Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
8. okt 2009

U nás mali aj župany. Aj chlapčenské aj dievčenské.

zuzana76
autor
8. okt 2009

ret, teraz som akurat citala o tom chlapovi 🙄 😠 , to co je za ludi, no strasneeeeeeeee

mna zase vcera chcela nasa predavacka oklamat o 50 centov tu pri nas v samoobsluhe, uz minule sa mi zdalo,ze mi zle vydala, ale som si myslela, ze sa pomylila, a ani som presne nevedela, ze kolko som mala v penazenke minci, tak som sa nevratila k nej hadat sa a teraz to chcela urobit zase , teda namiesto 1 eura mi vydala 50 centov, pekne mi to do dlane dala a ja zamestnana krpcom, ktory isiel vratit maly nakupny vozik pre deticky na miesto, som jednym okom po nom pozerala, zaroven balila nakup a ona si myslela,ze teda jej to prejde, aj som pekne zabalila, mince som dala do penazenky a v nejk som si ich spocitala a vravim jej,ze mi zle vydala a ona vytiahla dalisch 50 centov z pokladne, ze som si ich zabudla na pulte, no a to je omyl, lebo ona mi vydavok dala do dlane, takze som si tam nic nemohla zabudnut, som nasrata a este raz mi to spravi , tak si dam zavolat veducu predajne.

zuzana76
autor
8. okt 2009

vidi,ze mam male dieta, ze som asi na MD a aj tak su ludia s takou hrosou kozou, ze sa snazia na druhom zarobit, ale teda nabuduce si na nu budem davat obzvlast bacha a este raz, tak nech si ma nepraje

slavenas
8. okt 2009

ahojte,

baby vidím že chippacke stretko bolo super, ako aj inak pri tej zostave 🙂 😉 fotky pekné a vy tiež.

peti nie je začo a kuchynka super

ret ti verím že si sa klepala ... to čo je za ludí

lejla rýchlo sa uzdravte.

zuzi presne toto sa mi stalo v tej trafike oproti pokladniam v kauflande , kupovala som si časopis a tiež sa mi už pred tým zdalo že mi zle vydala ale nebola som si istá , tak druhý krát - tiež jedným okom na Vanesku , druhým na košík s nákupom a rada ludí za mnou, tak som si peniaze ktoré mi dala nechala v dlani spočítala a to isté miesto eura 50 centov a ona tiež vytiahla dalších a podala mi do ruky , bez vysvetlenia .... 😠

zuzana76
autor
8. okt 2009

slavi, no comment, ktovie kolko ludi takto za den obtiahnu 😠

peta28
8. okt 2009

akoze dovi dopo kde to zijeme, svine predavacky

slavenas
8. okt 2009

zuzi počuj a my sa už kedy konečne stretneme ... 😉 nech sa drobci trochu pohrajú, ja mam auto tak nemám problém prísť hoci kde. 😉 😉

peta28
8. okt 2009

Baby myslite si ze toto je ta ista taska s tak nenormalnym rozdielom v cene?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2938349

http://www.verabags.pl/product_info.php?product...

Ked tak pocitam 75 PLN je cca 550 sk.. je to mozne ze tato baba predava tu istu kabelu za 2400 skk ?? 😕

zuzana76
autor
8. okt 2009

slavi, kludne aj zajtra mozete prist k nam , budeme sa velmi tesit

napisem ti adresu do IP? co ja viem o takej 10.00 doobeda, alebo kedy to bude tebe vyhovovat, alebo mozeme ist von

zuzana76
autor
8. okt 2009

peti, ja ti neviem, mozno nejaka napodobenina, ale aj je to kludne mozne, ved ludia kupia vsetko

zuzana76
autor
8. okt 2009

ale na tej polskej stranke pisu,ze maju len zelenu, nie?

peta28
8. okt 2009

tak ta baba pise ze to je znacka vera bags, tak som si len pre zaujmavost vyhladala tu stranku a na stranek je ta ista taska za stvrtinu, akoze sila, niekoho moze ja picnut

slavenas
8. okt 2009

zuzi ja som myslela že dakde von , neviem na nejaké ihrisko kde chodievate alebo tak . Zuzi a zajtra nemôžem , do kelu je piatok .... ideme k naším lebo brat došiel na týžden domov tak chceme byť trochu s ním cez víkend a dnes poobede sa nikde nechystáte ?

peta28
8. okt 2009

co ja viem, podla m,na je to aj ta ist farba mozno to hadze iny otien ked sa to odfoti nazivo

slavenas
8. okt 2009

peti , tak s tou taškou to je fakt super ... 😨 niektoré veci na mmb sa vôbec neoplatia

zuzana76
autor
8. okt 2009

slavka, jasne tak buduci tyzden mozeme pri kostole na klokocine? my chodievame kazdy den takemr ku kostolu na ihrisko

zuzana76
autor
8. okt 2009

tak to je riadne svinstvo, to by som nedokazala, atkto okradat ludi, darmo ja nie som velmi pdonikavy typ 😒

slavenas
8. okt 2009

tak super, to je to ihrisko ktoré je oplotené však ? A skôr doobedu chodievate asi že?

zuzana76
autor
8. okt 2009

slavka, dnes poobede neviem, lebo len o 12.30 sme prisli domov z lidlu, teraz varim a periem

zuzana76
autor
8. okt 2009

ano, to je to oplotene ihrisko, je tam cisto, chodievame doobeda, ale mozme sa dohodnut aj poobede, ved sa prisposobim

slavenas
8. okt 2009

dobre zuzi, upresníme to ešte na budúci týždeň aj podľa počasia a pod. .... teším sa 😉

zuzana76
autor
8. okt 2009

jasne, ved hlavne podla pocasia, uz ma byt horsie ako tento tyzden, ale tesim sa, ved ked sa nebude dat vonku, mozeme sa stretnut u nas

bilushka
8. okt 2009

Ahojte,
Lejli ze lam skore uzdravenie malemu, snad mu to rychlo prejde a neskonci zase na ATB 😉

Peti, moj chlap mi namontoval do PC taku zvysenu ochranu, ze ani mne nejde to video spustit, tak mu musim povedat, nech mi to da do poriadku, lebo chcem tiez malu vidiet.
Ozaj a aky je zaver tych vreckoviek, co testovali?

Ja si myslim, ze ta kabelka nebude rovnaka, lebo ked sa jej pozries do albumu, tak tie jej Vera bags sa nezhoduju s tymi na polskej stranke...inak ja mam podobnu tmavo hnedu doma, tiez s takymi striebornymi sponami a kupila som ju v centre mesta za 600 alebo 800 korun, uz si presne nepamatam-ale moja je len kozenkova.

A ta polska stranka je super, ja by som si tam hned vybrala, take origos kusky tam maju 😵

Z MMB som sa nechala tiez podobne napalit, ked jedna baba predavala take supinove kabelky, ze len na obednavku, zahranicny dovoz, okolo 30€ som za nu dala a uz som videla dve cigosky u nas na sidlisku, ze maju take iste len v inej farbe, radsej ani nechcem vediet, kolko niekde na Mileticke za ne dali 😠

Super, ze ste si dali stretko, my sme aj s Mimi planovali, ze buduci tyzden by sme prisli na bicykloch na Strkovec, tak po praci mozes Peti tiez prist za nami, ale este uvidime podla pocasia, lebo sa ma od zajtra uz ochladit o 10 stupnov ☹

No a my ideme dnes k nasim, tak utekam zase balit.

Jaj a este som chcela ze Slavka a Zuzka, mam dost z tych predavaciek, ja odkedy mi daju v eurach takto plnu hrst minci ako vydavok som si to nikdy nekontrolovala, kto vie, o kolko uz mna osmekli 😒

Kati, dnes som sa pytala v MC na to divadielko, tak ta moja kamaratka uz nema listky k dispozicii, vsetky uz predala, ale ze sa skusi este predsednicky opytat, tak ti dam vediet, ci zohnala 😉

peta28
8. okt 2009

Bilu ja som tam aj pisala a ze posielaju na Slovesnko za cca 18 eur postovne, tak ak by si si nejaku vybrala mozme si objednat , ja som si vybrala hned 3 mrhana.
Podla mna je to to iste, vsak moze mat aj ine tasky ktore nemusia byt na stranke..a mozno ich ma aj od ineho dodavatela, ale aj tak je to nehorazny rozdiel kedsom sa so slovnikom z tej polstiny dopatralal ze to je tiez kozena taska..
ja som sa tiez tak ogabala ze som na mmb kupila kabelu za tisicku, je krasna, ale tie podobne predavali cinania na trhu, sice taku ust som nevidela u nikoho, ale toho typu ich bolo viac na jedno kopyto a odvtedy som si povedala ze z mmb uz nakupujem len od overenych prevadajucich, pripadne len za rozumne ceny. Niektore baby tam sekac predavaju za nenormalne ceny,nechapem ze to vobec predaju. Vyuzivaju ze maminky nemaju cas chodit po obchodoch.

zuzana76
autor
8. okt 2009

Bilu, no ved, oni sa spoliehaju,ze nebudes pocitat, ale ked ta o 50 centov oklame kazdy den, tak sa to krasne nazbiera za mesiac, toto uz nie je koruna-dve ako kedysi, ale 15 korun v prepocte, ja strasne nemam rada nepoctivych ludi a takych co vyuzivaju dobrotu druhych

zuzana76
autor
8. okt 2009

a tie kabely, peti, ked chodis do prace tak sa ti to oplati, ale ja kabelu ani bezne nenosim, by som si ale objednala, keby som ju mala kde nosit, krasne su na tej polskej stranke

bilushka
8. okt 2009

Peti, ty si aky Sherlock Holmes, uz si to preluskala aj u Poliakov 😀
Tak ja si to este tiez lepsie prestudujem a vytipujem si viac kabeliek, to postovne nie je take hrozne, ak sa objedna viac kusov a hlavne viac osob, tak ja do toho s tebou pojdem, este aj maminy sa opytam teraz ked u nich budeme 😉

zuzana76
autor
8. okt 2009

http://www.verabags.pl/index.php?cPath=37

mne sa aj tieto semisove pacia

zuzana76
autor
8. okt 2009

http://www.verabags.pl/product_info.php?cPath=3...

mne sa lubi tato, ja by som si tuto

bilushka
8. okt 2009

Zuzi, tak mame rovnaky vkus, mne sa presne tieto tiez pacia, len este neviem aku farbu si objednam.
Mne tiez nejako surne netreba ku kociku kabelku, ale zase by ma v boku pichalo, ze taku akciu som nevyuzila 😀