Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
9. dec 2009

leni ja potrebujem na nerezove umyvadlo na vodny kamen a na sklo od sprchy

letuskah
9. dec 2009

no nepripajam sa ani k jedlu ani k cistaicim prostriedkom, idem zozrat druhu coko od mikulasa, dnes som uz jednu spasla a pojdem spat.
dobru nco

mima07
9. dec 2009

katika ty si mozes aspon s muzom zacvicit ale mne ani to nehrozi 😠

katika1
9. dec 2009

mima.. volá sa to hagesan a majú aj na nerezové a aj na kamen na sklo na sprche 😉 sú to profi čistiace 😉

mima07
9. dec 2009

katika a kde to zozeniem?

nika07
9. dec 2009

idem spať, lebo sa tu divne točí o žradle , chudnutí a tak 😀

papa dobrú 😀

katika1
9. dec 2009

letu ty jedz, biedne vyzeráš 😀
mima ja nemožem, mám zápal 🙄 ale už viem prečo.. nová aviváž 🙄 🙄 🙄 🙄

katika1
9. dec 2009

neviem u nás to majú vo farby laky

mima07
9. dec 2009

a musim sa pochvalit podarilo sa mi konecne zohnat redukciu na wecko len neviem ci nam aj k niecomu bude 😀

lenkamt
9. dec 2009

pulirrapid na kameň je super 😉

Kati - sa mi nechce 😔 😝 lebo ja chytraňa som si nasadila ďalšie tabletky aby som nemala mrchu na stretku a teraz som totálne hormonálne rozbitá a asi až do konca budem vytočená a pažravá ako pred mrchou 😝

katika1
9. dec 2009

ozaj, malého v noci strašne doštípal komár 🙄 celý je bodkový a svrbí ho to 😔

katika1
9. dec 2009

leni no super 😝 ja zajtra musím niečo kúpiť na mykozu 😔 svrbíííí 😝

lenkamt
9. dec 2009

komár v decembri 😝 koniec sveta 😝

ja teda idem do sprchy a potom sa uvidí 😀

dobrú noc 🙂

katika1
9. dec 2009

leni a minulý rok ho 5teho v noci doštípal neskutočne a na mikuláša bol ako s osýpkami...
takže tento raz to isté 🙄

mima07
9. dec 2009

katika ked nezozeniem pridem na navstevu 😀 pozriem este aj to lenkine

katika1
9. dec 2009

mima
http://www.hagesan.host.sk/

možem ti to aj poslať 🙂

zuzana76
autor
9. dec 2009

tak ja som nesupesne uspavala, sa cudujem, ked vstal o 17.30 😠

dokonca som porozpravala aj rozpravku o zelenom taxiku a zltom postarskom aute a nic 😀

retaux
10. dec 2009

Dobré ránko.
Nejako vás nestíham čítať. Vrcholí u nás predvianočná atmosféra a ešte rozmýšľam čo upiecť na nedeľu, lebo prídu gratulanti Lucke.

Trochu som vás čítala, ale len čo ste včera večer napísali - u nás adventný kalendár má Lucka na stole položený a každý deň zje len jednu čokoládu 😕 Som jej povedala, že viac nesmie a že keď spapá všetky, budú vianoce a bude chodiť Ježiško.
A tiež používam Pulirapid na kameň. Je super.

katika1
10. dec 2009

čaute 😎
tak aj Riško je chorý ☹ a včera bol kde? no u svokry ☹ 😔
to nie je náhoda..
A má soplík trošinku a kýcha 😝
myslíte, že s ním mám ísť k doktorke, či nemá aj on tú moraxelu? 😕
Ret a čo riešiš s vianocami, že nestíhaš 😕 ja si ich ešte vobec neuvedomujem a nič nepripravujem 😅

zuzana76
autor
10. dec 2009

dobre ranko

katika, fiha, ta tvoja svokra nejako zle na neho posobi

katika1
10. dec 2009

zuzi, on je vždy od nej chorý.. neviem prísť na to prečo 😝

retaux
10. dec 2009

Ja s vianocami - predvčerom som už balila balíčky, nech to mám z krku 😅 Zistila som, že mi ešte časť darčekov chýba a včera som rozbíjala orechy na vianočné pečenie. Skoro ma pri tom švihlo. A už by sa zišlo aj okná umyť a poupratovať v byte. A ja som nejaká lenivá - do všetkého sa musím tlačiť 😖

Riško nech sa rýchlo vylieči 😉

katika1
10. dec 2009

ret aj ja som lenivá, ale ani nemám čas upratovať.. ešte mám skúšky a tú prácu napísať 😝
a piecť ja budem len jeden koláč. My aj tak ideme potom ku svokre a potom na pár dní k mojej mame.
a okná neumývam, lebo okolo domu ešte nemáme trávnik a to pri každom pršani sa odráža to blato a celé sú špinavé 😝

retaux
10. dec 2009

Juj, ale ti je dobre 😀

katika1
10. dec 2009

že? 😀 ale to je len výhovorka, že ideme preč.. ja inak pečiem vždy len jeden, alebo ani jeden 😀
ale asi skúsime tie medovníčky.. neviete recept na tie, čo nestvrdnú???
kde sa dá kúpiť malý válok pre deti??

lenkamt
10. dec 2009

ahojte 🙂

dnes je pekne asi šmyknem zo dve okná 😀 Ret - ja by som v tvojom stave neumývala, ja som maňiačka na okná, ale keď som bola tehu tak som ich neumývala 😉

Kati - 😠 ty brďo to čo tam s ním robí 😕 ak nemá teplotu tak by som nešla k dr. 😉

katika1
10. dec 2009

malý kuká rozprvku, kde sú planéty, tak som mu hovorila, aké planéty sú a teraz ich tu kadejako opakuje.. aké zlaté 😀

retaux
10. dec 2009

Ja zase umývam len raz za čas okná, ale umývam či som tehu alebo nie. Aj na naše hody som umývala teraz v októbri a aj Lucku keď som čakala tak ešte tesne pred pôrodom som umývala 😅

Ja medovníčky tento rok nebudem tie klasické, ale tie s plnkou. Mňam. 😵

katika1
10. dec 2009

leni neviem, podla mna ona nič nerobí, ale je to psychické 😝
a som na nu nahnevaná (adri ak to čítaš, nehovor jej) 😀
lebo som jej velmi vdačná, že sme jej ho mohli včera nechať a viem, že to bolo dosť od 9tej do 6tej, ale zas bolo to nutné, aby som sa niečo naučila. a potrebujem si ešte dokončiť tú prácu, tak sa jej mm opýtal, či tam može byť ešte dnes doobeda.. no a hádajte čo.. ona si potrebuje ísť nakúpiť na Vianoce 😔 ved má kopuuuu času a ešte dva týždne.. to sa nedá ísť kúpiť zajtra, alebo v sobotu, alebo budúci týžden? 😔
hlavne, že furt slubovala a slubuje, že nám pomože ked potrebujeme 😔

lenkamt
10. dec 2009

Kati - ☹

Ret - no ja neviem, ale moja ségra z takýchto mamininých kúskov mala niekoľkokrát obtočenú pup.šnúru - to jej povedali doktori vtedy 🤐 takže na toto som si ja dávala pozor, fakt som skoro nič nerobila počas tehu 😅 až mi je smutno za tým vegetom - žeby som do toho šla ešte raz? 😀

idem, rýchlo nachystať karfiol na vyprážanie a šupky hopky na tie okná, ešte musím umyť komplet podlahy, lebo deti porozlievali čaj s medom tak sa dôkladne lepím 😝