super Letu, mala si asi stastie 😉 tak drzim palce nehc to dobre dopadne

slavenas
24. feb 2010

ahojte

ja len chcem zapriať MATEJKOVI všetko naj naj naj k meninkám 🙂 🙂 🙂 Vanes posiela boštek. 😉 😉

my ideme k dr. lebo malá chytila k tomu kašlu aj hrozné sople ☹ ... ozvem sa poobede

letuskah
24. feb 2010

joj ja som odlud, prajeme Matejkovi vsetko naj naj naj k meninkam, nech je maminka na neho hrda 😵 😵 😵

katika1
24. feb 2010

aj od nás Matejkovi všetko naj 😵

retaux
24. feb 2010

No tak Lucka si teraz vypýtala piškótky, tak som jej 3 dala. 😖 Dúfam, že nepôjdu von. Nedala som jej zatiaľ ani Smectu ani Hylak. Ešte počkám. A našťastie pije veľmi, veľmi veľa a to čo vypije nevygrcká. Ale nechce nič okrem minerálky, takže pije aspoň to.

Letu: tak nech vám to dobre dopadne. A kedy tam idete?

bilushka
24. feb 2010

Ahojte,
dakujeme vsetkym za blahozelania, ste zlate 😵
My zelame velkemu Matejkovi Nikinmu tiez vsetko dobre 😉

Vsetkym chorym detickam zelam skore uzdravenie, nech Timuska moze ist uz zajtra do skolky, Vanesku nech obidu ATB (Slavus, ozvi sa, myslim na vas 😉 ) a Lucinka uz negrcka. Letu, to som zvedava, co vam povedia na tu ritusku na chirurgii, inak je zaujimave sledovat, ako mame kazda ine tipy na kakanie a zmakcenie hovienka, ja co viem ze maleho vzdy posadi na zachod su kiwi 😅

Ret, to su plazove saty, co si mala na plese? Mne sa velmi pacia a keby si nepovedala, tak fakt nevidno, ze by to neboli vecerne 🙂

zuzana76
autor
24. feb 2010

peti, nie, velkost 38 😀 , ale teraz v tehu mi to bude dobre a veci po tehu si objednam teda mensie