Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
1. feb 2010

ahojte

aj ja chcem jar 😖

lenkamt
1. feb 2010

Zuzi - mne tá tyrkysová vanička pripadá nejaká malička 😅 a ten prístroj supiš , len je otázne či časté pozorovanie neškodí bábätku 😕 ale ja by som to brala, moje statické deti by som kontrolovala celý deň 😀

zuzana76
autor
1. feb 2010

leni, ved jasne, aj ja sa obavam toho pristroja a hlavne ci je certifikovany a tak, to len tak som hodila,ze dnes uz staci mat len peniaze a mozete si kupit vsetko 😀

leni, ta concord ma rozmery 40 / hore/ 33/ dolu/ x 78 a Jane 40x 80, takze je len o 2 cm mensia, ale hej, su to mensie vanicky, teda Jane nie, ta je robustnejsia, radsej by som orginal Jane vanicku

zuzana76
autor
1. feb 2010

ze staticke deti 😀

aj moje je nejake staticke, vtedy na tej poradni iba rozhodilo rukami a nic viac 😀 , tak som zvedava, Patko bol celkom aktivny, ale nekopal nejako bolestivo, tak jemne, ale on bol vo vsetkom taky jemny, ani pri kojeni nehryzol 😀 , mama mi vravi,ze ked je dieta v brusku aktivne, tak potom , ked sa narodi, tak je kludnejsie, ze aj ja som bola tak,ze som stale kopala a mrvila sa, a ked som sa narodila, bola som dobre babo, len som jedla a spala 😀

tak totod ruhe , ked bude v brusku lenive, tak potom sa mam na co tesit

a tvoje dvojicky su tiez vymyselnicky teraz 🙂

bilushka
1. feb 2010

Ahojte,
my v piatok asi super, kamoska uz pisala vedeniu podniku mail s podakovanim, ako sa k nam spravali pri tom, ako sme sa tam bavili 😅 😀 😀 😀 Mne sa to nezdala byt az taka zverina 😀

Mmem, fotky krasne a ta spermiovska ciapocka je originalna, super super, v pripade dalsieho dietata od teba odkupujem, velmi sa mi paci 😵

Zuzi, teba musela ta kocikova maniacka inak vytocit, ze si tak reagovala, nasa ticha mysicka, ta poriadne nastvala, co? Nech si na nasu Zuz nedovoluje, lebo jej dame na drzku 😉
Ja som o tej teme ani nevedela, ale take ze 10 a viac kocikov, no vidim, ze mam medzery 😨
A hlavne, ked su kocikove maniacky, tak ich nemusi trapit, ze si v 14. tt a uz si vyberas kocik, to predsa znamena, ze si jedna z nich, tak co su podrazedene 😠

Aj ja chcem uz jar, u nas zase nakydalo.
A este chcem aj Baileyne babatko, tak cakaaaaaaaaame, ja som uz iba kvoli tomu rano hned zapinala komp 🙂

zuzana76
autor
1. feb 2010

bilu, no napalila, ma clovek sa uz nemoze ani poradit, ved som sa len normalne slusne spytala a ona,ze si mam nastudovat, do kelu, to viem aj sama,ze kebyze tu cumakujem a nurim po nete, tak anjdem info, ale ak maju skusenosti, tak nemozu poradit, ale to zato ma to na-ralo,ze ja ked viem tak poradim a neriesim, ze si ma precitat XY stran dozadu 😠

nech ziju " ochotni" ludia

a to,z e som iba v 14 tt neznamena,ze hned zajtra idem kupovat kocik, clovek uz nemoze chciet ziadnu info

inak zato som tak na nu reagovala,ze jednu babu, chudatko, v jednej teme tak zdrbala, lebo ta nevedela rozdiel medzi nanoznikoma fusakom a ze kde to predavaju a tak, do kelu, ale ved ludia su rozni , ona hned na nu vybehla,ze aka je primitivna a ze nech si nastuduje na internete a ze ako to ze take veci nevie atd...a ja som jej napisala Ip, kde som jej vsetko vysvetlila. Proste nemam rada takych arogantnych ludi.

bilushka
1. feb 2010

Nase levicatka uz maju tento mesiac dva a pol roka, niektore aj dnes, tusim Lucinka od PP a Ret, tvoja mala uz aj v januari 😵

zuzana76
autor
1. feb 2010

bilu, veru 2,5 roka, a v lete 3 roky 😵

bilushka
1. feb 2010

Ani ja nemam rada takych ludi, v pase ma este taku decentnu maturitnu fotku a sprava sa ako prasa 😠
Fakt clovek aby sa aj bal nieco napisat do tych spolocnych tem, tu hocico tresnem a tam nahodou ked pisem, tak si to stylizujem a premyslam nad vetami, aby to nevyznelo inak ako som myslela, ja prave obdivujem baby, co neprispievaju k sebe do terminu, len su stale v tych volnych temach zavesene.

suzanne
1. feb 2010

ahojte 🙂

vidim ze tu to zije v ocakavani bailynho mimi, tak som prisla vhod 😉

aj nam sa to uz krati, aj ked este 2 mes. stale predo mnou... no hadam to nejako vydrzime, zacina to byt narocne trochu. pracovat budem este vyse mesiaca 😝 nastastie zdravotne ok

a teda kedze som tu tak dlho nebola asi neviete ze cakame dievcatko 😵

zuzi na to vystrajanie v brusku a potom kludne babo by som sa nespoliehala, nas matko bol v bruchu velmi zivy a zostalo mu to aj potom, nikdy toho vela nenaspal (a stale je to tak...). teraz tato bambula sa tiez furt hemzi tak sa mame asi na co tesit 😀

tak ja zase nakuknem ze ako ta baily, zelam rychly bezproblemovy porod 😉

suzanne
1. feb 2010

a zabudla som zuzke zablahozelat k tehu 🙂 tak nech to bezproblemovo dotiahnete do krasneho konca 😵

zuzana76
autor
1. feb 2010

bilu, ja som asi nepochopila zamer Konika, som myslela,ze tu si mame navzajom radit, podporit sa a tak a nie povysovat sa , ohovarat / teraz som ohovarala aj ja 😀 / a byt arogantne, asi som naivna

zuzana76
autor
1. feb 2010

suzaneee, jeeeeeeeej teda,ze 31 tt a blahozelam k dievcatku, teda ja tebe sa to uz dost krati

dakujem za blahozelanie

mate uz vybrate aj meno 🙂

suzanne
1. feb 2010

zuzi ano bude danielka 🙂

zuzana76
autor
1. feb 2010

danielku sme amli aj my vybratu, teda bola v trojici mien pre dievcatko - Olivia, Daniela a tusim Nela, to tretie si uz nepamatam

suzanne
1. feb 2010

zuzi ved este mozno vyuzijete ani to nebude tak dlho trvat 😉

zuzana76
autor
1. feb 2010

uvidime, ma tusaka na chlapceka

a patko rozhodol,ze dievcatko bude Olivia a chlapcek Samko 🙂 , ja by som suhlasila, uvidime co muz

peta28
1. feb 2010

Baby cauko.. len tak narychlo dnes.

prisla mi ta zastena je naaadherna, fakt tetu odporucam.. akurat sa chcem s vami poradit. Dala som jej usit aj obliecku na vankus 45 x 45. Ona mi ju uslila 44 x 44 a este k tomu ked mate vankus 45 x 45 tak obliecka je vzdy o nejaky pol centumeter vacsia aby sa tam ta vypln zmestila ,nie? No a ona mi uslia obliecku 44 x 44 co sa mi tam ten vankus uz vobec nezmesti. Ked tam dam 40 x 40 tak to mi zas odstava z kazdej strany. Myslite ze to mama reklamovat u nej? Dala som za oblecku 9 eur..

zuzana76
autor
1. feb 2010

fuha, peta, no skus jej napisat, mozno by sa to aj dalo nejako opravit, ze by tam nejake 2 cm vlozila z tej latky, take oramovanie ako keby dookola, ja neviem, ved jej napis , ze si spokojna a je to nadherne

peta28
1. feb 2010

Suz gratulujem k dievcatku 😉 Uz sa ti to krati 😉

Mame nieco nove o Bai??? Mohal by vydrzat do zajtra.. je to krasny darum 2.2.2010.

Zuzi jasom nieco narychlo precitala a dobre si im napisala, ja este davno davno pradavno som sa obcas zapajala aj do inych tem ale uz ani nikam nechodim.. co potrebujem si najdem na nete v normalnych clankoch.. lebo ja neviem ci my sme si tu na seba u z najako zvykli a pozname sa viac tak si piseme tak ako nam zobak narastol a snazime sa poradit si navzajom a niekedy fakt aj 100 x to iste, hlavne na tych zaciatkoch a teda nepamatam si ze by som niekomu napisala ze vsak si to precitaj x stran dozadu.. hlavne ked stacilo napisat na prdy kup feniklovy caj a pod..

peta28
1. feb 2010

tak ale zas posiela jej to spat do kosic.. a este aj ten jeden okraj na ten navliecke jej tak krivo usiel.. teda zasteny uzas, ale ten vankusik jej to nejako uslo.. aj ked toho jezka a jablka tam vsila krasne.. az mi je to fakt blbe jej napisat, ale zas nie je to malo penazi.. no nie?

slavenas
1. feb 2010

ahojte

peti a čo keby si skúsila ten vankúš, myslím tú výplň ktorú máš väčšiu, dookola alebo na dvoch stranách zahnúť potrebné cm a ručne zašiť (zmenšiť) tak aby to sedelo, ved to vnútro aj tak nevidno . 😉

retaux ano poznám ju , prečo? 😨

zuzana76
autor
1. feb 2010

peti, ved to, nie je to malo penazi, a nemozes kupit mensi vankusik? velmi jej to uslo nakrivo? je to vidiet? ak je este aj tato chyba, a dost to vidno ?,asi by som jej to poslala spat, ze ci to nemoze nejako opravit, alebo usit druhy, neviem, aj mne je blbe sa takto dotahovat.

slavenas
1. feb 2010

zuzi to čo v tej téme , ved čo si tam obkecávali blbosti, tak to ti mohli rovno odpovedať na to čo si sa pýtala ak vedia odpoved, nie?

zuzana76
autor
1. feb 2010

slavi, no ved, ale co kaslem na ne 😀

lenkamt
1. feb 2010

u nás každý deň začnú vrtať a zbíjať o 11.30 😠

Zuzi - Verča bola kľudná aj v bruchu aj mimo neho, a dvojičky boli fajné miminá, spávali pekne a ani moc neplakali 😀 a keď sú rozdelené do izieb tak sú aj kľudné, to len keď sú spolu tak si neviem s nimi rady 😀

Suz - gratulujeme k dievčatku 😵 😵 😵

Peti - ja by som to poslala na prešitie 😉 a odmietla by som platiť aj poštovné 😉 asi som sviňa , ale ona to má ako zárobkovú činnosť a ty nie si charita, takto ti bude vankúš na dve veci 😝

zuzana76
autor
1. feb 2010

leni, tak super, dufam,ze toto babatku bude spavec 🙂

peta28
1. feb 2010

Leni aj ja si myslim, lebo co ja sa s tym budem teraz trapit ci sitim vankusa... no skusim jej napisat a uvidim aka bude reakcia, alebo nech mi da z neho zlavu alebo co

Leni a akej farby tiene si si objednala?

lenkamt
1. feb 2010

ja som si objednala tú akciovú sadu - všetky farby 😉

peta28
1. feb 2010

mne ta stranka nejde ani v praci.. teda otovri sa mi to , ale ked dam ponuka, tak mi to vyhodi okamzite chybu a ukaze blielu stranku, tak sa neviem dopatrat ake maju farby.. nechapem,.. este ked si to davala do pozornosti 1 x tak mi to islo , si to pamatam ze som to pozerala