Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
4. máj 2009

mimus, veru, kocka si v pase, sekne ti to

leni, aspon neodvravaju a urcite zacnu, este maju cas

zachvilu sa podava obed, mozete prist 🙂 , je tu aj moj ocino, dnes bol u lekarky, tak sa zastavil pozriet maleho

lenkamt
4. máj 2009

škoda , že bývate tak ďaleko 🙄

ja som zmákla rýchlu čínu, deti majú zovčera 🙂

idem si ľažkať a potom pre Verču 🙂

lejla77
4. máj 2009

Zuzi:
ty malemu varievas este zvlast?
My uz jeme asi uplne vsetko. Vcera sme grilovali, a ako mu chutil mastny spekacok. 😝

Inac, vcera bolo u nas 16 ludi na grilovacke. Tak som sa ani nezastavila. 😕

lejla77
4. máj 2009

A prave som volala lekarke na vysledok - robili mu vyter z nosa. Tak mame bacila - tu moraxellu, ci ako sa to vola. Uz aj minule mal a neriesila to, ze na to sa lieky nedavaju. A teraz mi povedala, ze ked sa mu sople zhorsia, ze mam prist a ze mu da antibiotika. Lebo dookola len soplujeme - uz pol roka len odsavam. Dva dni pokoj a potom zasa. A asi som to od neho chytila, lebo uz aj ja soplim a boli ma hrdlo. 🤐

bilushka
4. máj 2009

Ahojte,
uz sme domaaaaaaaaaaaa 🙂
V prvom rade Petulke vsetko najlepsie k narodkam, tyzden mi to svietilo na facebooku a ked som v sobotu chcela slavnostne blahozelat, tak nasim stale padal net-debilna mikrovlna 😠

Mima, ja by som ta na tej fotke ani nespoznala, to kolko na tebe pracovali? 😀 😀 😀 😀 😀
Fantasticky tam vyzeras 😉
ATB zamrzia, ale ved vy tusim prvy krat beriete, tak to je v pohodkeeee, skus mu dat tou Panadolovou striekackou, nam to islo s nou super.

Ja este tiez neviem, ako dopadneme my, kedze ten kasel mu neprechadza tiez, cez den nekasle, ale ako si lahne, ci po obede, alebo v noci tak mu asi zatekaju hlieny a velmi kasle, niekedy az vracia z toho 😒

Zuzi, no vidis, ze to nebolo az take tazke seknut s tym, ja uz som "po boji"
tiez teraz mudra a tvrdim, ze najtazsie z celeho odstavenia je prave odhodlanie k tomu. 🙂

Mimi.k, ako si na tom s programom na tento tyzden, potrebujem ist na Obchodnu, tak ze by sme sa stretli, plus samozrejme aj dalsie kto ma cas a naladu na stretko 😉

bilushka
4. máj 2009

Zuzi, mne pomohol aj salviovy caj a Ricinus homeopatika som jedla, neviem ako sa ti nalievaju prsia, ale mne este aj po pol roku od odstavenia po stlaceni vytekalo mlieko z bradaviek 😖

Maji, robila si nakoniec tu tarhonovicu?
Mne sa to toez zapacilo ako si to tu hodila a este teraz to dojedam, lebo to nemalo moc uspechu u nas-strasne to bolo suche.

A u nas ked je maly hnusny, umrncany, tak som podrazdena aj ja nielen muz, lebo tych 15 kil vlacit na rukach je otras a on iba reve a ze zdvihnut, zdvihnut.

maji4
4. máj 2009

Ahojte Peti gratulujem k narodeninám 😉 😉 neboj muž ti to vynahradí 😉 😉

A s tým welnesom ma to mrzí ,že to tak dopadlo ako to dopadlo...ale ako keby si písala o mojom mužovi 😒 😠 ☹ 😖 😢 😔 🙄

Zuzi super ,že si sa vyspala 😉 😉

Baby aj mne sa Lili budím niekedy aj 5x za noc a to už mám potom nervy ale čo už aj ja som na tom niekedy tak ,že sa budím a nedá sa mi dobre spať a keď je kludná tak to neriešim 😉
A naša Lili tiež nikde inde nevie zaspať len v postielke 🙂

biluš u nás to malo veľký úspech teda Lili chutilo a my sme to také suché nemali lebo keď som to varila tak som tam pridala viacej vody 😉 práve preto ,že som si tiež myslela ,že to bude suché a takto to nebolo 😉

mima super fotka ani ja som ťa skoro nespoznala ja že kto nový nám to tu píše 😉 😉

takže na svadbe ste boli ja sa tak desím tejto soboty nie kôli svadbe ale kôli malej ,že ako to naši s nou zvládnu .... 😖

maji4
4. máj 2009

biluš mne ešte aj teraz niekedy vyteká mlieko z prsa ale to fakt len kvapka a už je tomu rok čo nekojím 😒 ale som sa pýtala lekárky a ona povedala ,že to je normálne a že mlieko môžem mať v prsiach ešte aj 2-3 roky 😝

maji4
4. máj 2009

a ked je Lili zlá tak tiež je len na mne zavesená...nechce isť ani k mužovi nemôžem sa ani vyštať ani nič...len sa ma drží ... 😠

maji4
4. máj 2009

lejla držte sa s tým soplom ....neboj ved lekár vie čo robí a keď mu to má pomôcť...

mima aj vy sa držte neboj ATB rýchlo zaberú 😉 😉

maji4
4. máj 2009

Lenka a dobre si sa k tomu postavila netreba mať stres ved oni sa dorozumejú a pokým pôjdu do školy tak sa nakecajú až až.. 😉

lejla77
4. máj 2009

maji:
pekny monolog 😀
Som sa zasmiala na tom tvojom cikani. 😀 😀 😀 Si to napisala pekne od brucha. 😀 Ako keby som seba pocula. 😕

bilushka
4. máj 2009

Aj mna pobavilo, ze "sa nemozem ist ani vystat", si citovala moj slovnik, ked mam nervy,
ked je maly na mne ako opica 😀 😀 😀

Lejla, a ked vam da lekarka ATB, tak musis byt s malym zase doma?
Ten si tych jasliciek fakt moc neuzije.

Katika ma za 3 tyzdne statnice!

baileysa
4. máj 2009
mima07
4. máj 2009

leni , maji diky
bilu 😠 😠 😠 si predstav ze kadernicka 1/2 hodku a kozmeticka 1/2 hodku este to nie je so mnou take zle 😀 😀
antibiotika berieme prvy raz a zajtra skusim striekackou lebo on sa oklamat neda

baileysa
4. máj 2009

vsetkym chorusikom prajem, nech im lieky rychlo zaberu a zbavia sa trapenia.

baileysa
4. máj 2009

mima, skus to tou striekackou, mne to gretka v pohode s tym zje, ved tie atb byvaju vacsinou take sladke sirupy

mima07
4. máj 2009

baily ale on sladke nelubi
fotku som robila tesne pred svadbou aby som aj ja raz vyzerala k svetu 😀

lejla77
4. máj 2009

bilu:
praveze neviem, ci musi byt doma... Ale predpokladam, ze asi ano. 😔 A to sa mi tiez moc nepaci, ze tyzden tam bol a zasa by mal ostat doma. 😖

mima07
4. máj 2009

som este jednu pridala tak kuk potom vymazem

baileysa
4. máj 2009

mima, aha, tak to bude asi tazsie s tymi atb 😖
a odpadnem z teba z tych fotiek 😨 kocka si 😉

bilushka
4. máj 2009

Bailey, to s tym krokodilom je svetove 😵
Od dnes pouzivam aj ja 😀

Ak budes pisat Ret IP o pevnom objati, tak to prosim preposli aj mne, dakujem.

Mimus, tak to este nie si na tom tak zle, ked iba hodka dohromady.😀 😀 😀 😀
A mne si preco nepodakovala 😠
Tiez som ti predsa napisala, ako fantasticky tam vyzeras!

Inak ta kniha o tyranovi sa da stiahnut aj na nete, ci iba v knihkupectve kupit?
Mimi, ked budeme na tej Obchodnej, tak ideme bezhlavo po nej!!!!

mima07
4. máj 2009

bilu poriadne vychval podakujem 😀
baily diky

bilushka
4. máj 2009

Mima v satach, skapeeem 😲
Inak keby sme sa takto niekde stretli, tak ta fakt nespoznam 🤐

Baby, neviete kde maju teraz akcosku na Sunar? Nejako sme vymliekovani....
Alebo aj na ine UM...on vypije vsetko.

retaux
4. máj 2009

Mima 😲 😲 😲 ja som ťa vôbec nespoznala. Fešanda si riadna na fotke 😉

Baily: super, že ste si to užili 😉 Gretka má teda riadnu výdrž - 4 hodiny v aute.

Ja som asi mrcha mater, ale keď je Lucka umrnčaná a chce na mne visieť, proste ju zložím na zem a idem preč - ocko staraj sa! A Lucke nezostane nič iné, len zobrať na vedomie, že aj s ockom sa dá zabaviť 😅

Mima, Lejla, Bilu: nech tie choroby drobcom rýchlo prejdu 😉

mima07
4. máj 2009

bilu diky 😉
teraz chapem tie krasavice zaplatia je to 😀 😀 hned clovek vyzera pouzitelne 😀 😀 ale radsej som sama sebou toto nie je na mna
bilu aj nechtiky mam 😀 😀

mimi.k
4. máj 2009

Bilushka, jasné, že pôjdeme...lebo Matejko je náš najlepší kamarát. Nech ideme von s hocikým, keď sa vrátime domov a rekapitulujeme zážitky, tak vždy povie, že bol s Matejkom 😀
Doobedný program tento týždeň mám zatiaľ nulový...teda taký spoločenský myslím... 😉 no a poobede sa všeličo črtá, ale ak nebudete mať program vy, tak môj mm by uvítal nejakú akcošku s Biluškom...možno na Železnej? Hm?
Teraz som bola v Bille, neviem, či tam nemali Bebu v akcii...

Mima, super fotka 😉

Baily, super, že bolo dobre...ja ani náš víkend nepopisujem, ja som mala zasa pracovný wellness 🙄 včera to na mňa nejako doľahlo či čo, že to všetko nemá konca-kraja...ale čo už, nejako to dobojujeme...najhoršie na tom všetkom je to cestovanie každý víkend 😒

lejla77
4. máj 2009

ret:
to s tym tatinkom sa snazim tiez praktizovat, ale nedari sa...

retaux
4. máj 2009

Lejla: ja sa proste zatvorím na záchode, keď potrebujem a ona si nedokáže otvoriť, tak je dobrý aj ocinko. 😅

baileysa
4. máj 2009

mimi, drzim palce, nech uz vam to odsypa...
na mna tiez dolieha domaci kolotoc a hladam si pani na upratovanie 😅 to je co, ja doma na materskej a nestiham upratovat 😅

pozdravujem krokodila bilushiaka 😉 😀
o akcii na mlieko neviem, tusim v hyperke bola akcia na to junior nestle bifidus, my pijeme to

mima, tak daj este detail nechtov, nech uz tu totalne oslintam monitor, ze aj ja chcem 😀