Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
12. okt 2009

Peti, zle Ti vydal alebo viac zaúčtoval?

Lejla, Adamko bol včera s mm v gumákoch tiež...ocinko sa zarozprával a Adamko skákal v najhlbšej kaluži aká bola na ulici, takže mokrý až po uši...tak musel ísť hneď do vane....ale tiež sa mu to strašne páčilo, stále hovoril, že ešte pôjde... 🙂

lenkamt
12. okt 2009

takže nemka nebola schopná dve hodiny mi odpísať 😝 asi si myslí že mám na ňu čas celý deň 😝 😀
nepožehlené, riad od obeda neumytý 😀 ale aspoň som zas o niečo múdrejšia 😀

deti ešte spia 😕 to zas bude večer vymýšľania 😔

peta28
12. okt 2009

viac mi uctoval, som kupivala 2 x ponozky za 1,20 eur , sal za 3,90 eur a pancuchy za 3,50 .. ja krava som si to nespocitala a teraz som to hodila do kalkulacky a ze 9,80 eur a platila som 10,80 eur.
ale to je taky celkom seriozny cinan, rozmyslam ci sa za nim este nezastavim, lebo si to tam pocital na casopis, tak to si tam nejde ze ma oklamal

katika1
12. okt 2009

Bilu také hrubé pletené ale elastické, na palček a zvyšok prstov spolu.. a boli farebné.. krásne
a za 8sk no nekup to!!

bilushka
12. okt 2009

Ze ani Cinanom sa uz neda verit 😀 😀 😀
Tym by som neverila Peti na prvom mieste, ti zapredaju aj vlastnu matku.

No ja idem tiez nieco porobit, ked uz maly konecne spi.

A je neuveritelna kosa, nam uz aj kurit zacali.

peta28
12. okt 2009

no len ti ma dotaraz nikdy neoklamali, vzdy si vedeli vypocitat kolko platit a co vydat.. nikdy som nemala problem reklamovat, ale vymenit.. to sa o slovenskych obchodnikoch povedat neda

bilushka
12. okt 2009

Peti, to mas na Mileticke takeho kamosa?

Kati, idem hned dnes nabehnut do cinskeho obchodu, ale ja nikdy nemam na taketo hyper kyber akcie stastie ☹

Mimi, pojdeme sa v ramci prechadzky v gumakoch kuknut na nasu pesiu, aspon ti konecne ukazem tu postu a tam su aj 3 obchody s oblecenim, tak kukneme tam, OK?

mimi.k
12. okt 2009

Bilushka, oki...len neviem, asi vezmem aj kočík...lebo kým by sme tam došli....

Idem žienky, robila som si bylinkárske obklady, tak som tu vysedávala, ale už uplynul čas, tak idem do sprchy...pa zatiaľ.

peta28
12. okt 2009

tak ked nico potrebujem chodim k jednej cinanke, tak ta je iplne v pohode, furm mi da aj zlavu pekecame o detoch, lebo ona po mne bola tehu, tak uz teray maly cinanko s nou sedava a potom mam este jedneho takeho co k nemu chodievam kupovat muzovi trencle

mishelin
12. okt 2009

caute baby tak som na skok zatila len vam idem povedat co nove..no vyzera to tak ze budem rodit cisarsky,m..

peta28
12. okt 2009

Mish ved mas este 3 tyzdne, to sa moze este zmenit aj hodinu pred porodom. Mala by si chodit po styroch, ze vraj to pomaha

mishelin
12. okt 2009

peti s babom to nema nic spolocne,teda aj ma trosku,ono je v poriadku ide oto ze ja som bola pol roka po narodeni maleho na operacii oci,pamatate sa vtedy?no a uz vtedy ma upozornovala ze pri silnom tlaceni a namahavom porode sa mi to moze vratit spat vsetko by bolo ako predtym teda ze by som znova nic nevidela...no a pytala s ma na prvy porod a ked pocula slovko vakuova pumpa opis porodu povedla ze vyslovene mi neda suhlas na normalny porod,ibaze ak ja cchem znova prist o oci a podstupit zakrok zunova za 30 000tisic 😝 😔

doktor priblizne zmeral mamo,vyzera ze ma okolo 3 kg..takze vo stvrtok idem do BB ku ocnej na vysetrenuie....

to ani tak ani tak..zase riskovat zrak urcite necchem tiez to dco stalo,aj som si vytrpela bolest a zase sa dostat do stadia kedy nic nevidm nechem...

na druhej stzrane kto mi zaruci ze porod budem mat lahky? 😒 ja neviem neverim frazam druhy porod,lepsi porod,lebo kamoska nedavno rodila a vravela ze horsi nez prvy,to je asi tiez individualny,bud pojdem normalne a zariskujem s ocami,alebo pijdem cisarskym a budem mat oci ok,a istotu ze maleho by zase netahali von tou kravinou..ja fakt neviem.. 😔

mishelin
12. okt 2009

mamo - babo 😔

mimi.k
12. okt 2009

Ahoj Mishelin, ja viem o tom, že keď má niekto takéto problémy so zrakom, tak sa chodí cisárom...neviem, či je to pre Teba dobré alebo zlé...ako to vnímaš, ale ja by som po mojom pôrode uvítala cisársky rez 😔

A Adamko sa vypýtal a vykakal sa do nočníka a Bilu...on to držal až domov...lebo autíčka na plienke stále boli 😀 😎

mishelin
12. okt 2009

mimi no ja po tom mojom prvo som povedala ze nikdy viac takyporod,vsak to bolo hroune no co to budem znova vravet.. 😔 nic moc ked do teba nieco pchaju a driapu potom von 😝

a saam neviem ako to vnimam,ja s aaj bojim,ale na druhej strane by som mozno aj pristupila,vies a ozaj sa bojim zariskovat stym zrakom 😒

mishelin
12. okt 2009

mimi a ty si mala tazky porod?? 😕

lenkamt
12. okt 2009

ahojte 🙂

tak ja mám zase migrénu, už som si dala ibalgin, paralenový čípok a asi tak pred 30min flector, tak dúfam že ten už zaberie 😝

ešteže mám Verčiatko čo sa ochotne hrá so zvieratkami 😅

Miška - ak máš mať stres z pôrodu a nedajbože si pokaziť zrak tak choď na cisárak, je to podľa mňa bolestivejšie potom ako po normálnom, ale zas ušetríš kopec nervov 😉

mimi.k
12. okt 2009

Mish., no, určite sú aj horšie a ťažšie pôrody, ale ľahké to teda nebolo...a po pôrode som mala veľké problémy...museli ma vziať naspäť do nemocnice..

mimi.k
12. okt 2009

Lenka, tak super 😖 ja som si užila min. týždeň...čo je Flector? To ešte nepoznám 😅

bilushka
12. okt 2009

Leni, tak sa drz a super, ze sa ti polepsilo a ze mas poslusne deticky 😵

Mimi, my sme jedli a sprchovali sa a som ti chcela volat, lebo som bola prenaramne zvedava na Adamka a teda ma prekvapuje 😨 Aj moje dieta ma prekvapuje-ale negativne, s nadsenim tu rozprava ako bil Adamka a nechcel mu dat hracky.

mishelin
12. okt 2009

lenka-no pravdupovediac ja som mala celotyzdnove bolesti po tom vakuovom,zeny skakali kolo mna ako srnky ja som sa ledvo postavila 😝 a nakoniec ked som maal ist domov tak hlaska ze musite tu osata mate nieco zabudnute na maternici,treba vas uspat a vycistit cize mne bolest pominulôa aj z klasickeho dost neskoro 😝

ja s abojim ze budem mat velku jazvu a ziadne mlieko 😒

bilushka
12. okt 2009

My sme dnes s Mimi kupili detom rukavicky-ani jeden loptos ich nechcel mat na rukach, teda moj by to mozno aj mal, ale ked videl Adamka ako ich hadze o zem, tak to po nom opakoval-ja myslim, ze nam toto priatelstvo moc osohu neprinasa, Mimi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bilushka
12. okt 2009

Mish, prosim ta, dnes uz take krasne jazvy robia po cisaraku, uplne malinke a ziadne mlieko-to je totalny predsudok, ja som na sestonedeli lezala s babou co rodila cisarakom-teda bolesti mala otrasne, to je pravda, ale kojila uplne normalne, dokonca jej mlieko skor nastupilo ako mne, ja som mala dlhsie to kolostrum iba, co je po porode...

mimi.k
12. okt 2009

😀 Bilushka 😀 nám teda celkom prospieva 😀 😀 😀 už sa aj pýtame...teda zatiaľ...snáď mu to vydrží....

A ešte si zabudla napísať, že Matejko nechcel dať Adamkovi ani ručičku 😀

lenkamt
12. okt 2009

flector mi dala dr. od bolesti keď som bola seknutá, fakt dobrá vec 😉 už mi to prechádza 😵 asi to bude riadne svinstvo 😅

Mish - jazva je malá a mlieka som mala tak ako po verči ibaže neskôr 😉 ale aj tak som nekojila 😅

Adamko s Matejkom sú zlatí, apropó chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem stretkoooooooooooooooo s detmíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

bilushka
12. okt 2009

Mish a este byt tebou tak neriskujem, mna tiez neviem ako posudzovali a skumali pred porodom a to mam "iba" minus dvojky dioptrie, tak ked ti povie este aj ocny lekar, ze by to bol risk, tak by som kaslala na nejaku jazvu, hlavne nech ste ty aj dieta v poriadku 😉
Urcite to dobre dopadne, neboj taketo stresy k stavom pred porodom patria 😉

bilushka
12. okt 2009

Uz vidim Mimi ako zhavi linku a vola segre, nech jej zozenie Flector 😀 😀 😀

Leni, ved sme sa o tom bavili, ze nieco spachame, tak ja som za, len moje zlate a dobre dieta sa pri neposlusnikoch kazi, tak my sa uz stretavame len s dobrymi detmi 😀 Co tvoje dvojky samozrejme su, takze ano ano stretko 😵

mimi.k
12. okt 2009

A ja som kúpila v Slovenke aj roláčik, tak som spokojná 😎

mimi.k
12. okt 2009

Bilushka, no asi zavolám 😀 ale ona by ma nadopovala hocičím, tak radšej si to overím 😀

lenkamt
12. okt 2009

chúďa matejko fakt neviem čo z neho bude po stretku so švagrinou 😀 žena dobrá ale jej identické dvojča 😝 anjel s diablom v tele 😀

tak ideme omrk hotely nejaké či čo???? a kde???? a kto?????