Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
28. máj 2009

Lejla, tak to sprav ako pise Peta, opytaj sa riaditelky, ci nepotrebuju sponzorsky dar, alebo tak-ty sa budes hanbit a dalsich 10 mmaiciek sa hanbit nebude a deti im tam vezmu a tebe nie 😔

Peti, ja som si to uplne dramatikus predstavovala, ako vytahujes obalku a spiklenecky zmurkas na riaditelku 😀

bilushka
28. máj 2009

Ked sme uz pri tom, tak svokra ako riaditelka sa nepozna s inymi riaditelkami, ze vas tam mohla pretlacit? 😕

Ako si sa potom dostala na druhe miesto v poradovniku, ked este mala tam nebola prijata a vy ste uz zaplatili ci ako to je, ja tomu nerozumiem 😝

peta28
28. máj 2009

my sme este nic neplatili a asi ani nebudeme, lebo tento rok nas prijali oficialne, kedze sme boli rok a pol v poradovniku, miesto sme dostali este minuly rok, ale to uz Timka chodila mesiac do tychto jasli tak som to uz potom neriesila

zuzana76
autor
28. máj 2009

Preprava detí
9.3.1 Prepravca nevykonáva prepravu detí mladších ako 2 týždne.
9.3.2 Batoľatá sa prepravujú za zľavnené cestovné podľa cenníka prepravcu; nemajú nárok na
samostatné miesto v lietadle ani na prepravu batožiny, ibaže je za nich uhradené cestovné v plnej výške,
a to za podmienok uvedených v týchto prepravných podmienkach.
9.3.3 Batoľatá môžu byť prepravované iba na kolenách, v náručí alebo v lone rodiča alebo inej dospelej
osoby, ktorá ich sprevádza, ibaže bolo pre nich zabezpečené samostatné miesto v lietadle v zmysle bodu
9.3.2 týchto prepravných podmienok za účelom umiestnenia a upevnenia detskej autosedačky. Jeden
cestujúci môže na kolenách, v náručí alebo v lone prepravovať iba jedno batoľa.

toto su ich podmienky, je tam napisane, ze nemaju narok na vlastne sedadlo ibaze je za nich uhradena cestovne v plnej vyske, ved my sme za neho uhradili cestovne, no musim tam asi zavolat

letuskah
28. máj 2009

kokos to aby som uz teraz planovala zakldanu skolu, na skolku je uz asi neskoro, mne dako tieto veci nedochadzaju, niektore mamicky co maju deti ako Kubko tu v okoli tiez prihlasili decko do skolky aby od 2,5 co bude niekedy koncom zimy zaciatkom jari im decko mohlo chodit do skolky, to je ina predvidavost

peta28
28. máj 2009

akoze je to hrozne ze musia rodicia platit, ale fakt tie skolyk maju penazi od stati malo a davaju to len pre svoje deti.
svokra je p..a a vobec sa s nou nebavim o takych veciach kde umiestnit Timku , pretoze pre nu som krkavcia matka a mala by som ostat doma aspon 5 rokov a vrchol vsetkeho je to ze som sui dovolila odist na sluzobku

bilushka
28. máj 2009

Ahaaaaaaaa, tak uz rozumiem.
Ja musim este prezistit od tej kamosky, ci isto ani oni nic nedali, nie ze vsetci to budu mat vybavene a my potom budeme v udive, ze maleho tam nevzali a hlavne dalsi rok s nim byt doma, aleluja!!!

peta28
28. máj 2009

Zuzka dieta do 2 rokov neplati letenku takze nema narok na sedadlo, ak chces aby malo sedadlo musis si zaplatit dalsiu letenku

letuskah
28. máj 2009

zuzi pre istotu to zisti ale podla tych podmienok by mal mat vlastne sedadlo, som nevedela ze davaju sedacku, ci vy si musite vziat?

zuzana76
autor
28. máj 2009

peti, ale ved my sme mu zakupili letenku - dieta od 2 -14 rokov, len sme zaskrtli miesto batola, dieta a zaplatili sme za neho 50 eur

bilushka
28. máj 2009

Letu, preco predvidavost, ja keby som mala pracu istu, tiez by som uz maleho dala do skolky od 2,5 roka.

zuzana76
autor
28. máj 2009

letu, ved ja nehovorim o sedacke, my sme objednavali 3 letenky - 2 dospeli a jedno dieta od 2-14 rokov, normalne sme zaplatili co nam zaratalo, teda za neho 50 eur, kebyze dame ze batola, tak platime o 50 eur menej

letuskah
28. máj 2009

bilu ja mam pracu ale mna to teda ani vo sne nenapadlo, ja si to volako neuvedomujem alebo co ze uz bude mat 2 roky, mne v tychto veciach vobec nepali

letuskah
28. máj 2009

zuzi ja som pochopila, len z tych podmienok mi vyplynulo ze ked ma svoje miesto ze bude sediet v autosedacke

mima07
28. máj 2009

zuzi neviem ako to chodi ja som volala vopred a ona povedala ze sa neda ja som chcela tiez zaplatit a neskor som to uz neriesila my sme mali stastie vzdy bolo nejake volne miesto tak ak niekto sedel vedla nas tak si odsadol 😀 je to inak narocny let hlavne ked moje dieta sa vie odpasat 😀 😀 pozeral tu ukazku a nejako to vyspekuloval takze s nami to vyzera prvych 30 minut tak ze ja zapasavam a on so smiechom odpasava a bavicele lietadlo

mima07
28. máj 2009

zuzi a ja som platila za neho tiez 50 eur akoze nejaky poplatok a normalna letenka so vsetkymi poplatkami stala 34 tak som vtedy chcela kupit aj jemu

letuskah
28. máj 2009

tusim je niekedy na skodu mat inteligentne dieta 😀

lejla77
28. máj 2009

No, ked budu robit okolky, tak to budem takto riesit. Peta diky za info. 😉

peta28
28. máj 2009

ked si platila za dieta 2-14 rokov tak to ma sedacku
ked 0-1,99 rokov tak to nema sedacku, na niektorych letoch najma dlhych to vajicko davaju, ale aj by ti to vajco aj dali tak pochybujem ze by sa tam Patko zmestil

bilushka
28. máj 2009

Mima, ale ved priputany by mal byt iba pocas vzlietania a pristavania, nie?
To mi snad nechces povedat, ze ja budem mat celu cestu do Turecka maleho na kolenach 😖

letuskah
28. máj 2009

pre dvojrocne davaju vajco? to tam ako chcu nasukat to dieta?

letuskah
28. máj 2009

baby zas to musim napisat ale som stastna ze na ndovolenku ostavame na slovensku 😵

bilushka
28. máj 2009

Mimus, vy idete za Ottkom zase do Londyna?
Ani sa nepytam kedy, lebo viem ze zase nepovies 😠

letuskah
28. máj 2009

bilu u nas sa zase zatiahlo

mima07
28. máj 2009

bilu budes jasne ze len pocas vzlietania a pristavania a ked svieti napis ale niekedy to trva dlhsie nez vzlietne a zase ked som videla ze chce spat tak je lepsie si ho priputat ked mate pristavat lebo mna ten jeblinkton normalne nahanal ze si ho mam rychlo priputat a videl ze maly spi tak som sa snazila ho nezobudit sak by ziapal nez by sme vystupili

bilushka
28. máj 2009

A vy este neviete cas letu do Turecka?
Mna ten odlet o 22:00 hod. dost desi 😒

mima07
28. máj 2009

bilu nejdeme ottko pride domov jupi my ideme na dovolenku 😉
letu nam nikdy vajco nedali iba taky pas ale myslim ze ked mas male babo tak si mozes zobrat spolu s kocikom a to vajco si beries na palubu

mima07
28. máj 2009

bilu vieme ako to citas sak som to pisla 6,30

bilushka
28. máj 2009

Viem, ved do Turecka, nie?
A s tym kocikom je to tak, ze ho mozes mat celu dobu, aj ked je uz batozina odovzdana a az ked nastupujes schodikmi do lietadla, tak ho das letuske? Inak ti budu mat z nas radost, ved len ja+Mimi+Julka=4 kociky 😀

bilushka
28. máj 2009

Aha, ano, prepac, zabudla som 6,30.
To by mi tiez nevyhovovalo 😀 😀 😀