Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. nov 2009

Kati - to vyzerá perfektne 🙂

a vy už teda máte veľké deti, naše vôbec nechápu vianoce a že darčeky, keď poviem že si spravíme na vianoce stromček a budeme mať darčeky tak povedia že bubák/z bambuľky/ 😅 a keď sa ich spýtam čo by chceli tak nepovedia nič 😅 to je asi tým že ešte moc nerozprávajú, alebo čo 😕 😅

to už vidím že aj mikuláš bude vlastne bubák 😔

katika1
12. nov 2009

leni nepamatajú si minulé vianoce?
Riško si pamatá.. vie, kde bol stromček, aj že blikal a že pod ním boli darčeky.. som sa aj ja čudovala 😕

ale Mikuláša sa moj bude isto iste báť 😝

lenkamt
12. nov 2009

my sme minulý rok nemali stromček 😀 iba u maminy, a to boli úplné miminá, zaujímali ich iba mandarinky 😀 ony mi oproti vaším pripadajú o rok mladšie, či čo 😅

katika1
12. nov 2009

jaaaj 😀 tak my sme mali a nebol problém, nesťahoval ho, ani nechytal
dvojičky vraj mavajú vlastnú reč, preto asi aj menej rozprávajú 🙂

lenkamt
12. nov 2009

no mne sa zdá že majú aj svoj vlastný svet - s bambulkou a dedom jozefom 😀

však uvidíte na stretku že aké sú ešte miminá 🤐

idem spať, v noci ma bolela tak hlava že som od 3 do rána nespala 😝

peta28
12. nov 2009

Leni aj my zijeme v bambulkove, Timka vie tie pesnicky naspamat, stale to pustame v aute a ona komplet cele texty, niekedy mi az sanka padne..
Myslim si ze oan tie asi nechape ze Vianoce, ale v obchodaku ekd videla stromcek tak hned ze ake svetielka su tam a vie ze ked bude posluchat tak dostane od stromcek dazdnik. Na poste mi ukazovala ze Maminka taky dazdnik chcem ako ma ten chlapcek.. taka bola zlata ze najradsej by som jej hp hned dala, ale musim vydrzat

katika1
12. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

stačí, ked si prečítate príspevky zakladatelky tejto temy a pochopíte, že ste matky roka 😔

lenkamt
12. nov 2009

Kati - to je nejaká píííííííííííííííp, je to celé divné, boh vie čo je na tom pravdy 😔

jasné že som nezaspala 😝

peta28
12. nov 2009

No snad sa neurazi ta dotycna ale to co ma byt ze ma dvojicky a dcetu ma u rodicov na dedine a ona sa stara len o syna? ved mne by srdce puklo

lenkamt
12. nov 2009

Peti - celé je to divné 😕

katika1
12. nov 2009

lenka aj ja si myslím...

lenkamt
12. nov 2009

a to žeby to dievčatko odložila kvôli peniazom k rodičom je kravina, však to by jej už tie peniaze ktoré na ňu míňajú mohli rovno dať a mala by ju pri sebe, či ako??? 😕 😝

peta28
12. nov 2009

podla mna jej pipine bolo asi privela mat 2 deti nemohla by chodit do Viedne tancovat

slavenas
12. nov 2009

ahojte matky roka 😉

kati dala som si tú námahu a prečítala tú tému a fakt je to nejaké choré, podľa mňa si tá baba asi vymýšľa , lebo toto ... má dve deti, to jedno nemala ani v pase do včera, fotky v albume len jedno dieťa, a píše somariny ... tak ak je toto skutočnosť tak je to 😝 😝

peta28
12. nov 2009

fuj, nezapajam sa do druhych tem ale normalne ma to vyburcovalo a napisala som tam..
a este kravap ise ze jej ta dcera vobec nechyba.. no nasrala ma

katika1
12. nov 2009

lenka 😔 mne normálne ostalo nahovno z toho, že si niekto dá dieťa do prdele k rodičom, aby mohla mať svoj štandard 😔
a predvčerom som sa zas dozvedela od kamarátky - jej švagriná má malého u rodičov, lebo ho nezvláda - má 3 mesiace malý. Ona chodí o pol 5tej domov a ide za ním ráno o 8mej.. čiže si dobre pospí a potom tam ide ako do práce 😔
kam speje tento svet? 😔 😔 😔

inak mne by mama, keby som jej chcela podstrčiť svoje dieťa vynadala a Rišo by sa hned rozvádzal 😔 o tom som presvedčená.. preto nechápem, že im ešte nikto nevynadal 😔

slavenas
12. nov 2009

leni podaj potom hlásenie aké boli tie lievance 🙂

peti ti závidíím , že už máš darčeky pokúpené mne sa do toho tak nechce , šikulka .

kati zoznam pre ježiška nemá chybu😉

lenkamt
12. nov 2009

tu máme na sídlisku jednu čo má dvojičky o 2m staršie od našich a jej že mama tiež brávala jednu na noc, ale ona bola na ne sama, ale aj tak, to by som už asi radšej poprosila maminu aby občas spala u nás 🤐 ja si to tiež neviem predstaviť ☹

katika1
12. nov 2009

peťa aj mna 😝 😀

katika1
12. nov 2009

slav dík 🙂

peta28
12. nov 2009

Slavka ja to riesim radsje skor, lebo neznasam predvianocny stres a tlacenicu, ono ani nie je taky problem dnes kupit ale vymysliet

slavenas
12. nov 2009

peti tiež som mala veľké nutkanie tam napísať ale som to predýchala

slavenas
12. nov 2009

baby tá pipina tam napísala že dvojičky to máš ako dve rôzne tehotenstvá .... ona je mimo

katika1
12. nov 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaa prijebte jej niekto, lebo ma šlak trafí...aaaaaaaaa 🙄 🙄 😝
teraz mi velmi chýba grcajúci smajlo 😀

lenkamt
12. nov 2009

tak som už aj ja napísala 😝

katika1
12. nov 2009

lenka 😀 ja ťa žeriem.. dobre si napísala 😉

peta28
12. nov 2009

Leni dobre si jej napisala, ty jedina z nas to vies najlepsie posudit ako vyrastaju a reaguju na seba dvojicky.. niekedy sa nastacim cudovat ake exemplare po svete chodia

lenkamt
12. nov 2009

to je p.ča 😝 😝 😝 no mňa dnes hlava bolieť nebude, tlak mám vysokýýýýýýýýýýýýý 😝

katika1
12. nov 2009

leni odpísala ti 😉 😀

slavenas
12. nov 2009

bože baby mne je tak strašne ľúto detičiek čo majú takéto matky 😢 😢