Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
22. sep 2009

Kocky, ani ja ju nemozem ani vidiet, neviem sa na nu ani pozriet a hlavne sa tvarit, ze sa nic nestalo, lenze uz tolko dobiedzala (pol roka) a bala som sa, ze sa ona dotrepe ku nam, tak som trocha ustupila a volila mensie zlo (ale len kvoli malemu). No je to hrozne. Nemozem ju ani citit. A krava, dosla malemu gratulovat, ked mal 2 roky a sadla si nam v obyvacke na stol (asi stresovala) a prasklo nam sklo, tak hned nam spravila skodu. 😠 Tak teraz mame stol bez skla. 😖

lenkamt
22. sep 2009

😅 nedoopatrovala by moju svokru? 😀 mám dojem žeby si rozumeli 😝

retaux
22. sep 2009

Aj Lucka vždy na obed zaspí hneď a večer vymýšľa.

Lejla: vyúčtuj jej škodu 😀

lejla77
22. sep 2009

leni, ret:
😀

Aj my na obed do 10 min. a vecer pol hodinu a viac.

lejla77
22. sep 2009

Viete si predstavit ten trapas, ked sklo zaprastalo 😀 😀 😀 pod jej velkym zadkom. 😝

lejla77
22. sep 2009

Prislo nam vyuctovanie za elektrinu - nedoplatok 108 EUR 😠 Tak som nadsena 😖

mmem_
22. sep 2009

peta: dik tak som ju asi tesne minula,nevadi, tak mi to posle potom, a kam isli? a ako ste to posielali na dobierku?ci ste jej posielali peniazky na ucet?

suz a ret:gratulujeeeeem a drzte sa, ja uz meliem z posledneho 😝 😀

leni,zuzi: ☹ 😝

slavenas
22. sep 2009

ahojte 🙂

vidím že večná téma svokry ... 😖

ret gratulujéééém , nech všetko prebieha v poriadku .

pekné veci ste pohádzali,

ja som tiež písala katike v piatok, odpísala mi že ma skúsi vybaviť pred dovolenkou ale asi jej to nevyšlo , lebo ešte ani adresu nepýtala tak až po dovolenke ale nevadí ved ešte ponosíme .

baby držím od pondelka dietu , tak držte palce zatiaľ to zvládam ale neviem čo bude neskôr. 😅
a malá mi nejako pokašliava

letuskah
22. sep 2009

no super svokry 😝 😝 😝
my sme tiez nasim povedali ze ich dame do domova, dokonca v dedine kde teraz byvaju jeden je, tak sa potesili 😀 😀 ale je jasne ze ju doopatrujem, nakoniec, brcho je vo francuzsku a adruhy je neschopak takze mi aj tak ine neostane, ale urcite by som si rodicov nenastahovala domov. to v ziadnom pripade. aj ked ich mam rada a su bezkonfliktni ale ani ani rodicov ani svokrovcov...

idem urobit ako poradila zuzka, kuknem hodnotenie tych bab a podla toho objednam bundicku 😀

letuskah
22. sep 2009

no hodnotenia su obe dobre tak som vybrala podla kvality fotky 😀 hadam nie zle

slavenas
22. sep 2009

letu tak si mohla lacnejšiu, nie ?

peta28
22. sep 2009

akoze nechapem toto vase spanie ... resp. spanie vasich deti. Ja som myslela vcera ze Timku uz vybijem skakala po mne vyse hodiny, s poobednym spankom som uz rezignovala cez vikend, lebo to len hodinu a pol som uspavala a potm spala do 18.00 a vikend v prdeli.

peta28
22. sep 2009

mmem platila som Katke voped na ucet

lejla77
22. sep 2009

letu:
a ktoru si vybrala? Ja by som brala tu lacnejsiu.

letuskah
22. sep 2009

tu drahsiu 😀 lebo je to blizsie k BA, viem som vadna ale 1euro ma nezachrani

slavenas
22. sep 2009

my zaspávame ako kedy , včera na obed jej to trvalo 30 min a dnes bola do 5 min tvrdá 😨
a tak isto je to aj večer a neviem od čoho to závisí .

peti a v škôlke spí poobede ?

mishelin
22. sep 2009

ahojte,gratulujem obom tehulkam sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵
letu vyber tu lacnejsiu 😕
peti-neboj nic,vase zaspavanie je ako nase 😖 ja uz nekomentujem,ani zaspavanie,ani nocne spanie,uz som to zabalila 😝 mna uz nebavi sa vkuse kvoli tomu stresovat,hladat priciny a preco to je tak a onak,preco nespi ako ine deti..uz na to doslova s....m 😔

ta prva bluzka kraasna ale na mne by praskal len co by som jednu ruku do nej vopchala 😅

lejla77
22. sep 2009

peta28:
ja to teraz vecer riesim tak, ze si lahnem k nemu do velkej postele, pozerame spolu spravy a pritom potom zaspi a potom ho prelozim do postielky. Inac predtym vzdy protestoval, ale takto aspon kludne lezi a komentuje TV a tuli sa ku mne. 😵

maji4
22. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂 pekné veci ste pohádzali ale najviac sa mi páč ten polorolák 😵 😵

a svokri 😠 😠 nemám slov 😠 😠 hlavne na tú lenkinu 😠 😠

Let 😀

bilushka
22. sep 2009

Ahojte,
teda Lenka hodi vdacnu temu a ja vas teraz neviem docitat 😀
Ja uz svokru nemam a ani svokra, takze mi ostava len rozum stat nad vycinmi vasich, Leni si dlho nepisala o svojej ale teda tento hlod stoji za to 😀

No ako som pisala minuly tyzden ze na maleho ide nadcha alebo nejake prechladnutie, tak mu nastastie nic nie je, len trosku posmrkava, len ma nakazil a u mna to ma brutalny priebeh, mam teplotu, sopel ze necitim ani chut v ustach, fakt by som mohla mat hovno pod nosom natrete a necitila by som to-neznasam taku silnu nadchu, ale tak fungujem dalej, lebo maly by iba po vonku chodil, tak ja sa za nim plazim ako mrtvola.

Ret, tak este oficialne blahozelam k tehotenstvu, nech je bezproblemove a budes mat majovciatko, to je krasne 😵

A krasne veci ste tu pohadzali, aj z MMB aj z Bonprixu, kebyze chodim do prace, tak tiez nevaham, lebo Leni ten rolacik co si sem hodila za taku cenu je hriech nekupit 😀

lejla77
22. sep 2009

letu:
a myslis si, ze to dojde skor, ked je to blizsie k BA? 😀

mishelin
22. sep 2009

lejla podobny sposob mame my,len stym ze ja ho uz neprekladam nikam 😀 postielka prachom zapadnuta rok a pol na pojde 😀

a aj mne prisla vesticka od katiky,je super,a letu tiez jej idem platti cez ucet 😉

maji4
22. sep 2009

biluš joj skoro sa vyzdrav a kukala som fotky na FB super Matejko je už fakt velký chlop 😵 😵

slavenas
22. sep 2009

bilu rýchle uzdravenie 😉

lenkamt
22. sep 2009

Bilu - lieč sa, a začni trénovať 😉 a kúp si ten roláčik, pôjdeme rovnako oblečené ak by to prišlo do toho 3.10. 😀

ja som tiež katike platila dopredu, donesie mi to do blavy 🙂 môj muž včera zahlásil či to teda myslím vážne a či fakt idem - bodkáč 😀

maji4
22. sep 2009

Ja som katike platila až ked mi to poslala lebo ešte nevedela kolko poštovné 😉

mishelin
22. sep 2009

leni-ze bodkac 😀 leni a fakt ides 😀

bilu-skore uzdravenie 😉

lenkamt
22. sep 2009

a fakt idem 😀

lejla77
22. sep 2009

bilu:
tak to ti nezavidim ☹ rychlo sa uzdravte. Aj moj muz je teraz taky nakapaty, strasne sopli a kycha kade chodi. Dufam, ze nas nenakazi. 😔

maji4
22. sep 2009

No a Lilianka ešte stále spí od 12-tej píšem to tu preto aby sa zobudila 😅 😅
A to posledné 2 týždne my cez obed spávala len 45 minút, už som si myslela ,že jej ten spánok zruším lebo nie a nie zaspať a ked konečne zaspala tak ochvílku bola hore 😖